menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 20-01-2016, 17:17
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 416
Domyślnie

Walczyć trzeba ....
Poddanie się to przegrana ....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 20-01-2016, 18:24
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Renatas napisała:

"Weronika pisała, że sami wybieramy sobie swoje życie, miejsce, sytuację, zdrowie, rodzinę po to, aby wykorzystać to do rozwoju osobistego.
To znaczy- dobrowolnie wybrałam dla siebie ciało pełne chorób i mój duchowy postęp zależy od tego,
jak będę podchodzić do swojego losu, czy z miłością i poddaniem, czy buntując się i walcząc".

Drogą pokonania wszelkich trudności życiowych jest miłość, nie walka, czy bunt. Jeżeli walczymy ze złem, to tylko je wzmacniamy. Miłość wybacza. Przez wybaczanie pozbywamy się bólu, obciążeń, które nie dają nam spokoju. Odzyskujemy spokój. Z czasem przestajemy reagować na zło.Tego musimy się uczyć dzień po dniu. Mamy na to całe życie.
__________________
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 10:06
krystyna.stryjak krystyna.stryjak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 14
Domyślnie

Myślicie, że można nagle stracić sens życia? Od dłuższego czasu jestem sama, mąż zmarł już dawno, zabezpieczyłam swoją przyszłość, zapłaciłam z góry za wszelkie formalności związane z pogrzebem, napisałam testament, mam już nawet postawiony nagrobek w Poznaniu - dzieci mieszkają za granicą, nie chciałam robić im problemu. Okazało się jednak, że los może być jeszcze bardziej podły i zabrał mi właśnie kolejną bliską osobę, która od ponad 20 lat była ze mną na dobre i na złe... Moją ukochaną przyjaciółkę Lilę. Nie mam już dla kogo żyć na tym świecie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 10:23
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystyna.stryjak
Myślicie, że można nagle stracić sens życia? Od dłuższego czasu jestem sama, mąż zmarł już dawno, zabezpieczyłam swoją przyszłość, zapłaciłam z góry za wszelkie formalności związane z pogrzebem, napisałam testament, mam już nawet postawiony nagrobek w Poznaniu - dzieci mieszkają za granicą, nie chciałam robić im problemu. Okazało się jednak, że los może być jeszcze bardziej podły i zabrał mi właśnie kolejną bliską osobę, która od ponad 20 lat była ze mną na dobre i na złe... Moją ukochaną przyjaciółkę Lilę. Nie mam już dla kogo żyć na tym świecie...
Wiem ,że Ci ciężko ....
Los bywa bradzo okrutny ,ale nie trać nadziei i na przekór losowi udawaj ,że jest ok. i nie pokazuj smutnej twarzy ludziom ....
Takie osoby są omijane dużym łukiem ....
Przebywaj wśród ludzi .....na pewno znajdziesz bratnią duszę....
Pozdrawiam ....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 14:58
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystyna.stryjak
Myślicie, że można nagle stracić sens życia? Od dłuższego czasu jestem sama, mąż zmarł już dawno, zabezpieczyłam swoją przyszłość, zapłaciłam z góry za wszelkie formalności związane z pogrzebem, napisałam testament, mam już nawet postawiony nagrobek w Poznaniu - dzieci mieszkają za granicą, nie chciałam robić im problemu. Okazało się jednak, że los może być jeszcze bardziej podły i zabrał mi właśnie kolejną bliską osobę, która od ponad 20 lat była ze mną na dobre i na złe... Moją ukochaną przyjaciółkę Lilę. Nie mam już dla kogo żyć na tym świecie...

