menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2541  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 22:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Tiaa, złapała koza kozaka za jaja,
a on nie poznał, że to nasza maja.

Bawi mnie widok osłupiałych, z rozdziawionymi gębami, użytecznych idiotów, którzy pozory biorą za rzeczywistość i lecą w oszalałym rytmie.
A Miller z Palikotem właśnie stwierdzili, że Tusk skończy się wiosną. Nie Antek od helu to powiedział, tylko panowie, którzy byli gośćmi Putina.
Być może Tusk dlatego trenuje przebieżki dzienne na dystansie mniej więcej Kancelaria - Okęcie.
Dumni Polacy spod znaku PO, dostaną po nosie, a historia zatoczy -być może - koło, gdy Olek zatoczy się nad grobami katyńskimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2542  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 22:29
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

MAK: Błasika wskazali Polacy--tytuł i link http://www.naszdziennik.pl/index.php...po&id=po05.txt

A GW to rozpropagowała. Podobnie jak nigdy nie podane przez pseudo-komisję Millera ani nawet przez Anodinę--to GW pisała o słowach:

-tak lądują debeściaki
-jak nie wyląduję to mnie zabije
-do lądowania podchodzono 4 razy-[pisali to już 2 dni później.]
-Błasik odczytywał wysokość
-kamery pokazały [lotniskowe] że Protasiuk kłócił się z Błasikiem.

Tyle szmatławiec wymyślił. Lub przepisał z Komsomolskiej. A Błasik się WCALE nie nagrał w kokpicie. Ale to sceptykom nie pasuje do poprzednich wymysłów.

Wymyślili więc, że mógł być i naciskać --bez jednego słowa. Jak fakty nie pasują do wymyślonej teorii--to teorię zmodyfikowano.

Okazało się że Błasik rozmawiał z kimś innym, gdy pilot stał troszkę dalej i zwrócony bokiem do Błasika. Co stwierdzono oglądając nagranie. Nawet Miller zbił definitywnie teorię o kłótni. Gazeta nie może robić takich spekulacji--nawet szmatławce i brukowce są przyzwoitsze [na zachodzie]

Ale poszło to w świat i na forach zaczęto sobie używać. Specjalnie szczeniactwo--po gramatyce było poznać. Teraz ci sami topią Tuska w szambie-dopóki moda nie przejdzie--lub GW wynajdzie im jakiś nowy temat do obróbki.

Ale wracając do GW to czy nie słusznie na forach czytam nazwę "*******" "Wybiórcza" i wiele innych? Bo komu oni służą? Kto jest właścicielem?

Gdyby im wytoczyć za pomówienia proces--to może by się ustatkowali. Tylko że oni dają w tekście jedno małe słowo "podobno" a tytuł krzykliwy i ogromny brzmi jak orzeczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2543  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 22:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Kaziu, a generalnie mnie spędza sen z oczu całkiem co innego.
Sojusz Putin - Hu Jintao! Niby cichy...

USA mocno skupiają się dziś na przygotowaniach do wojny z Chinami i Iranem gromadząc siły na Pacyfiku, w Iraku i Afganistanie do tego dochodzi jeszcze Turcja i Izraell.

Poza NATO do wojny przygotowuje się Arabia Saudyjska. Europejczycy zadowoleni, że Chiny są daleko, spokojnie patrzą na rozwój wydarzeń zapominając o Rosji....
A Syria? Departament Stanu USA ostrzega, że Waszyngton może doprowadzić do "militaryzacji" rozwiązania tego konfliktu.
Pentagon ostentacyjnie ogłasza, że rozpoczyna "wewnętrzny przegląd" pod kątem możliwej interwencji w Syrii.

Gotuje się wszędzie.

