menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > śląskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 14:51
blondniki26 blondniki26 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 4
Domyślnie Prosze o pomoc:)


Witam wszystkich.Mieszkam za granica i poszukuje znajomego ktory byl kiedys moim bliskim przyjacielem ,bardzo chcialabym wiedziec co sie obecnie u niego dzieje.Nie widzielismy sie ponad 10 lat a nikt nie wie gdzie obecnie przebywa.Probuje od jakiegos czasu go znalesc ale bez skutku.Nazywa sie Jaroslaw Kula,ma 27 lat,mieszkal na ul.Jagiellonskiej w Sosnowcu i chodzil do szkoly podstawowej nr 14 i z tego co sie orientuje ukonczyl rowniez THM na Grota-Roweckiego.Za jaka kolwiek informacje bylabym bardzo wdzieczna.....z gory dziekuje i pozdrawiamAgnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 15:14
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Agnieszko
Mieszkam w Sosnowcu ale twój znajomy nie jest w moim przedziale wiekowym. Moje dzieci są starsze od niego. Poszukaj na portalu "naszaklasa" może tam go odnajdziesz .Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 16:00
blondniki26 blondniki26 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 4
Domyślnie

Dzien dobry panie Tadeuszu ....wiec moze bedzie pan znal jego rodzicow to tez duzo by mi pomoglo...jego mama ma na imie Ewa a tata Ryszard i na pewno sa w przedziale pana wieku albo ktos z pana znajomych bedzie ich kojazyl.Na naszej klasie juz probowalam ale jak napisalam wczesniej bez porzadanego skutku.Zycze przyjemnego dnia i dziekuje mimo wszystko za wiadomosc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 16:06
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Blondniki,

jeśli mieszkasz za granicą i masz kłopoty ze znalezieniem jakiejś osoby, powinnaś zwrócić się do władz miasta o informacje.
Nic nie wiem o poszukiwanej przez Ciebie osobie, ale gdybym wiedziała cokolwiek - nie podałabym takich informacji nie znanej mi, anonimowej osobie.
Chyba nie tędy droga.
Powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 16:40
blondniki26 blondniki26 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 4
Domyślnie

Witaj Alsko.W tym rzecz ze ja nie orientuje sie co trzeba zrobic i z kim sie skontaktowac.Z drugiej strony normalna rzecza jest ze jesli ktos zna Jarka to najpierw dowie sie czy moze dac jakies namiary lub pomoze mi w jakis sposob skontaktowac sie z ta osoba.Mnie glownie chodzi o dowiedzenie ze czy u tej osoby jest wszystko w porzadku i jak mu sie wiedzie...nie oczekuje adresu czy numeru telefonu a wierze ze jak sie dowie ze go szukam to sam da namiar na siebie a wtedy i ja bede moga wiecej napisac o sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 14-10-2008, 18:00
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Może tu spróbuj?

Cytat:
Napisał blondniki26
Witaj Alsko.W tym rzecz ze ja nie orientuje sie co trzeba zrobic i z kim sie skontaktowac.Z drugiej strony normalna rzecza jest ze jesli ktos zna Jarka to najpierw dowie sie czy moze dac jakies namiary lub pomoze mi w jakis sposob skontaktowac sie z ta osoba.Mnie glownie chodzi o dowiedzenie ze czy u tej osoby jest wszystko w porzadku i jak mu sie wiedzie...nie oczekuje adresu czy numeru telefonu a wierze ze jak sie dowie ze go szukam to sam da namiar na siebie a wtedy i ja bede moga wiecej napisac o sobie.

Nie wiem, komu teraz podlegają biura adresowe. Z tego, co piszą na tej stronie, podlega to ministerstwu. Poczytaj, może ta strona Ci się przyda.
http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=75885
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 17-10-2008, 14:08
blondniki26 blondniki26 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 4
Domyślnie

Dziekuje Alsko...na pewno skorzystam,moze uda mi sie czegos dowiedziec.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 19:30
DERWISZ74 DERWISZ74 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Nie wiem, komu teraz podlegają biura adresowe. Z tego, co piszą na tej stronie, podlega to ministerstwu. Poczytaj, może ta strona Ci się przyda.
http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=75885
no wiec po pytaniu widac ze jestes w chmurach.Nowy wspaniały ustrój w tym kraju wprowadził w zycie ustawe o ochronie tzw,danych osobowych a tym samym zlikwidowano wszelkie biura adresowe,nawet na klatce schodowej domu nie znajdziesz mieszkańca.To nie komuna i czasy po II wojnie kiedy brat szukal siostry a zona meza Pomagał w tych poszukiwaniach nawet miedzynarodowy czerwony krzyz!Teraz mógłbys chciec zaatakowac biznesmena i zabrac mu jego pieniadze1WSPÓŁCZUJE!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-10-2008, 19:35
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał DERWISZ74
no wiec po pytaniu widac ze jestes w chmurach.Nowy wspaniały ustrój w tym kraju wprowadził w zycie ustawe o ochronie tzw,danych osobowych a tym samym zlikwidowano wszelkie biura adresowe,nawet na klatce schodowej domu nie znajdziesz mieszkańca.To nie komuna i czasy po II wojnie kiedy brat szukal siostry a zona meza Pomagał w tych poszukiwaniach nawet miedzynarodowy czerwony krzyz!Teraz mógłbys chciec zaatakowac biznesmena i zabrac mu jego pieniadze1WSPÓŁCZUJE!
Masz rację, zapomniałam o tej ochronie danych!
Moje dane - chociaż sobie życzyłam, aby były - zniknęły z listy mieszkańców. Za to ten, co wie, komu i ile zapłacić - przysyła mi imienne zaproszenia na pokazy, kiermasze itp.
Paranoja!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prosze, poradzcie. Kocham moja wnusie - chca mi zakazac widzenia sie z nia Magdalena898 Prawo rodzinne 68 27-09-2018 14:13
Mamo, zaakceptuj mnie, prosze... destiny Rodzina bliższa i dalsza 151 16-03-2012 23:37
Prosze o informacje na temat.... barbara.s eSenior 6 14-05-2011 19:26
Na pomoc! ymca eSenior 5 26-04-2008 13:15
pomozcie znalezc,prosze elusia Różności - wątki archiwalne 9 16-07-2007 23:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.