menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #140761  
Nieprzeczytane 11-07-2020, 00:06
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://www.facebook.com/groups/2197...10804259219344
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140762  
Nieprzeczytane 12-07-2020, 23:01
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Ludzie nadal glosują, zagranica z wyjątkiem USA „niepoliczona” a Duda ogłasza się prezydentem.
Bezczelność nie zna granic.
Rozstrzygnie się jak się rozstrzygnie ale nic nie zmieni faktu, że polowa Obywateli pokazała mu zwykłego „fucka”
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140763  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 09:59
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Paulina Młynarska jest w miejscu: Crete.

Cytat:
Kingo Dudo! Mój profil obserwuje sporo osób, które możesz znać ze studiów, zwłaszcza młodych kobiet i mężczyzn. Wiesz, takich, które i którzy, za sprawą nagonki rozpętanej przez Twojego tatę, boją się o siebie i bliskich każdego dnia, bo kochają w „niewłaściwy” sposób. Może któraś z koleżanek, któryś z kumpli, podeśle Ci tę wiadomość od „starszej siostry”. Może media, w przerwie od omawiania Twojej kreacji i niewątpliwej urody, zechcą puścić to dalej. Otóż kochana Kingo: w życiu nie da się zjeść ciastka i nadal go mieć. Tak jak nie można być trochę w ciąży. Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kości. Moja córka, która jest lesbijką, pisała do mnie w nocy: „mamuś chce mi się wymiotować z nerwów”. Moi przyjaciele geje: „Lola, nie mam już siły tu żyć”. Twój tato, Kingo, dla własnej politycznej korzyści zgotował tym ludziom i ich dzieciom horror, który nie skończy się wraz z kampanią. Kiedy więc stajesz u jego boku i nagle wypuszczasz z siebie tęczową chmurkę na temat szacunku i tolerancji, to nie jest żaden akt odwagi, ale czysty konformizm. Nieskażony niczym biel Twojego garnituru. Dziękuję za uwagę. Czekam na wyniki z komisji. PM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140764  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 11:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Zauważcie jak ładnie brzmiały apele Dudowej i Dudówny o wzajemny szacunek wygłoszone urbi et orbi tuż przed ciszą...

Nie mogły obie te przezacne matrony tych wzniosłych apeli najpierw do jednego DUDY skierować w zaciszu, a potem do jego towarzyszy partyjnych?

Pienkne by to było.... a nawet bardzo.

może tacy wyznawcy DUDY by cuś pojęli.

https://www.facebook.com/TelewizjaOb...9152719798316/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140765  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 11:42
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Zauważcie jak ładnie brzmiały apele Dudowej i Dudówny o wzajemny szacunek wygłoszone urbi et orbi tuż przed ciszą...

Nie mogły obie te przezacne matrony tych wzniosłych apeli najpierw do jednego DUDY skierować w zaciszu, a potem do jego towarzyszy partyjnych?

Pienkne by to było.... a nawet bardzo.

może tacy wyznawcy DUDY by cuś pojęli.

https://www.facebook.com/TelewizjaOb...9152719798316/
Widziałam te twarze pełne zawiści! To oni sprzedali Polskę za następne emerytury na konto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140766  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 11:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Widziałam te twarze pełne zawiści! To oni sprzedali Polskę za następne emerytury na konto!

Ależ oni tacy są!
Szczep piastowy z krwi i kości... i polscy patryjoty do zatracenia się tym dziele ku zbawieniu narodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140767  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:25
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Czyli szósta porażka nic nie nauczyła.
Złość i nienawiść.
Donosicieli informuję, że niepotrzebnie się bali mojej działalności w ostatnim dniu kampanii, ponieważ byłam zajęta analizą notowan u bukmacherów.
Następne parę tysiączków żegluje na moje konto, dokładnie ile jeszcze nie wiem. postawiłam na zwycięzcę, a notowania zawodowców były prawie identyczne z wynikiem.
Następne wybory dopiero w USA, szkoda.

Kampania Rafała była prawie idealna, bo wpisywała się w klimat platformy.
Pogarda, przeświadczenie o swojej wyższości, ignorancja oraz kompleksy które nie pozwoliły konsoli i stanąć do debaty w Końskich, co właśnie wypomnialł mu Schetyna.
Była idealna powtarzam, ale miała jedną jedyną wadę.

ZOSTAŁA PRZEGRANA.

Cóż , kończę zawołaniem pierwszej damy in spe:
Kupa dla was.
Kupa serducha.

Że też Bóg się zlitował i uchronił Polskę od tej pierwszej damy i pierwszego dżentelmena.
Jak myślicie, wybaczy koleżankę w Brazylii czy spakuje mandżur Rafałowi?
Bo różnie fejkują.

