menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9861  
Nieprzeczytane 27-08-2017, 07:43
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Malduję posłusznie, że znowu tu jestem.

Tzn. byłem, czytałem Wasze wpisy i poczęstowałem się wirtualnymi specjałami. Dziękuję- było mniam...
Zostawiam życzenia milutkiej niedzieli. U mnie rano była mała "buzia" ale już minęła.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9862  
Nieprzeczytane 27-08-2017, 11:29
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witajcie!! Dziś niedziela a więc dzień mojego spaceru!! Ostatni raz pójdę na przechadzkę przed piątkowym wyjazdem.Juz nie mogę się doczekać wolności i spotkań!! Spacerów po starym Gdańsku też! Bo młodszą moja córka jedzie na wycieczkę a ja zamieszkam na parę dni u niej.Wszak wnuczek idzie do szkoły. Przyjaciel czy kochanek? A może 2 w 1 ? Może moje marzenia i pragnienia wreszcie się spełnią? Jak ju zspotkam się z p L to na pewno nie będziemy żyć na " biało"!! Ale napisałam,co? Życzę miłej niedzieli- dziś pochmurnej u mnie ale nie w sercu!! 👍❤
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9863  
Nieprzeczytane 27-08-2017, 20:27
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Witajcie choć na chwilkę .
Jutro pobudka skoro świt więc i lulciu wcześniej dziś .
Ale musiałam chociaż Was ,,poczytać'' .
Mam już wynik z MR głowy ale o tym jutro , po pracy ..... musiałam to po prostu przetrawić . Jakoś nie byłam w stanie rozmawiać tu , na GG i na poczcie prywatnej (e-mail) .
Mam nadzieję , że zrozumiecie moje rozterki , strach , gniew , żal itd... A w takim nastroju nie chciałam psuć miłych pogawędek . Pozdrawiam wszystkich serdecznie i obiecuję , że jutro odezwę się . Na dobranoc :


I piosenka...

https://youtu.be/xVVVWZ6wMew

,,Nie jesteś sama ''........
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9864  
Nieprzeczytane 27-08-2017, 20:36
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Dańciu a trzymaj się.Posyłam coś wesołego,aby wrócił uśmiech i uśmieszek na Twoje USTA>

Życie jest piękne tak napisał "Janosch"Król opowieści dla dzieci.


__________________
http://ewefew.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez eledand : 27-08-2017 o 20:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9865  
Nieprzeczytane 28-08-2017, 07:00
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry

Zasmuciło mnie to co Danusia napisała. Rozumiem że więcej nie była w stanie ale domyślam się że dobrze nie jest. Źle spałem i będę zaglądał po dalsze informacje. Trzymaj się Danusiu Kochana bardzo proszę i niech zdrówcio będzie z Tobą. Wszystkich serdecznie pozdrawiam. �� ��
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 28-08-2017 o 07:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9866  
Nieprzeczytane 28-08-2017, 10:54
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Dzień dobry Wszystkim...
Danciu, co się dzieje i ile to czasu trwa, dobrze, że zrobiłaś badania, nie smutaj, zadzwonię do Ciebie wieczorkiem. Buziaki
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9867  
Nieprzeczytane 28-08-2017, 19:49
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Hej kochani ! Jestem jeszcze i będę choćby nie wiem co !
Tak łatwo nie pozbędziecie się mnie a i ja nie opuszczę Was muszę tylko znaleźć sposób .
Kochana Eledand dziękuję Ci za te wesołe obrazy , przypominają mi dzieciństwo...
Franiu , głowa do góry , będzie dobrze a tak w ogóle to dziękuję .
Eve zaraz oddzwonię , rozmawiałam z koleżanką ...... nie martw się na zapas ..... co ma być to będzie .
Przepraszam ale na razie muszę przerwać pisanie . Gdybym się nie pojawiła to wszystkim dobrej nocki życzę .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9868  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 06:51
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 736
Domyślnie

