menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:21
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Cenzura czy chowanie głowy w piasek?


Ponieważ wątek: prywata?, przeprosiny? itd. został nie wiem czemu skasowany informuję, że pozamiatałam troszeczkę po sobie. Wszystkich postów nie mam siły kasować /zebrało się tego ponad 800/, chciałam jeszcze raz przeprosić wszystkich uczestników tego forum, którzy czuli się urażeni moimi wypowiedziami. Miło mi było Was poznać. Jeszcze raz żegnam wszystkich.
  #2  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Baśka !!!!!!!!
  #3  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jak to nie wiesz ? To orędzie było do Destiny !!!!!!!
  #4  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Poczekaj Basiu.To była prywatna wypowiedź na publicznym forum!! Totalna żenada !!!
Basiu,nie odchodź...
Chcesz nas zostawić ,tylko dlatego ,że ktoś uznał ,że będzie tu robił za Mussoliniego ????
  #5  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Strzałka

Liluniu, przestała odpowiadać mi atmosfera, jestem zbyt chora żeby tracić nerwy. Okazuje się, że ktoś zaczął forum publiczne traktować jak swój prywatny folwark. Trzymajcie się dziewczynki, całuski dla wszystkich i przypilnujcie żeby "cenzura" tego wątku też nie zlikwidowała. Buziaki, Basia.
  #6  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Basieńko,własnie admin zadziałał prawidłowo...

Osoba do której to było skierowane ,płacze w tej chwili.A ja wiem,jakie to złote serce i jestem zwyczajnie wściekła ..
A jak jeszcze TY odejdziesz ,to...wrrrrrrrrr....nie odpowiadam za siebie.

Swoją drogą ...moderator ,ale jednak nie karbowy....chyba ?
  #7  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 19:39
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Basieńko! Nie odchodź.! Będzie tu Ciebie brakowało! Naprawdę, chodzi przecież o to by toczyła się dyskusja, a nie wzajemne potakiwanie. Zupełnie nie wiem co się wydarzyło, bo nic nie wynika z wątków, które przeglądałam. Ale jeszcze raz proszę, zostań z nami.
  #8  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 20:20
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Basieńko, nie wierzę,że chcesz opuścić nasze forum. Ja przede wszystkim czytam Twoje posty,które wyjątkowo są interesujące, coś zawsze wnoszą nowego. Wiele się od Ciebie nauczyłam, choćby ten temat zakupów w allegro. Dzięki Tobie kupiłam aparat fotograficzny i teraz robię wspaniałe zdjęcia.Nie wklejam, bo mam jakiś błąd w komputerze.
Basieńko, mimo że wchodzę na forum dwa a nawet trzy razy dziennie nie zauważyłam żadnego konfliktu.Co się musiało takiego zdarzyć,że chcesz się wycofać. Nie rób tego dla ogólnego dobra. Serdecznie Cię pozdrawiam.
  #9  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 20:49
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Wątek został zablokowany na wyraźne życzenie jego użytkowników wyrażone w odpowiedzi na moje pytanie co mam z nim zrobić.

Chciałam tylko zauważyć, że forum to jest publiczne i w chwili kiedy zaczynałam wpisywać tego posta wątek niniejszy oglądało kilkanaście osób...

Do załatwiania prywatnych sporów służą wiadomości prywatne oraz zamknięte dyskusje na profilach. Robienie tego na forum publicznym prędzej czy później prowadzi do takich właśnie sytuacji...
  #10  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 20:58
ZoSka's Avatar
ZoSka ZoSka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: warmińsko-mazurskie
Posty: 80
Domyślnie

Basiu!

Nic nie rozumiem...
Nie możesz odejść, bo bardzo wiele mądrego wnosisz na to forum. Szczere i odważne wypowiedzi. Bardzo sobie je cenię.

