menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 16:07
Diana49's Avatar
Diana49 Diana49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: pomorskie
Posty: 4
Post Portale randkowe nie tylko dla młodych - komentarze


Komentarz do artykułu: Portale randkowe nie tylko dla młodych
--------------------
Witam! Myślę, że jest to dobry artykuł. Uświadamia on jak bardzo ludziom samotnym po 50-tce jest trudno znaleźć sobie tę drugą połówkę. Trudno też jest o przyjaźń taką prawdziwą, bezinteresowną. Seniorzy to jeszcze ludzie w większości z werwą, chęcią do życia i przeżywania miłości. A jednak jak często odstawiani na "boczny tor". Seniorzy samotni też mają serca i uczucia i też potrzebują ciepła i miłości, chcą podróżować dopóki im sił i zdrowia wystarczy. Chęć bycia z kimś blisko, kiedy tych sił również zabraknie i być z nim do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 18:30
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 225
Domyślnie

Diana49... masz zupełną racje ...nam po 50 - tce też coś od życia się należy ..poprzez portale randkowe, poznajemy nowych znajomych , przyjaciół, zaprzyjaźniamy się...miłość w sieci też jest możliwa, zależy właśnie to od dwóch bijących serc...dobrze jak coś zaiskrzy...i zapali się światło nadziei.."Każdy ludek szuka ludka..który w sercu czyni cudka"
http://www.vpx.pl/up/20071125/ml2367...cc4f195806.jpg
Pozdrawiam
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 20:22
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Nie korzystam z takich portali chociaz nie zparzecze ze chadzaja mi po siwej glowce czasami takie mysli nieuczasane ...i w ogole ??
A moze by tak sprobowac ??
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"

Ostatnio edytowane przez BUNIA : 04-01-2008 o 22:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 25-11-2007, 23:08
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Zajrzyjcie na watek Kupidyn w sieci -tam o tym też jest
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-11-2007, 00:00
Diana49's Avatar
Diana49 Diana49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: pomorskie
Posty: 4
Domyślnie

Witaj Bunia! Spróbuj, a może Ci sie spodoba. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 07-12-2007, 15:33
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 225
Domyślnie

Bunia... Witam serdecznie..może Ci sie spodoba , wszystkiego w życiu "trzeba "spróbować, a tak serio ..ja przez ten portal poznałam pana z którym jestem do dzisiaj..3,5 roku ,życie się odmieniło, nie jestem sama....itp.
To nic strasznego...ale na pierwsze spotkanie ..to szło się z duszą na ramieniu...hi hi. Pozdrawiam milutko i cieplutko.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 07-12-2007, 16:45
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie ;-)

Ja do takiej formy zawierania znajomości nie mam przekonania, ale moja przyjaciółka stale koresponduje w takich randkach (chyba na o2) a "co gorsza" stale się umawia...
Ja zawsze jej mówię, żeby uważała, bo przecież w sieci można się dowolnie kreować, a w realu może być bardzo niemiłe zaskoczenie - ale ona w to nie chce wierzyć i .... jak dotąd, ma szczęcie chociaż nic poważnego z tego nie wynikło, ale byli to mili faceci.
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 07-12-2007, 21:02
Erenka Erenka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 1
Domyślnie

Ja jeszcze w ten sposób nie probowałam zawierać znajomości.Myślę jednak,że to niezły sposób,aby z kimś pogadać czy nawet się zaprzyjaźnić .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 08:59
hanka93's Avatar
hanka93 hanka93 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Kraków
Posty: 165
Domyślnie

A to są jeszcze mężczyżni w naszym wieku, ja takich nie spotykam.
Zajęci robieniem kasy albo udający super dobrych.
__________________
Hanka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 09:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Sposób jak każdy inny dobry,ale zalecana wielka ostrozność,kierowanie sie rozsądkiem a nie emocjami,przynajmniej dopóki w realu dobrze nie poznamy kandydata.Napisać mozna wszystko...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 12:03
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

To ja wam coś powiem mam prxzyjaciela poznanego w ten sposób .Poczatkowo to było takie pleple ple zalotne ,ale się okazalo ,że swietnie nam się rozmawia i ta rozmowa trwała cztery lata ,mailowo ,przez telefon itd .facet podtrzymywal mnie na duchu ,jak byłam na obczyźnie gadalismy o wszystkim od filozofii poczawszy na gotowaniu skończywszy -to zalotne ple ple szybko sie skończyło bo sie okazalo ,ze fajnie gada się normalnie i ze z tzw "zalotów'raczej nic nie bedzie .2 mies temu mój przyjaciel wrócil z zagranicy (byl tam 20 lat) .spotkalismy się ..i nie ,nie dziewczyny ...zadne tam mesko-damskie ...to kompletnie nie ,ale dalej nam sie super gada ...I tak na starość zyskałam fajnego znajomego równiez w realu.A co jest smieszne -nasze rozmowy maja zupelnie inny charakter niz pogawedki z ludź mi których znam lata ,jak same wiecie w naszym wieku rzadko rozmawia się szczerze idogłebnie - może dla tego ,ze coś tam narasta latami ,że wiadomo o sobie juz wszystko ,ze pewnych rzeczy nie chce się mówić .A tu ponieważ jestesmy dla siebie ludźmi znikad .Bez umocowania w rzeczywistosci i powiazań rodzinno topwarzyskich -gadamy jak w młodosci do nocy i o wszystkim.Dawno nikt mi nie opowiadał tak osobiscie o sobiecjak ten facet.Ale to może być syndrom znajomosci w pociągu .Bo pewnego dnia mozemy zniknac ze swojego zycia tak jak się pojawiliśmy .Ale to jest ciekawe,naprawdę
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 09-12-2007, 12:36
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Oj widze ,ze brakuje tu "dziadkow" !
Co to Panowie juz rozaniec i pod piecem ?
Popatrzcie ile tu pieknych Pan,madrych wyksztalconych pelnych werby zyciowej,do zakochania jeden krok.
Zona mi za ramieniem podpowiada,ze prawdziwych chlopow" to juz w Polsce nie ma - wyjechali !
Czy tak jest naprawde,a moze palce juz sztywne i klawiatura komputera za mala ?
Cos w tym jest,bo bedac poczatkujacym na tym portalu widze "klub Pan",gdzies sie tam w jakims dziale tematycznym trafia rodzynek meski ale to ginie w "morzu lez i tesknoty" Pan tu piszacych.
Postaram sie wiec dziadkow rozruszac,niech nam tu nie zarzucaja,ze "dluzej dolka niz kolka" !
Do roboty Panowie !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 16:38
lucyna's Avatar
lucyna lucyna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 309
Uśmiech

