menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #11061  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 12:13
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dziękuję Wam serdecznie za życzenia! Miłe to bardzo,że mnie lubicie i doceniacie!! Tu też spotkałam się z życzeniami a nawet z piosenką przez telefon. Dostałam zaproszenie na wyżerkę do greckiej tawerny i bukiet róż! Też miło. A od dziś zostało mi równo 14 dni służby. Podopieczny zdyscyplinowany,chodzi spać o 20.00! Jeszcze po śniadaniu jak zwykle drzemie. Wyczytałam że mniszek pomaga na trudno gojące się ranki. Będę stosować ten sok i listki jako okłady.Zwlaszcza na noc. No to życzę miłej środy i pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11062  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 17:37
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Bardzo zajęty miałam dzień, ale na szczęście już wszystko załatwione. Teraz zjem późny obiad, bo po wizycie u dentysty musiałam godzinę odczekać. Słońce schowało się w południe, ale chmury nie wróżą deszczu. Rano była u mnie kuzynka. Mówi, że na polach jest sucho i deszcz bardzo potrzebny. A w innych częściach kraju podobno pada.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11063  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 17:40
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie

Danusiu wczoraj nie klikałam więc życzę Ci z okazji urodzin dużo zdrówka , samych radości , uśmiechu na twarzy i zadowolenia oraz spełnienia wszystkich marzeń .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11064  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 18:05
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie

Krysiu u mnie po 15-ej tylko troszkę pokropiło . Na piątek zapowiadają burze ale te prognozy pogody nie zawsze sprawdzają się .
Poza tym przez ostatnie dni chodzę jak burza , wczoraj nawet nie pisałam bo bałam się , że za dużo powiem i zepsuję humor innym .
W pracy mamy ,,przewalone '' , nie myślałam , że po tylu latach spotka mnie coś takiego.. co sekundę to zmiana , wiadomo , że na gorsze ... Przyjdzie smarkula po znajomości , nic nie umie i wstawia swoje rządy ...chce mi się wyć . Nie będę jej uczyć już , mam dość .... To w skrócie bo dużo dzieje się .

Pozdrawiam wszystkich , może jeszcze kliknę
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11065  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 19:55
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam i ja u mnie też pogoda wieje, pada, świeci chwilami słońce...na ulicy o malo mnie nie wywiało. Mieszkam wysoko i dobrze że nie wieje od wschodu...zbliża się wekend biorę 3 dni urlopu i będę na luzie 9 dni...oby tylko nie padało.Pojechałabym gdzieś ale perspektywa samotności to wolę juz być w domu, pojeżdzić rowerkiem, pospacerować...pewnie wyruszę nie daleko do rodzinki...nie będę musiala tak wcześnie wstawać...nie nie będzie nudy...miłego wieczoru dla wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11066  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 20:02
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie

To jeszcze raz ja przed dobranocką .
Danusiu dlaczego u mnie na liście znajomych wyświetla mi , że urodziny masz 31 marca ? To jakaś pomyłka ?
Mam nadzieję , że......tak .
Ale już teraz życzę wszystkim dobrej nocki i pięknych snów . U mnie znów troszkę pokropiło . Do miłego .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11067  
Nieprzeczytane 25-04-2018, 22:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Synoptyk ze mnie, że pożal się, Boże! Była burza, króciutka, może 3 min., ale bardzo intensywna. Za ścianą deszczu nie było widać ulicy, a wiatr przyginał drzewa prawie do ziemi.
Danciu, rozumiem Twoje odczucia związane ze zmianami w pracy. Kiedy nowy dyrektor zaczął na hurra! zmieniać całą szkołę - odeszłam na emeryturę. A co ciekawe - gdy teraz rozmawiamy to wydaje mi się, że mogłabym pracować z nim nadal. Przez 10 lat nabrał doświadczenia, zwolnił tempo i zrozumiał, że nie papierki są ważne, nie tabelki, nie nowe nazwy, ale konkretna wiedza.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11068  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 08:09
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Dzień dobry! Słonecznie, ale nie za ciepło. Pojadę posprzątać altankę. Dłubać w ziemi nie będę, nie potrafię w rękawiczkach, a na majówkę chciałabym mieć ładne ręce.
W sobotę pojadę do Warszawy na balet, w niedzielę pójdę na spotkanie z sekretarzem Wisławy Szymborskiej, Michałem Rusinkiem, do Liwu prawdopodobnie we wtorek. Na pozostałe dni nie mam planów, będę odpoczywać.
Zapraszam na kawę!



__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11069  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 17:50
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

No, no, no - chętnych na kawę (z mlekiem) nie ma? A to wypiję sama, bo trochę jestem zmęczona i przewiana na wylot. Sprzątnęłam altankę i już mogę gości przyjmować. Nie lubię tej roboty, a dzisiaj w dodatku był silny wiatr i musiałam zamykać drzwi przy każdym wejściu i wyjściu. A przecież drzwi w altance są po to, aby były otwarte...
Wczorajszy deszcz nie napoił badylków, nadal mają opory przed wyjściem z ziemi.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11070  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 19:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie

Witaj Kryaiu . Twoja kawka na pewno pyszna ale o tej porze wolę nie pić . Dziś z tego wszystkiego pewnie napiłabym się wódki ale po pierwsze - nie znoszę tego trunku a po drugie muszę zacisnąć zęby i świtem gnać do pracy .
Albo mnie zwolnią albo ja sama nie wytrzymam po tylu latach i rrzucę wypowiedzeniem . Tylko gdzie ja coś znajdę w tym wieku ? Nigdzie i to jest straszne .
Miało być 50+ , niby jest teorytycznie a w praktyce tak naprawdę nie ma . I to jest prawdziwe życie seniora w naszym kraju 50++.... masakra !

