menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Turystyczne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-04-2016, 01:41
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie Baza Aktywnych Turystów 50+

Miejscowość: Warszawa   Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.12.99.   

Szukam towarzystwa na wyjazdy turystyczne aktywne w różne miejsca Europy i Polski oczywiście. Byłam już kilka razy sama lub z dwoma osobami ale nie mam zbyt dużo znajomych zdecydowanych na tego typu wyjazdy. Zwykle rezerwuję noclegi w hostelach z kuchnią, zakupy robię w marketach i mam własne jedzenie. Nie jadam na mieście. Dzięki temu stać mnie na Hiszpanię, Portugalię, Chorwację, Czarnogórę......i mam nadzieję, że jeszcze inne miejsca. Ważne dla mnie jest wałęsanie się i oglądanie przepięknych miejsc. Loty tanimi liniami, skromny strój turysty i w drogę. Mam 71 lat i nadzieję na jeszcze niejedną podróż. Aktualnie mam bilet do Pizy za 280zł w dwie strony, zarezerwowane 10 noclegów za 220 euro we Florencji, Sienie i Pizie. Na przejazdy liczę ok. 40 euro, trochę euro na jedzenie, część w bagażu z Polski, trochę odchudzania i piękna wycieczka na koniec maja i 8 dni czerwca. Tam już będzie pewnie lato, więc uroda Toskanii niezapomniana i pogoda i nastawienie optymisty..wystarczy aby poczuć szczęście... A może ktoś dołączy? Decyzja pilna aby złapać tanie bilety na samolot. Tak czy inaczej postanowiłam stworzyć BAZĘ AKTYWNYCH TURYSTÓW 50+. Na przyszłość. Jak będzie nas więcej, zawsze zmontuje się 3-4 osobową grupkę na ciekawy wyjazd...Zapraszam do dyskusji.. Ania http://www.klub.senior.pl/images/smilies/hugs.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-04-2016, 00:36
zuza1111 zuza1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: -
Posty: 13
Uśmiech

Cytat:
Napisał annaszen
Szukam towarzystwa na wyjazdy turystyczne aktywne w różne miejsca Europy i Polski oczywiście. Byłam już kilka razy sama lub z dwoma osobami ale nie mam zbyt dużo znajomych zdecydowanych na tego typu wyjazdy. Zwykle rezerwuję noclegi w hostelach z kuchnią, zakupy robię w marketach i mam własne jedzenie. Nie jadam na mieście. Dzięki temu stać mnie na Hiszpanię, Portugalię, Chorwację, Czarnogórę......i mam nadzieję, że jeszcze inne miejsca. Ważne dla mnie jest wałęsanie się i oglądanie przepięknych miejsc. Loty tanimi liniami, skromny strój turysty i w drogę. Mam 71 lat i nadzieję na jeszcze niejedną podróż. Aktualnie mam bilet do Pizy za 280zł w dwie strony, zarezerwowane 10 noclegów za 220 euro we Florencji, Sienie i Pizie. Na przejazdy liczę ok. 40 euro, trochę euro na jedzenie, część w bagażu z Polski, trochę odchudzania i piękna wycieczka na koniec maja i 8 dni czerwca. Tam już będzie pewnie lato, więc uroda Toskanii niezapomniana i pogoda i nastawienie optymisty..wystarczy aby poczuć szczęście... A może ktoś dołączy? Decyzja pilna aby złapać tanie bilety na samolot. Tak czy inaczej postanowiłam stworzyć BAZĘ AKTYWNYCH TURYSTÓW 50+. Na przyszłość. Jak będzie nas więcej, zawsze zmontuje się 3-4 osobową grupkę na ciekawy wyjazd...Zapraszam do dyskusji.. Ania http://www.klub.senior.pl/images/smilies/hugs.gif



Witam! Jestem bardzo zainteresowana tym właśnie wyjazdem, który zaplanowałaś Jedynie data zakończenia chyba jest błędna Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.12.99. Proszę o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów, zwłaszcza rezerwacji bo czasu pozostało niewiele Pozdrawiam, Zuza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-04-2016, 09:10
generalny's Avatar
generalny generalny jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Kraków
Posty: 20
Domyślnie

Zapraszam wszystkich na nasze www.seniorplus.org
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-04-2016, 17:26
zuza1111 zuza1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: -
Posty: 13
Pytanie

Cytat:
Napisał generalny
Zapraszam wszystkich na nasze www.seniorplus.org

Przepraszam a jak się to ma do tytułu wątku??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-04-2016, 18:12
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał zuza1111
Witam! Jestem bardzo zainteresowana tym właśnie wyjazdem, który zaplanowałaś Jedynie data zakończenia chyba jest błędna Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.12.99. Proszę o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów, zwłaszcza rezerwacji bo czasu pozostało niewiele Pozdrawiam, Zuza
Mój tel.506588341. Skontaktuj się pilnie. Bilety tańsze kończą się!!!!!!!!
Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-04-2016, 18:23
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał zuza1111
Witam! Jestem bardzo zainteresowana tym właśnie wyjazdem, który zaplanowałaś Jedynie data zakończenia chyba jest błędna Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.12.99. Proszę o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów, zwłaszcza rezerwacji bo czasu pozostało niewiele Pozdrawiam, Zuza
Podróż 29 maj - 8 czerwca. Bilety się kończą. Dzwoń zaraz do mnie na 506588341 .Pozdrawiam Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 15-04-2016, 18:59
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie pilna wiadomość do ZUZA1111

Mój mail annaszen@mixbox.pl
tel. 506 588 341
Piszę już czwartą odpowiedź, bo nie jestem pewna czy poprzednie poszły na Twoją pocztę.