Ps. Jedno wam gwarantuję pod groźbą utraty własnej głowy Andrzej Duda w następnej kampanii prezydenckiej nie ma żadnych szans.

DARZ BÓR.

I do gassy; czy nie dałam ci linka do dokładnych wyników tydzień przed wyborami?
Po co te nerwy?
Naprawdę tam gdzie chodzi o wielką kasę, zatrudnia się zawodowców a nie leszczy z sondażowni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140768  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
...
Pienkne by to było.... a nawet bardzo.
może tacy wyznawcy DUDY by cuś pojęli.
Optymista z Ciebie.
Wczoraj przed nami taka jedna młoda X postawiła przy Dudzie. Osobisty patogen podejrzał.

Pisoland głośno i wyraźnie zapowiada skok na niezależne od rządu media oraz dokończenie dewastacji sądów, co nazywają reformą. )
Czy mamy narzędzia do obrony tychże?
Nie mamy, bo Duda wszystko podpisze jak nie w dzień, to w nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140769  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Optymista z Ciebie.
Wczoraj przed nami taka jedna młoda X postawiła przy Dudzie. Osobisty patogen podejrzał.

Pisoland głośno i wyraźnie zapowiada skok na niezależne od rządu media oraz dokończenie dewastacji sądów, co nazywają reformą. )
Czy mamy narzędzia do obrony tychże?
Nie mamy, bo Duda wszystko podpisze jak nie w dzień, to w nocy.

Też poprzednio jeden młody człek z dwójką dzieci i niepracującą kobita objawił, że on za DUDĄ ... z dużego miasta, wykształcony, a wydawał się być .....rozsądny.

Ale ZADUDZIE to ZADUDZIE w zad dało Kosiniakowi to czemu nie miało pójść za ciosem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140770  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Ale taki kawałek jest ciekawy

Cytat:
Mam nadzieję, że to będzie koszmarna noc, która będzie męczyła wszystkich polskich polityków, którzy przez ostatnie dwa tygodnie mówili „nie chcę, ale muszę” oraz „w życiu bym nie zagłosował na Trzaskowskiego, gdyby to była inna sytuacja”.

Chcę powiedzieć, że są oni skończonymi idiotami, dlatego, że to nie było głosowanie na PO czy na PiS, to nie było głosowanie na Dudę czy Trzaskowskiego, tylko głosowanie na to, czy jesteś za wolnością i demokracją, czy też chcesz zrezygnować z tych wartości – mówi Onetowi Władysław Frasyniuk

Nie kcem, ale muszem wyznać, że Władek F. też do tego dzieła swój jęzor dołożył jadąc po KO, czy PO całkiem nieźle..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140771  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Stabilność

poglądów Dudy wygląda tak:

Cytat:
Przepraszam tych, którzy poczuli się urażeni, nie tylko w kampanii, ale przez całe ostatnie pięć lat - powiedział w Pułtusku Andrzej Duda. Po powrocie do Warszawy zmienił zdanie:
- Nie żałuję słów, które wypowiedziałem w kampanii.
Czy mnie to dziwi? wcale.
Być może telefon od pisokraty przestawił mu mózg na właściwą ścieżkę. )

Szumowski wyszedł z nory i nadaje.
Cieszy się, że tak skutecznie radzimy sobie z zarazą.
Fakt, jeszcze żyjemy, a jak długo wytrzyma to nasza gospodarka, nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140772  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

No i warto Tarninki jeden z postów przytoczyć.
o mitingu na Podkarpaciu.

"Trzaskowski to złodziej!
A co ukradł?
Polskę!!!
"

i co takiemu zrobisz?

Wystarczy spojrzeć na mapę ZADUDZIA i .... wszystko jak Klara /Montana/.....jasne.
O innych zadupiankach nie zapominając.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140773  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 12:58
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Czyli szósta porażka nic nie nauczyła.
Złość i nienawiść.
Donosicieli informuję, że niepotrzebnie się bali mojej działalności w ostatnim dniu kampanii, ponieważ byłam zajęta analizą notowan u bukmacherów.
Następne parę tysiączków żegluje na moje konto, dokładnie ile jeszcze nie wiem. postawiłam na zwycięzcę, a notowania zawodowców były prawie identyczne z wynikiem.
Następne wybory dopiero w USA, szkoda.

Kampania Rafała była prawie idealna, bo wpisywała się w klimat platformy.
Pogarda, przeświadczenie o swojej wyższości, ignorancja oraz kompleksy które nie pozwoliły konsoli i stanąć do debaty w Końskich, co właśnie wypomnialł mu Schetyna.
Była idealna powtarzam, ale miała jedną jedyną wadę.

