menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 25-03-2013, 17:24
yaneczka yaneczka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 20
Domyślnie Depilacja


Jakie metody depilacji preferujecie? Depilator, wosk, krem, laser czy może jednak maszynka? Mi zimą to ostatnie wystarcza, ale wiosna idzie, więc częściej będę chodzić w spódnicach i nie chcę golić nóg codziennie. Co proponujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-03-2013, 17:29
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Ja preferuję depilację.
Sama depiluję i 2tyg.jest OK.
Polecam....
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-03-2013, 19:01
Rolanda Rolanda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 8
Domyślnie

Kiedyś była to tylko depilacja za pomocą maszynki jednorazowej. sama w domu. Ale jakiś czas temu dostałam w prezencie seans w gabinecie i poddałam się depilacji woskiem. Nie powiem, aby to było bezbolesne ale jednak różnica jest znaczna. Teraz mnie moja kosmetyczka zainteresowała taką depilacją połączoną z EpilFree i myślę że jak tylko "wyhoduję" odpowiednią długość włosków to umówię się na pierwszy zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-04-2013, 09:01
elwira_57 elwira_57 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 10
Domyślnie

U mnie w grę wchodzi tylko krem do depilacji. Bezboleśnie i szybko. Do tego stosuję krem po depilacji opóźniający odrost włosów i na 2 tygodnie problem mam z głowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 11-04-2013, 19:23
isia1 isia1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 1
Domyślnie

tylko depilator, wydajesz pieniądze raz i służy ci długo. Nie powoduje uczuleń , natychmiastowy efekt. Tylko na początku trochę boli potem się przyzwyczaisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-02-2015, 09:01
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Ja równiez preferuję depilator .Szczególnie,ze na nogach jak na złość mam bardzo mocne owłosienie ( z kolei bardzo słabe włosy na głowie....).
Mam ten model:
http://najtaniej.co/produkt/depilato...s-hp-6581.html
Kupiłam sobie niedawno temu . Wprawdzie tani nie był ale doszłam do wniosku,że jak już mam coś kupować to niech będzie to coś porządnego.
Jestem z niego bardzo zadowolona. Usuwa bez problemu całe owłosienie a depilacja nie boli .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 07-07-2015, 13:26
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Cytat:
Napisał isia1
tylko depilator, wydajesz pieniądze raz i służy ci długo. Nie powoduje uczuleń , natychmiastowy efekt. Tylko na początku trochę boli potem się przyzwyczaisz.

Też mam depilator i chwalę sobie takie rozwiązanie. I tak jak piszesz - do bólu można się przyzwyczaić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 09-09-2015, 09:55
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

W mojej naturze nie leży przyzwyczajanie się do bólu, dlatego zdecydowałam się jednak na depilację laserową. To też trochę boli, ale nie aż tak, no i ja zdecydowałam się na jeden z najlepszych laserów, Palomar Vectus w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Jest to gabinet znajdujący się w centrum medycznym Lifemedica.
Naprawdę polecam, efekt jest świetny. Nogi depilowałam zeszłej zimy i nie ma żadnych odrostów, chociaż znajome straszyły, że ten laser to wcale nie na stałe. Ja mogę temu zaprzeczyć, bo włosy chyba naprawdę są martwe, w ogóle nie odrastają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 02-10-2015, 19:59
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Też chciałabym się zdecydować na depilację laserową, ponieważ to najskuteczniejsze rozwiązanie. Niestety też najdroższe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-03-2016, 13:15
IwonaG IwonaG jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Jakby tak policzyć koszt wizyt u kosmetyczek, zakup maszynek, depilatorów, kosmetyków po depilacji, częstotliwość zakupów to wydatek na depilację laserową wcale nie wygląda tak strasznie.

kalinia3 jak byś chciała dowiedzieć się nieco więcej o samym zabiegu to odsyłam do artykułu: Depilacja laserowa – o co najczęściej pytają pacjentki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 11-05-2016, 09:28
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

A to i ja pozwolę sobie zerknąć na ten artykuł. Mam wiele pytań i obaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 12-06-2016, 11:44
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Czy ja wiem czy depilacja laserowa jest najdroższym zabiegiem? Nie wydaje mi się. Jest to wprawdzie duży koszt jednorazowy ale tak jak osoba powyżej napisała policzcie sobie ile wydawałyscie na te wszystkie depilatory, golarki i inne urządzenia do depilacji. Wyjdzie Wam całkiem spory koszt....

Sama zdecydowałam się na depilację laserem bo było to dla mnie najwygodniejsze. Robiłam w Gdyni w laser de lux: http://www.laserdelux.pl/gdynia/depilacja-laserowa - z tego co wiem to mają tam najlepszy laser w całym Trójmieście ( light sheer duet).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 21-12-2016, 00:07
cudak3 cudak3 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 65
Domyślnie

Jak na razie u mnie najbardziej sprawdza się depilator i właśnie wypatrzyłam dla siebie odpowiedni model - https://www.morele.net/agd/zdrowie-i...depilatory-186 z dostawa do domu. Nie mogę się przemóc do wosku a z kolei laserowe zabiegi są bardzo drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 16-02-2017, 22:00
Loczek23 Loczek23 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Toruń
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał promienna
A to i ja pozwolę sobie zerknąć na ten artykuł. Mam wiele pytań i obaw.

No i prawidłowo, że masz wątpliwości, ale z drugiej strony wątpliwości mieli ludzie do wszystkiego, jak wymyślali żarówkę też. Zawsze można sobie znaleźć pęcety tutaj masz wybór - https://oladi.pl/promocja-pesety tylko trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy chodzi o to, żeby cofnąć się do ery kamienia łupanego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-03-2017, 23:29
Loczek23 Loczek23 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Miasto: Toruń
Posty: 5
Domyślnie

Tutaj macie jeszcze dość dużą ofertę depilatorów na innej porównywarce https://kupuj-tanio.pl/promocje/sprzet-agd i co ważne, a o czym wiele osób zapomina. Jeśli chcecie coś kupić to jest opcja, że możecie jeszcze tutaj https://znajdzopinie.pl/recenzja-produkt:depilator.html wpisać produkt który was interesuje i poczytać opinie osób, które już taki produkt nabyły. Szczególnie istotne jest to w momencie kiedy opinie i recenzje jakiegoś produktu są różne, wtedy opinia klientów jest na wagę złota.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 28-06-2017, 11:50
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

nie każdemu pisana jest depilacja, lepiej to wcześniej skonsultować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 19-07-2017, 11:21
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Ale z kim niby? Przecież to i tak na sobie sprawdzasz, czy możesz depilować nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 19:45
Marianna1954 Marianna1954 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Poznan
Posty: 97
Domyślnie

Mi córka zafundowała depilację laserową. Co prawda na poczatku nie byłam zadowolona z tego pomysłu bo uważałam, że to jest dla młodych osób. Nie bez oporu poszłam na zabieg. Jeżeli są jakieś przeciwwskazania to na miejscu Ci powiedzą, nie ma potrzeby jakiś konsultacji. Ja byłam w Holistic Clinic http://holisticclinic-krakow.pl/zabi...ogia/depilacja . Podejdź do nich i się zorientuj w kwestii zabiegu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 22-07-2017, 13:20
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

ja depiluję tylko włoski na twarzy bo tak to nie mam odwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 25-07-2017, 12:42
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Ja także nie mam odwagi zdecydować się na zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Depilacja fionna Kosmetyki 74 04-01-2017 12:09
Depilacja - komentarze seniorita Ogólny 4 07-09-2012 23:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.