Cóż, powiem szczerze, że mam pietra. O swoje dzieci oczywiście, nie o własną - choć cenną niewątpliwie - osobę.
A mam go, tego pietra, po raz pierwszy w życiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2544  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 22:46
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Cytat:
Pluto "Była próbka z agentami od WSI po której MON z odszkodowaniami ładu dojść nie może.
Nie może bo nie chce , a jeszcze jak kiedyś powiedział Rokita
"kogo rządy , tego sądy '
Urzędnicy MON nie szanują pieniędzy podatników .MON często przegrywa ...na własne życzenie

Macierewicz ma kilkadziesiąt procesów i jak do tej pory wynik jest zdecydowanie na jego korzyść 23:1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2545  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 22:52
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Lilianno,jesteś cudna ,mówił Ci to na pewno już nie jeden ,ale ja nie jestem niejeden ,ja nawet nie jestem niejedna .Najpierw piszesz coś takiego - sam lodowaty chłód logiki i intelektu
Cytat:
Bawi mnie widok osłupiałych, z rozdziawionymi gębami, użytecznych idiotów, którzy pozory biorą za rzeczywistość i lecą w oszalałym rytmie.
A zaraz potem każesz nam połknąć taką papkę ,którą tylko zaawansowana demencja jest w stania strawić
Cytat:
A Miller z Palikotem właśnie stwierdzili, że Tusk skończy się wiosną. Nie Antek od helu to powiedział, tylko panowie, którzy byli gośćmi Putina.
To ja Ci w ramach RWPG powiem ,że moja sąsiadka była u wróżki i ta jej powiedziała ,że na wiosnę w kwietniu lub maju Kaczyński będzie miał duże problemy i kłopoty i że to może zakończyć jego karierę polityczną - i co Ty na takie dictum?
Że co proszę ? Że to mniej wiarygodne ? Aaaa ,to ja przepraszam ,nie wiedziałam ,że powstała sekta wyznawców Palmilla i ,że Ty do niej należysz słoneczko ,ale wtedy to lód intelektu jakby nieco topnieć zaczął !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2546  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Lilianno,jesteś cudna ,mówił Ci to na pewno już nie jeden ,ale ja nie jestem niejeden ,ja nawet nie jestem niejedna .Najpierw piszesz coś takiego - sam lodowaty chłód logiki i intelektu
A zaraz potem każesz nam połknąć taką papkę ,którą tylko zaawansowana demencja jest w stania strawić
To ja Ci w ramach RWPG powiem ,że moja sąsiadka była u wróżki i ta jej powiedziała ,że na wiosnę w kwietniu lub maju Kaczyński będzie miał duże problemy i kłopoty i że to może zakończyć jego karierę polityczną - i co Ty na takie dictum?
Że co proszę ? Że to mniej wiarygodne ? Aaaa ,to ja przepraszam ,nie wiedziałam ,że powstała sekta wyznawców Palmilla i ,że Ty do niej należysz słoneczko ,ale wtedy to lód intelektu jakby nieco topnieć zaczął !



Miła Hypatio, chcesz logiki to ją zachowuj.
Po kiego wsadzasz tu Kaczyńskiego, skoro jego to nie dotyczy.
Przecież towarzysz Miller osobiście, podparty wibratorem Palikota stwierdził co napisałam.
Nie wiem ile wpływu na powyższe miał wyjazd ''Nędzników'' do Putina. Może tarrota stawiali i tak im wyszło?
Leszek Miller jest ulepiony z komunistycznej gliny, a ja z gliny zgoła odmiennej, więc mogę tylko beznamiętnie przytaczać jego orędzie.
A co poeta miał na myśli?
Pewnie na dniach nam to wyjaśni. Albo i nie wyjaśni.

Upss...teraz się doczytałam.
Chciałaś być złośliwa?
Raczej powściągnij swe chęci, chyba, że źle zrozumiałam, w takim razie przepraszam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2547  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:22
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
Miła Hypatio, chcesz logiki to ją zachowuj.
Po kiego wsadzasz tu Kaczyńskiego, skoro jego to nie dotyczy.
Przecież towarzysz Miller osobiście, podparty wibratorem Palikota stwierdził co napisałam.
Nie wiem ile wpływu na powyższe miał wyjazd ''Nędzników'' do Putina. Może tarrota stawiali i tak im wyszło?
Leszek Miller jest ulepiony z komunistycznej gliny, a ja z gliny zgoła odmiennej, więc mogę tylko beznamiętnie przytaczać jego orędzie.
A co poeta miał na myśli?
Pewnie na dniach nam to wyjaśni. Albo i nie wyjaśni.