ZOSTAŁA PRZEGRANA.

Cóż , kończę zawołaniem pierwszej damy in spe:
Kupa dla was.
Kupa serducha.

Że też Bóg się zlitował i uchronił Polskę od tej pierwszej damy i pierwszego dżentelmena.
Jak myślicie, wybaczy koleżankę w Brazylii czy spakuje mandżur Rafałowi?
Bo różnie fejkują.

Ps. Jedno wam gwarantuję pod groźbą utraty własnej głowy Andrzej Duda w następnej kampanii prezydenckiej nie ma żadnych szans.

DARZ BÓR.

I do gassy; czy nie dałam ci linka do dokładnych wyników tydzień przed wyborami?
Po co te nerwy?
Naprawdę tam gdzie chodzi o wielką kasę, zatrudnia się zawodowców a nie leszczy z sondażowni.
Zaglądałam zaglądałam i mówiłam, że przegramy! Zresztą nic nie mogę zrobić, że skręcili te wybory, ale oliwa zawsze na wierzch wypływa!
Jeszcze będzie pięknie - jeszcze będzie normalnie, a teraz Duda marsz do roboty spełnić obietnice wydalone, ale tylko z czego, jak kasa pusta!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140774  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 13:12
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie kcem, ale muszem wyznać, że Władek F. też do tego dzieła swój jęzor dołożył jadąc po KO, czy PO całkiem nieźle
Nie zgadzam się.
Krytyka była słuszna, a pisowców czy ludowców żadną miarą nie przekonasz do PO, więc jest, jak jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140775  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 13:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
poglądów Dudy wygląda tak:


Czy mnie to dziwi? wcale.
Być może telefon od pisokraty przestawił mu mózg na właściwą ścieżkę. )

.

w końcu czyż nie obwieścił, że jest ...STABILNY co z NIEZŁOMNOŚCIĄ kreuje go do kategorii OMC mąż stanu

i jeszcze ględził, że będzie ..... samodzielny /BARDZIEJ/


Jedynie BRUDZIŃSKI trzeźwo stwierdził, że DUDA sukces zawdzięcza KACZYŃSKIEMU

Co jest całkiem niezłym podlizem w brąz kandydata na następcę wodza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140776  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 13:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Nie zgadzam się.
Krytyka była słuszna, a pisowców czy ludowców żadną miarą nie przekonasz do PO, więc jest, jak jest.

Ależ masz prawo
Tyle, że Władek nie jest z PiSu czy PSLu.

Jak ja wiem tyle, że jak się chwieje /nawet w dobrej wierze/ podstawą rusztowania, to wypadałby brać pod uwagę skutki.... tzw długofalowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140777  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 13:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Zaglądałam zaglądałam i mówiłam, że przegramy! Zresztą nic nie mogę zrobić, że skręcili te wybory, ale oliwa zawsze na wierzch wypływa!
Jeszcze będzie pięknie - jeszcze będzie normalnie, a teraz Duda marsz do roboty spełnić obietnice wydalone, ale tylko z czego, jak kasa pusta!
Nie mówiłaś ,że wygracie.
A co do obietnic, to w czasie gdy jeszcze mieliście nadzieję, na Polsacie prof Ireneusz Krzemiński wasz guru , już zapowiedział w pierwszym rzędzie likwidację 13 emerytury.
Bo niesprawiedliwa.
On ma 4000 i dostaje 900 zł a sąsiad ma 1500 i też 900?
Wtedy sobie pomyślałam ,że z radością stracę tę kasę którą postawiłam na wygranego, aby sobie poczytać co też państwo będzie pisało gdy im wyrwą z gardła marne pieniądze.
Tak się nie stało.
A marsz do roboty to sobie możesz pisać swojemu chłopu a nie prezydentowi żeby było jasne.
I radzę uważać na słowa bo zdaje się umknęło waszej uwadze to, że razem z tarczą weszły nowe przepisy dotyczące naruszania godności głowy państwa.
A chyba ostatni dzień kampanii pokazał że licho TU nie śpi.

To tyle.
Możecie zgłaszać moje konto gdzie chcecie, usuwać blokować przez najbliższe 3 lata goowno mnie to obchodzi.
To nie do ciebie gwoli jasności.
Usunęłabym konto, ale nie wiem jak, bo 3 lata to szmat czasu, a piękne zdjęcia które tu niektórzy zamieszczają a które są główną wartością tego forum, można zobaczyć bez logowania.

