menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #102441  
Nieprzeczytane 28-03-2020, 21:20
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witam

i przepraszam. Obiecałam, że jeszcze wpadnę. Nie zdążyłam. Teraz też tylko w pośpiechu, aby powiedzieć DOBRANOC. Pa. Do jutra. .
__________________

Ostatnio edytowane przez Jolina : 28-03-2020 o 21:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102442  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 07:05
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie


Pozdrawiam wszystkich ...zajętą Ninkę ..tylko czy Lalunią czy nogą??
Zosia nadzorowała prace na działce ..ja niestety własnoręcznie suche patyki z malin usuwałam..ale dziś żyję nawet nieźle
Astroida ..dziewczyno z gwiazd...piękną balladę Bułata Okudżawy znalazłaś...to genialny poeta był..moją najulubieńszą jest Modlitwa
Jolina Twoje powitania i Dobranocki są tak piękne ...ech ..zazdroszczę ale mam zbyt mało czasu i umiejętności ( pewnie chodzi o te drugie ha ha)..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102443  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 08:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 796
Domyślnie

W ślad za dzisiejszym skowronkiem - Kobrą, witam niewitaną wczoraj Zosię Wodniczkę. DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM.....
Martwi mnie wczorajsza nieobecność Ninki.... to do Niej niepodobne...zawsze cieszy ją obecność każdej z nas, a zwłaszcza teraz, kiedy zrobił się ruch na wątku powinna przyjść. O bardziej przyzwoitej porze zadzwonię i zapytam co u Niej. Czyżby wylądowała w szpitalu z tą nogą, bo to wyglądało bardzo niepokojąco.
Doroto...dzięki za przekaz muzyczny...piękna pieśń....
Aresztu domowego ciąg dalszy... nic się nie dzieje....marazm, więc powiem tylko miłego i radosnego dnia... do potem....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102444  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 10:13
Astroida Astroida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Polska
Posty: 1 738
Domyślnie

Iza, z Ciebie też ranny ptaszek. Mam dla Ciebie malutki upominek muzyczny.
https://www.youtube.com/watch?v=4yB7M5u3urA
A może zajrzy przed poludniem tutaj ktoś jeszcze. Byłoby miło.
U mnie słoneczko zagląda w okno od rana. Cudowna pogoda na spacer po ogrodzie. Może po południu faktycznie trochę pospaceruję. Na ulicach pusto. Czasami przejedzie tylko jakies auto.
Martwię się wczorajszym brakiem Ninki na Seniorku. To do niej, bez zapowiedzi niepodobne. Mam jednak nadzieję, że Lalunia zawróciła Jej mocno w głowie i stad ta nieobecność wieczorem, a i dzisiaj rano.
Dobrego dnia. Ja biegnę teraz trochę pomieszać w garach.
__________________
Astroida
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102445  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 10:30
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 796
Domyślnie

Witaj Dorotko. Dzięki za przekaz muzyczny.... Radość o poranku, to jest to, czego nam potrzeba.
A teraz odnośnie Ninki.... jestem już po rozmowie z Nią... Nic groźnego się nie zadziało, oprócz tych sytuacji które Ją nękają na codzień. Jest zajęta Lalunią, cieszy się jej bliskością, to ona wyznacza jej rytm dnia. Zaglądnie do nas, jak tylko będzie mogła...wszystkich pozdrawia.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102446  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 11:05
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

