menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 12:59
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Jak minął dzień?


jazda konna.jpgJak Wam minął dzień.kochani klubowicze?Co ciekawego robiliście?Czy nowy tydzień dobrze się rozpoczął?Ja postanowiłam zrobić porządki na półkach z książkami.Odkurzyłam,poustawiałam,przy okazji znalazłam dwa poradniki,których daremnie kiedyś szukałam.."499 porad-dla ciebie,domu i rodziny" oraz"Porady babuni".No i mam zajęcie na popołudnie.
  #2  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 14:12
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Byłam u weterynarza aby zaszczepić pieska p/wściekliźnie, nosówce itd...
Ponieważ zapowiadają u mnie burze, a piesek straszliwie się ich boi, więc poprosiłam o jakiś lek.
Dostała sedalin, którego nigdy wcześniej nie podawałam. Czytam teraz na różnych forach dla piesków i bardzo skrajne opinie na temat tego leku znajduję. Może ktoś ma jakieś Swoje doświadczenia z sedalinem? i zechce się podzielić?
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 14:24
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja właśnie skończyłam przegląd szafy i uzbieralam troszkę ciuchow do oddania.Liczylam na to,że schudne i jeszcze ponoszę,ale nic z tego.Więc niech mnie nie drażnią,a poza tem troszke luzniej w szafie i jest miejsce na nowe ciuszki.Po południu troszke poczytam a potem poleżę i pooglądam tv,tzn.totalne lenistwo.Pozdrawiam
  #4  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 15:35
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Od rana piorę i prasuję gdyż ubiegły tydzień to albo święta albo w pracy.Pogoda piękna więc wszystko schnie i można od razu poskłada czy poprasowac.Tydzień zaczął się dobrze a to rokuje dobre dalsze dni.Zainstalowałam sobie skaypa /tylko narazie nie mam jeszcze mikrofonu swojego/.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 16:53
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Iwo, ten Twój piesek jest rozbrajający.Życzę Ci,żebyś znalazła jakiś skuteczny środek dla Twojego nerwowego podopiecznego. Nie mam teraz,niestety, żadnego zwierzaczka u siebie ale kiedyś miałam spaniela.Nie dał się lekarzowi zaszczepić i zamiast zastrzyku pieskowi lekarz sam sobie zrobił zastrzyk w palec. Nie wyobrażasz sobie jak mnie się oberwało .Lekarz krzyczał na mnie,że go strasznie rozpieściłam i dlatego tak się zachowuje. Nie była to całkiem prawda, bo mój Raulek był ostatni z miotu, a podobno te pieski są wyjątkowo bojaźliwe i nerwowe.
  #6  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 18:20
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Wczoraj to był dzień! A dziś samo byle co. Pranie, sprzątanie, gotowanie. Dobrze, że do klubu można wpaść, pogadać z ludzmi i trochę się pośmiać.
  #7  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 19:03
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Jak w każdy poniedziałek, odwiedziłem, który ma 82 lata i już nie ze wszystkim sobie radzi. Dzisiaj, ogoliłem go, pomogłem się umyć i zrobiłem mu śniadanie - ot zwykłe czynności,które jemu, sprawiają jednak trudności. Jest wdowcem i w zasadzie opiekuje się nim córka. Każda wizyta - odwiedziny to uświadomienie, okrutnej prawdy o bezsilności i niemocy człowieka kiedy opuszczają go siły. To bardzo uczy pokory i dystansu w ferowaniu ocen, ludzi starych. Druga część dnia to praca w ogrodzie - przerwana przez deszcz. No a teraz wizyta i pogaduszki w klubie.
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #8  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 19:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie a ja częściowo jak i Iwa..

..tylko bardziej traumatycznie.U weterynarza,ale mój pies ma prawie 18 lat.Piszę ,prawie,bo wszystkie moje psy ,to znaleziska w lesie,gdzie się znalazły wywiezione przez swoich dobrych ludzi...ech..Więc wiek każdego z nich ,jest w przybliżeniu...

