menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #43101  
Nieprzeczytane 04-06-2020, 16:41
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

dzień dobry Kochani
witaj Zosiu przespacerowałam się z Tobą po działkach

ja od kiedy pozbyłam się swojej nie byłam tam,jakoś nie mam odwagi
to prawda że truskawek i innych owoców ,warzyw było pod dostatkiem ,teraz trzeba kupić


Odpowiedź z Cytowaniem
  #43102  
Nieprzeczytane 04-06-2020, 20:07
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

Witam wszystkich, dzisiaj w naszej kropiastej były truskawki po 14 zł za kg...ale nie kupiliśmy
Obecność swoją zaznaczyłam i posty przeczytałam
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43103  
Nieprzeczytane 05-06-2020, 11:39
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

Witajcie leśniaczki w piątek pochmurny dzień u mnie dzisiaj.


a deserek do połaskotania podniebienia.
Ja dzisiaj otwieram naszą leśniczówkę
Za oknem lekki wiatr wieje, ale się zachmurzyło.Pozdrawiam wszystkich , którzy nas odwiedzą
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43104  
Nieprzeczytane 05-06-2020, 20:31
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 677
Domyślnie

Witam całą lesniczówkę.
Trochę mnie nie było,ale i trochę i rodzinnych spraw sie wydarzyło a na dodatek zdrowie szwankuje.
Już sie kiedys żaliłam na swój układ kostno-stawowy
który czasem zabiera radość.No cóż SKS i nie ma rady,kręgosłup sie nie naprawi,i inne kości i stawy też nie.
Musze koniecznie zrobić prześwietlenie stawy biodrowego i iść do ortopedy.Wybrałam leki przeciwbólowe,zestaw ćwiczeń skonsultowanych zdalnie z rehabilitantem
tak tak nawet tu mogą być całkiem fajne konsultacje.
A żeby było fajnie to wypadła mi plomba z jedynki i miałam kłopoty z dostaniem się do stomatologa.Uff,ale udało się.
Jak już tak powoli wszystko sie prostuje to dzis patrzę a tu w dużym pokoju dwie plamy na suficie.I kap kap woda powoli kapie,cóż mieszkam na IV pietrze i zaczyna chyba coś leciec z dachu.Jeszcze udało sie dodzwonić do administracji i przyjdą w poniedziałek,a kiedy naprawią dach?? zobaczymy.
A w leśniczówce ciekawe rozmowy.
Aniu cieszę się,że się pokazałaś cała,zdrowa i pełna energii jak zwykle.
Zazdroszcze ci tych spacerów bo ja bardzo je na razie ograniczyłam.
Eniu pamietam ładną i zadbaną działeczkę miałaś.No cóż trzeba mieć siły.
My tez dawno na swojej nie byliśmy.Myślę,że teraz wszystko powoli wróci do normy.
Helenko dobrze,że twój kręgosłup doszedł do normy,jednak te zabiegi pomogły super.Możesz spokojnie oddawać się swojej pracy społecznej dla dobra twoich podopiecznych.
Zosiu już macie bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół pieknego domu.
Jarek masz piekną pasję
/choc nie tanią/ lubie świetnie podglądasz przyrodę.
Pozdrawiam Bogusię,Stefana,Gienka i wszystkich co do nas zajrzą.
Poczytam teraz co tam panie w polityce.
A dzieje się oj dzieje.
Dzis w nocy śledząc obrady sejmu dowiedziałam się
że znajduje się w grupie "Chamskiej hołoty"
No fajne mam towarzystwo.
Miłego wieczoru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43105  
Nieprzeczytane 05-06-2020, 20:36
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 677
Domyślnie

Eniu jeszcze do ciebie słówko.
Przecież nasze kochane wnuczki Julki zaczynają w poniedziałek maturę.
Trzymajmy kciuki!!!!!.
Twojej Julce życze spokoju,koncentracji,i tematów których się spodziewa.
Moja Julka troszke ma pecha bo od kilku dni na oku
zrobił się coś takiego jak jęczmień,boli i łzawi.
Bierze od środy leki i mamy nadzieję,że pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43106  
Nieprzeczytane 06-06-2020, 09:54
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

witajcie Zosiu,Jadziu

pozdrowienia ślę dla wszystkich bywalców leśniczówki która ostatnio nieco opustoszała



dziękuję Jadziu za życzenia dla Julki na czas egzaminów maturalnych
właśnie dokładnie spisałam sobie dni w których będzie pisała i obiecałam że będę tuż przy niej

wzajemnie Twojej Julce również życzę połamania piór tym bardziej że wszystkie egzaminy pisemne ,dużo spokoju i ciekawych tematów

niech oko szybko dojdzie do pełnej sprawności ,zdrowia luzu i koncentracji

i tak mija pewien etap życia naszych wnuczek przez tyle lat wzajemnie cieszyłyśmy się zwłaszcza z osiągnięć sportowych w akrobatyce sportowej ,gimnastyce artystycznej ,tak się złożyło że obie Julki rówieśniczki o podobnych pasjach