Upss...teraz się doczytałam.
Chciałaś być złośliwa?
Raczej powściągnij swe chęci, chyba, że źle zrozumiałam, w takim razie przepraszam.
Dla Ciebie prawda objawiona to to co plecie Palmilla ,a dla mnie powiedzmy,że to co plecie wróżka Zenobia . Nigdy w rozmowie z Tobą nie ośmieliła bym się powoływać na tak mizerne źródełko ,ale Ty zrewanżuj się tym samym i chcąc zadać morderczy cios wszystkim platfusom na tym forum nie powołuj się na słowa Palikota i Millera lecz wysil się nieco bardziej ,bo tak to jakoś chatko.....

A co do tej złośliwości ,to się nie przejmuj. Ja nawet jak się wysilam to już nie potrafię być tak złośliwa jak ongiś bywało ,a i Waćpani już nie tak lotnie jak drzewiej bywało,chwyta zjadliwość jakowąś !
Buziaczki!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2548  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 621
Domyślnie

Cytat:
Napisał only
Nie może bo nie chce , a jeszcze jak kiedyś powiedział Rokita
"kogo rządy , tego sądy '


Tu mamy chyba letko rozbiezne poglądy, bo niestety Antek M. jest traktowany jako minister, a ci odpowiadają ...politycznie. Nawet iluśkrotnej kary z pensji -jak urzędnikowi nie da się względem niego wyegzekwować.
tacy co sa za ministrów odpowiadają przed trybunałem stanu, czyli mozna mu panie majster ...itd. A za błedy ministrów płaci skarb państwa, czyli budżet.
Cytat:
Macierewicz ma kilkadziesiąt procesów i jak do tej pory wynik jest zdecydowanie na jego korzyść 23:1
Niestety żaden nie z tych MON-owskich gdzie trza płacić nie narusza prywatnego portfela Antka M.
Może czekają na zbiorówkę...

jedyne co można to dostosować prawo do realiów.
Byłoby to napewno z korzyścia dla kasy państwa i poczucia sprawiedliwości ludowej.
A także chyba wpłynęłoby na morale ...ministrów.
Chińczycy maja swoje sposoby na ministrów którzy "produkuja" straty dla państwa, ale my nie uznajemy chińskich metod z przyczyn oczywistych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2549  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Dla Ciebie prawda objawiona to to co plecie Palmilla ,a dla mnie powiedzmy,że to co plecie wróżka Zenobia . Nigdy w rozmowie z Tobą nie ośmieliła bym się powoływać na tak mizerne źródełko ,ale Ty zrewanżuj się tym samym i chcąc zadać morderczy cios wszystkim platfusom na tym forum nie powołuj się na słowa Palikota i Millera lecz wysil się nieco bardziej ,bo tak to jakoś chatko.....

A co do tej złośliwości ,to się nie przejmuj. Ja nawet jak się wysilam to już nie potrafię być tak złośliwa jak ongiś bywało ,a i Waćpani już nie tak lotnie jak drzewiej bywało,chwyta zjadliwość jakowąś !
Buziaczki!

Jaka chatko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2550  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:39
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
Jaka chatko?


Psiakrew,staropolszczyzny mi się zachciało !
Chatko,a może hatko ?
ch/hatko = wstyd
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2551  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Chatko puchatko?

Miałam staropolszczyzną pojechać, ale muszę dojaśnić.
Morderczy cios platfusom..
Jakże mnie nie znasz.
Jak myślisz, po co ja się tłukłam po forach obu partii?
Aby zrozumieć. I zrozumiałam. A wnioski z tej nauki płynące przedstawię innym razem. Albo i nie, bo i po co?
Nie są one pochlebne dla żadnej partii prawicowej, co jest dla mnie dość zaskakujące.

Dobranoc.

Aaaa...hadko ma być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2552  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:40
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
To nic innego jak tylko fakt, że jankesi są tacy sami fałszywi jak ruscy. Teraz mają potrzebę puścić bącura, to chochoła w przebraniu łowickim albo innym obracają na wschód. Zawsze był Polak za marionetkę w rękach możnych tego świata, jak w czasie wojny kiedy ginęli za doopę angielskiej królowej. Potem już nie byli potrzebni. Można ich było sprzedać w jasyr ruskim aby mordowali i gwałcili kwiat społeczeństwa a gospodarka płaciła za wyzwolenie przez 50 lat. Ruscy to największa swołocz a teraz jankesi nami grają mecz.