Witaj
Dobrze trafiłaś na ten portal. Tutaj w większości jesteśmy seniorami, z których jakaś część jest w podobnej sytuacji. Jedni odchodzą, inni przychodzą. Zycie toczy się dalej. Jest tu również wątek samotnych, gdzie codziennie samotni dzielą się swoimi radościami i problemami. Znamy się z loginów. ponieważ jesteśmy tu już po kilka lat.W zależności od swoich zainteresowań znajdziesz dla siebie wątek (miejsce).
A co do Twojej przyjaciółki Lili to wiedz, że ona jest szczęśliwa i chciałaby żebyś Ty też była szczęśliwa. Podobno ( wg. różnych religii, również katolickiej) Ci, którzy odeszli są blisko nas. Oglądałam kiedyś film, jak mężczyzna, który pochował żonę rozmawiał z nią i czuł jej obecność.
Zyczę Ci spokoju i staraj się myśleć pozytywnie a będzie coraz lepiej.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 15:25
Renatas46's Avatar
Renatas46 Renatas46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kawęczyn
Posty: 1 251
Domyślnie

Krystyna.Stryjak, w tak trudnych i przełomowych chwilach można się podłamać, ale tak jak moje poprzedniczki życzę Ci abyś odzyskała siłę do nowego życia z nowymi przyjaciółmi.

http://www.temysli.pl/upload/images/...1965968818.jpg

Ostatnio edytowane przez Renatas46 : 21-01-2016 o 15:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 20:35
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystyna.stryjak
Myślicie, że można nagle stracić sens życia? Od dłuższego czasu jestem sama, mąż zmarł już dawno, zabezpieczyłam swoją przyszłość, zapłaciłam z góry za wszelkie formalności związane z pogrzebem, napisałam testament, mam już nawet postawiony nagrobek w Poznaniu - dzieci mieszkają za granicą, nie chciałam robić im problemu. Okazało się jednak, że los może być jeszcze bardziej podły i zabrał mi właśnie kolejną bliską osobę, która od ponad 20 lat była ze mną na dobre i na złe... Moją ukochaną przyjaciółkę Lilę. Nie mam już dla kogo żyć na tym świecie...
Krystyno, życie w każdych warunkach ma sens. Na skutek zdarzeń losowych, które Cię spotkały mogłaś jedynie stracić go z pola widzenia. Jesteś bardzo zapobiegliwą osobą więc nie będziesz miała problemu ze znalezieniem nowych przyjaźni, tylko czas musi zagoić rany w Twoim serduszku. Śmierć kończy życie bliskich i przyjaciół ale stwarza również możliwość nowego życia dla Ciebie. Rozejrzyj się, uśmiechnij się do życia i spróbuj mu nosa utrzeć. Jestem przekonany, że dasz radę. Czego wszyscy Ci życzymy. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 23:21
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Krystyno...pytasz czy można stracić sens życia,,,,
och,,,tak,,,,w chwili , kiedy wydaje się , że grunt usunął się pod nogami człowiek nie widzi światełka,,,,zostaje przed oczyma czarny tunel i pytanie,,,po co i dla kogo mam żyć,,,,

jak mało kto rozumiem Cię doskonale przeżyłam śmierć matki kiedy byłam jeszcze młodziutka, mąż zmarł na zawał w dniu ślubu mojego syna, siostra zmarła/ w wieku 52 lat pozostawiając dwoje nieletnich dzieci/ w tym czasie, kiedy moja wnuczka była chora w ostatnim stadium ziarnicy złośliwej, ,,przeżywałam wtedy koszmar,,,niedawno odszedł mój przyjaciel, który był mi najbliższy od 40 lat../prawdziwy, taki bez podtekstów seksualnych,,niektórzy mają przyjaciółki, ja miałam przyjaciela na dobre i złe/,,,,więc wiesz jakie przeżycia mam za sobą,,,

jednak nie wolno się nigdy poddawać,,,,
życie dla każdego człowieka ma sens,,,a przeżycia pozwalają na pełniejsze zrozumienie swoich i innych ludzi problemów.

Trzeba na życie patrzeć jak na dar, który nam jest dany do wykorzystania.
Po to mamy wolną wolę, rozum, inteligencję, by próbować rozwiązać cel tych naszych przeżyć i doznań zarówno tych bolesnych jak i szczęśliwych.

Osobiście od dawna interesuję się religiami świata, astrologią, ezoteryką,,,,

osobiście do mnie najbardziej przemawia wiara w reinkarnację.
Wprawdzie kwestia reinkarnacji w naszej kulturze jest dość kontrowersyjna, jednak związane z tą wiarą prawa karmiczne
tłumaczą nasze osobiste przeżycia.
Wszystko co mamy do przepracowania w obecnym wcieleniu jest w jakiś sposób wypadkową zdarzeń w naszym poprzednim wcieleniu. Karma to efekt-skutek tego co było poprzednio i warto na to spojrzeć jak na sposobność doświadczania zdarzeń, których nie poznaliśmy wcześniej.

