menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #140461  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 20:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No to musicie zbojkotować wybory.
Trudno.
Ja pójdę, ale mnie w 74 wyleczyli z cholery w Stambule, to się nie boję. Wezmę na swe barki troskę o Ojczyznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140462  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 20:47
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Ja też pójdę zabezpieczona.
Słuchałam dziś wypowiedzi lekarzy, którzy się dziwią temu, co mówi Morawiecki!
Pandemia szaleje, a jesienią będzie jej ponowny wzmożony nawrót i to są słowa Szumowskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140463  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 21:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Szczerze mówiąc nie wiem, bo pisałam tylko o rosyjskim kapitale i o tym, że nie jest to stacja polska.
Chcąc pisać czy jest prorosyjski, musiałabym oglądać, a ja nie oglądam ŻADNEJ telewizji.
A w czym Ci przeszkadza rosyjski kapitał, o ile to nie kolejna informacja znaleziona w netowym koszu.

Żadnej? ale wszystko wiesz najlepiej, bez sprawdzania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140464  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 21:58
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Rymanowski

w PN odpytywał Dudę, a Olejnik w tvn24 Trzaskowskiego.
Była możliwość porównania obu kandydatów.
W sobotę w PN przepytywany będzie Trzaskowski.
Duda na zaproszenie tvn24 nie odpowiedział.
Pewno prezes się nie zgadza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140465  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 22:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A w czym Ci przeszkadza rosyjski kapitał, o ile to nie kolejna informacja znaleziona w netowym koszu.

Żadnej? ale wszystko wiesz najlepiej, bez sprawdzania?
Mnie w niczym, ale w tzw.polskich mediach bardzo.
W koszach nie grzebię. Dałam nazwiska, być może opylili udziały, bo TVN stała się niedochodowa.
Niech prezydenta od razu zaprosi Pierwyj Kanał, po co się obcyndalać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140466  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 22:07
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ryja? Hmmm..

Może warto zbadać czy poseł Nitras atakując fizycznie wiceministra nie był pod wpływem substancji psychoaktywnych?
Albo może syndrom odstawienia?

Robią chłopaki co mogą by pogrążyć kandydata, ale Rafał "je suis narodowiec" spodobał mi się.
Nitras przedobrzył i zaszkodził Trzaskowskiemu i tyle ode mnie.
Biedak zapomniał, że wszędzie nagrywają!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140467  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 22:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No właśnie.

Dobrej nocy. Miło się debatowało, szczególnie że masz dużą wiedzę. Od razu wiesz co w trawie piszczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140468  
Nieprzeczytane 02-07-2020, 22:11
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No właśnie.

Dobrej nocy. Miło się debatowało, szczególnie że masz dużą wiedzę. Od razu wiesz co w trawie piszczy.
Dobranoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140469  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 08:32
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
To Adrian musi wciągać kreskę przed każdym wystąpieniem, bo nikt na czysto nie drze tak ryja i gada o musztardzie!

ja od kilku dni nie mam pewności czy jego wystapienia są autentyczne czy lecą z playbacku, bo słowa wszędzie sa tak samo kłamliwe i tak samo macha nerwowo łapkami
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140470  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 09:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

KACZYŃSKI cuś kiedyś o NOWYCH ELITACH pruknął i ....stało się!

Cytat:
Andrzej Duda: Ja pochodzę z krakowskiej inteligencji, "krakówek" na mnie raczej nie głosuje
- Ja pochodzę z krakowskiej inteligencji, "krakówek" raczej na mnie nie głosuje
- powiedział prezydent Andrzej Duda w Polsat News.
Wcześniej został zapytany o swoje wypowiedzi na temat "warszawki" i "napychania kieszeni warszawskiemu salonowi", których użył na spotkaniu wyborczym z mieszkańcami Łobza.

A co do DUDY, to kiedyś się chwalił, że u niepiśmiennego dziadusia parszuki paść pomagał...