Jaroslawie
Amerykanie maja duzy dlug do splacenia Polsce.
Wiedzieli o zbrodni katynskiej juz w trakcie trwania badan nad ekshumowanymi zwlokami polskich oficerow w lesie katynskim wiosna 1943 roku.Podobnie Churchill,ktory przyjal na lunchu u siebie Sikorskiego ogromnie go besztajac za zbyt pochopna decyzje zwrocenia sie do Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza o podjecie badan w lesie katynskim.Do MCK zwrocila sie rowniez III Rzesza.
Oczywiscie MCK odrzucil zadania rzadu polskiego na uchodzctwie,motywujac to tym,ze aby podjac takowe badania,musi byc zlozony wniosek wszystkich zainteresowanych krajow w tym rowniez Zwiazku Sowieckiego.
Oczywiscie Stalin nie byl takimi badaniami zainteresowany z wiadomych wzgledow.
Usilne dzialania Sikorskiego w rozwiazaniu zagadki mordu katynskiego byly bardzo zle odbierane przez sojusznikow(dopatrywano sie rowniez kolaboracji rzadu polskiego z III Rzesza).Sojusznicy bardziej wierzyli w wersje sowiecka niz niemiecka.Nawet po wojnie.
Dokumenty z badan katynskich przekazano stronie amerykanskiej.Nie poruszono tej sprawy na wokandzie sadu w Norymberdze.Zamknieto sprawe.
Pozniej lezaly latami.
Tutaj fragment linku jak Churchill przyjal Sikorskiego w jezyku szwedzkim:

Churchill insåg omgående att konflikten tilltog
i styrka och bjöd in Sikorski på lunch. I slutet av
samtalet förebrådde den brittiske premiärministern
sin polske allierade och anklagade honom för
att ha fattat ett förhastat beslut. ”Om de är döda,
så finns det ingenting ni kan göra för att bringa
dem till liv igen”, sade Churchill irriterat. Efter
mötet telegraferade Churchill till Stalin och försäkrade
honom om att polackerna hade agerat
helt utan britternas kännedom. Polackerna stod
därmed ensamma.
"Jesli oni sa zmarlymi,to pan nic nie moze uczynic,by wskrzesic ich do zycia znow" powiedzial Churchill poirytowany.
Po spotkaniu wyslal telegram do Stalina i zapewnil go,ze Polacy dzialali calkowicie bez zgody Brytyjczykow.
W takiej sytuacji Polacy byli calkowicie osamotnieni.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2553  
Nieprzeczytane 13-02-2012, 23:52
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Cytat:
Napisał Karol X
Jaroslawie
Amerykanie maja duzy dlug do splacenia Polsce.
Wiedzieli o zbrodni katynskiej juz w trakcie trwania badan nad ekshumowanymi zwlokami polskich oficerow w lesie katynskim wiosna 1943 roku.Podobnie Churchill,ktory przyjal na lunchu u siebie Sikorskiego ogromnie go besztajac za zbyt pochopna decyzje zwrocenia sie do Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza o podjecie badan w lesie katynskim.Do MCK zwrocila sie rowniez III Rzesza.
Oczywiscie MCK odrzucil zadania rzadu polskiego na uchodzctwie,motywujac to tym,ze aby podjac takowe badania,musi byc zlozony wniosek wszystkich zainteresowanych krajow w tym rowniez Zwiazku Sowieckiego.
Oczywiscie Stalin nie byl takimi badaniami zainteresowany z wiadomych wzgledow.
Usilne dzialania Sikorskiego w rozwiazaniu zagadki mordu katynskiego byly bardzo zle odbierane przez sojusznikow(dopatrywano sie rowniez kolaboracji rzadu polskiego z III Rzesza).Sojusznicy bardziej wierzyli w wersje sowiecka niz niemiecka.Nawet po wojnie.
Dokumenty z badan katynskich przekazano stronie amerykanskiej.Nie poruszono tej sprawy na wokandzie sadu w Norymberdze.Zamknieto sprawe.
Pozniej lezaly latami.
Tutaj fragment linku jak Churchill przyjal Sikorskiego w jezyku szwedzkim:

