menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Wszystkie zwierzęta duże i małe
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Wszystkie zwierzęta duże i małe Nasi podopieczni w domach i inne "co skaczą i fruwają"

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1001  
Nieprzeczytane 24-01-2012, 19:34
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jendrek nie wolno ci kupować psa do towarzystwa temu, u którego już występują problemy wychowawcze. Może być, że twój mocno pogryzie nowego i tragedia gotowa. Trzeba coś wiedzieć o psach żeby trzymać w jednym domu dwa samce. To co napisałeś w następnym poście mnie przeraziło. Nie chciałabym mieć sąsiada, który tak pisze o swoim psie. Masz takie pomieszanie z poplątaniem na temat psich zachowań, że musisz naprawdę uzupełnić wiedzę. Z opisu wnioskuję, że pies jest niezbyt pewny siebie. Wie, że dla was jest kimś, więc wszystko co może zmienić jego królewską pozycje w domu będzie tępił. A pamiętaj, że zwierzę atakujące ze strachu jest nieprzewidywalne. Ja bym się bała o wnuki jeśli je masz. Bałabym się o dzieci z okolicy. A ty traktujesz go jak maskotkę. Domowego pupila trzeba kochać odpowiedzialnie.O tych dzieciach i psach to ewidentne bzdury piszesz. Dziecko nigdy nie jest dla psa przewodnikiem. Zastosuj się do rady Ewy, której w tym miejscu nisko się kłaniam za mądrość. Poczytaj też co pisze Cha_ga, której miłość do swoich podopiecznych bije z każdego słowa, a jednak coś od kochanego towarzystwa wymaga. Aniu na psie wybryki nie ma nic lepszego niż wybieganie i zmęczenie zabawą.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1002  
Nieprzeczytane 24-01-2012, 19:45
Jendrek Jendrek jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Podkowa Leśna
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewa1953
Oj żle mnie zrozumiałeś .Ja nie sugerowałam eutanazji ABSOLUTNIE !!!!!!! ale niestety musisz się zabrać za pracę z psiakiem .Niestety dużo ruchu -wymęczyć,ustawić hierarchię w stadzie. Szkolenie to nie jest oddanie psa do ośrodka ale spotkania z szkoleniowcem-behawiorystą w grupie lub indywidualnie .Obserwacja psiaka i podpowiadanie jak rozwiązywać występujące problemy. Radzę zrobić to jak najszybciej -mniej utrwalone zle nawyki latwiej wyeliminować.
Kupno towarzysza może nie być lekiem .Entle to psy wpatrzone w swojego pana ,zakochane w nim do szaleństwa więc kolega ...
Jeszcze raz powtarzam SZKOLENIE /możesz umówić sie na indywidualne spotkanie u Ciebie/ i popytaj o rady na Forum Wielbicieli Szwjcarów naprawdę warto .Na tym forum jest Roma i Dino ona miała Entla.Z całego serca życzę Ci "dogadania" z psinka. Metody "zaklinacza psów "newłaściwie stosowane przynoszą wiecej szkody niż pożytku .Pamiętaj o tym proszę !!!!!!


No tak, źle zrozumiałem...
Na forum Szwajcarów popytam o podobne przypadki.
Wiem, że programy telewizyjne to nie są lekcje do odrabiania tylko wybór ciekawszych fragmentów z problemów z psami dla wywołania oglądalności programu i zamieszczania reklam.
Nie od razu Kraków zbudowano dlatego myślę, że trzeba powoli lecz systematycznie nad psem pracować, a efekty na pewno pojawią się. Pozytywne...
__________________


