menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #181  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 21:14
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Masz rację Hypatio, dwa dni później prezes wydał oświadczenie, że jednak będzie kandydował na prezydenta. Nie doceniłam chwiejności charakteru. Bardzo mnie to cieszy, pojawiła się możliwość całkowitej przegranej Kaczyńskiego, po porażce w wyborach prezydenckich może się osobiście podniesie krzycząc, że to nie on przegrał tylko wygrało oszustwo wyborcze, ale nie wierzę, żeby zgromadził większy elektorat w wyborach parlamentarnych.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jar...em_229444.html
  #182  
Nieprzeczytane 28-06-2012, 23:35
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał koala
Masz rację Hypatio, dwa dni później prezes wydał oświadczenie, że jednak będzie kandydował na prezydenta. Nie doceniłam chwiejności charakteru. Bardzo mnie to cieszy, pojawiła się możliwość całkowitej przegranej Kaczyńskiego, po porażce w wyborach prezydenckich może się osobiście podniesie krzycząc, że to nie on przegrał tylko wygrało oszustwo wyborcze, ale nie wierzę, żeby zgromadził większy elektorat w wyborach parlamentarnych.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/jar...em_229444.html


Tu wyjaśnia ,że jednak musi dać się uprosić umiłowanemu ludowi smoleńskiemu .
.http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ch,206128.html

Szczerze mówiąc to mnie osobiście jego kandydatura niezmiernie cieszy ,jak i również mnie cieszy zapowiedź penalizacji zabiegów in vitro . Tylko tak dalej,tylko tak dalej.
W czasach komuny też tak sobie powtarzałam.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #183  
Nieprzeczytane 29-06-2012, 08:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Szczerze mówiąc to mnie osobiście jego kandydatura niezmiernie cieszy ,jak i również mnie cieszy zapowiedź penalizacji zabiegów in vitro . Tylko tak dalej,tylko tak dalej.
W czasach komuny też tak sobie powtarzałam.
Ja w tym czasie biernie nie czekałem tylko brałem sprawy w swoje ręce. Jak się okazało z perspektywy czasu, słuszna decyzja.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #184  
Nieprzeczytane 29-06-2012, 22:17
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