Jak już tak grzebiesz w archiwach ,to wyjaśnij może przy okazji jak to naprawdę było ze śmiercią naszego pięknego, młodego króla Władysława ,którego ubili pod Warną - ponoć to był spisek Moskwy z Turkami i Krzyżakami( wiadomo ,Szwaby!). Od lat nie daje mi to spokoju ,nawet już pisałam ,aby ekshumować zwłoki i sekcję przeprowadzić ,ale nikt się tym zając nie chce,ponoć zwłok nie ma - jak może nie być zwłok jak były ! Nic tylko spisek!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2554  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 00:04
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał only
Nie może bo nie chce , a jeszcze jak kiedyś powiedział Rokita
"kogo rządy , tego sądy '
Urzędnicy MON nie szanują pieniędzy podatników .MON często przegrywa ...na własne życzenie

Macierewicz ma kilkadziesiąt procesów i jak do tej pory wynik jest zdecydowanie na jego korzyść 23:1
Jednym z wygranych procesów był z ITI. Ale media podały "Macierewicz nie musi przepraszać" i tylko tyle. A gdzie jakaś wzmianka, że należy dać na cel społeczny [np. sierociniec] o tych co pozywali? Nie zażądał?

A proces był, bo powiedział, że ITI powołało WSI [służby wywiadowcze] a później ITI powołało TVN.

A ITI powoływał Kiszczak. Były tam też nazwiska Żemka [ten od FOOZ] i Urbana. Dobre towarzycho? A więc wiemy kto jest w łańcuszku .

Ponieważ są tu tacy co sami by nie poszukali--wolą gotowy link--to wpisałem teraz w Google "Jak powstało ITI". I otworzyło się "jak powstała TVN.

http://www.bankier.pl/forum/temat_ja...n,5829667.html
Ja już o powstaniu TVN kiedyś tu pisałem, więc seniorzy z KSC którzy lubują się w "prawdach" TVN i Wymiotnej--może napiszą że odgrzewam kotlet. Tak mi przecież "merytorycznie" piszą gdy zabraknie im argumentów.
*************************************************
Tutaj lepsze do poczytania o procesie.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...zepraszac-iti#
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2555  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 00:08
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Cytat:
Pluto "Niestety żaden nie z tych MON-owskich gdzie trza płacić nie narusza prywatnego portfela Antka M.
A nie uważasz , że gdyby to urzędnicy MON-u mieli płacić odszkodowania z własnych kieszeni , to suma odszkodowań była zdecydowanie mniejsza?
Macierewicza, obecne władze bardzo chcą postawić przed sądem .
Zarzuca mu się wiele , głównie ujawnienie tajemnicy państwowej .
Przy obecnych układach , gdyby były dowody na to co głoszą media i TY posiedziałby parę lat , a tak ... wsadzić nie można to chociaż błotem obrzucić .

Pluto , może zakończymy .
Ja ciebie nie przekonam , Ty mnie też nie
Wątek w tytule ma "Katastrofa -co..." Po co nam następna ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2556  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 00:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jak już tak grzebiesz w archiwach ,to wyjaśnij może przy okazji jak to naprawdę było ze śmiercią naszego pięknego, młodego króla Władysława ,którego ubili pod Warną - ponoć to był spisek Moskwy z Turkami i Krzyżakami( wiadomo ,Szwaby!). Od lat nie daje mi to spokoju ,nawet już pisałam ,aby ekshumować zwłoki i sekcję przeprowadzić ,ale nikt się tym zając nie chce,ponoć zwłok nie ma - jak może nie być zwłok jak były ! Nic tylko spisek!


Hypatio, ty nie masz gorączki?
Przecież kompletnie nie rozumiesz tego co Karol napisał, a na dodatek ni z gruszki, ni z pietruszki wsadzasz tu Warneńczyka, z jakąś aluzyjką bez sensu.

Zanim Karol ci odpowie, ty poszukaj zwłok Burisleifa, konunga Wendów.
Daleko nie będziesz miała, choć o sekcji nawet nie marz.

Definitywnie dobrej nocy.