Hmm...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1003  
Nieprzeczytane 24-01-2012, 23:09
Jendrek Jendrek jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Podkowa Leśna
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Jendrek nie wolno ci kupować psa do towarzystwa temu, u którego już występują problemy wychowawcze. Może być, że twój mocno pogryzie nowego i tragedia gotowa. Trzeba coś wiedzieć o psach żeby trzymać w jednym domu dwa samce. To co napisałeś w następnym poście mnie przeraziło. Nie chciałabym mieć sąsiada, który tak pisze o swoim psie. Masz takie pomieszanie z poplątaniem na temat psich zachowań, że musisz naprawdę uzupełnić wiedzę. Z opisu wnioskuję, że pies jest niezbyt pewny siebie. Wie, że dla was jest kimś, więc wszystko co może zmienić jego królewską pozycje w domu będzie tępił. A pamiętaj, że zwierzę atakujące ze strachu jest nieprzewidywalne. Ja bym się bała o wnuki jeśli je masz. Bałabym się o dzieci z okolicy. A ty traktujesz go jak maskotkę. Domowego pupila trzeba kochać odpowiedzialnie.O tych dzieciach i psach to ewidentne bzdury piszesz. Dziecko nigdy nie jest dla psa przewodnikiem. Zastosuj się do rady Ewy, której w tym miejscu nisko się kłaniam za mądrość. Poczytaj też co pisze Cha_ga, której miłość do swoich podopiecznych bije z każdego słowa, a jednak coś od kochanego towarzystwa wymaga. Aniu na psie wybryki nie ma nic lepszego niż wybieganie i zmęczenie zabawą.

Nie napisałem, że dziecko jest dla psa przewodnikiem. Miałem na uwadze to, ze marny jest psi los w domach z dziecmi.
Mam dobry, szczelny i wysoki płot więc sąsiedzi nie muszą obawiać się mojego psa. Choc powinni bo w końcu pies powinien umiec też być stróżem.
Zresztą w miejscach publicznych psiunio mój jest jak baranek i całkim grzecznie traktuje inne psy np: będąc na okresowym szczepieniu.
O tym, że jestem niedouczony w sprawach psich to wiem i to mimo tego, że czytam "Mój pies" i podręcznik do szkolenia. Ech, trudno być specem od wszystkiego. Przyznaję się, że traktuję swojego pupila po królewsku i rozpieszczam go niesamowicie. No, ale czy można inaczej traktować przyjaciela. Przeprowadziłem dziś z nim męską rozmowę i obiecał mi, że już nigdy żaden incydent nie powtórzy się... Za wszystkie psie wybryki winię siebie, a nie psa.
__________________


Hmm...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1004  
Nieprzeczytane 25-01-2012, 08:39
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

W pobliżu są dwie "szkółki'..
Dangaj - głównie szkolenie psów (zajmuja się hodowlą ONków i takie mają też podejście do innych psów
Wesoła Łapka - szkolenie, ale mogą też pomóc behawioralnie,
Obie są niezłe, ale zdecydowanie bardziej polecam Wesołą Łapkę.
Masz namiary na szkolenie w okolicy Podkowy Leśnej .Ja bym wybrala tą Onkową /owczarki niemieckie/ .Prosze skorzystaj !
/Brończk dziękuję za miłe slowa./
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1005  
Nieprzeczytane 25-01-2012, 08:50
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Jendrek , z całego serca zycze ci powodzenia, dasz sobie rade!! Skoro juz przeprowadziliscie ze soba męską rozmowę...Trzymam kciuki !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1006  
Nieprzeczytane 25-01-2012, 09:51
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

Przyszła mi jeszcze jedna myśl a może wygospodaruj czas na wspólny spacerek ? wiem ,że takie odbywają sie cyklicznie w okolicach Podkowy L.Spotykaja sie Berny,Duże Szwajcary i chyba też pojawia się Entlik. Jak chcesz mogę monitorować termin lub sam zajrzyj na Forum Pasterzy jest wątek na temat spotkań.Na żywo w właścicielami /bez stresu/ możecie poplotkowac o Waszych psiakach może coś podpowiedza .Podejrzałam już sie umawiaja -wklejam ściągniete z Pasterzy-

"...Wstepnie umowilam sie z Mila na wspolny psi spacerek w najblizsza sobota o godz 12.00, spotykamy sie na skrzyżowaniu ul Sienkiewicz i Krasinskiego w Podkowie Lesnej.
Zapraszamy "


