menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-08-2014, 16:23
SERO SERO jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 1
Post Zaparcia wakacyjnym problemem - komentarze


Komentarz do artykułu: Zaparcia wakacyjnym problemem
--------------------
To prawda, hotelowe kuchnie często serwują dania sprzyjające zaparciom! Dlatego przygotowując się do wyjazdu zawsze pamiętam o spakowaniu Dulcobisu. Pomaga mi i mojemu mężowi! Nie wywołuje nieprzyjemnych skutków ubocznych, a my możemy cieszyć się słońcem i pięknymi widokami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-09-2014, 18:40
~gość: 89.67.129.xxx's Avatar
~gość: 89.67.129.xxx
 
Posty: n/a
Post

Nie raz musiałam zmierzyć się z sytuacja, którą opisuje artykuł. Tygodnie przygotowań i wielkich nadziei, a na miejscu...popsuty humor przez problemy z trawieniem. W końcu postanowiłam coś z tym zrobić i po rozmowie z moją panią doktor stwierdziłam, że tym razem niezbędny będzie odpowiedni lek.Najlepszym wyborem wydał mi się Dulcobis, bo działa łagodnie i nie powoduje nieprzyjemnych dolegliwości. Ponieważ jechaliśmy dużą grupą opakowanie szybko się skończyło, ale okazało się, że za granicą lek też jest dostępny. Polecam jednak brać go z Polski, bo jest w zdecydowanie lepszej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-09-2014, 22:46
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 593
Domyślnie

Pachnie reklamą!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-09-2014, 17:35
Basko Basko jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 374
Domyślnie

Dulcobis jest bardzo silnym lekiem. U niektorych osob wywołuje olbrzymie bóle brzucha.

Częste wyjazdy na delegacje, na wycieczki, na zabiegi sanatoryjne sprawialy, że zawsze mialam kłopoty z wypróznianiem. Brrr . To byl dla mnie horror, bo jako dobra gospodyni:-), wiozlam .... z powrotem do domu...wrrrr.
Kiedyś, podczas jakiegoś tam wyjazdu koleżanka podpowiedziala mi co robi w tej trudnej dla Niej sytuacji, spróbowalam i ja i teraz to podstawa mojego śniadania.

Kupuję zwykle płatki owsiane górskie(Sante, albo Kupiec) + pestki dyni+pestki słonecznika+sezam+płatki migdalowe+jagody goji+rodzynki+żurawina = wszystko mieszam i trzymam w szczelnie zamkniętymi pojemniczku.
Rano , do miseczki daję 4 łyżki wymieszanych skladników, zalewam nieprzegotowanym mlekiem i pomalutku, dobrze rozgryzając zjadam. Wożę je ze sobą i od dawna nie mam żadnych problemow. Polecam !
uważam , że najlepszym środkiem na zaparcia jest taka mieszanka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-10-2015, 21:26
Zbyszek_krk Zbyszek_krk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 33
Post

Też od czasu do czasu cierpię na zaparcia. Kiedyś męczyły mni okropnie. Od jakiegoś czasu dorywczo stosuje czopki eva/qu. Działaja delikatnie juz po kwadransie. Są zupełnie bezpieczne bo wiem że mogą je stosować nawet kobiety w ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 26-10-2015, 14:56
katarzynka112's Avatar
katarzynka112 katarzynka112 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Posty: 179
Domyślnie kłopot

Zaparcia po 40-stce to norma, nawet stosowanie diety nie zawsze pomaga, czopki są dla odważnych, nigdy nie mogłam ich stosować, ale dicopeg już tak, ważne też jest picie zwykłej wody, minimum 2l dziennie, bez tego będzie trudno walczyć z zaparciami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 29-10-2015, 10:11
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Mnie pomagają płatki owsiane i pestki słonecznika lub lek ziołowy Normosan.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.