menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9721  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 21:58
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Zjawiam się i ja ponownie .
Krysiu , piękne te konie i na pewno mają właściciela . Hm... ta woda , krzaki wzbudzają we mnie jakąś tęsknotę .
Po zwolnieniu lekarskim będę na dwutygodniowym urlopie i oprócz ,,biegania '' po lekarzach postaram się choć w weekend odwiedzić takie miejsce , choć na kilka godzin .
Danusiu niepokoją mnie te Twoje zawroty głowy , po usunięciu zęba chyba tak być nie powinno . Pójdź do lekarza , proszę i nie lekceważ tego , mam nadzieję , że to coś ,,lekkiego '' ale dmuchaj na zimne . Wiem po sobie jak to jest , macha się ręką a potem człowiek nie wie na jakim świecie żyje .
Helenko fajnie , że odezwałaś się , co roku robiłam masę przetworów a w tym roku musiałam troszkę odpuścić .
Franiu skąd wziąłeś te śliczne serduszka ? Zdradzisz mi stronkę ?
Ale rozpisałam się , mam nadzieję , że odezwie się jeszcze ktoś , pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę dobrej nocki a jutro wspaniałej pogody ......

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9722  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 22:10
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Danciu:

Melduję się do usług
Adresu nie pamiętam, z różnych miejsc były pobierane i dawno temu. Przykro mi, ale dorzucam jeszcze jedno. Może popatrz tutaj- coś Ci wpadnie w oczko: http://www.imperiumtapet.com/tapeta/...vg&limit_to=50



Pozdróweczki do poduszeczki dla wszystkich.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9723  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 22:34
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Franiu jednak z Ciebie kochany facet , zajrzałam na tę stronkę ale jak kliknęłam na jeden z obrazków to wydawało się mi , że jest za duży i nie zamieszczę go....
Wolę nie ryzykować .


Na szczęście.... .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9724  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 22:39
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Danusiu:

Jak otworzysz obrazek to na dole masz opcję: wybierz rozdzielczość- i wybierasz mały, max. 800/600 Może nie wszystkie mają taki wybór ale większość pewnie tak.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9725  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 22:41
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

A szczęście na pewno mi się przyda- DZIĘKUJĘ BARDZO. Obym tylko palpitacji nie dostał
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9726  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 22:51
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Franiu dzięki z info i spróbuję zrobić tak jak mi radzisz .
Ale te palpitacje od czego miałyby powstać ?
Tego brakowałoby jeszcze żebym Cię miała na sumieniu .
Żartuję oczywiście.... niech nikt o niczym nie pomyśli chociaż . Życie jest tak kruche , że czasem nawet najmniejszy przyjacielski gest pomaga...... Śmiech również .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9727  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 22:55
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Danusiu:

OK- bądźmy dobrej myśli- na razie rytm mam całkiem miarowy, jak by mi się literki zaczęły plątać to zauważysz że jest źle.
Śpij dobrze Przyjaciółko
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9728  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 23:12
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie Franiu....

Franiu jak dotąd widzę , że piszesz z sensem więc pogotowie nie jest potrzebne .
Chyba wybierasz się lulciu więc okryję Cię kołderką i śpij dobrze Przyjacielu . A ja jeszcze troszkę pobuszuję .
Niedługo pewnie bo jutro wybieram się do wnusia.....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9729  
Nieprzeczytane 29-07-2017, 23:30
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Teraz pożegnam się bo znów mam jakieś kłopoty na łączach .
Dobrej nocki i do miłego.....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9730  
Nieprzeczytane 30-07-2017, 08:38
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Zaliczyłam wczorajszy ostatni dzień festiwalu!Występowały kolejno:Włochy,Portoryko i Francja.Dwa pierwsze zespoły były ogniste-rytmy,tańce a Włosi to już przeszli samych siebie!piekny tenor-Pepe ma na imię!Portoryko ciemnoskóre tancerki puszyste i 4 tancerzy!najbardziej podobał mi się u nich taniec z krótkim mieczem albo meczetą-przeskoki przez ten mieczyk!!
Z chęcią jutro wracam do dziadka dr.Odpocznę tam sobie!Śmieszne ale własnie tam odpoczywam najlepiej i z zadowoleniem!
u lekarza byłam-mam chory kręgosłup(skrzywienie szyjnego i przy zmianie pozycji zawroty głowy!!Muszę bardzo powoli pionizować się.zwłaszcza przy wstawaniu z łóżka-posiedzieć chwilę a przy skłonach nie pochylać głowy.Dzis piękna pogoda zapowiada się i życzę Wam tez pogody w sercach!!Laptopa ze sobą nie biorę tylko tablet.Nie umiem tylko wstawic zadnych obrazków dla Was ale to nic-powoli opanuję i to!!Pozdrówki kochani!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9731  
Nieprzeczytane 30-07-2017, 12:21
HelenaB's Avatar
HelenaB HelenaB jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Kudowa-Zdrój-Dolnośląskie-Polska
Posty: 180
Domyślnie Witam serdecznie w niedzielę!


