menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-04-2008, 18:14
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie Jak obchodzimy urodziny,imieniny...


Prawie 2 mies.przeglądam Seniora i..........zwątpiłam ! W końcu zaczęłam szukać"swoich" tematów w nowych wątkach.Dziś przeleciałam /młodzi by się uśmieli !/wątki w których ewentualnie coś powinno być o tym co w tytule,ale nie znalazłam !
Zbliżają się moje imieniny i po raz pierwszy będę je obchodzić nietypowo.Chciałabym poczytać jak Wy miłe koleżanki organizujecie swoje uroczystości.Obchodzicie urodziny czy imieniny ? Bardzo proszę może ktoś z Was wie gdzie szukać postów na ten temat.
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 11:11
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

masz rację, że nikt nie pisze czy jeszcze świętują swoje urodziny i w jaki sposób,a to mógłby być ciekawy wątek, ja mam ostatnio chęć spędzania urodzin w ciekawych miejscach, myśle o tym , żeby w marcu kiedy będą moje urodziny wyjechać tylko z moim partnerem gdzieś w góry a może do jakiejś egzotyki? zobaczę jak będzie z kasą... ale napewno nie przy stole w domu.Ajak wy planujecie urozmaicić ten dzień?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 12:08
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie moje pomysły na uatrakcyjnienie obchodów imieninowych

Coprawda działo się to wszystko lat temu "naście" a nawet "dzieści' ale biorąc pod uwagę rozrzut wieku bywalców Klubiku sądzę, że jest możliwość skorzystania z niektórych podpowiedzi.
Takie "imprezy" organizowałam na okoliczność imienin męża, ale niekoniecznie zgodnie z kalendarzem, czyli znajomi i przyjaciele zawiadomieni byli o przewidzianym, czasem mocno odległym terminie.
W pomysłach korzystałam z faktu, że część naszych przyjaciół posiadała samochody, ale o tym w kolejnych relacjach - napewno trochę okurzonych niepamięcią, ale przyjmując możliwość pominięcia jakiś zdarzeń - obiecuję niczego nie dodawać.
c.d.n.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 12:13
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

U mnie to jest tak,ze obchodze i urodziny i mieniny.Urodziny sa dla Rodziny/najblizszej/a imeniny dla przyjaciól i niektorych z rdziny.Na urodziny zapraszam i to jest tak,ze idziemy z Rodzicami i siostrami na spacerek apotem zapraszam na obiad/do knajpki/ i lampke inka.Przed spacerkiem przyjezdzaja do mni8e na kawke.Imeininyu sa dla tych,którzy pamietaja, na ogól nie zaprasza,ale czasami jak mi na kiś zalezy i wiem ,ze trzeba poprosic,bo inaczej nie przyjdzie ,to zaprasza.Staram sie przygotowac cos na slodko i jakąś przekaske,a cazasami ja sie zbierze jafna grupa osób to robimy placki kartoflane polabe spirytusem podpalone i do tego piweczko i tez jest symaptycznie.Pozdrawiam cieplutko i miluch uroczystosci urodzinowych i imieninowych zycze.http://www.iv.pl/image/211310.jpeg
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 15:02
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie wspomnienie 1

spotkanie przesunęło się w czasie znacznie bo z kwietnia (Wojciecha) do listopada (rocznica Rew.Paźdź.) wybór daty niezamierzony a przypadkowy. Tymniemniej żeby w sposób właściwy zaakcentować tą okoliczność Goście zostali zaproszeni na mszę św. z udziałem młodzieżowego zespołu beetowego (wtedy to była nowość) z6569.jpg następnie samochodami wraz z ulokowanymi w nich niezmotoryzowanymi skierowaliśmy się w kierunku Słupska. Po drodze nad niewielkim jeziorkiem nastąpił postój, rozpalenie ogniska, pieczenie kiełbasek i "małe conieco". Kierowcy pozbawieni możliwości kosztowania "conieca" oprócz gadźetów typu nieudolnie sprokurowanych proporczyków i lizaczków otrzymali po "piersióweczce" do skonsumowania w zaciszu domowym.
Na dalszym ciągu trasy w obrębie Słupska oczekiwała nas zamówiona wcześniej salka i obiad.karczma_pod_kluka.jpg Tu przeprowadzone było głosowanie na "najmilszą lub najmilszego uczestnika imprezy".Nagroda przypadła 5-letniemu Michałkowi za wielkie zaangażowanie w zbieraniu chrustu i urok osobisty.Na miłej pogawędce minęła dalsza część popołudnia i po wykupieniu z części barowej uczestników ponad limit spragnionych karczma.jpg zakończyliśmy imprezkę...I to by było narazie na tyle

p.s.jeśli zanudziłam - dajcie znać , a zaniecham wspominek
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.