Inteligencja krakowska, to TEŚĆ, SZWAGIER, promotor z UJ-u co stwierdził, że on wprawdzie kuł na blachę, ale nie rozumiał i to mu zostało.
No i bezmyślny podpis na rozkaz bossa to jeszcze nie atrybut świadczący o inteligencji osobnika.
Inteligenta /krakowskiego/ raczej nie da się wytresować ....zawsze jakiś z niego Kisiel, czy Turowicz wylezie.
O Boyu nie zapominając...
A on? To takie cuś jak w Polityce na okładce pokazali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140471  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 09:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
ja od kilku dni nie mam pewności czy jego wystapienia są autentyczne czy lecą z playbacku, bo słowa wszędzie sa tak samo kłamliwe i tak samo macha nerwowo łapkami

ale jak się okazuje dla elektoratu specjalnej troski posiada jeden plus dodatni...
Mianowicie KRÓTKIE NAZWISKO.

A to ma znaczenie co by /że zacytuję klasyka Grechutę/ "stara baba za straganem" z Zadupieńska Wielkiego nie miała kłopotu ze składaniem liter.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140472  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 10:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Taki drobiazg w temacie łaski DUDY dla dobrego człowieka co się zresocjalizował...
Cytat:
Według informacji podanych przez "Fakt", mężczyzna, który został ułaskawiony prezez prezydenta, upijał się, wszczynał awantury rodzinne, w czasie których znęcał się nad partnerką i córeczką.

Jak wynika z doniesień medialnych, córkę, która nie miała wtedy nawet 15 lat, miał wykorzystywać seksualnie.

Dziennik twierdzi, że takie informacje potwierdza wyrok Sądu Apelacyjnego, który w 2013 roku miał stwierdzić, że ponad wszelką wątpliwość mężczyzna "wykorzystywał seksualnie córkę przez 'stosunkowo długi okres' i że robił to wielokrotnie oraz ze znaczną częstotliwością" - czytamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140473  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 11:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

I Sawicki z PSLu o wspólniku Kukizie i cuś o PiSie...

Cytat:
Nie jest tajemnicą, że Paweł Kukiz nie lubił i nie lubi PSL, natomiast musi się zdecydować: albo budujemy razem koalicję, nowe centrum, albo wybierze własną drogę, tu nikt nikogo na siłę nie trzyma - powiedział poseł PSL Marek Sawicki, pytany o przyszłość Koalicji Polskiej.

iiiiiiiiiiii

Cytat:
W rozmowie padło też pytanie o możliwość wejścia w koalicję z PiS, o czym napisała piątkowa "Rzeczpospolita". Sawicki odparł, że wejście w taki układ "byłoby ogromnym ryzykiem". - To jest nic innego, jak zachęcanie się do romansu z modliszką - oświadczył.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #140474  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 11:28
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Wiecie jaka jest różnica między dwiema kobietami?
Małgorzata Trzaskowska mówi i ma swoje zdanie!
Nie zmarnujmy naszej szansy 12 lipca!

Ostatnio edytowane przez gassa : 03-07-2020 o 11:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140475  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 11:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

I Bielan...ten Bielan od .....DUDY
I Kierwiński komentuje...

Cytat:
Marcin Kierwiński
@MKierwinski
A.Bielan apeluje do ambasadora Niemiec ws. publikacji dziennika Fakt.
To było do przewidzenia, ze w sprawie ułaskawienia przez A.Dudę pedofila okaże się, że winni są...wszyscy tylko nie A.Duda.

10:46 AM · Jul 3, 2020

Odpowiedź z Cytowaniem
  #140476  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 12:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

I takie numero uno:

Cytat:
Tajemnicą poliszynela jest fakt, że w Pałacu Prezydenckim funkcjonuje nieformalna „czarna lista” mediów i dziennikarzy, którzy nie mają co liczyć na rozmowę z prezydentem Dudą.

Są na niej przede wszystkim te redakcje i dziennikarze, którzy przez ostatnie lata nie oszczędzali głowy państwa i którzy mogliby, niejednym niewygodnym pytaniem zadanym zwłaszcza na finiszu kampanii, postawić w trudnym położeniu urzędującego prezydenta.

Na to sztab i jego rzecznik Adam Bielan, który jest dzisiaj najważniejszym medialnym doradcą Andrzeja Dudy, nie mogą pozwolić.