Przepraszam ale aż mnie nosi...
U mnie dziś chłodno , tylko 15 st. w dzień a jutro mają być burze .... okaże się .
Pozdrawiam wszystkich , Krysiu baw się dobrze bo życie jest krótkie i kruche


https://youtu.be/xVVVWZ6wMew
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11071  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 20:55
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Dzień latawca dziś miałam...to tu to tam
Do południa zakupy zrobiłam na następny tydzień, majowy

a po południu galerię zwiedzałam ciuszki przeglądałam...bluzkę tylko upolowałam.

Ooooo jak dobrze być już w poziomie
Nogi mi muszą odpocząć zanim dowlokę się do łazienki
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 26-04-2018 o 23:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11072  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 22:11
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Arti, zakupy masz już z głowy. Ja jutro będę krążyć po mieście. Muszę do fryzjera, do szkolnej biblioteki po odłożone nowości i na zakupy. Nie wiem, czy da się zaopatrzyć we wszystko aż do normalności. Spożywcze będą pewnie otwarte co drugi dzień, ale czy się nie pomylę?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11073  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 23:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Arti, zakupy masz już z głowy. Ja jutro będę krążyć po mieście. Muszę do fryzjera, do szkolnej biblioteki po odłożone nowości i na zakupy. Nie wiem, czy da się zaopatrzyć we wszystko aż do normalności. Spożywcze będą pewnie otwarte co drugi dzień, ale czy się nie pomylę?

ha, jak wyrwą z roboty to gołe półki będą w sklepach ))) no i tłok być może a ja lubię na spokojnie....poza tym mam mieć młodszą wnuczkę koło 13 więc po co mam się spinać na czas.
Pogodowo też dziś było ok, słonecznie a jutro ?
Przed wieczorem drobny deszcz był.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11074  
Nieprzeczytane 26-04-2018, 23:43
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Długi łikend niektórzy pracujący sobie robią do 7 maja
Oby pogoda słoneczna była
Będzie czas na spotkania albo odpoczynek.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11075  
Nieprzeczytane 27-04-2018, 07:18
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Dzień dobry! Dzisiaj samoobsługa, bo nie mam czasu.



__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11076  
Nieprzeczytane 27-04-2018, 09:22
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć. Najadłam się sałatki z mleczu a nawet poczęstowałam córki dr. Nie wiedziały z czego to bo pewnie nie jadlyby!! Kawa wypita zaraz idę zrobić śniadanie dla pdp.i sobie. Jemu bułkę z marmoladą a sobie bezglutenową z kozim serkiem. Dziś zrobię to zapiekankę z cukinią, cebulą,pomidorami i z ryżem. I tak dzień za dniem leci. Dzięki P.Bogu żyjemy zdrowi względnie! Tu nie ma żadnych wolnych dni tylko 01. Firma szuka zmienniczki a jak nie znajdzie to niestety zostanę i odłożę wycieczkę! Mówi się trudno-nie mogę zostawić dobrego domu!! Jest jeszcze 12 dni- zobaczymy. Życzę Wam mam lepiej spędzonego czasu,dużo wrażeń pozytywnych i zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11077  
Nieprzeczytane 27-04-2018, 09:29
ciotka Klotka ciotka Klotka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: wielkopolska
Posty: 157
Domyślnie witam Was

Kaimo, ale mnie rozbawiłaś tą krową. Miałaś super pomysł
Weekend już nadszedł ale ja będę pracowała wiec tak nie odczuje. Będzie taki przeplatany ale i tak odpocznę.
Dzisiaj wyruszę na zakupy chociaż dużo znowu nie potrzeba bo uzupełniam na bieżąco. Z głodu nie umrę nawet gdybym nic nie kupiła.
W tym tygodniu wycieczka rowerowa mi się szykuje i na pewno spotkanie rodzinne, bo mamy chrzciny w rodzinie. Zapewne miło będzie. Oby pogoda dopisała.
Wszystkim życzę przyjemności na ten tydzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11078  
Nieprzeczytane 27-04-2018, 09:29
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Kaimo, samoobsługa owszem, ale az tak???
Danusiu zycze ci abys jednak zaliczyła te wycieczkę, ale niestety wiem co znaczy niska emerytura i rozumiem twoje racje. Pozdrawiam wszystkich bywalców watku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11079  
Nieprzeczytane 27-04-2018, 10:56
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Samoobsługa też sie uśmiechnęlam kiedyś w dzieciństwie moi rodzice mieli krowę i doiłam ja...a ona kopała trzeba było przywiązywać nogę i ogon do takiego palika. Zdarzylo sie kiedyś że mama ugotowala zupę a brat spytał jaką...zupa była z torebki ogonowa...brat wybiegl z domu sprawdzić czy jest ogon bo kiedyś się urwał krowie...pamiętał i nie jadł tej zupy....wszyscy się smiali...
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11080  
Nieprzeczytane 27-04-2018, 11:20
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry

- Helenko: załatwiłaś mi dobry humor na cały dzionek- DZIĘKUJĘ
Też kiedyś próbowałem doić, ale krowa chyba mnie nie lubiła, bo ledwie kapało. Pamiętam że koty- czasem 2 lub z młodymi zawsze czekały na mleczko w jednym miejscu przy studni.
Ja na razie robię pranie- i jutro chyba też- póki troszkę grzeją to szybciej wyschnie. Na razie mam dzionek ładny- "buzi" nie widać, troszkę wczoraj pokapało. Podobno kwitną japońskie wiśnie- w parku rośnie ich kilkanaście- mam nadzieję że zdążę zanim opadną- w zeszłym roku byłem za późno.
Pozdrawiam wszystkich serdeczniutko i miłego wypoczynku Wam życzę.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.