Ostatnio edytowane przez jolita : 07-07-2008 o 21:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 22:42
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie wspomnienie 2

kolejna imprezka (nie wiem czy zachowam chronologię...) rozpoczęła się na parkingu Opery Leśnej w Sopocie (to miejsce stało się potem stałym miejscem startu) skąd zmotoryzowani wraz ze swoimi "autostopowiczami" (kto z kim - wcześniej było "rozpracowane") udali się do Ostrzyc ostrzyce.jpg(zwanych "na skróty" Wieżycą nad piękne jezioro.jez Ostrzyckie.jpg Tu - na zielonej trawce odbyło się kilka konkursów jak np. kręgle (dziecinne), strzelanie z łuku (prawdziwy) picie Pepsi "na czas".Oczywista nagrody były! Potem zamówiony w miejscowej knajpce obiad. Knajpka - jak to w tamtych czasach bywało skromna, ale miała szafę grającą! Jeden z naszych gości mimo, że jak naonczas dla nas - w podeszłym wieku wpadł na pomysł wrzucenia kilku wymaganych monet naraz i "zaprogramowania" Tanga Milonga" przez co do dziś ta melodia kojarzy mi się z tamtymi wspomnieniami, tamtymi znajomymi...których niestety trochę, albo bardzo trochę ubyło.
Teraz pojechaliśmy do Brodnicy Górnej, popatrzeć na piękną panoramę jezior, obejrzeć (albo jeszcze go nie było?) pomnikZłota Góra Brodn.JPG
podsumować spotkanie.brodnicagorna_large.jpg Tutaj na przykładzie miło spędzonego dnia udowodniłam (mam nadzieję!), że lepiej jak na takie imprezy dzieci - niezależnie od wieku nie są zabierane bo można swobodniej bawić się "jak dzieci", a taki wbrew sprzeciwom był mój warunek w zaproszeniu.http://img147.imageshack.us/img147/4...zotagrata9.jpg

c.d.n.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 14:43
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie wspomnienie 3

jest "mgliste" ale "drżyjcie Narody" bo z następnych M. udostępniła całą dokumentację, a tam pisania i pisania..., ale dla tej jednej potrzeby nie kupię przecież skanera (chociaż kto wie - gdyby było go gdzie postawić...)Fakt, że zbytecznej makulatury i innych bambotli pełno, ale "tak trudno się rozstać..."
ale ad rem. Na kolejne spotkanie zwabiliśmy naszych gości
do równie jak inne miejsca uroczego Borkowa borkowo.jpgpołożonego nad trzema jeziorkami: Głębokim jez glebokie (BORKOWO).jpg ,Karlikowskim............. i Sitnowskim jez Sitno (Borkowo).jpg.
Tu metodą ogłoszonego konkursu zebraliśmy chrust, było ognisko, były kiełbaski, były konkursy nagradzane czekoladowymi medalami. Najwięcej śmiechu wywołał konkurs karmienia się wzajemnego (w parach) bitą śmietaną z tym, że uczestnicy mieli oczy szczelnie przewiązane bandażem elastycznym z namalowanymi oczami, oraz konkurs zjedzenia na czas pączka bez użycia rąk, a uwiązanego na nitce w ręku partnera. Ot takie nic, ale w towarzystwie pogodnym wszystko ma swój urok. Więcej nie pamiętam, ale musiało być nieźle bo na kolejnych imprezkach przybywało chętnych.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:10
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Z archiwum M. jako wspomnienie 4

W kolejnych (a może nie?) spotkaniach grono solenizantów a zarazem ich organizatorów (no nie czarujmy się - to co dziś nazywamy "kateringiem" wówczas wykonywały żony solenizantów), a więc ilość solenizantów powiększała się, co było równoznaczne z powiększeniem liczby zaproszonych gości.
Z tej imprezki pozostało tylko zaproszenie, a gdzie odbyła się? - obiecałam nie zmyślać, a kopy slajdów zniknęły w zawierusze rodzinnej.
oto treść zaproszenia udekorowana ładnym rysuneczkiem:

Dla Znajomych swych uciechy
zwołujemy "Zby-Wojciechy"
igrce będą plenerowe
bo trudności lokalowe...
(kto z Was "u Góry" ma może chody
niech nas uchroni od brzydkiej pogody!)