Więcej na podobne tematy rozmawiamy na wątku ''magiczne aspekty naszego życia'', na który możesz zajrzeć,,,może zainteresujesz się tematyką?

http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...-iii-6740.html


Krystyno,,,życie dane jest dla każdego z osobna, nikt za nikogo go nie przezyje, nikt za nikogo nie cierpi i nikt za nikogo nie umiera,,,
Pamietaj dostałaś DAR ŻYCIA DLA SIEBIE,,,,więc nie oddawaj go nikomu, żyj tak jak potrafisz, korzystaj z radości drobiazgów, które niesie Ci każdy dzień,,,
kochaj siebie,,a wtedy będą Cię kochali inni, którym Ty oddasz swą miłość,,,,bo wszystko wokół jest energią, która krąży i odbiera to co na drodze spotyka , by wzmocniona oddać siebie innym,,,,
Pozostaw w wiernej pamięci serca swoich najbliższych, którzy odeszli do innego wymiaru,,,oni będą Twoimi przewodnikami na ziemi,,,będziesz czuła ich obecność,,,,ale nie poddawaj się w bezsensie i tragizmie,,,,bo oni tego nie potrzebują,,,,
oni swoją karmę na tej ziemi przerobili,,,,
żyj, ciesz się każdym dniem,,,,bo mija bezpowrotnie,,,
a śmierci nie ma,,,,jesteśmy nieśmiertelnością zmieniającą tylko ''odzienia'' wcieleń.
Nasza dusza to energia,,,a energia nigdy nie ginie,,,najwyżej może zmienić swoją siłę.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 24-01-2016, 17:43
Renatas46's Avatar
Renatas46 Renatas46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kawęczyn
Posty: 1 251
Domyślnie

Jeśli istnieje reinkarnacja i zmieniamy wcielenia, to nasuwa mi się pytanie: jaka dusza rodzi się w ciele dziecka cierpiącego na tak straszną chorobę, jak pęcherzyca albo wrodzona łamliwość kości?
Czy to jest kara za winy z poprzedniego wcielenia, czy też powtórka poprzedniego życia np: Ktoś został spalony żywcem albo torturowany łamaniem kości. Może to drastyczne przykłady, ale często o tym myślę.

pęcherzyca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 24-01-2016, 17:49
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 416
Domyślnie

Nikt nie wie i nikt do tej pory nie może jednoznacznie niczego powiedzieć na temat naszego życia i jego sensu ....

Podobno poprzednie cywilizacje były na wyższym poziomie rozwoju od obecnego ,pozostały liczne ślady, ale nikt nie potrafi ich odczytać co nam mieli do przekazania ....

Każdy niestety musi sam znależć sens w tym życiu ,aby normalnie funkcjonować ....
Wielu filozofów (jeśli nie wszyscy )w końcu zapadali na choroby psychiczne .....
Zbytnie wgłębianie się w sprawy życia i śmierci jest raczej niezalecane i poniekąd bez sensu bo nie do odgadnięcia ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 24-01-2016, 19:12
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Renatas46 napisala:
"Jeśli istnieje reinkarnacja i zmieniamy wcielenia, to nasuwa mi się pytanie: jaka dusza rodzi się w ciele dziecka cierpiącego na tak straszną chorobę, jak pęcherzyca albo wrodzona łamliwość kości?
Czy to jest kara za winy z poprzedniego wcielenia, czy też powtórka poprzedniego życia np: Ktoś został spalony żywcem albo torturowany łamaniem kości. Może to drastyczne przykłady, ale często o tym myślę".

Według wiedzy dostępnej w internecie: do takiego ciała wciela się dusza z własnej woli, która ocenia swoje poprzednie wcielenia i dostosowuje nowe wcielenie do doświadczeń, jakie chce przejść, aby zrównoważyć błędy z poprzednich wcieleń. To nie jest kara, ani grzechy. Jest to dobrowolny wybór doświadczania w celu zrównoważenia poprzednich błędów, przez co podnosi się jej świadomość. Czym wyższa świadomość, tym mniej dusza popełnia błędów i zmierza ku doskonałości.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Nieprzeczytane 25-01-2016, 22:56
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
Nikt nie wie i nikt do tej pory nie może jednoznacznie niczego powiedzieć na temat naszego życia i jego sensu ....

