menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-07-2007, 21:01
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie pomozcie znalezc,prosze


Mam pytanko do moich ziemlaczek.Jestem z Gdanska.Szukam jakiegos klubiku dla seniorek i seniorow gdzie mozna przjsc i posiedziec.Tego mi teraz brakuje.Moze ktos mi pomoze?
  #2  
Nieprzeczytane 14-07-2007, 21:20
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Elusiu wejdz na gogle i wpisz "kluby seniora w Gdańsku.Pozdrawiam
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 15-07-2007, 20:40
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie

Nika-ni czy morze Ninko,ja juz wpisalam w goglach "klub seniora......" i pokazaly mi sie wirtualne kluby.Mnie chodzi o cos takiego,gdzie mozna przyjsc i pogadac,a moze jakies inne rozrywki.Ja mam duzo czasu,ktory bym chciala spedzac z rowiesnikami.
  #4  
Nieprzeczytane 15-07-2007, 21:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Eluniu

W niektórych spółdzielczych osiedlach mieszkaniowych bywają kluby seniora. Poszukaj nr.nr. telefonów, podzwoń a nuż...Gdyby nie w Gdańsku to w Sopocie na Brodwinie widziałam szyld, a w ogóle podejdź do związku emerytów - niektóre też urządzają wycieczki, imprezy - najważniejsze "zahaczyć się". życzę powodzenia, ale nas nie opuszczaj...Planujemy spotkanie Trójmiejskich Forumowiczek - może wówczas nawiążesz jakieś ciekawe znajomości..Pozdrawiam.bal u seniora.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #5  
Nieprzeczytane 15-07-2007, 21:36
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Wiesz, Elusiu ja na Twoim miejscu postąpiłabym całkiem odwrotnie. Zaczęłabym od nawiązywania znajomości i przyjaźni właśnie w internecie. Na tym i na innych forach szukałabym kontaktu z ludźmi ze swego miasta.W wirtualnych rozmowach też rodzą się bliskie związki koleżeńskie.Gdy się zaakceptuje intelekt i duszę jakiejś osoby, to jej fizyczność nie odgrywa już dużej roli.Potem można spotykać się po dwie, lub więcej w kawiarniach, pubach i innych publicznych miejscach. W moim mieście, ba, nawet w mojej dzielnicy, jest osiedlowy klub seniora. Czasem oglądałam zdjęcia ze spotkań. Nigdy mi nawet do dziś nie przyszło do głowy, by się tam wybrać. Natomiast tu, w klubie wirtualnym bardzo mi się podoba.
  #6  
Nieprzeczytane 16-07-2007, 08:27
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie

Hannabarbara ,ja w tej chwili potrzebuje kontaktu z osobami bezposredno.Tak to czje.Tu w klubie wirtualnym bardzo mi sie podoba,mozna rozmawiac o wszyskim z bardzo duza rzesza ludzi, co w innym przepadku jest nie mozliwe.Teraz mi to nie wystarcza.Ja przez swoja prace bardzo intensywna stracilam kontakt ze swimi kolezankami,a teraz One poswiecaja czas wnukom. Dlatego ja szukam ludzi bez zobowiazan,ktorzy maja czas i potrzebuja kontaktu z drugim czlowiekiem.
Jolita ciesze sie ze spotanie z Wami,ale moze blizej powiesz kiedy planujesz?Czas szybko plynie i niedlugo skonczy sie lato.Jesien to taki smetny czas.
  #7  
Nieprzeczytane 16-07-2007, 10:12
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Elusiu na temat terminu spotkania - jeszcze trochę cierpliwości, natomiast o jesieni...przecież "Złota Polska Jesień" to najpiękniejsza pora roku!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #8  
Nieprzeczytane 16-07-2007, 10:28
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Elusiu, kluby seniora /przynajmniej w Warszawie/ są przy każdym klubie kultury. Seniorzy spotykają się tam co tydzień, nawiązują trwałe przyjaźnie, nawet mają swój własny kabaret / tak przynajmniej jest w mojej gminie/.
Ja natomiast spędzam mnóstwo czasu na dwóch uniwersytetach III i Złotego wieku, jeżdżę na wycieczki,poznaję ciekawych ludzi.Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
  #9  
Nieprzeczytane 16-07-2007, 14:32
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Elusiu,wystarczy wyjść z domu na jakąkolwiek ławeczke ,do parku,na sciężke prowadzącą z Brzeżna do Sopotu,wszędzie są ludzie,zagadać ,można znalężć ludzi,którzy chetnie porozmawiaja,pójdą na spacer,umówia sie na nastepny dzię i na następny.Tylko wyjdż z tego domu.Ludzie i swiat na Ciebie czekajaą.Powodzenia118417003028157.gif
  #10  
Nieprzeczytane 16-07-2007, 22:04
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie

Skorzystam z podpowiedzi Dzidki z Warszawy.Mysle,ze Gdansk jest na tyle duzym miastem,ze cos sie znajdzie.Dzieki za podpowiedzi.
Elzbieta z Gdanska
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mamo, zaakceptuj mnie, prosze... destiny Rodzina bliższa i dalsza 151 16-03-2012 22:37
Prosze o informacje na temat.... barbara.s eSenior 6 14-05-2011 18:26

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.