Witam wszystkich
Małgosiu przeczytałam i w pierwszym dniu nowego roku,dodałaś mi wiary,za co dziękuję.
czasami występuje wielkie zwiątpienie,a jednak nie,warto szukać i marzyc.
__________________
Nie ma granicy wieku aby marzyc
www.zaiprzeciw.eu:)
www.dessol.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 18:33
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 710
Domyślnie

Witaj Lucynko , masz rację zawsze warto marzyc , warto nie tylko szukac
ale jak sie znajdzie to nie bac sie,bo potem może być za póżno.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 22:20
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Bardzo

podoba mi się post Małgosi
samo zycie i 100% prawda
Pan senior AP potrafi wszystko sprowadzić do
swojego poziomu
i tym akurat nie warto sobie zaprzątać głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 03-01-2008, 12:27
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie To piękne

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
jestesmy dla siebie ludźmi znikad .Bez umocowania w rzeczywistosci i powiazań rodzinno topwarzyskich -gadamy jak w młodosci do nocy i o wszystkim.Dawno nikt mi nie opowiadał tak osobiscie o sobiecjak ten facet.Ale to może być syndrom znajomosci w pociągu .Bo pewnego dnia mozemy zniknac ze swojego zycia tak jak się pojawiliśmy .
Ujęłaś istotę internetowych związków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 04-01-2008, 13:59
tulpe's Avatar
tulpe tulpe jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Cloppenburg Niedersahsen
Posty: 166
Domyślnie

Jestem samotna , jak to w moim wieku bywa, sa momenty kiedy czuje calkowicie skreslona z listy zyjacych. ale ja przeciez zyje i pragne byc potrzebna komus ,takiemu jak ja.
Dobre przyjacölki, ?ß to pytanie na ktöre nieda sie odpowiedziec, trwa tak dlugo ,puki jedna niezapozna meskiej przykazni. Natruralnie w chorobie albo pomocy w codziennym dniu. sa dobre przyjacölki. jak jest juz lepiej zapomina sie o nich. Napewno pisalam juz na temat Klubiku, w ktörym prawie kazdego dnia ,ktos mysli o drugim . Z tego bardzo sie ciesze. bo wiem ze daleko odemnie sa dobrzy ludzie ,ktörzy pamietaja . i tym samym kieruje sie sama i jest mi lzej kiedy sie jeszcze obudze i ztwierdze ze zyje. moje mysli sa juz przy Comp. i klubiku . Dlatego serdecznie dziekuje wszystkim, za mile wpisy i serdecznosc. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/1899/592zi5.th.jpg[/IMG]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 04-01-2008, 14:30
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Jeśli chodzi o mnie

Cytat:
Napisał tulpe
jest mi lzej kiedy sie jeszcze obudze i ztwierdze ze zyje.
Zadziwię się niepomiernie, kiedy się obudzę i stwierdzę, że już nie żyję. Mniemam, że będzie mi wtedy baaardzo lekko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 04-01-2008, 15:31
xenia's Avatar
xenia xenia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 10
Domyślnie

Mnie się wydaje,że każdy sposób na wyrwanie się z samotności jest dobry.Oczywiście trzeba być czujnym.... nie wszystkie osoby odwiedzające fora randkowe są uczciwe.Jednak w większości to ludzie naprawdę samotni chcący poznać pokerwną duszę... dlatego warto próbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 04-01-2008, 19:07
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Zależy kto czego szuka: jeżeli szybkiej, niezobowiązującej znajomości to portal randkowy jak najbardziej. Ja jednak uważam, że lepiej jest rozmawiać na forum tematycznym / takim , który nas interesuje, / może to być muzyczny, poezji, filmowy,fotograficzny i właśnie poprzez wspólne zainteresowania można poznać ciekawych ludzi. Znajomości mogą się przerodzić w coś więcej, czego przykładem jest słynna telewizyjna niania Dorota Zawadzka, która poznała męża na portalu poetyckim.
Na spotkaniu w realu już możemy rozmawiać jako dobrzy znajomi- mamy wspólny temat. Myślę, że wiele osób samotnych w taki sposób się poznaje.
Dobry jest też portal nasza klasa, czasami można się dowiedzieć po wielu latach kto do nas wzdychał / i nadal wzdycha/ . Jeżeli jest sam / sama/ , można spróbować poprowadzić znajomość. Myślę, że metod jest wiele - tylko nic na siłę, na to potrzeba trochę czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Internetowe pamiętniki nie tylko dla młodych - komentarze jolita Ogólny 10 12-12-2006 17:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.