menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-06-2021, 08:35
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie Implant zęba


Będę zmuszona wstawić sobie implant zeba w miejsce górnej 5. Ile może to kosztować?
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-06-2021, 09:31
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

Pracuję w gabinecie, więc dorzucę coś od siebie - cena za implant to ok. 2,5 tys. W zależności od gabinetu i od systemu, można znaleźć oferty w cenie po 2 tys za implant ( kiedyś w tej cenie były np. implanty izraelskie), są też takie za ponad 3 tys. ( zazwyczaj te produkcji niemieckiej czy szwajcarskiej). Cena wyjściowa to jedno, a ponieważ pacjent nie orientuje się w systemach to gabinet może wystawić sobie cenę jaką chce.
Po 2 tyg. Od zabiegu zdejmuje się szwy. Po 3 m-cach od zabiegu następuje etap protetyczny - wymienia się śrubę zamykającą implantu na śrubę gojącą ( przezśluzówkową - wystaje ona nad dziąsło), jeśli warunki pozwalają to pobiera się wyciski pod koronę protetyczną ( jeśli nie - to czekamy z tą śrubą 2 tygodnie). Tu dochodzi kwestia materiału z jakiego będzie wykonana korona - jeśli ma to być porcelana na metalu - najtańsza wersja - ok. 2000, kolejny rodzaj - porcelana na odlewie z metalu, ale techniką komputerową - ok. 2500, korona na podbudowie z cyrkonu ( najbardziej estetyczna i zalecana zwłaszcza w odcinkach przednich) - ok. 3000.
Summa Summarum mamy widełki za całość od 4 do 6 tys albo i więcej )
https://moj-dentysta.pl/implanta-czy-korona/

Poczytaj sobie o tym tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 10-10-2021, 20:12
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Jest to faktycznie bardzo ważna sprawa i ja jestem zdania, że gdy zależy nam na tym aby mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech to właśnie implanty są świetnym rozwiązaniem. Ja najczęściej chodzę do https://warszawa.focusclinic.pl/ i wiem, ze właśnie tam zajmują się mną dobrzy specjaliści z tej branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-10-2021, 12:38
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Staram się dbać o moje zęby, regularnie odwiedzam mojego dentystę w celu wizyt kontrolnych i nie tylko. Wszystkim zainteresowanym polecam denticus zielona góra , ponieważ moim zdaniem jest to najlepsza specjalistyczna przychodnia w Zielonej Górze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Leczenie kanałowe zęba marta60 Profilaktyka i zdrowy styl życia 1 04-03-2021 10:47
Implant stomatologiczny teraska Profilaktyka i zdrowy styl życia 1 19-12-2020 11:15
Usunięcie zęba - jak dojść do siebie po zabiegu? - komentarze 178.212.46.xxx Ogólny 2 06-12-2018 15:07
Rwanie zęba: koszmar pacjentów - komentarze Grażka53 Ogólny 0 10-04-2018 15:10
Chirurgiczne usunięcie zęba monkz Choroby, badania, terapie 1 29-12-2017 11:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.