9-ty maja termin podany
i na tą datę już dziś zapraszamy.
Pod Operą Leśną o dziewiątej się zbieramy,
a na większych śpiochów 5 minut czekamy.

Młodzież jak zwykle nie jest zapraszana
- niech w domu zostanie z babcią albo sama,
niech obiad zgotuje bo gdy powrócicie
po naszej przekąsce chętnie coś "wtrącicie".

Sztućce, talerz, gorący napitek wziąć ze sobą chciejcie,
o skromność posiłku pretensji nie miejcie
bo schab, szynka, baleron w przededniu kupione
byłyby nieświeże, potem źle strawione...*

W menu przewidziane: chleb, bigos, kiełbasa
(kto z chorą wątrobą - ten popuści pasa).

Sprytu trochę z sobą też przywieźć musicie
bo inaczej na naszą metę nie traficie
boć na "Zby-Wojcieszkach" mamy swe wybryki
latoć chcemy Was przeszkolić trochę z turystyki **

Przejazd i pytania będą punktowane
warto więc obejrzeć obiekty mijane.
Kątomierze, cyrkle, mapy niech każdy szykuje
bo wskazanie drogi palcem 100 punktów kosztuje.

Resztę już na starcie wszystkim ogłosimy
tam uczestnictwo zgłaszajcie - prosimy
Wojtek i Zbyszek

p.s. W ferworze pakowania garnków, dokumentów
raczcie nie zapomnieć wziąć dla nas prezentów!

wyjaśnienie "na dziś"
* wówczas kupienie wędliny było t.zw. "marzeniem ściętej głowy
**mapka przejazdu sporządzona była zgodnie z zasadami stosowanymi na "Rajdach Turystycznych Automobilklubu"fiat.jpg

To by było na dziś na tyle...
Czy to ktokolwiek czyta?
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 22:14
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Joj!

Ja czytam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 08-07-2008, 23:20
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie jak obchodzi urodziny Jolita

z wielkim zaciekawieniem ignesja czyta!
I tak sobie myślę,że jednak dobrze,że ten wątek jest, bo z Twoich fantastycznych pomysłów niejeden człek skorzysta.No Jolita! TY to masz fantazję.Czekam na ciąg dalszy...
http://republika.pl/blog_lr_3333115/...mprezka_1_.jpg
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 00:30
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja oczywiście czytam i czekam na ciąg dalszy.Pozdrawiam cieplutko.180px-Champagne.jpg
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 00:42
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie moje najpiękniejsze urodziny

były w zeszłym rokum w klubie Senior...pojawiłam sie tamm w pojawiłem sie tam w połowie stycznia..wkrótce Jolita ireszta "staryych"bywalczyń zrobiła mi wielką fetę..a Tarninka przysłała ppsa/nie bardzo wiedziałam ,jak otworzyć/..wzruszyłam sie bardzo..aż do łez..w tym w tym roku juz nie było tak samo..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 01:07
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Czytam, wszystko czytam

czekam na ciąg dalszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 12:57
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

A może ktoś opowie jaki najfajniejszy prezent otrzymał? Ja wspominam swoje imieniny jeszcze w pracy było to pół roku po śmierci mojego męża,koleżanki wymyśliły,że brak mi seksu i kupily szyję indyka ze skórą/ a był to czas kartek/ pięknie uformowały,opakowały,a przy otwarciu wyskoczyło... śmiechu co niemiara... no ale wtedy nie było seks shopów, i to zapamiętałam na zawsze, i nie tylko ja, do dzisiaj wiele osób wspomina ten prezent, no bo przecież o to chodzi,żeby to było niebanalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 13:15
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jolita
W kolejnych (a może nie?) spotkaniach grono solenizantów a zarazem ich organizatorów (no nie czarujmy się - to co dziś nazywamy "kateringiem" wówczas wykonywały żony solenizantów), a więc ilość solenizantów powiększała się, co było równoznaczne z powiększeniem liczby zaproszonych gości.
Z tej imprezki pozostało tylko zaproszenie, a gdzie odbyła się? - obiecałam nie zmyślać, a kopy slajdów zniknęły w zawierusze rodzinnej.
oto treść zaproszenia udekorowana ładnym rysuneczkiem:

Dla Znajomych swych uciechy
zwołujemy "Zby-Wojciechy"
igrce będą plenerowe
bo trudności lokalowe...
(kto z Was "u Góry" ma może chody
niech nas uchroni od brzydkiej pogody!)