Witam!
Witam Izabel i pięknie dziękuję za telefon...DZIĘKUJĘ PRZYJACIÓŁKO!
WSZYSTKO PRZECZYTAŁAM, FOTKI OBEJRZAŁAM I SŁUCHAM MUZYKI....
Z serca witam Kobre, Dorotkę, Zosię, Halę i Krysię... od razu Krysiu ślę buziaczki dla MMM !
Dorotko - Astroido, bardzo mnie ucieszyło to, że doszłaś ze zdrowiem do porozumienia, portfel... będzie dobrze, jest nas DUŻO.... możemy sobie pomagać... nikt nie wie co może się stać, dziać... a nasza służba zdrowia to jest do d...y!
Z Lalunią ma zajęty dzień, każdą chwilę... teraz usiadłam do biurka a Ona już usiadła przy nodze i patrzyła błagalnie - na kolanka - ! Oczywiście, śpi na moich kolanach a nad nią wysunięta klawiatura... nie boi się...ufa mi !
Cieszę się, że macie działki! Zosia chociaż pochodzi, popatrzy... ja mam budowę bloku za oknem, huk, dzisiaj też ciężko pracują! Lalunia już się przyzwyczaiła do tego, już się nie kurczy w sobie ze strachu. Pokazałam jej przez okno, że to tam jest, nie w jej domku!
Wczoraj narobiła mi szkody, szkoda ale śmiałam się do łez... wzięłam talerz z uszkami i barszczem... tyle co ruszyłam łyżką, mała skoczyła do mojego łokcia... i stało się, talerz wylądował na mnie, mała złapała uszko i próbowała go odciągnąć - zaparła się obiema łapkami i nic z tego... zabrakło sił...a ja ? prysznic, pralka, zajęcie ze sprzątaniem... potem zasnęłam i ze zmęczenia i boli mnie prawa stopa, jest cholernie czarna...od kostki do pięty...a pięta ładna! Dość narzekania....
Jestem Wam kochane bardzo wdzięczna za serduszka... za odwiedziny i troskę. Będzie dobrze... Bóg wie co robi...nawet Lalunie dostałam na ten czas aby nie oszaleć z samotności...Dzieci nie mogą przyjechać... nawet nie chcę aby przyjechały... niech siedzą w domu! Zdrowie najważniejsze!
Wiem, telefonem nie zarażamy się, ale...pewnie mają popsute...
Mała wierci się na kolanach, zaraz wpadnie pod biurko.... Yorki zachowują się jak skoczki... siedzi, patrzy w oczy i nagle skok , młynka zrobi i znowu wpatruje się w oczy...
Dzisiaj będę tutaj bo są linki do odsłuchania, do radości! Dzięki moje!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102447  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 11:22
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

[color="DarkGreen"][Witaj milutko i świątecznie rodzinko, Nina też coś skrobnęła dla nas, najważniejsze jest zdrowie i siedzenie w domu.
Nina yorki są wspaniałe pieski,widziałam ją po raz pierwszy
na weselu.. ze wstążeczką na główce(jak się później dowiedziałam, to był prezent dla młodej od młodego.
Widać sobota była pracująca dla nas wszystkich mających działkę.Z rana padał deszcz,a teraz słoneczko się wychyla.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego odpoczynku.

Do następnych odwiedzin Rodzinko!!!!
/COLOR]
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102448  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 12:13
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

Dzień dobry, Zosiu!
Tak, Yorki są cudowne... nie miałam nigdy do czynienia z tymi kudłatymi pięknościami... szczotkuję jej włosy... one mają normalne włosy, nie sierść... Żywe sreberko, Zosiu! Młoda będzie miała ogrom radości z pieska...
Miłej niedzieli dla Ciebie i bliskich...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102449  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 12:50
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witam Miłe Koleżanki.

U mnie jak na razie pogoda pochmurna, lekko deszczowa i bardzo wietrzna.
Może potem będzie lepiej.
Ninka ma teraz mniej czasu dla nas ale i na zamartwianie się i rozmyślania. To dobrze.

Ninko, jednak o nodze pamiętaj i nie lekceważ.
Przecież wiesz czym to grozi. Mój J. na szczęście nie ma tego problemu. Pogłaski dla maleństwa i niech będzie radością dla Ciebie.

Dorotko ja też dziękuje za przypomnienie jakże ulubionej dawniej piosenki. Kiedyś... pewnie z trzydzieści lat temu, gdy pracowałam, codziennie rano ... Radość o poranku... leciała z głośnika na powitanie.

Kobro... rzeczywiście, dużo czasu zabiera wyszukanie odpowiedniego obrazka, więcej niż przygotowania go i wklejenia, tyle, że nie z Netu a z moich dziesiątków folderów.

Zosiu ja też Cię pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.

A teraz już najwyższy czas na kierunek ... kuchnia
Dla wszystkich życzenia smacznego obiadku. Pa.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102450  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 13:00
Astroida Astroida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Polska
Posty: 1 738
Domyślnie

Nina, mowilam to Tobie juz wiele razy, ale powtorze kolejny, a co tam. Uwielbiam czytac to, co piszesz. Masz w sobie nieprzebrane poklady optymizmu, ktorym zarazasz wokol. Mnie takze. Nigdy nie zapomne dnia, w ktorym poprosilam Cie o rade w pewnej waznej dla mnie sprawie i Ty doradzilas mi najlepiej, jak potrafilas. Pozniej, kiedy skorzystalam z Twojej rady, okazalo sie, ze to bylo najlepsze rozwiazanie. Dziekuje zatem i za to
Bardzo szanuje Cie takze za to, ze jestes czlowiekiem artysta. Chcialabym chociaz w czesci miec tak lekkie pioro, jak Ty.
Ciesze sie, ze zajrzalas, ze czujesz sie deko lepiej. Psinka napewno daje duzo radosci, no i dodaje sil - to sprawdzone, nie tylko przeze mnie.
Dobrego obiadku dla kolezanek Roznoscianek.
__________________
Astroida
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102451  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 14:15
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