Podobno poprzednie cywilizacje były na wyższym poziomie rozwoju od obecnego ,pozostały liczne ślady, ale nikt nie potrafi ich odczytać co nam mieli do przekazania ....


Zbytnie wgłębianie się w sprawy życia i śmierci jest raczej niezalecane i poniekąd bez sensu bo nie do odgadnięcia ...

Na pewno nikt JEDNOZNACZNIE nie odpowie po co człowiek żyje i jaki jest sens tego życia,,,ale przecież człowiek po to ma rozum, by się nad tym zastanowił,,,nie można żyć ot tak sobie,,,
przecież musi być sens pobytu na tej Ziemi, ktoś dał nam to życie, które dla człowieka pozostaje wielką zagadką i po to ma rozum, duszę, zmysły,,,,by się tego dowiedzieć i odpowiedzieć sobie na to pytanie,

Gdyby nie dociekliwość ludzkiego umysłu tkwilibyśmy w epoce kamienia,,,jak wiadomo z pokoleniowych odkryć ,-ludzka cywilizacja osiągnęła już kiedyś poziom do którego obecni jeszcze się nie zbliżyli,,,,prawdopodobnie zakodowane to jest w przekazach nie odkrytych labiryntach piramid egipskich i połdniowo amerykańskich,,,,domniemania o istniejących kiedyś lądach,,,,nie odczytane do dzisiaj hieroglify itd.,,,
wciąż czekają na rozwiązanie,,,,
świadczy to o tym, że człowiek ma sens życia, by to wszystko odgadąć i może zastanowić się nad dalszym tak szybkim rozwojem techniki, który może być również końcem naszej cywilizacji,,,

Gdyby nie ciekawość wgłębiania się w tajemnice życia i śmierci,,,medycyna byłaby na poziomie zerowym,,,,

więc czy naprawdę Siri to wszystko nie ma sensu?????
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Nieprzeczytane 26-01-2016, 10:19
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Dzisiejszy świat jest na rozdrożu dwóch epok. Scierają się dwa poglądy na świat i życie. Od nas - naszego pokolenia zależy w jakim kierunku potoczy się życie. Czy jest sens pozostawać w tym skorumpowanym świecie - wyścigiem szczurów, gdzie garstka bogaci się kosztem reszty? Czy zdobyć wiedzę oraz odwagę i pójść nową drogą. Nauka i wiedza nigdy nikomu nie zaszkodziły. Przeciwnie prowadzą do analizy i podjęcia przez każdą jednostkę określenia się. Każdy ma wolną wolę i wiedzę w zasięgu ręki. Przez dokonywanie wyborów i kreacje każdego dnia, wpływa na nasz świat i cały wszechświat. Myśli wszystkich mieszkańców ziemi (razem) kształtują naszą przyszłość.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Nieprzeczytane 26-01-2016, 15:21
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 416
Domyślnie

Ja myślę ,że zastanawianie się nad sensem jest poniekąd bez sensu ....
jedynie widzę sens w wyznaczaniu sobie celów do osiągnięcia na własną miarę ...
Dopóki mamy instynkt przetrwania możemy utrzymać się na powierzchni...

http://www.desiderata.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Nieprzeczytane 26-01-2016, 15:40
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Skoro już jesteśmy na tym świecie, to trzeba żyć, żyć przyzwoicie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Nieprzeczytane 27-01-2016, 09:57
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał zen
Skoro już jesteśmy na tym świecie, to trzeba żyć, żyć przyzwoicie.