9-ty maja termin podany
i na tą datę już dziś zapraszamy.
Pod Operą Leśną o dziewiątej się zbieramy,
a na większych śpiochów 5 minut czekamy.

Młodzież jak zwykle nie jest zapraszana
- niech w domu zostanie z babcią albo sama,
niech obiad zgotuje bo gdy powrócicie
po naszej przekąsce chętnie coś "wtrącicie".

Sztućce, talerz, gorący napitek wziąć ze sobą chciejcie,
o skromność posiłku pretensji nie miejcie
bo schab, szynka, baleron w przededniu kupione
byłyby nieświeże, potem źle strawione...*

W menu przewidziane: chleb, bigos, kiełbasa
(kto z chorą wątrobą - ten popuści pasa).

Sprytu trochę z sobą też przywieźć musicie
bo inaczej na naszą metę nie traficie
boć na "Zby-Wojcieszkach" mamy swe wybryki
latoć chcemy Was przeszkolić trochę z turystyki **

Przejazd i pytania będą punktowane
warto więc obejrzeć obiekty mijane.
Kątomierze, cyrkle, mapy niech każdy szykuje
bo wskazanie drogi palcem 100 punktów kosztuje.

Resztę już na starcie wszystkim ogłosimy
tam uczestnictwo zgłaszajcie - prosimy
Wojtek i Zbyszek

p.s. W ferworze pakowania garnków, dokumentów
raczcie nie zapomnieć wziąć dla nas prezentów!

wyjaśnienie "na dziś"
* wówczas kupienie wędliny było t.zw. "marzeniem ściętej głowy
**mapka przejazdu sporządzona była zgodnie z zasadami stosowanymi na "Rajdach Turystycznych Automobilklubu"Załącznik 15707

To by było na dziś na tyle...
Czy to ktokolwiek czyta?
Ja czytam z zapartym tchem, wspaniałe pomysły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 13:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła

Moim najpiękniejszym prezentem urodzinowym jest yorka Figa na początku nie byłam zachwycona no bo jak ma się york do kaukaza /miałam wtedy parę kaukazów, jest to dla mnie najwspanialsza rasa/ i postanowiłam w duchu, że za dwa tygodnie "przeprowadzę" ją do ofiarodawców którzy byli w posiadaniu yorka Oskara o 3 miesiące starszego od Figi. Figa przywędrowała do mnie wieczorem, ważyła chyba 25 dkg miala 3 miesiące. Urządziłam jej legowisko w kuchni bo nie chciałam wprowadzać zamętu w domu, w mieszkaniu spały kaukazy no i Tadzio. Rano zerwałam się i poleciałam do kuchni żeby zobaczyć co się dzieje z maleństwem przez szparę w drzwiach wsunął ostrożnie swój ogromny nos Rex mój ukochany kaukaz i wtedy maleńka Figusia z furią poleciała "zagryzać" wroga. Rex zbaraniał ..... usiadł i nie wiedział co sądzić o tej sprawie, po chwili do kuchni wszedł Tadzio i Figa oczywiście poleciała obszczekiwać "obcego". Tadzio na widok kolejnego psa z rozpaczą zasłonił oczy ...... po godzinie okazało się, że malucha nas zawojowała i "przeprowadzka" żadna nie wchodzi w rachubę, niedługo minie 10 lat jak jest z nami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 13:33
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Prezenty
Pamietam o dwóch!!
1-Gdy byłem małym chłopcem , przyszedł wujek z rodziną na moje imieniny z ogromną paką, która nie chciała "wejść" do drzwi. Wręczając powiedzial "Tadziu papier i sznurek musisz starannie poskładac nie rozrywać i nie przecinać", w każdym bądż razie o to chodziło by papier poskładać a sznurek starannie pozwijać rozwiązując węzły. W środku było niewiele mniejsze pudło opakowane w papier i obwiazane sznurkiem, po zdjeciu tego pudło obwiązane sznurkiem. Ile tego bylo już nie pamietam, w każdym razie ostatnie był pudełeczko z zapałek. Co w nim było też nie pamiętam. W kazdym razie ilośc pudełek stos papierów i kupkę sznurka do dziś mam przed oczyma i moją wściekłość na taki kawał.
2-historia troche podobna do szyjki. Po narodzinach drugiego dziecka (córki) na imieniny dostałem pieknie opakowane prezerwatywy z komentarzem "masz wszystkie dzieci-syn i córka- teraz zabezpieczaj się.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 13:42
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Basiu, ja też mam yorka, wabi się Sonia. Nie otrzymałam jej w prezencie tylko kupiliśmy sami.
Podobnie jak Ty uważam, ze jest to najwspanialsza rasa na świecie. Jest z nami już dziewiaty rok i gdyby mogła to by razem z nami rozmawiała. Kochamy ją wszyscy.Pozdrawiam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 09-07-2008, 14:32
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie z cyklu: prezenty