psychiatra do ~lolo: PARANOJA
Choroba psychiczna, dla której typowe są usystematyzowane urojenia oraz projekcja osobistych konfliktów, przypisywanych rzekomej wrogości otoczenia; chroniczna psychoza funkcjonalna, rozwijająca się w podstępny sposób. Charakteryzuje się uporczywymi, nie ulegającymi zmianom, spójnymi pod względem logicznym urojeniami, dotyczącymi przeważnie prześladowań albo związanymi z manią wielkości.
SIEDEM ELEMENTÓW PARANOI :
1. Podejrzliwość :
Podejrzliwość to najbardziej widoczna cecha paranoika. Wciąż szuka ukrytych znaczeń, sygnałów wskazujących na obecność wrogów, o których wie, że go otaczają. Interpretuje swoje spostrzeżenia zgodnie z przyjętymi założeniami i wnioskami.
2. Ksobność :
Świat paranoika zaludniają wrogowie, a on sam stanowi ośrodek ich uwagi.
3. Mania wielkości
Aroganckie przekonanie o własnej wielkości pozostaje w bliskim związku z wiarą paranoika, iż jest on centralnym obiektem zainteresowania. Jest pewien swoich racji, nie dopuszcza żadnej różnicy zdań. Zna całą prawdę i żywi swego rodzaju pogardę dla głupców, którzy mają odmienne zdanie.
4. Wrogość
Pierwszą cechą, jaka rzuca się w oczy nawet przy przypadkowym zetknięciu z paranoikiem, jest nie tyle jego przekonanie o spisku czy arogancja, ile generalnie wrogie nastawienie do świata. Paranoik jest wojowniczy i łatwo się irytuje, nie ma poczucia humoru, jest niezwykle wrażliwy na oznaki lekceważenia, kłótliwy, spięty, nastawiony obronnie.
5. Lęk przed utratą niezależności
Paranoik jest wciąż w stanie gotowości. Wciąż jest przygotowany na niespodziewane okoliczności, które określa jako zamach na swoją niezależność lub wolną wolę. Jest w stanie nieustannej wojny z prawdziwymi i wyimaginowanymi przeciwnikami, którzy chcą nad nim zapanować i odebrać mu niezależność.
6. Projekcja
Według Zygmunta Freuda, projekcja wynika z normalnej skłonności do przypisywania wewnętrznych stanów i przemian przyczynom zewnętrznym. Na przykład ludzie mało znaczący albo bojaźliwi będą uważać swoich wrogów za nadzwyczajnie licznych i potężnych. Ma to określone implikacje w świecie polityki.
7. Myślenie urojeniowe
Paranoik chroni się przed niemożliwą do zniesienia rzeczywistością, konstruując rzeczywistość zastępczą. Jest ona pocieszeniem dla zranionego ego. Potrzeba podtrzymania pozytywnego wyobrażenia o sobie wyjaśnia, dlaczego tak kurczowo trzyma się przekonania, że jest obiektem spisku. Choć można by się spodziewać, że z ulgą przyjmie wiadomość o nieistnieniu spisku, w rzeczywistości będzie zdruzgotany. Pozbawiłoby go to poczucia własnej ważności. Lepiej być prześladowanym niż ignorowany
To jest wypowiedż osoby,który sądzę zna się na "leczeniu tej choroby"..
Ja na naszym forum często pisywalem o p.Kaczyńskim i nie boję się reprymendy pewnych osób z naszego grona,gdzie powiedziano mi,że cytuję" prezes PIS jaka opozycja powinien być szanowany itp" Otóż jednoznacznie oświadczam,że NIESTETY TEN PISZĄCY MA RACJĘ...
__________________
zdzislaw1
  #185  
Nieprzeczytane 02-07-2012, 23:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Zdzisławie!
To wszystko prawda, ale zauważ też, że świat byłby całkiem smutny gdyby go leczyć w jakims ośrodku odosobnienia.
Wspomnij wieszcza:
-Kto nie zaznał goryczy ni razu
ten nigdy nie będzie w niebie!!!!
I Jarek k. jest takim dziegciem w narodowej beczce śmichu
  #186  
Nieprzeczytane 03-07-2012, 21:27
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Zdzisławie - widziałes przynajmniej raz w życiu osobę psychicznie chorą- to co piszesz to chyba jakieć bzdury z wikipedii( czy jak to się nazywa)Skresli szybko to co napisaleś- bo się ma nijak do tej strasznej choroby i potwornie obraza ludzi dotknietych nia.....
I powinienes wiedziec , ze teorie Freuda - to już straszny lamus...
  #187  
Nieprzeczytane 03-07-2012, 21:30
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Miałam okazję widzieć ludzi psychicznie chorych - jeden chciał być Napoleonem
  #188  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 11:06
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

W obecnych czasach kazdego mozna zrobic wariatem ale nie kazdy moze zwariowac !
  #189  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 14:04
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
W obecnych czasach kazdego mozna zrobic wariatem ale nie kazdy moze zwariowac !
I jedno i drugie jest możliwe, wystarczy tylko nad człowiekiem popracować, np w wojsku.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #190  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 15:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
I jedno i drugie jest możliwe, wystarczy tylko nad człowiekiem popracować, np w wojsku.
Ty chcesz chyba Gutka do stanu nerwowego sprowadzić.
W końcu on jaruzelskiego chowu gwardzista ze zaciągu "nie matura, lecz chęć szczera...."
  #191  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 16:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ty chcesz chyba Gutka do stanu nerwowego sprowadzić.
W końcu on jaruzelskiego chowu gwardzista ze zaciągu "nie matura, lecz chęć szczera...."
E tam, to twardziel w negocjacjach nawet indyany mu posłuszne.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #192  
Nieprzeczytane 04-07-2012, 19:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
E tam, to twardziel w negocjacjach nawet indyany mu posłuszne.
A tego nie wie nikt. Tamte z Florydy były inne, te z Georgii mogą być jeszcze nie oblatane
  #193  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 14:10
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