Jadziu Tobie również życzę niech Twoje stawy dojdą do sprawności ,wiem dobrze jak trudno żyje się z taką niepełnosprawnością



pięknej ,słonecznej soboty dla wszystkich


Odpowiedź z Cytowaniem
  #43107  
Nieprzeczytane 06-06-2020, 21:18
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

Dobry wieczór leśniaczki.. Eniu, Jadziu,Helenko,Aniu, Genku i Jarku.
W poniedziałek będziemy siedzieć jak na "szpilkach" i trzymać kciuki za naszych zdających egzamin maturalny.Wnuczek zdaje egamin w LO gdzie pracuje mama, ze względu na zaostrzenia nie będzie mogła przebywać w klasie.Już pisałam,że wnuczek woli zdawać egzamin pisemny niż ustny.( ale w sekretariacie będą rozmawiać na temat matury, tematow itd.
Wszystkim życzę spokojnego wieczoru i znikam
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43108  
Nieprzeczytane 07-06-2020, 13:38
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

Witajcie moi drodzy
Nie ma dnia bym sobie nie pochodziła po ogrodzie i popatrzała jak rosną warzywa, tylko jakoś długo wschodzi nam marchew,a do ogórki nie widać jeszcze, w zeszłym roku był duży urodzaj ,nie nadążałyśmy z ich przerobem.ale do zbiorów jeszcze sporo czasu. Cieszymy się teraz tym
co już rośnie.



.
Wystarczyła ciepła noc i zaraz widać efekty,jak hosty podrosły.
Jadziu ,dziękuję za życzenia ciągle coś moderujemy, podpatrywamy w programie Maja w ogrodzie) wokół naszego domu o to cieszy oko człowieka.Na pracę czeka już grill od strony ogrodu, który trzeba wymurować przez fachowca.Sznurek widoczny na fotkach oddziela naszą działkę od
posesji sąsiada.
Znikam, bo już mnie wołają domownicy .
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 07-06-2020 o 14:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43109  
Nieprzeczytane 07-06-2020, 17:27
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Witam całą leśniczówkę a szczególnie dawno nie widzianą Jadzię ...niech te stawy odpuszczą bo to bardzo bolesna choroba.
Trzymam od jutra kciuki za wnuki Jadzi Eni i Zosi...Ważny dzień ...niech im pójdzie najlepiej
Zosia cudna działka co to za krzew ten z bordowo zwisającymi kwiatami?... hosty wzdłuż pięknie się prezentują ...u mnie są ulubionym daniem ślimaków ..(teraz zauważyłam dziury w liściach)..no to niebieskiej viagry im sypnęłam...a co im będę seksu żałować
U nas leje ale delikatnie..na szczęście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43110  
Nieprzeczytane 07-06-2020, 20:19
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 677
Domyślnie

Witam wszystkich
U mnie przeszła duża burza i ulewa.jednak na osiedlu w blokach tak sie nie odczuwa.Nie ma tego lęku że dach zerwie.
Jak popatrzyłam w Faktach co się działo na Śląsku to mozna umrzeć ze strach.Tam przeszła trąba powietrzna i uszkodziła
20 domów,straszne!!!.
Bogusiu dzięki za życzenia dla wnuczki,myślę,że jest dobrze przygotowana i da radę a stres no cóż? każdy maturzysta go przechodzi.
Bogusiu ty tez masz ładną działeczke,ale taka pracowita mrówka może wszystko zrobić.Jak czasem obserwuję jak ty raniutko juz piszesz to ja przewracam się wtedy na drugi bok hi hi.
Zosiu zainteresowały mnie
na waszej działce na tym jednym zdjęciu takie kępki ozdobnych traw,napisz jak się nazywają.
U mnie jest puste miejsce po wycietych bukszpanach bo wszystkie jakaś ćma zechlała i w to miejsce posadzilibyśmy takie trawy ozdobne.
Ide pooglądać serial na jedynce Anna Krenina.
Choć jedynki nie oglądam,ale ten film obejrze jest to nowy 8-odcinkowy serial rosyjski.
Zobacze jak zrobiony.
Miłego tygodnia wszystkim zyczę.


Odpowiedź z Cytowaniem
  #43111  
Nieprzeczytane 07-06-2020, 22:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Kto się w leśniczówce zaopiekuje przychówkiem?