Jak dzieci, normalnie jak dzieci...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2557  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 00:23
only only jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wa-wa Polska
Posty: 4 417
Domyślnie

Cytat:
Hypatia "Jak już tak grzebiesz w archiwach ,to wyjaśnij może przy okazji jak to naprawdę było ze śmiercią naszego pięknego, młodego króla Władysława ,którego ubili pod Warną - ponoć to był spisek Moskwy z Turkami i Krzyżakami( wiadomo ,Szwaby!). Od lat nie daje mi to spokoju ,nawet już pisałam ,aby ekshumować zwłoki i sekcję przeprowadzić ,ale nikt się tym zając nie chce,ponoć zwłok nie ma - jak może nie być zwłok jak były ! Nic tylko spisek!
A co z wróżką Zenobią ? Nie zapytasz ?
Cytat:
Dla Ciebie prawda objawiona to to co plecie Palmilla ,a dla mnie powiedzmy,że to co plecie wróżka Zenobia
Qrcze , to sobie nagrabiłem .Ty , jak sama napisałaś , złośliwa jesteś ...hadko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2558  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 00:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Hypatio, ty nie masz gorączki?
Przecież kompletnie nie rozumiesz tego co Karol napisał, a na dodatek ni z gruszki, ni z pietruszki wsadzasz tu Warneńczyka, z jakąś aluzyjką bez sensu.

Zanim Karol ci odpowie, ty poszukaj zwłok Burisleifa, konunga Wendów.
Daleko nie będziesz miała, choć o sekcji nawet nie marz.

Definitywnie dobrej nocy.

Jak dzieci, normalnie jak dzieci...


Liluśka,na tym wątku to my sobie dywagujemy swobodnym lotem o katastrofie smoleńskiej . Wszelkie inne rozważania, to jak słusznie zauważyłaś gorączka ,tylko pytanie czym wywołana .......byle nie zaleganiem zółci w organach ! Mnie osobiście bliższy Warneńczyk niż Churchill,no i dlaczego można tu wyciągać 1943 ,a nie można 1444 ?!

Spoczywaj w pokoju !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2559  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 08:28
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Liluśka,na tym wątku to my sobie dywagujemy swobodnym lotem o katastrofie smoleńskiej . Wszelkie inne rozważania, to jak słusznie zauważyłaś gorączka ,tylko pytanie czym wywołana .......byle nie zaleganiem zółci w organach ! Mnie osobiście bliższy Warneńczyk niż Churchill,no i dlaczego można tu wyciągać 1943 ,a nie można 1444 ?!

Spoczywaj w pokoju !
Hypatio, choć bliżej mi jest do Ciebie jak chodzi o sprawy i obecne poglądy polityczne, które znasz, to jednak sprawa katyńska i jej wyjaśnienie jest nierozerwalnie związana ze smoleńską katastrofą. Gdyby nie było mordu bolszewickiego to nie było by i katastrofy nie przesądzając o przyczynach. Wychodzi na jaw nie pierwszy raz polityka ogólnoświatowa w której odgrywamy role pionków i oby nie przyczyn ogólnoświatowych konfliktów jak radiostacja gliwicka, gdzie Polacy wywołali wojnę światową. I niech mi nikt nie wmawia potrzeby dobrosąsiedzkich stosunków na wschodzie. Takich nie było i nie będzie takich z dziczą nawet bogatą mafijna dziczą. Powinna być grzanica z drutem kolczastym a nie chlebem i solą.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2560  
Nieprzeczytane 14-02-2012, 09:33
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A wnioski z tej nauki płynące przedstawię innym razem. Albo i nie, bo i po co?
Nie są one pochlebne dla żadnej partii prawicowej, co jest dla mnie dość zaskakujące.
Wnioski nasuwają się same. Działa zasada lazaretu Jest część odgrodzona dla zapowietrzonych. Dlatego jak platfusom spada to pisiorom nie rośnie. Dodatkowo ludzie zbliżeni do prawicy wciąż powtarzają brednie o wymachiwaniu penisem przez Palikota co jest i nudne i bezpodstawne. Mimo, że nie darzę go sympatią, to jest to jedyny człowiek który w ten sposób udupił policjantów gwałcących dziewczyny na komisariacie, i doprowadził do skazania. Masz coś przeciwko???
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podatek katastralny i Wasza katastrofa ! senior A.P. Zarządzanie finansami 11 21-10-2009 21:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.