W wojsku "nad wariactwem nie pracuja",w wojsku sluzy sie OJCZYZNIE ,przekonal sie o tym psychiatra B.Klich,ktoremu powierzono kierowanie wojskiem.

W wojsku wariat nie ma racji bytu.

WOJSKO TO SZKOLA ZYCIA !

Kto jej nie przeszedl wiele stracil.

Dobrym prezydentem jest ten kto sluzyl w wojsku.
Jaroslaw Kaczynski jak i jego brat Lech chyba tego obowiazku obywatelskiego nie spelnil - czy tak ?

Wojska unikaja ludzie TCHORZLIWI .
  #194  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 14:13
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Czyzby polecenie "ataku" dyzurni poprawnosci politycznej otrzymali ?
Do woja "mosci sluzalcy" !
Do Florydy i Georgi za daleko wam.
  #195  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 18:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
W wojsku "nad wariactwem nie pracuja",w wojsku sluzy sie OJCZYZNIE
To powiedz mi tak, który z tych dwóch jest zdrajcą a który patriotą Kukliński czy Zacharski? Wtedy będę wiedział ktoś Ty.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #196  
Nieprzeczytane 05-07-2012, 18:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Czyzby polecenie "ataku" dyzurni poprawnosci politycznej otrzymali ?
Do woja "mosci sluzalcy" !
Do Florydy i Georgi za daleko wam.

Gutek!
Nie wygłupiaj się!
To zaledwie kilka godzin lotu z Okęcia A z Amsterdamu i Londynu bezpośrrednio.
Ludziska z RP chałupy tam kupują jak im sie zechce krokodyle oglądać na trawniku
To nie te czasy jak z zapadlej rzeszowskiej wssi trza było krytą żabką przez Atlantyk z prl-u zwiewać.
Po co cie atakować. Ciebie mozna jedynie obśmiać.. i tyle.
Dlatego mówię Jarkowi, żeby się nad toba nie znęcał za bardzo.

I nie używaj słowa "służalcy" skoro byłes aktywistą politrukiem w LWP od lat 50-tych. Nie wypada.
  #197  
Nieprzeczytane 06-07-2012, 12:41
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zaczyna byc ciekawie !
A jakie pytania (!) ,w tym o zdrade oficerow LWP .

No dobrze ,postaram sie zaspokoic ciekawskich ,no i oczywiscie obalic dezinformacje z posadzeniem ,w dodatku bez interwencji moderatora czy administracji (pewnie sie temu "przygladaja" i zapewne zainterweniuja w odpowiednim czasie,na sygnal z najwyzszej gory).

Zaczne od konca .
w 1950 roku mialem "plutku" OSIEM LAT (co mozna stwierdzic w metryce u Gutka) i faktycznie wtedy w wojsku ludzie sluzacy w sekcji politycznej byli "bogami" !

Wiem o tym z opowiadan mego brata zolnierza zawodowego ,ktoremu zagrodzono droge do awansu generalskiego ,bo rodzine mielismy juz w Stanach (ach te ciotki z okresu przedwojennego),nie mozna go bylo wyslac na "woroszylowke" do Moskwy,umarl pulkownikiem tylko po ASG ukonczonej w W-wie,daj mu Boze niebo !

Nie zadziwia mnie prowokacyjne zdanie : "...skoro byles aktywista politrukiem w LWP od lat 50-tych." -
no bo kto jak kto ale aktywista na aktywistach zawsze SIE ZNA i to dobrze !