Dzięki za pozdrowionka i kawkę .Wreszcie jest piękna pogoda .Moi wybrali sie na grzybki ,a zostałam w domku i gotuję obiadek ,bo potem będzie sporo roboty przy ich czyszczeniu i segregowaniu - ciekawa jestem ile uda Im sie nazbierać?Pozdrawiam i zycze Wszystkim superowej niedzieli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9732  
Nieprzeczytane 30-07-2017, 17:24
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 737
Domyślnie

Dzień dobry! Chociaż właściwie to już popołudnie, ale jakoś tak wyszło, że wcześniej nie zajrzałam. Za to teraz przynoszę coś na ochłodę, bo żar, jak w piekarniku.



Niektóre dziewczyny już robią przetwory. Kiedyś i ja lubiłam zajmować się tym, ostatnio jednak z każdym rokiem coraz mniej chęci i słoików w piwnicy. Jeśli ktoś uszczęśliwi mnie ogórkami czy innymi owocami, to będę musiała przetworzyć. Ale w tym roku nie ma klęski urodzaju, więc i nadwyżek nie będzie.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9733  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 09:23
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!wszystko już spakowane-na wieczorną podróż!Idę jeszcze pożegnać się z przyjaciółką i na wspólny składkowy obiad z nią!!Mam przyjaciółkę-poznałam ją już 5 lat temu na warsztatach artystycznych dla seniorów.Jest emerytowaną nauczycielką.Uczyła geografii i biologii.Mamy scisły kontakt ze sobą i piszemy do siebie listy tradycyjne!Kto zresztą teraz pisze listy??Chyba tylko my!Ja wolę nawet takie porozumienie tą drogą bo łatwiej jest mi powiedzieć co chcę a w rozmowie to wolę słuchać!To pozdrawiam Was gorąco i dam znać już z Sulzbachu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9734  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 21:59
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 737
Domyślnie

Danusiu, szczęśliwej podróży! Ciekawe, w jakim stanie zastaniesz podopiecznego. Myślę, że ucieszy się na Twój widok. A co do listów na papierze, to ja też jeszcze piszę. Nieczęsto i tylko do 2 osób, ale jednak piszę. I bardzo lubię, gdy otwieram skrzynkę, a tam oprócz rachunków i reklam znajduję list.
A czy zauważyliście, że już prawie wcale zanikł zwyczaj przysyłania pozdrowień z wyjazdów na widokówkach? Telefon, SMS czy w najlepszym wypadku MMS i sprawa załatwiona. A to był taki miły zwyczaj... I widokówki ładne były, można było zbierać, dzieci miały co wklejać do zeszytów. Szkoda.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9735  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 22:15
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Witajcie . Wczoraj nie pisałam bo jakoś nie miałam nastroju .
Przeczytałam w innym wątku , że Franio chce nas opuścić i poczytałam w sumie tylko wpisy . Może jest tak dlatego , że nie lubię rozstań . Dziś u mnie pogoda dała się we znaki , było +34 st. w cieniu , nie dałam rady wyruszyć gdziekolwiek . Pot lał się strumieniami i nie pomagały krótkie prysznice ani wentylator choć mi nie służy .
Danusiu pewnie jesteś w drodze jeszcze ale szczęśliwej podróży Ci życzę .
Krysiu dzięki za te chłodne napoje , w tym upale przydały się .
Helenko i jak grzybobranie , udało się ? Miałaś dużo z tym roboty ?
Franiu ...... jesteś ? Mam nadzieję , że tak , zresztą , zaraz sprawdzę..
Miłego tygodnia Wam wszystkim życzę ..
P.s. wczoraj byłam u wnusia , śliczny i silny.....
Ściskam i pozdrawiam .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9736  
Nieprzeczytane 31-07-2017, 22:39
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Krysiu nie zauważyłam , że byłaś i przepraszam , może zaglądałam do innych wątków w tym czasie albo wyszłam na balkon bo teraz jest tam przyjemnie . Odnośnie listów to masz rację bo ja dostaję tylko urzędowe pisma . Reszta to rozmowy telefoniczne , sms-y lub mms-y . Niestety , takie czasy mamy i mało kto już pisze listy . Kiedyś sama lubiłam je pisać ale postęp robi swoje .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9737  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 06:06
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 737
Domyślnie