A teraz marsz do roboty.
Macie 3 lata, a nie było w Polsce przypadku żeby jakaś partia rządziła przez trzy kadencje.
Choć przyznam się, że po ostatniej akcji j...c PIS, która uszczknęła Rafałowi 1%, bo do urn poszli ci, którzy nigdy w życiu nie głosowali a mieli po 60 parę lat, możecie przegrać jeszcze parlamentarne
Tak ich to wk...ło, by pozostać przy obowiązującej nomenklaturze.

Teraz czekamy na gratulacje od brukselskiego Dyzmy.
To znaczy czekamy nie tutaj.
Na razie wybywam.


POWODZENIA.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140778  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 13:40
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nie mówiłaś ,że wygracie.
A co do obietnic, to w czasie gdy jeszcze mieliście nadzieję, na Polsacie prof Ireneusz Krzemiński wasz guru , już zapowiedział w pierwszym rzędzie likwidację 13 emerytury.
Bo niesprawiedliwa.
On ma 4000 i dostaje 900 zł a sąsiad ma 1500 i też 900?
Wtedy sobie pomyślałam ,że z radością stracę tę kasę którą postawiłam na wygranego, aby sobie poczytać co też państwo będzie pisało gdy im wyrwą z gardła marne pieniądze.
Tak się nie stało.
A marsz do roboty to sobie możesz pisać swojemu chłopu a nie prezydentowi żeby było jasne.
I radzę uważać na słowa bo zdaje się umknęło waszej uwadze to, że razem z tarczą weszły nowe przepisy dotyczące naruszania godności głowy państwa.
A chyba ostatni dzień kampanii pokazał że licho TU nie śpi.

To tyle.
Możecie zgłaszać moje konto gdzie chcecie, usuwać blokować przez najbliższe 3 lata goowno mnie to obchodzi.
To nie do ciebie gwoli jasności.
Usunęłabym konto, ale nie wiem jak, bo 3 lata to szmat czasu, a piękne zdjęcia które tu niektórzy zamieszczają a które są główną wartością tego forum, można zobaczyć bez logowania.

A teraz marsz do roboty.
Macie 3 lata, a nie było w Polsce przypadku żeby jakaś partia rządziła przez trzy kadencje.
Choć przyznam się, że po ostatniej akcji j...c PIS, która uszczknęła Rafałowi 1%, bo do urn poszli ci, którzy nigdy w życiu nie głosowali a mieli po 60 parę lat, możecie przegrać jeszcze parlamentarne
Tak ich to wk...ło, by pozostać przy obowiązującej nomenklaturze.

Teraz czekamy na gratulacje od brukselskiego Dyzmy.
To znaczy czekamy nie tutaj.
Na razie wybywam
POWODZENIA.

Mówiłam do Męża, że przegramy, a tu nie pisałam, ale czułam w kościach!
Nie szanuję tego prezydenta i jak pomyślę. że będę musiała go znosić kolejne 5 lat, chyba, że dopadnie mnie [+], to mam ciary na plecach!
Odnośnie Twego bana, to zostałam tu przez taką jedną posądzona, że to moja szpila!
Zamknęła profil i nie przeprosiła!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140779  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 13:50
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Od rana podziwiam jak TOK FM twórczo modyfikuje,znane skądinąd "jestem za,a nawet przeciw".
P.Trzaskowski ;
- przegrał,ale wygrał,
- wygrał,ale prezydentem będzie A.Duda.
Na TOK-u utrzymują,że to był mecz PIS vs PO.Kompletna bzdura.W takim pojedynku wynik byłby gdzieś na poziomie 75 : 25 na rzecz PIS-u.
Wczoraj przyszło PAD-owi (PIS) zmierzyć się z teamem p.Trzaskowski (PO) plus zbieranina od p.Biedronia,przez pp.Kosiniaka,Hołownię,na p.Bosaku kończąc.Jednym słowem,PIS kontra Reszta Świata.
W takiej walce wygrać różnicą 2% to duży sukces.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140780  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 14:09
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Wystarczy spojrzeć na mapę ZADUDZIA i .... wszystko jak Klara /Montana/.....jasne.
O innych zadupiankach nie zapominając.
I po co tak?
Pies nie gryzie ręki, która go karmi - to po pierwsze.
Po drugie - trzeba pamiętać, że Polska prowincją "stoi", a jej nie obchodzą wolne media, sądy itp.
Co miał dla nich RT? nic, a Morawiecki, oprócz tego, co już dostali, rozdawał dodatkowo jakieś czeki, jakieś drogi i co tam kto jeszcze chce.
Aha, jeszcze rodziny będą chronić przed demoralizacją.
I tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.