W jednym z oneciarzem się nie zgadzam.
A mianowicie w tym, że wywiadowca kogokolwiek wywiadujący /w tym DUDĘ/ nie jest od tego, żeby kogoś stawiać w TRUDNYM POŁOŻENIU
On ma zadawać pytania nie po to żeby udupić rozmówcę i pokazać własną "mądrość" i przewagę ale w imieniu słuchacza czy widza.
A takie pajacowanie nad rozmówcą właśnie zaczyna być stałym fragmentem gry w te medialne klocki.

W trudne położenie może sie stoczyć sam polityk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140477  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 14:03
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Smutne jest to, że świadkowie boją się składać zeznania, może będa kolejni do podpalenia? Za ten podział i nienawiść brawo PiS.
"Policja zatrzymała mężczyznę, który groził mieszkance wsi Stare Budy (woj. mazowieckie) spaleniem domu. Powodem zachowania agresywnego mężczyzny miały być plakaty kandydata KO Rafała Trzaskowskiego, jakie wisiały na ogrodzeniu posesji. Całe zdarzenie sfilmowano na nagraniu."
https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020...8067927963265a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140478  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 14:13
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

"Składam prezydencki projekt, który jednoznacznie przesądza, że działalność wszelakich organizacji na terenie szkoły wymaga przede wszystkim zgody rodziców - zapowiedział prezydent Andrzej Duda. W piątek spotkał się w Pałacu Prezydenckim z rodzinami."
https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020...8078993225857a
Wspaniały pomysł, ciekawe czy Ordo Iuris i Kaja Godek and her's merry man z rączkami zamawiającymi piwo też będą potrzebowali takiej zgody, bo jeżeli tak to w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140479  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 14:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
"Składam prezydencki projekt, który jednoznacznie przesądza, że działalność wszelakich organizacji na terenie szkoły wymaga przede wszystkim zgody rodziców - zapowiedział prezydent Andrzej Duda. W piątek spotkał się w Pałacu Prezydenckim z rodzinami.".....

Kurde!
A tą zgodę to ile tych rodziców ma wydawać?
A ile może się nie zgodzić...

To może on jeszcze zlikwiduje nauczycieli i dyrekcje... a może on bidulek nie wie, że jakieś rady rodziców w szkołach działają.
kiedyś to się komitety rodzicielskie nazywało.

Ale jak już mu się na pisanie zebrało, to może napisałby ustawę, gdzie rząd musiałby w pełni pokrywać potrzeby szkół państwowych a nie doił samorządy tnąc dotacje oświatowe.... ale na to to on chyba zbyt ubogi w roztropność jest...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140480  
Nieprzeczytane 03-07-2020, 14:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Są takie stwory jak
PiSprofesory...
Cytat:
Zybertowicz zapytany, czy oczekuje pozytywnego dla siebie rozstrzygnięcia sądowego stwierdził, nie sposób tego przewidzieć, gdyż sędziowie niekiedy bardziej lojalni są wobec nastrojów swojego środowiska, niż wobec zasad logiki i przyzwoitości. Profesura to jest pewna godność przyznawana przez profesorów. W momencie, gdy owi profesorowie, zachowują się w taki sposób, że tracą mój szacunek, to i profesura przyznana przez osoby, które trudno szanować, traci smak. Dlatego, gdybym uzyskał ten tytuł w wyniku odwołania, miałby on gorzki smak - podkreślił.

To czemu już kolejny raz jęczy i skwierczy?
Gdyby miał ciut honoru to by przyłożył się do roboty solidnie, wydał cuś na skalę europejską czy światową, a nie zrzędził po mediach i popluwał na gremia profesorskie.
Inna sprawa, że Zybertowicz z profesurą czy bez fontann szacunku nie wzbudza.

Taki Gliński to wie, że tytuł profesora zeszmacił i :
Cytat:

Na decyzję komisji zareagował wicepremier i minister kultury. Piotr Gliński napisał na Twitterze, że zrzeka się tytułu profesora. "Bo mi wstyd" - stwierdził.

To chyba od 5 lat pierwszy objaw przyzwoitości ze strony Glińskiego.
Problem czy za nim pójdą inni towarzysze z PiSu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.