SUPER PILNE 3 bilety są jeszcze na samolot. Droższy bilet za ok. 530zł mam po koleżance, która uległa wypadkowi i nie jedzie. Zmiana nazwiska jest na tanich liniach droga ale są jeszcze 3 bilety tańsze...!!!!!!!!DZWOŃ
Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 15-04-2016, 21:05
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał zuza1111
Witam! Jestem bardzo zainteresowana tym właśnie wyjazdem, który zaplanowałaś Jedynie data zakończenia chyba jest błędna Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.12.99. Proszę o kontakt mailowy w celu omówienia szczegółów, zwłaszcza rezerwacji bo czasu pozostało niewiele Pozdrawiam, Zuza
zadzwoń do mnie 506 588 341 PILNIE
Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 15-04-2016, 21:12
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie podróż do Włoch

Cytat:
Napisał annaszen
zadzwoń do mnie 506 588 341 PILNIE
Ania
Nie umiem wysłać tego listu na Twoją pocztę - nie znam adresu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 19-04-2016, 19:33
zuza1111 zuza1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: -
Posty: 13
Domyślnie

Witam! Niestety moje uczestnictwo w proponowanym terminie nie będzie możliwe, przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam! Zuza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 19-04-2016, 23:49
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie co Ty na to?

Zuza! Napisz czy chcesz włączyć się do Bazy. Ja zapraszam chętnych do takiej bazy o charakterze klubu. Poznajemy się, zgłaszamy swoje preferencje wyjazdowe, komunikujemy się przez stronę - inną - typu społecznościowego z możliwością wstawiania zdjęć z wyjazdów, możliwością wysyłania komunikatów o pomysłach turystycznych do podgrupek lubiących np.wędrówki górskie albo np.krótkie wyprawy z kijkami albo jeszcze inne. To będzie inicjatywa każdego z nas... Wspomnienia z takich wypraw też mogą być ciekawe. Co Ty na to? Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 20-04-2016, 02:45
zuza1111 zuza1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: -
Posty: 13
Domyślnie

Cytat:
Napisał annaszen
Zuza! Napisz czy chcesz włączyć się do Bazy. Ja zapraszam chętnych do takiej bazy o charakterze klubu. Poznajemy się, zgłaszamy swoje preferencje wyjazdowe, komunikujemy się przez stronę - inną - typu społecznościowego z możliwością wstawiania zdjęć z wyjazdów, możliwością wysyłania komunikatów o pomysłach turystycznych do podgrupek lubiących np.wędrówki górskie albo np.krótkie wyprawy z kijkami albo jeszcze inne. To będzie inicjatywa każdego z nas... Wspomnienia z takich wypraw też mogą być ciekawe. Co Ty na to? Ania

Bardzo chętnie! Proszę o bliższe informacje i namiary. Pozdrawiam Zuza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 21-04-2016, 18:02
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie poznajmy się

Zuza1111, przede wszystkim proszę o list na moją pocztę annaszen@mixbox.pl. Wtedy ja wyślę na Twoją pocztę zaproszenie do rejestracji. Napisz przy okazji parę słów o sobie. Ujawniamy też swoje prawdziwe nazwiska i imiona. To jest początek akcji ale nigdy nie wiadomo kiedy przyda nam się taka podróżnicza znajomość....Pozdrawiam serdecznie Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 22-04-2016, 12:13
wigra@wigra.com.pl wigra@wigra.com.pl jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 214
Domyślnie Zapraszamy na wycieczki i wczasy po Polsce

Podróżuj z Nami po Polsce

Szeroka oferta wczasów i wycieczek- tylko u nas najlepsza oferta!!!!

www.wigra.com.pl
tel. 22 665 06 06, 22 664 94 86
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 24-04-2016, 22:19
Marii's Avatar
Marii Marii jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: obecnie Poznan
Posty: 311
Domyślnie

Witam, ja rowniez bym sie pisala na takie wyjazdy, spotkania
__________________
'

Nie myl głupoty z odwagą, nie myl dobroci, ze słabością ''
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 25-04-2016, 13:19
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

Nie interesują nas wczasy. To była odpowiedź do biura wczasów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 25-04-2016, 13:23
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie

MARII !!!
Odezwij się do mnie na annaszen@mixbox.pl. A może chcesz wyjechać do Toskanii 29 maj do 8 czerwca? Jeśli tak, to pilnie zadzwoń do mnie 506 588 341. Pozdrawiam Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 25-04-2016, 13:25
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie do Marii

Zadzwoń do mnie proszę 506 588 341. Pozdrawiam Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 04-05-2016, 18:52
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie Do Zuza1111

Jak się masz Zuza? Pozdrawiam Ania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 10-05-2016, 16:15
zuza1111 zuza1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: -
Posty: 13
Domyślnie do annaszen

Mam się dobrze, również pozdrawiam. Dziękuję za zainteresowanie moją osobą. Mam nadzieję, że tutaj na forum zdasz relację z wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spotkanie turystów forum Klub Senior Cafe. stena Podróże, turystyka 38 02-05-2019 23:18
Poszukuję aktywnych 60+ iwonaoli Różne 14 14-04-2016 09:23
Baza najlepszych specjalistów medycznych synaptis Kupię, sprzedam, zamienię 0 16-06-2009 10:23
CASTING FILMOWY - BAZA AKTORÓW: teledyski, reklamy, filmy fabularne byczek Praca, wolontariat 3 02-04-2009 23:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.