Halinko, wiem o co chodzi z moją stopą i p. z opieki jutro będzie bombardować przychodnię o wizytę domową.. może to odniesie skutki... a moja Pani doktor od września zeszłego roku ( podobno choruje ) dzwoniłam do Niej kilka razy, bez odpowiedzi... jest młody lekarz na Jej miejsce, może do mnie zajrzy ? Halu, Ty dbasz o męża, ja o siebie nie dbam... niestety... przy wizycie w gabinecie po prostu doktor zadzwoniła na oddział do Kardiolog i wymusiła przyjęcie mnie NATYCHMIAST! Od szpitala i leków ogrom, mam to ze stopą...zobaczymy co będzie z wizytą domową ?
Astroido, takie porady u mnie wpadają gdzieś głęboko w sercu i koniec... jak tylko pomogłam, to już jestem szczęśliwa. Teraz jesteś z nami, ze mną, z Rodzinką i w Niej... przytulam do
Lalunia znowu śpi na kolanach pod półką z klawiaturą...
O, zrobię jej fotkę...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102452  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 14:23
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102453  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 14:24
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102454  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 16:35
Astroida Astroida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Polska
Posty: 1 738
Domyślnie

Hej Ninka.
Sliczniutka psinka. Wcale sie nie dziwie, ze troche zdradzasz Seniorka Kiedys, dawno temu myslalam, ze rozum maja tylko ludzie i to ich wyroznia wsrod ssakow. Pozniej kiedy mielismy psa i codziennie wiedzial o ktorej godzinie ustawic sie przy furtce, zeby za chwile wesolo merdac ogonkiem na moj widok, zmienilam zdanie. No bo jesli znal sie na zegarku to chyba rozum mial Ach, to byly czasy. Pamietam tez, ze jesli moj pies widzial na lawie chocby kosteczke czekolady, to tak dlugo na dwoch lapach tancowal wokol lawy, az kosteczka byla jego. Wiem, wiem slodkie psu nie sluzy. Pilnowalam, zeby takie sytuacje nie zdarzaly sie zbyt czesto. Dzisiaj ciesze sie wspomnieniami z tamtych lat i po cichu planuje, ze po przejsciu na emeryture napewno przygarne jakiegos malego pieska.
Musze teraz troszeczke popracowac, ale przed snem postaram sie przyjsc i powiedziec dobranoc.
__________________
Astroida
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102455  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 17:00
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

Większość z nas ma zwierzaki to i rozumieją nas, zakochanych.
Mała leży na moich kolanach i pomaga mi na klawiaturze... odbija takie znaki że hej!
Będziesz na emeryturze i będziesz chciała zwierzaka, to weź kundelka... to są bardzo mądre, przyjazne psy... one nie rządzą jak moja Lalunia... zmusza mnie o 21 iść spać!!! Siedzi na podusi i płaczę, tylko się położę, mordka na mojej szyi i śpi a ja uziemiona...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102456  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 18:47
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

DOBREJ NOCY....
Osobiście Wam zostawiam buziaka...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102457  
Nieprzeczytane 29-03-2020, 19:10
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Słodziutki psiaczek naprawdę tylko się zakochać... Mija niedziela ..widzę spacerujących ludzi coraz więcej ..a wieści ze świata coraz straszniejsze..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102458  
Nieprzeczytane 30-03-2020, 08:15
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

Witam Rodzinkę!
Dzisiaj osobiście otwieram wrota naszym Gościom i Rodzince.
Helenka, Basia już odeszły od nas, no, jeszcze Helenka zagląda.... Dzisiaj dowiedziałam się, że i Izabel nie najlepiej się czuje... to pewnie całkiem padniemy! Dorotka została, Hala zagląda i Danusia pamięta o nas...
Msza się skończyła, Lalunia nakarmiona... mały żarłok!
Teraz zaczekam na p. z opieki... zobaczę czy coś wskóra w Przychodni ?

Pewnie zadzwonię do Izabelll...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102459  
Nieprzeczytane 30-03-2020, 08:22
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie



Ninko dobrego dnia i reszcie towarzystwa obyśmy zdrowi byli bo sił trzeba będzie dużo ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102460  
Nieprzeczytane 30-03-2020, 08:26
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 666
Domyślnie

Witaj Dorotko!
Dziękuję w imieniu całej Rodzinki za powitanie, a kawusię....
Dzwoniłam do izuni... wszystko w porządku, po prostu narobiła się w domu...
i zostawiam!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.