menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-07-2022, 09:36
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 490
Domyślnie Gdzie kupić do domu meble dobrej jakości?


Hej, czeka mnie urządzanie mieszkania, chciałabym zminimalizować zakupy w sieciowkach (Ikea, Agata etc) ale wiem że są tam sprzęty gorąco polecane, co Wy polecacie z takich sklepów? Gdzie kupiliście dobre meble? Myślę nad zakupem mebli hm lepszych jakościowo
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-07-2022, 10:27
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 893
Domyślnie

Mam w domu wiele różnych miejsc, ale najlepsze są meble robione na miarę Moje podejście jest takie, że meble których nie chcesz zmieniać po kilku latach lub w niewymiarowe kąty warto zamówić u dobrego stolarza. A gdy nie wiesz czy gust lub potrzeby w jakimś pomieszczeniu nie zmienią się za jakiś czas (np. w pokoju dziecięcym) to warto kupić coś uniwersalnego w sklepie.

Mogę polecić również stronę Meble Arkadius, znajdziesz tam tanie narożniki prosto od producenta. Meble świetnie wykonane, dobrej jakości - powinnaś być z nich zadowolona

Można wybrać tkaninę, jaka Ci się podoba i tym samym spersonalizować mebelki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-07-2022, 12:45
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ja dobrej jakości meble polecam ci tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/492-...fek-kuchennych zamawiać jeśli chodzi o kuchnię bo jestem ze swoich zadowolona a też właśnie tam zamawiałam. Zobacz ofertę, na pewno coś wpadnie ci w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-10-2023, 16:13
adik356 adik356 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 29
Domyślnie

Jeśli chodzi o meble to mi jest teraz potrzebna nowoczesna konsola do przedpokoju i tego szukam. Ale w sieci będę zamawiać i wam też polecam tam szukać bo wybór mają największy i do tego też często przeceny mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 12:14
arlayash arlayash jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Miasto: Lodz
Posty: 12
Domyślnie

Określ przed zakupem, ile możesz przeznaczyć na meble. Miej realistyczne oczekiwania i poszukaj opcji, które mieszczą się w Twoim budżecie. Pamiętaj, że warto zainwestować w trwałe i funkcjonalne meble, które posłużą Ci przez wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 12:15
besimiy besimiy jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Miasto: Lodz
Posty: 21
Domyślnie

Kolorystyka i wzory mebli mogą wpływać na atmosferę w pomieszczeniu. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń, podczas gdy ciemne dodają elegancji. Zastanów się, jakie emocje chciałbyś wywołać w danym pomieszczeniu i dostosuj kolorystykę mebli do swoich preferencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 12:17
sonosal's Avatar
sonosal sonosal jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Łódź
Posty: 30
Domyślnie

Decydując się na łóżko w szafie 90x200 https://smartbett.pl/murphy_beds/size-90x200cm/ , zyskujemy elastyczność w układzie pomieszczenia. Możemy łatwo zmieniać aranżację przestrzeni w zależności od aktualnych potrzeb. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć kontrolę nad wykorzystaniem dostępnej przestrzeni. Łóżko w szafie jest również doskonałym rozwiązaniem, gdy mamy gości. Wystarczy wyciągnąć łóżko z szafy, aby zapewnić wygodne miejsce do spania. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie mają oddzielnego pokoju gościnnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobrej jakości szlafrok Baisa Moda i styl 4 21-10-2021 12:46
Meble do domu robione na wymiar magnoliaa Dom, wnętrza, ogród 0 24-05-2021 23:14
Dobrej jakości skarpetki Baisa Moda i styl 2 12-05-2020 14:42
Dołącz się do poprawy jakości życia seniorów! OlaCh Różności 1 18-04-2019 18:07
Wysokiej jakości włóczka z lnu seniorita18 Moda i styl 0 18-12-2018 11:14

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.