menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-10-2008, 16:59
szerszen szerszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 1
Smutny prosze o pomoc!!!!!!


mam problem, nie jestem informatykiem i nie znam sie za bardzo na komputerach, mam swoj zespol muzyczny i sluzy mi komputer przedewszystkim do nagrywania muzyki, ale mam pewien problem z ktorym nie moge sie uporac juz naprawde dlugo, przy nagrywaniu wokali powstaje pewien pisk, nie mam popjecia dlaczego, nie jest to wina karty dzwiekowej bo sprawdzalem juz kilka kart, osprzet mam calkiem dobry, u znajomego na takim samym sprzecie wszystko jest ok, a u mnie cos nie tak czy to wina plyty glownej czy jak,PROSZE o pomoc bede bardzo wdzieczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-10-2008, 00:54
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Smutny prośbo o pomoc

Dostałam mailem zdjęcia, są duże w formacie tak że nawet nie mogę dobrze ich oglądnąć, jestem w tym analfabetka, nie wiem jak je zmniejszyć, żeby przeniesć do nowego folderu.może ktoś mi wytłumaczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-10-2008, 00:57
Tesara's Avatar
Tesara Tesara jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Dolny Śląsk
Posty: 2 868
Domyślnie

Jadziu podaj jakies namiarki ( GG, skrzynkę pocztową ) wytłumacze Ci. Pozdrawiam
__________________
http://tesara.flog.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 25-10-2008, 01:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jakempa
Dostałam mailem zdjęcia, są duże w formacie tak że nawet nie mogę dobrze ich oglądnąć, jestem w tym analfabetka, nie wiem jak je zmniejszyć, żeby przeniesć do nowego folderu.może ktoś mi wytłumaczy?
Otwórz "Paint", opcja "otwórz" z menu "plik", otworzą się "moje obrazy", odszukaj fotkę jak jest gdzie indziej, ale jak masz tego dużo przenieś do "moje obrazy". Otwórz foto.
1. lewy klik w napis na górnym pasku "obraz"
2. klik w "rozciągnij/...."
3. w ramce która pokaże się zmień klawiszami procenty poziom i pion (na próbę na 50%)
4. klik w "o.k." klik w "PLIK" (1-szy napis u góry na pasku)
zapisz jako: tu proponuję wprowadzić nową nazwę lub nr., żeby nie stracić oryginału. TO B. WAŻNE-bo jak zmniejszysz za bardzo i zamienisz z oryginałem to klapa. Pytania na mój priv. Odpowiem rano. Acha--fotki JPG zamienią się na bitmapy, czyli N> zamiast 100 KB, bedzie fotka mieć np. 2,5 MB. Masz przeglądarkę ACD? Przeglądarka może zamienić z powrotem na jpg. Jak nie masz-napisz podrzucę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prosze, poradzcie. Kocham moja wnusie - chca mi zakazac widzenia sie z nia Magdalena898 Prawo rodzinne 68 27-09-2018 14:13
Mamo, zaakceptuj mnie, prosze... destiny Rodzina bliższa i dalsza 151 16-03-2012 23:37
Prosze o informacje na temat.... barbara.s eSenior 6 14-05-2011 19:26
Prosze o pomoc:) blondniki26 śląskie 8 29-10-2008 19:35
pomozcie znalezc,prosze elusia Różności - wątki archiwalne 9 16-07-2007 23:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.