Przypadkowo nie czuj sie urażoy taka ingerencją w Twoje sprawy ale wierz mi to dla dla Twojego i psiego dobrego harmonijnego życia.Mizianki dla psijaciela

Ostatnio edytowane przez ewa1953 : 25-01-2012 o 10:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1007  
Nieprzeczytane 25-01-2012, 17:33
Jendrek Jendrek jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Podkowa Leśna
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewa1953
W pobliżu są dwie "szkółki'..
Dangaj - głównie szkolenie psów (zajmuja się hodowlą ONków i takie mają też podejście do innych psów
Wesoła Łapka - szkolenie, ale mogą też pomóc behawioralnie,
Obie są niezłe, ale zdecydowanie bardziej polecam Wesołą Łapkę.
Masz namiary na szkolenie w okolicy Podkowy Leśnej .Ja bym wybrala tą Onkową /owczarki niemieckie/ .Prosze skorzystaj !
/Brończk dziękuję za miłe slowa./


Cytat:
Napisał cha_ga
Jendrek , z całego serca zycze ci powodzenia, dasz sobie rade!! Skoro juz przeprowadziliscie ze soba męską rozmowę...Trzymam kciuki !


Cytat:
Napisał ewa1953
Przyszła mi jeszcze jedna myśl a może wygospodaruj czas na wspólny spacerek ? wiem ,że takie odbywają sie cyklicznie w okolicach Podkowy L.Spotykaja sie Berny,Duże Szwajcary i chyba też pojawia się Entlik. Jak chcesz mogę monitorować termin lub sam zajrzyj na Forum Pasterzy jest wątek na temat spotkań.Na żywo w właścicielami /bez stresu/ możecie poplotkowac o Waszych psiakach może coś podpowiedza .Podejrzałam już sie umawiaja -wklejam ściągniete z Pasterzy-

"...Wstepnie umowilam sie z Mila na wspolny psi spacerek w najblizsza sobota o godz 12.00, spotykamy sie na skrzyżowaniu ul Sienkiewicz i Krasinskiego w Podkowie Lesnej.
Zapraszamy "


Przypadkowo nie czuj sie urażoy taka ingerencją w Twoje sprawy ale wierz mi to dla dla Twojego i psiego dobrego harmonijnego życia.Mizianki dla psijaciela

Dzięki serdeczne za wsparcie i przekazane informacje. Dołożę starań aby skorzystać z tych ofert. Pozdrawiam w imieniu własnym i psijaciela...
__________________


Hmm...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1008  
Nieprzeczytane 25-01-2012, 19:03
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Witajcie. oto link. Bez komentarza.
http://allegro.pl/fundacja-viva-pomo...069728649.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1009  
Nieprzeczytane 27-01-2012, 18:19
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Moje psy głośno szczekają oburzone na twierdzenie, że marny jest los psów w domach z dziećmi. Żaden dorosły przecież nie podtyka pysznych kąsków w postaci ciasteczek z takim wdziękiem i w takiej ilości. Żaden dorosły nie włazi pod łóżko, gdzie jest bardzo śmiesznie, ponieważ leży się wtedy pysk przy twarzy i jest wesoło. A twarz często umazana pysznościami i można wylizywać. I tylko psy i dzieci z taką pasją i radością mogą biec bez celu, dla samego biegu, a wtedy każda cząstka ciała drga od radości i pies wie, że żyje. A jak może być silna więź dziecka i psa niech dowodem będzie następujący przykład. Nasz staruszek leżał cichutko i widać było, że jest to odchodzenie psiaka. Wytłumaczyłam wnuczkowi, że Juniorek umiera. Musimy być cicho. Staś pomyślał chwilę i poszedł do przyjaciela. Długo leżał koło niego i coś mu tam do puszystej sierści z płaczem mówił. W końcu zawołałam malca i za pół godziny zdarzył się cud. Kochany pies wstał, wstał na codzienną porcję białego sera. Rozmawiałam z lekarzem, który też był zdania, że miłość do nas łącznie z dziećmi uruchomiła jeszcze w psie jakieś siły żywotne.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1010  
Nieprzeczytane 27-01-2012, 19:38
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Wzruszajace i piękne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1011  
Nieprzeczytane 28-01-2012, 17:39
krystynas53's Avatar
krystynas53 krystynas53 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: dolnośląskie
Posty: 842
Domyślnie