Proszę, nie odchodż!
__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek -
nigdy nie wiesz, co ci się trafi." -Forrest Gump
  #11  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 21:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Potwierdzam.Byłam w gronie tych osób,które prosiły o likwidację wątku..

Ponadto uważam,że osoba będąca moderatorem ,powinna być bardziej odpowiedzialna.Raczej winna być mediatorem,a nie podgrzewaczem atmosfery.
Myślę,że tak jak jest pewne,że jutro nastąpi dzień,tak i pewny jest powrót normalności...czyt.miłego ciepełka w naszym klubie.
Pozdrawiam..
  #12  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 21:34
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Ponieważ wątku już nie ma pozwolę sobie zacytować słowa Lucynki znanej pod nickiem Kunegunda:"Cały urok tego klubu to, że każdy w nim dzieli się wszystkim, a że czasem wrzuci coś nie na temat, czy przekaże jakieś osobiste wiadomości, to tylko powinno cieszyć,że zawiązują się bardzej osobiste kontakty między klubowiczami".I tak jak Lucynka "mam nadzieję,że nikt nie odejdzie obrażony". Wiem też, ze dziś polały się łzy, poszarpały nerwy, bólu był za dużo. Jutro będzie nowy dzień. Nie dajmy sobie zabrać tego, co nam sprawiało tak dużo radości. Wszystkie, które chcecie odejść, proszę - dajcie sobie czas na opadnięcie emocji. Mam szczerą nadzieję, że za parę dni będziemy w komplecie.
  #13  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 22:35
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Czy może mi ktoś powiedzieć o co poszło? Kasowanie wątku na życzenie, nawet kilku osób, uważam za złą praktykę. Już raz pisałem, że to forum jest naszą, wspólną, własnością a nie jakiejś, elitarnej grupy. Likwidację wątku - nawet zawierającego osobiste animozje czy tzw. mocne słowa, winna poprzedzać, szersza dyskusja np. w określonym czasie. Czekm na informacje i lepsze uzasadnienie likwidacji wątku niż to, że osobiste urazy można załatwiać na Gadg-Gadu.
PS. Jest w moim profilu adres emajlowy - jako ostatwczność
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #14  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 22:39
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie do basi

Nie było mnie parę godzin i straciłam orientację.Nie rozumiem,o co terz idzie,widocznie stracilam dużo.Ale nie odchodź.
  #15  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 22:42
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Żarówka

Ja też nic nie rozumiem - może mnie ktoś oświecić?
  #16  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 22:56
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie

Z tego co wcześniej poczytałam, to chodziło głównie o to, że jeden z moderatorów zrobił osobistą wycieczkę na forum do forumowiczki, zamiast skierować te uwagi na prywatną pocztę, tak jak sam to kiedyś zarzucał innym, że nie wolno tutaj kierować postów do osoby, tylko w temacie.... no i wyszło nieładnie, forumowiczka płacze..... w ogóle jakieś dziwne pretensje były....
  #17  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 23:00
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Dzisiaj Jolita otworzyła nowy wątek w "różnościach" zatytułowany między innymi /całego tytułu nie pamiętam/ (prywata?) (przeprosiny?). W tym wątku był opublikowany list do Basi z propozycją żeby w nim zamieszczała swoje posty. Wtedy nie będzie na innych wątkach wprawiała forumowiczów w zakłopotanie. Zareagowałam natychmiast, przeprosiłam wszystkich i się pożegnałam z forumowiczami. Później okazało się, że list był skierowany do Destiny co nie zmienia faktu, że do takiej sytuacji na forum dojść nie powinno. To jest forum publiczne a nie prywatne i nikt nie powinien rościć sobie prawa do takich zachowań. Destiny również się pożegnała z forumowiczami i Kunegunda też. Skoro nie pasujemy to sobie poszłyśmy.
  #18  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 23:06
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie

Właśnie...cała prawda, nie powinny mieć miejsca takie sytuacje, popieram Cię Basiu... szkoda że tak to się kończy, a było tak miło....
  #19  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 23:07
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Cytat:
Napisał FeliksG
Czy może mi ktoś powiedzieć o co poszło? Kasowanie wątku na życzenie, nawet kilku osób, uważam za złą praktykę. Już raz pisałem, że to forum jest naszą, wspólną, własnością a nie jakiejś, elitarnej grupy. Likwidację wątku - nawet zawierającego osobiste animozje czy tzw. mocne słowa, winna poprzedzać, szersza dyskusja np. w określonym czasie. Czekm na informacje i lepsze uzasadnienie likwidacji wątku niż to, że osobiste urazy można załatwiać na Gadg-Gadu.
PS. Jest w moim profilu adres emajlowy - jako ostatwczność


Właśnie dlatego jak powyżej wątek poleciał, żeby nie wzbudzać niezdrowej ciekawości osób, które nie brały udziału w dyskusji a teraz koniecznie chcą wiedzieć "o co chodzi" i rozjątrzają sprawę, która ma szansę się wyjaśnić niepublicznymi kanałami. Zarówno zablokowany jak i obecny wątek są sprzeczne z Regulaminem i netykietą - zawierają bowiem prawie wyłącznie osobiste odniesienia i aluzje. Ten wątek powinien również zostać usunięty, nie robię tego tylko dlatego, żeby już wreszcie sprawę skończyć. Proszę jednak usilnie osoby "niezorientowane" o ignorowanie tego wątku albo o kierowanie prywatnych pytań do jego uczestników (nie do mnie - ja pełnię wyłącznie funkcję porządkową).

Zorientowanym zaś poddaję pod uwagę, że kontakty internetowe są bardzo zubożone w stosunku do osobistych, odpada 70% przekazu przez tzw. mowę ciała. Trudno więc o dokładne zrozumienie się nawzajem a łatwo o posądzanie adwersarzy o złe intencje. Taka sytuacja, jaka ma tu miejsce zdarza się po pewnym czasie we wszystkich internetowych społecznościach. Na szczęście niniejszą społeczność "zasiedlają" osoby dojrzałe emocjonanie i mądre, liczę więc że dojdą jeśli nie do porozumienia to do paktu o nieagresji. Chciałam też powiedzieć, że miejsce jest tu dla wszystkich i że każdy z Użytkowników oraz każda z Użytkowniczek ma równe prawa do wypowiedzi (w ramach obowiązujących zasad - również równych dla wszystkich). Funkcja moderatora nie jest funkcą nadzorcy a porządkową - dziewczyny, które podjęły się jej mają bardzo dużo racy z porządkowaniem i przenoszeniem wątków do właściwych forów, natomiast nie zdarzyło się jeszcze by "moderatorsko" ingerowały w dyskusję - na przykład usuwając posty osób z którymi się nie zgadzają (chyba że o czymś nie wiem). Moderatorem zresztą może zostać każda osoba, która chce poświęcić trochę czasu na "prace porządkowe" - to ogłoszenie jest nadal aktualne.

Informuję jednocześnie, że kończę na tym wątku jakąkolwiek rolę poza porządkową właśnie.

Ostatnio edytowane przez admin : 10-05-2007 o 23:24.
  #20  
Nieprzeczytane 10-05-2007, 23:10
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie

Zajrzałam do kilku profili i rzeczywiście kilka Pań je wyczyściły.Jutro będzie nowy dzień,mam nadzieję że wszystko wróci do normy...oby.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Guz głowy trzustki... agusia Choroby, badania, terapie 6 26-04-2009 16:23
Cenzura kufa86 Społeczeństwo - wątki archiwalne 184 21-05-2008 11:28
Cenzura? Nie, obrona przed nienawiścią i głupotą. Wilhelmina Różności - wątki archiwalne 84 13-05-2008 19:12
Po rozum do głowy? chickita Różności - wątki archiwalne 84 08-03-2008 15:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.