Dzień dobry! Słonecznie, ale chłodno, 8 st. na termometrze. Gdy się ociepli pojadę na przejażdżkę. Wczoraj zastanowiło mnie, że jeżdżąc ostatnio przez las, nie widziałam wrzosu. A przecież powinien już kwitnąć... Może dzisiaj specjalnie pojadę na poszukiwania?
Danciu, zmartwiło mnie, co napisałaś, ale skoro już wiadomo, co jest przyczyną dolegliwości, można zacząć właściwe leczenie. Dasz radę, dziewczyno!
Pozdrawiam wszystkich i czekam z kawą!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9869  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 18:56
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Dzień dobry! Słonecznie, ale chłodno, 8 st. na termometrze. Gdy się ociepli pojadę na przejażdżkę. Wczoraj zastanowiło mnie, że jeżdżąc ostatnio przez las, nie widziałam wrzosu. A przecież powinien już kwitnąć... Może dzisiaj specjalnie pojadę na poszukiwania?
Danciu, zmartwiło mnie, co napisałaś, ale skoro już wiadomo, co jest przyczyną dolegliwości, można zacząć właściwe leczenie. Dasz radę, dziewczyno!
Pozdrawiam wszystkich i czekam z kawą!

Krysiu , ogólnie napisałam tylko a to wszystko duży znak zapytania jeszcze . Zanim co to umawiam się ze specjalistami choć wiem ,, że dużą rolę gra czas ''.
Niestety , już nie stać mnie jest na konsultacje prywatne i operację . Ponoć na Dolnym Śląsku wykonują takie zabiegi metodą Feess czy Fess . nie pamiętam dokładnie ....... ale co z tego skoro mnie na to nie stać ?
Powiem wprost - wkurza mnie to okropnie i mam żal o to , że nasz rząd , kraj i Bóg jeden wie kto jeszcze skazuje nas na takie cierpienia i upokorzenia .
Tragedia narodowa po prostu , mamy umierać po 50-ciu latach życia ?! Moim zdaniem to grubo za wcześnie........
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9870  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 21:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 736
Domyślnie

Danciu, popatrzyłam co to jest FESS. Jest dużo adresów klinik, które wykonują takie zabiegi, niestety,prywatne. W Warszawie w centrum medycznym na ul. Wynalazek mają umowę z NFOZ, ale wpis był z 2012. roku i nie wiem, czy aktualny. Mignęła mi też możliwość zapłaty ratalnej (ok.60 zł miesięcznie), lecz teraz nie mogę znaleźć. Poszukaj, a nuż coś trafisz... Trzymam kciuki.
Dobranoc wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9871  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 21:53
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dobry wieczór

Danusiu: zawsze masz tu Przyjaciół i będziemy Cię wspierać radą i modlitwą- tylko tyle możemy.
A o śmierci to nie pisz więcej PROSZĘ, nawet o tym nie wspominaj. Dopóki serduszko pracuje to zawsze trzeba mieć nadzieję że lekarze coś poradzą.
Dużo zdróweczka Ci życzę.
Dobrej nocki wszystkim.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9872  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 22:04
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Witam Wszystkich późnym wieczorkiem......

Danciu, nie załamkuj się, masz dla kogo żyć......... pozbieraj się i działaj dalej, ku lepszemu....... i dzwoń jak Ci będzie źle......