Ale ponieważ dzisiaj do pracy wpadłam tylko na kawę,więc pozostały czas wykorzystałam na wydrapywanie się z dołka.A wydrapałam się po pasku nowej, pięknej torby.
A do niej dołożyłam jeszcze złotoróżową pomadkę Lancome i już z ufnością patrzę w przyszłość. .
  #9  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 19:25
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Noc byla byle jaka - nie moglam usnac a jak babce czyli mnie zaczelo sie drzemac to obawialam sie ze nie wstane o 6.30 i i c z u w a l a m. aby nie zawiesc wysokiego sadu i stawic sie po godzinie 8 rano .Wo0kanda byla co co prawda tylko do 14.30 ale przesluchania swiadkow przeciagnelo sie poza godziny urzedowania sadu.Wsiadlam do nagrzanej <renowki> zrobilam zakupy za swiezo co >zarobione> grosze i z ulga dotarlam do zupelnie innego swata czyli mojej wioski.Nakarmilam steskniona Zuzie - ,kocice ,podlalam moje rozsady,zasialam trawe w miejscach >lysych> .Acha no i powiesilam pranie ktore nastawilam rano przed wyjazdem do bb.Pranie schnie - czyli mnie jeszcze chlopcy kochaja /powiedzenie babci i mamy/ ku mojej podwojnej uciesze bo : bedzie suche do prasowania i swiadomosc kochania mnie przez chlopcow dodaje odiwag i pewnosci siebie przed wyjazdem do Kolobrzegu
A ja jedna noga miedzy lapaniem duzej muchy <masary a polykaniem kefiru wpadlam do klubiku.
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #10  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 19:28
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Od dwóch tygodni mówiłam mężowi, że przydałoby się przmeblować w domku na działce. Udawał, że nie slyszy, a jak do niego dotarło to stwiedził, że nie widzi takie potrzeby. A dzisiaj niespodzianka, sam zaproponował, że pojedziemy i zrobimy przmeblowanie. Ja z tą swoją ręką mało mogłam zrobić, ale dopiełam swego. W domku jest tak jak chciałam.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #11  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 20:33
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Wczoraj nastapiła powtórka z dopiero co zaleczonej choroby, więc dziś od rana szukanie lekarza który natychmiast mnie przyjmie. Znalazłam, byłam,wykupiłam leki i inne potrzebne akcesoria. Forsa popłynęła strugą, więc jak tak, to niech będzie i rzeka. Kupiłam sobie dwie pary modnych spodni. Pierwszy raz od kilkunastu lat. To wszystko Wasza wina. Wciąż czytam że chodzicie w spodniach. A co to ja gorsza? Ja też chcę! No i mam. Całkiem fajnie. W sumie dzień bolesny (noga ), ale udany (zmiana image ).
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #12  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 20:48
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Iwciu moja nieżyjaca juz psica strasznie bała się wszelakich burz strzelanin sylwestrowych i raz dostała jakieś proszki od weterynarza to była pełna trauma i dla suni i dla córki już nigdy nie zastosowałyśmy żadnego środka uspakającego Skutkiem ubocznym była padaczka u suni . Z bohuniskiem nie mam tego problemu
  #13  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 20:55
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Ja uwielbiam spodnie, przy moich rozmiarach w biodrach i chudych nogach najlepiej czuję sie właśnie w spodniach.
Ulu życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
35 miĹ› z kwiat5kiem.gif
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #14  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 21:25
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Smutny

Ale jesteście pracowite.U mnie nudno.Ja rano seniorek,potem parę spraw na mieście,potem seniorek na przemian z komputerem,pranie czeka na wstawienie,talerze na pozmywanie,a ja nie mogę się odkleić.I z dnia na dzień coraz gorzej.
  #15  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 21:31
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Dziękuję,Krysiu.

__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #16  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 22:11
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Basiu, skąd ten pesymizm.

Co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro - będziesz miała wolny dzień, albo pojutrze - będziesz miała dwa dni wolne.11.gif
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #17  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 22:23
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał qrystyna216
Basiu, skąd ten pesymizm.

Co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro - będziesz miała wolny dzień, albo pojutrze - będziesz miała dwa dni wolne.Załącznik 1766
Własnie tak zrobiłam.Dziś mam dalej wolne.
Name:  36_1_8.gif
Views: 59
Size:  14.0 KB
  #18  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 22:50
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

01a.gif
oto moja odpowiedź na pytanie
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #19  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 23:48
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Basiu - po raz pierwszy po przeczytaniu Twojego postu weszłam na stronę Allegro i ....poczułam się baaaardzo wyobcowana! Wydaje mi się, że nigdy nie zdecyduję się na taki zakup, ale nie będę rozwijała tematu, bo nie ten wątek.Może kiedyś zajrzę do właściwego to tam wypowiem się
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #20  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 00:32
Niezapominajka Niezapominajka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 7
Domyślnie

A mój dzień był cudowny, choć bardzo się go bałam ponieważ moją córkę czekało badanie USG piersi. Okazało się, że wszystko jest OK - jestem baaardzo szczęśliwa.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet…" - komentarze Elżbieta V Ogólny 37 10-03-2012 09:10
Jak minął dzień cz.III Nika Różności - wątki archiwalne 336 10-08-2008 08:34
Straszny dzień Malgorzata 50 Różności - wątki archiwalne 17 02-04-2008 10:36
Dzień babci- kiedy? Bajadera07 Różności - wątki archiwalne 5 21-01-2008 20:29
jak minął dzień cz. II Nika Różności - wątki archiwalne 500 23-08-2007 09:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.