menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-03-2008, 00:36
sToRcZyK's Avatar
sToRcZyK sToRcZyK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Siedlce
Posty: 594
Post Zbuduj swoje drzewo genealogiczne - komentarze


Komentarz do artykułu: Zbuduj swoje drzewo genealogiczne
--------------------
Chciałabym założyć drzewo genealogiczne swojej rodziny ale natrafiam na istniejące "loginy?"może wzorem innych portali gdzie można zalogować się dają podpowiedi bo mój katalog się wyczerpał a to jest denerwujące albo trzymać się jednego bo któż spamięta to wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-03-2008, 17:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał sToRcZyK
Komentarz do artykułu: Zbuduj swoje drzewo genealogiczne
--------------------
Chciałabym założyć drzewo genealogiczne swojej rodziny ale natrafiam na istniejące "loginy?"może wzorem innych portali gdzie można zalogować się dają podpowiedi bo mój katalog się wyczerpał a to jest denerwujące albo trzymać się jednego bo któż spamięta to wszystko.
Staraj się trzymać jednego ewentualnie dwóch loginów. W sprawie drzewa genealogicznego polecam "www.moikrewni.pl" Jest bardzo łatwe i można dobudować gałęzie w wszystkie strony, i może to robić kilka zaproszonych krewnych. Ja ze swoimi krewnymi i powinowatymi utworzyliśmy już drzewo o ponad 1850 osób i sięgające początku XVIII w.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 24-03-2008, 15:52
sToRcZyK's Avatar
sToRcZyK sToRcZyK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Siedlce
Posty: 594
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tadeusz.Bartnicki@interia
Staraj się trzymać jednego ewentualnie dwóch loginów. W sprawie drzewa genealogicznego polecam "www.moikrewni.pl" Jest bardzo łatwe i można dobudować gałęzie w wszystkie strony, i może to robić kilka zaproszonych krewnych. Ja ze swoimi krewnymi i powinowatymi utworzyliśmy już drzewo o ponad 1850 osób i sięgające początku XVIII w.
Dziękuję za odpowiedź ale w dalszym ciągu istnieje problem w postaci wstawienia nowych danych członków rodziny np.daty urodzenia i w jakiś dziwny sposób jest wykasowywane albo nie mogę skasować poczty e-mail gdyż kuzynka ma pocztę w onet a warunkiem zapisania nowych danych jest właśnie podanie e-mail i kółeczko się zamyka.Nie wiem co się stało,że nie mogę wprowadzić żony i dziecka mojego bratanka.Oczywiście,że napisałam do administratora portalu ale nie otrzymałam odpowiedzi i nie mogę pracować dalej aby mieć jasny obraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-03-2008, 16:52
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

W sprawie wpisywania danych członków rodziny, klikasz na "profil" na dole ramki następnie po otwarciu możesz wpisać datę urodzenia i koniecznie klikasz na "zapisz". Możesz przejśc odrazu dalej klikając na "szczegóły" i po otwarciu strony klikasz na "ogólnie" -"edytuj" i tam wpisujesz co uważasz jest mnóstwo rubryk i koniecznie na końcu musisz kliknąć na "zapisz". Przepraszam że tak "klikam" ale chcę wyjaśnić krok po kroku. Jeśli chodzi o onet to są problemy ze strony operatora-- proponuję zmienić na inny. Skasować możesz przez "usuń" lub spacją. Sam mam też podobny problem z innym operatorem i zaproszenie nie dociera do adresata. Czasami strona się zawiesza, ale to są uroki tworzenia drzewa trzeba cierpliwości.Życzę powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 17:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Zajrzałem dzisiaj do trochę zapomnianego wątka. W tym czasie w moim drzewie genealogicznym nastapiły zmiany. Przybyło wielu krewnych i powinowatych, oraz aktywnych członków.
2537 osoby w drzewie
293 najbliżsi krewni
2063 spowinowaceni
46 przodkowie
36 aktywni członkowie
Zachęcam do tworzenia swojej genealogi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 17:27
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Tworzę,tworzę,ale bardziej skupiam sie na opowieściach wspomnieniowych,anegdotkach,opisach zwyczajów rodzinnych etc.Bardzo przyjemne zajęcie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 05-07-2008, 18:00
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Masz racje nika. W "moikrewni' można to wszystko wpisać w komentarzach lub biografii
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 28-02-2009, 09:41
teacher teacher jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 1
Post

Potrzebuję ściągnąć niedrogi program do budowy drzewa genologicznego, tak by móc je tworzyć poza siecią. Niestety większość tych ofert, na które trafiłem to takie gdzie żądają najpierw wpłaty !!!.
Zdaję sobie sprawę, że to lipa bo już (niestety ) raz przypłaciłem przysłowiowe „frycowe”.
Może ktoś wie gdzie dostępny jest taki program (dla amatorów oczywiście), za który można zapłacić np. przy odbiorze przesyłki kurierskiej lub przy odbiorze na poczcie ?


Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-02-2009, 11:20
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał teacher
Potrzebuję ściągnąć niedrogi program do budowy drzewa genologicznego, tak by móc je tworzyć poza siecią. Niestety większość tych ofert, na które trafiłem to takie gdzie żądają najpierw wpłaty !!!.
Zdaję sobie sprawę, że to lipa bo już (niestety ) raz przypłaciłem przysłowiowe „frycowe”.
Może ktoś wie gdzie dostępny jest taki program (dla amatorów oczywiście), za który można zapłacić np. przy odbiorze przesyłki kurierskiej lub przy odbiorze na poczcie ?
Co prawda w sieci ale darmowy, zabezpieczony czyli bez dostępu osób postronnych. Jak dla mnie bardzo dobry. "moikrewni". Można zapraszać krewnych do dalszej budowy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 03-12-2011, 13:32
~gość: 78.8.115.xxx's Avatar
~gość: 78.8.115.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cool
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Drzewo Genealogiczne Kazimierz Rodzina bliższa i dalsza 51 26-06-2018 11:56
poszukiwania genealogiczne Nika Rodzina bliższa i dalsza 21 12-03-2011 12:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.