Przed "plutami" , to ja na tym forum juz wyjasnialem,ze bylem i jestem oficerem sluzby czolgowo-samochodowej w st.spoczynku (stopien major) w dodatku przez cale swe zycie ZAWSZE BEZPARTYJNYM z czego nawet jestem dumny (bezpartyjny i major,jak to mozliwe - prawda ?) .

Ten , kto chociaz troche orientuje sie czym jest sluzba samochodowa w wojsku ten wie ,ze nijak sie to ma do sluzby politycznej ,wszechmocnej w latach gdy istnial w POLSCE POWSZECHNY OBOWIAZEK SLUZBY WOJSKOWEJ czyli OBYWATELSKI OBOWIAZEK OBRONY OJCZYZNY a nie najemnictwo jakie istnieje teraz w wojsku zwacym sie polskim.

Tak ,"pluto37" mnie mozna zawsze obsmiac i nie jeden/jedna to czyni na forach,taki przeciez maja "prikaz wyzszy",nawet moderator nie moze interweniowac !

Ale jezeli sie do mnie zwracasz (tak "przyjaznie" na wstepie po imieniu) to wiedz,ze AKTYWISCI moga do mnie tylko przez "Pan Gutek",bron Boze kolego a tym bardziej "towarzyszu" z forma "wy".

No i ten "wyszkolony dowcip",ktorego nie chce mi sie z powyzszego cytowac, jest na miare towarzyszy z
WUML-u,ktorych dobrze pamietam ale niech im ziemia lekka bedzie ,dawno ja gryza,"kablowanie" (jak czytam w innym miejscu ta cecha AKTYWISTY u ciebie zagoscila) na dobre im to nie wyszlo,podobnie jak i wszelkie prowokacje.

Panie "Jaroslawie II" !

Nie trzeba wiadomosci o Kuklinskim powtarzac tym bardziej o Zacharskim aby wiedziec kim ja jestem,wystarczy zwyczajnie zapytac , nawet publicznie i odpowiem ,bowiem juz i wojskowe tajemnice mnie nie obowiazuja.

Z polskim wywiadem wojskowym a tym bardziej cywilnym nigdy nie mialem do czynienia , wiedzac od wczesnej mej dojrzalej mlodosci wojskowej,ze to ludzie (pracujacy w wywiadzie),ktorzy podpisali na siebie wyroki idac do tej sluzby.

To tylko jeszcze Putinowi udaje sie zyc ale do czasu kiedy nie dokonczy wykonania ostatniego rozkazu, a potem...... , koniec bedzie znany.

Zdanie o Kuklinskim ,bo Zacharski (stare dzieje) na to nie zasluguje.
Kuklinski byl zdolnym sztabowcem ale na tyle naiwnym,ze zbyt mocno wierzyl nieznanym sobie ludziom,nie wiedzac przy tym ,ze kazda barykada ma dwie strony i po kazdej z nich sa "swoi i obcy" swietnie znajacy cele i gry "wojenne".

Za naiwnosc trzeba placic bardzo czesto wlasnym zyciem,przekonali sie o tym nie tylko pulkownicy ale i generalowie,dzis popelniajacy "samobojstwa" !
  #198  
Nieprzeczytane 06-07-2012, 13:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Zaczyna byc ciekawie !
A jakie pytania (!) ,w tym o zdrade oficerow LWP .

No dobrze ,postaram sie zaspokoic ciekawskich
Panie "Jaroslawie II" !
Nie trzeba wiadomosci o Kuklinskim powtarzac tym bardziej o Zacharskim aby wiedziec kim ja jestem,wystarczy zwyczajnie zapytac , nawet publicznie i odpowiem ,bowiem juz i wojskowe tajemnice mnie nie obowiazuja.