I tego się trzymajmy.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Nieprzeczytane 28-01-2016, 14:06
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Na pewno nikt JEDNOZNACZNIE nie odpowie po co człowiek żyje i jaki jest sens tego życia,,,ale przecież człowiek po to ma rozum, by się nad tym zastanowił,,,nie można żyć ot tak sobie,,,
przecież musi być sens pobytu na tej Ziemi, ktoś dał nam to życie, które dla człowieka pozostaje wielką zagadką i po to ma rozum, duszę, zmysły,,,,by się tego dowiedzieć i odpowiedzieć sobie na to pytanie,

Gdyby nie dociekliwość ludzkiego umysłu tkwilibyśmy w epoce kamienia,,,jak wiadomo z pokoleniowych odkryć ,-ludzka cywilizacja osiągnęła już kiedyś poziom do którego obecni jeszcze się nie zbliżyli,,,,prawdopodobnie zakodowane to jest w przekazach nie odkrytych labiryntach piramid egipskich i połdniowo amerykańskich,,,,domniemania o istniejących kiedyś lądach,,,,nie odczytane do dzisiaj hieroglify itd.,,,
wciąż czekają na rozwiązanie,,,,
świadczy to o tym, że człowiek ma sens życia, by to wszystko odgadąć i może zastanowić się nad dalszym tak szybkim rozwojem techniki, który może być również końcem naszej cywilizacji,,,

Gdyby nie ciekawość wgłębiania się w tajemnice życia i śmierci,,,medycyna byłaby na poziomie zerowym,,,,

więc czy naprawdę Siri to wszystko nie ma sensu?????

Moim zdaniem człowiek przychodzi na świat w jakimś celu. Posiada wolną wolę i pewne cechy charakteru, które są siłą napędową do rozwoju jego osobowości. Nikt z nas nie jest idealny i świat nie jest idealny. Nie można być obojętnym na to, co nas otacza. Podstawą życia wg. mnie jest bycie szczęśliwym. Dlatego mając wiedzę i możliwości powinniśmy wspierać tych, którzy sobie nie radzą i razem zmieniać świat na lepsze. Ile z siebie dajemy, tyle otrzymujemy. To daje radość i napęd do dalszej pracy w rozwoju własnym, oraz świata. Społeczeństwo, jako jedność powinna dążyć do wzajemnego zrozumienia, czerpania radości z życia i kreowania postępu. Powinniśmy zadbać o to, aby naszym dzieciom żyło się lepiej.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Nieprzeczytane 28-01-2016, 17:37
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Powinniśmy zadbać o to, aby naszym dzieciom żyło się lepiej.


...hm....

Jak Ty sobie to wyobrażasz ?
M.zdaniem mogę dorosłe dziecko wspierać na jego drodze ,ale nie jestem w stanie zapewnić mu szczęścia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Nieprzeczytane 28-01-2016, 18:39
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
...hm....

Jak Ty sobie to wyobrażasz ?
M.zdaniem mogę dorosłe dziecko wspierać na jego drodze ,ale nie jestem w stanie zapewnić mu szczęścia...

Myślę, że nie zrozumiałaś mnie.

"Społeczeństwo, jako jedność powinna dążyć do wzajemnego zrozumienia, czerpania radości z życia i kreowania postępu. Powinniśmy zadbać o to, aby naszym dzieciom żyło się lepiej".

Drugie zdanie wypływa z pierwszego - poprzez " kreowanie postępu".

Rodzic nie ma wpływu na dorosłe dziecko i ja tego nigdzie nie ujęłam. Wyraźnie wszędzie zaznaczam, że każdy ma wolną wolę i sam powinien kierować swoim życiem. Natomiast co innego jest zmieniać świat, żeby naszym dzieciom żyło się lepiej.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Nieprzeczytane 28-01-2016, 18:59
Renatas46's Avatar
Renatas46 Renatas46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kawęczyn
Posty: 1 251
Domyślnie Po co żyjemy- pytania do Warszawiaków.

Można sobie obejrzeć.
https://youtu.be/gDNf5KNHqJw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Michael J. Fox - życie z chorobą ma sens - komentarze 72.38.227.xxx Ogólny 8 11-08-2017 19:54
Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens - komentarze czort Ogólny 52 10-03-2011 20:38
czy jest sens? Anonymous Uzależnienia 94 09-10-2009 20:16
sens życia sarna2 Różności - wątki archiwalne 47 11-08-2009 16:21
Sens życia - jak go utrzymać? - komentarze Basia. Ogólny 48 05-02-2008 21:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.