Hej! Dzień dobry wszystkim! Wczoraj był straszny dzień, a dzisiaj zapowiada się podobnie. Źle, bardzo źle znoszę upały. U mnie też była taka temperatura jak u Ciebie, Danciu. Na działce nie odczuwałam jej tak mocno, bo to i cień, i wietrzyk czasem powiał, ale kiedy jechałam do domu ok. 17-tej dało mi się we znaki. Na nieszczęście zostawiłam klucze i musiałam wrócić. Nie jest daleko, ok. 2 km, ale wczoraj było jakby 20.
Kawa czeka!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9738  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 06:41
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 737
Domyślnie

Danciu, ja też żałuję, że Franio odchodzi z naszego wątku. Lubiłam czytać jego dowcipne posty, a jeszcze wcześniej wiersze.
Franiu, życzę Ci wiele dobrego z nadzieją, że wrócisz.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9739  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 11:24
HelenaB's Avatar
HelenaB HelenaB jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Kudowa-Zdrój-Dolnośląskie-Polska
Posty: 180
Domyślnie Witam serdecznie!

Uff!jak gorąco -na początek prognoza

Oj !będzie nam grzało
Danusiia zapewne już dojechała i odpoczywa,Krysiu ja tez nie cierpie upałów,ale trzeba jakoś sobie radzić,Danciu -nawet nie miałam za dużo roboty -bo i grzybów było nie za dużo -trochę do suszenia ,a resztę ze śmietanką -robi sie już susza ,a poza tym sporo grzybiarzy
Pozdrawiam serdecznie -milutkiego wtorku wszystkim życzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9740  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 21:03
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 182
Domyślnie

Dobry wieczór .
Wiecie co kochani ? Przez ten piekielny skwar sama ,,padam '' ale i laptopik też buntuje się , muli podejrzanie .
Krysiu wyobrażam sobie jak czułaś się ,,robiąc'' te kilometry w takim upale . Sama nigdzie też nie byłam bo nie miałam siły , o 19-ej wyszłam do najbliższego sklepu i wróciłam mokra . W tej chwili jeszcze 30 st na plusie . Dopiero teraz ludzie zaczynają wychodzić z domów , spacerują , wyprowadzają pieski i wychodzą na balkony . Wcześniej nie było widać żywego ducha .
Helenko ta Twoja mapka z prognozą pogody po prostu mnie przeraziła . Dziś rozmawiałam z siostrą przez tel , mówiła , że w lesie jest mało czarnych jagód , są kurki i pojedyncze podgrzybki . W śmietanie i z cebulką też lubię grzyby ale nie kurki , najlepsze są opieńki .
Danusia pewnie odpocznie po podróży i w wolnej chwili odezwie się .
Nasz Franio chce odejść z portalu , pisał o tym na innym wątku ale mam nadzieję , że jednak zostanie a tych wierszy i mi brakuje....
Ale tymczasem przerwę pisanie bo różnie może być , pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę miłego wieczoru lub spokojnej nocy - co kto woli .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.