Z polskim wywiadem wojskowym a tym bardziej cywilnym nigdy nie mialem do czynienia , wiedzac od wczesnej mej dojrzalej mlodosci wojskowej,ze to ludzie (pracujacy w wywiadzie),ktorzy podpisali na siebie wyroki idac do tej sluzby.

Zdanie o Kuklinskim ,bo Zacharski (stare dzieje) na to nie zasluguje.
Kuklinski byl zdolnym sztabowcem ale na tyle naiwnym,ze zbyt mocno wierzyl nieznanym sobie ludziom,nie wiedzac przy tym ,ze kazda barykada ma dwie strony i po kazdej z nich sa "swoi i obcy" swietnie znajacy cele i gry "wojenne".

Za naiwnosc trzeba placic bardzo czesto wlasnym zyciem,przekonali sie o tym nie tylko pulkownicy ale i generalowie,dzis popelniajacy "samobojstwa" !
Ja to wszystko znam, bo to moje hobby, nawet w pewnym momencie poprzestałem na wiedzy dostępnej, bo służby jak mówisz rządzą się swoimi prawami i nawet najwyżsi w państwie nieraz guzik maja do gadania, bo to jest inne zamknięte państwo. Chodziło mi o Twój stosunek do obydwu tych postaci, bo to dużo mówi o człowieku, napisałeś wymijająco i teraz wiem wszystko. O Putina się nie martw on ma służby "pod" sobą w przeciwieństwie do naszych "bonzów" którzy kompletnie się na tym nie znają, może i lepiej, bo o służbach lepiej nie mówić i nie wiedzieć, bo im mniej się wie, tym mniej się "chlapnie" Wystarczy w naszej historii Zacharski i Macierewicz aby polskie służby przestały istnieć. Rosjanie za obecnego prezydenta to potęga wywiadowcza. W Jaseniewie pod Moskwą, w Centrali wywiadu Federacji Rosyjskiej SVR po każdej aferze teczkowej głupoli z PiS stukają się kieliszkami i wznoszą toasty i z radością patrzą jak Polacy sami się załatwiają w imię wolności i demokracji. Wystarczy jeden dobrze uplasowany agent w IPN i można rozbujać Polskę aż dostanie wymiotów. Każdy średnio rozgarnięty Polak to zrozumie z wyjątkiem nienawistnej na swoich obywateli opozycji razem z niedowartościowanym klerem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #199  
Nieprzeczytane 06-07-2012, 20:01
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Zacharski,no cóż szpieg,zupełnie dobry w tym fachu.Podobnie Kukliński,tyle że miał innego pracodawcę.Ale robienie z niego narodowego bohatera,to po prostu bezwstydne wazeliniarstwo.
Jeśli już Kukliński,to dlaczego nie Pawłowski również?
  #200  
Nieprzeczytane 07-07-2012, 08:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Zacharski,no cóż szpieg,zupełnie dobry w tym fachu.Podobnie Kukliński,tyle że miał innego pracodawcę.Ale robienie z niego narodowego bohatera,to po prostu bezwstydne wazeliniarstwo.
Jeśli już Kukliński,to dlaczego nie Pawłowski również?

Żaden drzazgo! Żaden!. Także Szajnowicz iwanow z którego zrobiono herosa na wyrost, a polski wywiad dla którego pracował stracił z nim kontakt i potęzną kwotę w gotówce. A potem objawił się jako nietykalny podopieczny Anglików.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Napieralski prezydentem RP Mekintosz Polityka - wątki archiwalne 81 28-02-2011 23:07
Jakim prawem poczta ponagla? konris Zarządzanie finansami 55 09-07-2010 21:45
Samolot z prezydentem na pokładzie rozbił się! Alunia Społeczeństwo - wątki archiwalne 235 29-04-2010 16:19
Tusk nie chce być prezydentem - komentarze Mirosław Ogólny 51 31-01-2010 17:30
W jakim my swiecie zyjemy ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 52 22-05-2008 08:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.