dawno, dawno temu (po marce przedmiotu o którym opowiem nietrudno będzie się domyśleć - jak dawno) mojemu małżonkowi zamarzył się magnetofon m-ki Tonet. U nas tylko na zapleczu jednego ze sklepów radiowych można go było oczywiście po znajomości obejrzeć, a w sprzedaży były tylko w W-wie. Pan ze sklepu podejmował się przywieźć takowy oczywiście za specjalną opłatą. Pan mąż zaprowadził mnię tam, pokazał i okazywał swoje pragnienie, jakkolwiek znany mu był nasz "stan majątkowy". W kolejnej dyskusji n.t. "Gwiazdki" uzgodniliśmy między sobą, że ja dostanę od niego kalendarzyk "Orbisu" on ode mnie kalendarz "samochodowy". W wielkiej tajemnicy, wspomożona oczywiście przez M. Tonetkę zdobyłam, kalendarzyk dokupiłam i w odpowiednim czasie ulokowałam pod choinką. Podczas rozdawania przez wyznaczonego "Aniołka" prezentów zostało tylko pudło, które "Aniołek" potraktował jako podporę choinki. Po mojej interwencji pudło zostało wręczone adresatowi...I oto reakcja: (później opowiadał, że po obejrzeniu znanego mu opakowania był przekonany, że to atrapa) otworzył, buzia rozciągnęła się od ucha do ucha i powiedział: a w przyszłym roku poproszę silnik do motorówki. Ot co...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 12-07-2008, 14:51
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Z archiwum M. wspomnienie 5

tym razem sprawa trudniejsza: jest kartka z programem, jest w pamięci miejsce spotkania czyli m.in. wynajęty dość obszerny domek campingowy nad jeziorem Kamień kamien 1.jpg,
w miejscowości Kamień kamien.jpg, ale... to by było na tyle...Jeszcze tylko wspomnienie, że było potworniasto gorąco - widocznie wszystko wykipiało!
A oto program Rajdu "Jerzo z Wojtki"
1. Zbiórka uczestników,
2. Powitanie
3. Konkurs automobilowy w konkurencji pań i panów
4. Wyniki i nagrody
5. Wręczenie pytań do konkursu "Wiem wszystko"
6. Przejazd na miejsce dalszego świętowania
7. Szampanowy toast i przemówienia okolicznościowe
8. Pepsi toast i słodkości
9. Tańce i konkurs taneczny z udziałem 3 par
10. Wyniki i nagrody
11. Konkurs z udziałem 4-ch zawodników płci obojętnej
12. Wspólna biesiada, wyniki konkursu, nagrody
13. Rozstrzygnięcie konkursu "Wiem wszystko", wręczenie nagród.
14. Na ewent. życzenie Gości ciąg dalszy tańców
15. Zakończenie, pożegnanie.

p.s. Ograniczenie ilości zawodników w poszcz. konkursach podyktowane zostało ograniczonym konceptem organizatorów odnośnie fundowania nagród, a trzymamy się zasady, że każdy uczestnik wygrywa...

Ż y c z y m y w e s o ł e j z a b a w y !

Wasz dobry humor będzie dla nas zachętą do czynienia starań spotkania się w następnym roku!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Urodziny znanych i lubianych - cz.II jolita Różności - wątki archiwalne 110 17-08-2008 22:33
Urodziny znanych i lubianych jolita Różności - wątki archiwalne 499 29-01-2008 00:38
Imieniny SATI Różności - wątki archiwalne 0 17-11-2007 17:08
Stanisława Celińska obchodzi 60. urodziny - komentarze Basia. Ogólny 7 03-05-2007 09:32
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.