[IMG][/IMG]
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43112  
Nieprzeczytane 08-06-2020, 08:51
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Jarek ...no to super warunki tam są dla fauny ..jak swoje mlode przyprowadza..cudne zdjęcie
Jadziu u nas w II LO dopiero przed chwilą wpuścili maturzystów do budynku ..Stali na deszczu..kazali im ubrać maseczki bo oczywiście żaden nie miał założonej ..hm organizacja pod zdechłym Azorkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43113  
Nieprzeczytane 08-06-2020, 12:12
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

Witajcie
w leśniczówce Bogusiu, Jarku.
Mirellko-Jadziu to córka w internecie wyszukała te ozdobne trawy,mogę polecić stronę TRAWY OZDOBNE, chyba je zamawiała z tej strony ja nazwy ich nie znam,nie wszystkie trawy się przyjęły,ale ich kwiaty cieszą oczy. Taraz jest w pracy, syn zdaje maturę, która u nich rozpoczęła się o 9-tej., wszyscy uczniowie byli w maseczkach, dopiero w klasie po zajęciu miejsc w ławkach je zdjęli., dzisiaj pisza maturę z języka polskiego.Wnuka już o 8 rano nie było w domu,poszedł do szkoły.
Córka wzięła przeczytane książki by oddać je w szkolnej bibliotece. Ma przynieść inne.

__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43114  
Nieprzeczytane 08-06-2020, 21:14
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Wszyscy walczą ze ślimakami a ja w necie znalazłam takie urocze zdjęcie..Dobrej nocy wszystkim ...Stefana coś długo nie ma ?..
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.n...&oe=5F049 A83
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43115  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 06:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie Witam wszystkich

Cytat:
Napisał kobra5
Wszyscy walczą ze ślimakami a ja w necie znalazłam takie urocze zdjęcie..Dobrej nocy wszystkim

Dla mnie ślimaki są bardzo pożyteczne na pomoście wędkarskim, bo zawsze rano mam wysprzątane z okruchów zanęty, że sam bym lepiej nie zrobił.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43116  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 08:00
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Dobrego Dnia wszystkim ..Jarek to te ślimaki ciasto jedzą ?..(bo mnie laikowi zanęta kojarzy się z ciastem do którego dodaje się wanilii lub innych cudów)...a przypomniałam sobie jeszcze jakieś okruchy kupowane w wiaderkach ..to to?...
To faktycznie masz darmową obsługę sprzątającą
Wczoraj w Strzyżowie jakiś Armagedon był.. kawały lodu z nieba leciały..koleżanka przysłała zdjęcia to uwierzyć nie mogłam a na portalu https://www.facebook.com/Naszstrzyzow/) też jest obraz zniszczeń..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43117  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 08:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Dobrego Dnia wszystkim ..Jarek to te ślimaki ciasto jedzą ?..(bo mnie laikowi zanęta kojarzy się z ciastem do którego dodaje się wanilii lub innych cudów)...a przypomniałam sobie jeszcze jakieś okruchy kupowane w wiaderkach ..to to?...

Zanęta to w 90-ciu procentach to różne mielone pieczywa. Na leszcza słone a na karpia słodkie, plus mielone ziarna przeważnie oleiste i kukurydza. Do tego atraktory smakowe zależnie od pory roku. Jesienią i wiosną jak zimna woda to śmierdzące np rybne a latem pachnące np owocowe.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43118  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 08:57
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 635
Domyślnie

Jarek dzięki za info ...toż to cała dietetyka rybna jest ..ja tylko nie lubię jak mi te białe robale po lodówce się rozleźli na wczasach bo któryś z panów pudełka nie domknął.. ale z ciekawością oglądam pudełka pełne kolorowych woblerów i innych cudeniek ..niejedna elegantka by z tego kolczyki miała cud..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43119  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 09:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobra5
Jarek dzięki za info ...toż to cała dietetyka rybna jest ..ja tylko nie lubię jak mi te białe robale po lodówce się rozleźli na wczasach bo któryś z panów pudełka nie domknął.. ale z ciekawością oglądam pudełka pełne kolorowych woblerów i innych cudeniek ..niejedna elegantka by z tego kolczyki miała cud..

Skoro kobiety dają się nabrać na takie błyskotki to tym bardziej ryby bez głosu.

Robaki też kilka razy mi wylazły w lodówce ale wytłumaczyłem żonie, że najnowsza metoda leczenia zakażeń to białe robaki na ranę, tak wyczyszczą z chorej tkanki jak chirurg.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43120  
Nieprzeczytane 09-06-2020, 12:45
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 296
Domyślnie

Witajcie
milutko Bogusiu, Jarku( dieta białkowa zabezpieczona została)Posiedziałam już sobie na ganku przed domem pijąc kawę,bez żadnych dodatków, wnuczek wrócił ze szkoły, pytanie z matmy mu podpasowały,widać,że jest zadowolony, jutro język obcy zdawał będzie angielski ?
zmieniam miejsce siedzenia ,idę do kuchni..trzeba zobaczyć co jest w lodówce na dzisiejszy obiad kupione,(a światło mamy w niej stale)
Do następnego mego wejścia, pa

__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
W Lesniczowce-przy Kominku.20-czesc. inka-ni Humor, zabawa - wątki archiwalne 508 01-09-2009 20:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.