DOBRANOC


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9873  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 22:49
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Hej droga Danciu to dopiero byly badania,teraz trzeba porozmawiac ze swoim rodznnym co dalej masz robić.
Nie załamuj się jestes dzielną dziewczyną,
Przesyłam Ci pozytywną energię i
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9874  
Nieprzeczytane 30-08-2017, 07:51
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry! Ja też jestem z Tobą Saneczki! Wspieram cię myślami i całym sercem!! Nie pisałam bo miałam powody i nie miałam za ardzo o czym! Nic ciekawego się nie dzieje. Żyje już powrotem do kraju bo to już w piątek wyjazd. Wczoraj przyjechali goście dziś gotuje obiad.Dziqdk idzie na karty do kolegów a więc jeno i to samo! Danusiu-mam nadzieję,że będzie dobrze- wyleczysz się!! Jeśli coś j w bardzo kosz one albo za daj ta Polska o za fundację któraś wpadła cs ściany chociaż pomoże. Zdałam wszystkie i odezwę się już w kraju!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9875  
Nieprzeczytane 30-08-2017, 20:16
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Napiszę ogólnie , dobrze ? Poczytałam Wasze posty i zupełnie rozkleiłam się . Nawet moi chłopcy nie wiedzą o tym jak to wygląda , po prostu ukrywam na razie .
Wam kochani dziękuję za troskę , dobre słowo a TO oznacza dla mnie dużo , dzięki temu będę miała siłę na to aby jutro świtem wstać i przetrwać kolejny dzień .
Eve wiem , że mogę do Ciebie zadzwonić i dzięki za to .
Krysiu w tym rzecz , że trzeba ,,bulić '' choć W-wy nie sprawdziłam jeszcze ...
Franiu dzięki wielkie , ponoć złego licho nie bierze....
Edziuś , rodzinny lekarz tu nic nie pomoże , muszę sięgać dalej....
Danusiu , dziękuję kochana , mam nadzieję , że cudem jakimś to przetrwam .
Ale nie skupiajcie się na mojej osobie , macie wszyscy swoje życie i układajcie je tak aby Wam było dobrze......
Pozdrawiam wszystkich cieplutko i dobrej nocki życzę .
JESTEŚCIE KOCHANI .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9876  
Nieprzeczytane 31-08-2017, 10:12
Eve 2's Avatar
Eve 2 Eve 2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Mazowsze
Posty: 195
Domyślnie

Dzień dobry Wszystkim

Miłego dnia życzę.........

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9877  
Nieprzeczytane 31-08-2017, 17:48
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Ewciu a Ty o tej porze ... późnym rankiem nie masz co robić ? Ale dzięki za kawę i sorki zapomniałam o czymś .
Przed chwilą rozmawiałam z naszą Gońką ( wiesz , którą) , ma odezwać się troszkę później . Wczoraj z kolei ,,złapałam '' Halszkę , byczy się w sanatorium nad morzem .
Krysiu odnośnie Warszawy i tej metody FESS nie doczytałaś więcej ? A tak w ogóle - gdzie podziewasz się kobietko ? Dobrze , że Ewa wniosła kawusię ....
Hm.... chyba jestem za wcześnie ale gdzieś mi mignął nasz Franio.... Franiu możesz przestać kamuflować się ?
Powiem Wam , że pogoda u mnie świetna , w tej chwili +24 st .... ale o 5-ej rano było tylko +11 st . Jesień zaczyna się i tyle bo nawet dzieciaki w p-działek idą do szkoły , aż mi ich żal .... Piszcie co u Was , najwyżej poczytam później albo jutro .....
Danusiu jutro piątek więc wracaj do domciu szczęśliwie a potem odezwij się .....
A gdzie Janek , Helenka i inni ? Martwi mnie brak ich wpisów ale może jednak odezwą się .
Kochani miłego popołudnia i udanego wieczoru , muszę coś zjeść i zajrzeć w inne miejsca ....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9878  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 06:47
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 736
Domyślnie

Witajcie rankiem 1. września! Na szczęście dla nas ten dzień to tylko echo tamtego okrutnego sprzed 80 lat i kojarzy się raczej z początkiem roku szkolnego, z ulicami pełnymi odświętnej młodzieży, z gwarem i śmiechem. Prawda, w tym roku będzie to w poniedziałek, ale wrzesień jest już dziś. Spotkam się dzisiaj z koleżankami. będziemy wspominać różne wrześnie, różne historie.
Życzę wszystkim miłego dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9879  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 06:52
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 736
Domyślnie

Danciu, wczoraj nie miałam dostępu do internetu, ale postaram się poszukać więcej wiadomości.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9880  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 18:14
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaima
Danciu, wczoraj nie miałam dostępu do internetu, ale postaram się poszukać więcej wiadomości.
Dziękuję Krysiu , dziś ja z kolei mam problemy z netem , nie dałam rady wejść na onet pocztę , jakoś udało się ale na gg za cholerę (przepraszam) nie wpuszczało mnie i w sumie nie byłam tam . Dlaczego , bo weekend ?
Krysiu udanego spotkania Ci życzę , pogaduch itd... .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.