A my w Głogowie mamy Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych.Jutro tez pójdziemy. Tutaj podaję linki do naszej stronki gdzie zdjecia są wyraźne. Moje takie nie są.
Jest co poogladać.

http://www.gpi.glogow.pl/galerie/!!!...bum/index.html

http://www.gpi.glogow.pl/galerie/!!!...bum/index.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1012  
Nieprzeczytane 31-01-2012, 22:21
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Najpiękniejszy
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1013  
Nieprzeczytane 05-02-2012, 19:01
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A to moja Naszeczka.


__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1014  
Nieprzeczytane 05-02-2012, 20:59
taneska's Avatar
taneska taneska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Lublin
Posty: 323
Domyślnie

Ależ ona cudna!!!!
__________________
Staram się pisać po polsku.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1015  
Nieprzeczytane 05-02-2012, 21:29
Dorota45's Avatar
Dorota45 Dorota45 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 2 870
Domyślnie

Najnowsze zdjęcie Zoji

__________________
Najlepsza część życia mija nam na mówieniu: "jest za wcześnie", a potem "jest za późno" Flauber

Zapraszam na mojego bloga
http://zwyczajnababa.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1016  
Nieprzeczytane 06-02-2012, 09:20
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Piekne zdjecia, Bronczyk szczególnie to pierwsze zdjecie , świetne ujęcie no i obiekt piekny , a Zoja wyraznie czyms zaciekawiona.Dorota licz te dni do wiosny, licz...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1017  
Nieprzeczytane 06-02-2012, 11:18
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Hakinko ale piękne sa te fotki ...
Naszeńka uchwycona w ruchu poprostu cudo

Dorotko Zoja prawdziwa pięknośc .

Jejkuu jakie te psiurki cudne az sie oczy do nich ciesza .

.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1018  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 22:03
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

Wybaczcie ,że nie w temacie ale to jest na prośbę "psiegoanioła stróża"Zaginęła kobieta - prośba o udostępnienie

UNREAD_POSTprzez Barbel » 2012-02-08, 20:56
Wyszła z domu i dotąd nie wróciła. Mam dziewczyny, która jeździła u nas konno. Udostepnijcie, proszę, gdzie mozecie!
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...936824_ n.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1019  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 22:10
ewa1953 ewa1953 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: bydgoszcz
Posty: 1 026
Domyślnie

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...936824_ n.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1020  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 07:56
Dorota45's Avatar
Dorota45 Dorota45 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 2 870
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Dorota licz te dni do wiosny, licz...


Liczę, liczę i dzielę się miłą wiadomością, że do wiosny już "tylko" 1 miesiąc, 1 tydzień i .... parę dni, a więc to już "rzut beretem"
__________________
Najlepsza część życia mija nam na mówieniu: "jest za wcześnie", a potem "jest za późno" Flauber

Zapraszam na mojego bloga
http://zwyczajnababa.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dla tych co kochają psy cz.III Basia. Wszystkie zwierzęta duże i małe 503 24-12-2009 22:41
Francuski łącznik, czyli psy górą za 399 Euro Stalin Wszystkie zwierzęta duże i małe 2 05-11-2009 09:03
Dla tych co kochają psy cz.II Kundzia Wszystkie zwierzęta duże i małe 524 25-05-2009 14:19
Dla tych co kochają psy Kundzia Wszystkie zwierzęta duże i małe 545 16-11-2008 16:34
Jakich mężczyzn kochają Polki? - komentarze Mar-Basia Ogólny 10 09-07-2008 08:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.