menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 17:58
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie Radio i TV


Czy ktorys z moderatorow moglby zalozyc nowy temat "Radio i TV"? . mam kilka pomyslow,a nie chce znowu pisac na "ogolne"do tematow,ktore nigdzie nie pasuja"!Dziekuje!
P.S. To jeszcze nie sa moje ostatnie pomysly!
  #2  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 18:11
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Temat można uznać za założony - jak widać w sekcji "Społeczeństwo" (chyba że bardziej pasuje Kultura, ale to proszę zdecydować). Sekcje "Ogólne" to miejsce w których pojawiają się komentarze a nie zakłada się nowych wątków.
  #3  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 20:57
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Rozia! co jeszcze wymyślisz. Ale robisz wszystkich w "konia" Dziwię się, że ktoś chce reagować na twoje wpisy.
  #4  
Nieprzeczytane 04-03-2009, 23:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rozia
Czy ktorys z moderatorow moglby zalozyc nowy temat "Radio i TV"? . mam kilka pomyslow,a nie chce znowu pisac na "ogolne"do tematow,ktore nigdzie nie pasuja"!Dziekuje!
P.S. To jeszcze nie sa moje ostatnie pomysly!
Spodziewam się że nie ostatnie. Pierwszy się na Tobie poznałem. Ale starszych (nie starych!) balonów do dmuchania coraz mniej. Najbardziej łatwowierni już tracą wiarę. Musisz przyhamowac by odbudować trochę zaufania. Bierz przykład z taktyki Tuska.
  #5  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 09:15
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Spodziewam się że nie ostatnie. Pierwszy się na Tobie poznałem. Ale starszych (nie starych!) balonów do dmuchania coraz mniej. Najbardziej łatwowierni już tracą wiarę. Musisz przyhamowac by odbudować trochę zaufania. Bierz przykład z taktyki Tuska.
Tobie znowu żółwika trza pokazać, bo pi..rzysz jak ten żółwik. A w sumie Kazik to Ty tym forum rządzisz? Nie lubisz czytać wpisów Rozi - nie czytaj, ale Ty niestety pouczać musisz wszystkich a przy okazji jak ten żółwik.
http://images44.fotosik.pl/76/beeb2e56b446d8df.jpg
  #6  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 09:33
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

zupełnie jak dzieci, ale jest fajnie
może ktos zechce mi odpowiedzieć, jak nie to się nie obrażę i poszukam gdzie indziej
chodzi mi o płatności za RTV, ostanio rozmawiałam ze znajoma i ona mnie oświeciła. nie płaci abonamentu za RTV, ponieważ korzysta z telewizji kablowej, więc uznała,że płaciła podwójnie nie będzie.
do dziś nie zastanawiałam sie prawdę mówiąc za co właściwie RTV pobiera abonament? wiecie to takie pozostałości z poprzedniego okresu, każa płacic i już, a teraz jest demokracja i wolny rynek?
pytanie płacic czy nie za RTV?
jeżeli mój post jest powielaniem pytania i dyskusja już na ten temat była to prosze o wskazanie.
Kazik ma rację wątków coraz więcej, ja mam mało czasu i zaczynam się gubić
  #7  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 09:59
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie

Leluri, jest taki wątek o abonamencie tvp, ale dawno nie był wyciągany. Ja mam cyfrę+ i w związku z tym dzwoniłam do Warszawy odnośnie opłat abonamentowych, a tam pani udzieliła mi odpowiedzi, że abonament i tak należy opłacać, bo to jest opłata za posiadanie odbiornika tv i radia. Rozśmieszyła mnie tym, bo to tak samo jak bym płaciła za posiadanie pralki, lodówki itp. Większość moich znajomych nie płaci abonamentu i ja od 2 lat też nie płacę, bo opłacam cyfrę i mam ich w nosie.
  #8  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 10:28
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda
Leluri, jest taki wątek o abonamencie tvp, ale dawno nie był wyciągany. Ja mam cyfrę+ i w związku z tym dzwoniłam do Warszawy odnośnie opłat abonamentowych, a tam pani udzieliła mi odpowiedzi, że abonament i tak należy opłacać, bo to jest opłata za posiadanie odbiornika tv i radia. Rozśmieszyła mnie tym, bo to tak samo jak bym płaciła za posiadanie pralki, lodówki itp. Większość moich znajomych nie płaci abonamentu i ja od 2 lat też nie płacę, bo opłacam cyfrę i mam ich w nosie.
a poczta nie ma prawa wszcząć egzekucji należności?
jak nie ma to ja też nie bęę płaciła, tylko co z programami mniej słuchanymi i oglądanymi. w TV i radiu podkreślają,że opłaty abonamentu finansują właśnie te mniej medialne kanały?
  #9  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 10:31
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie

Nie, poczta nie ma prawa, może tylko przysyłać upomnienia, a wbrew prawu jest podwójne opłacanie czegokolwiek, przecież oni tak od cyfry, polsatu czy innych platform nadawczych otrzymują pieniądze, bo inaczej nie mogliby emitować ich programów.
  #10  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 10:33
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda
Nie, poczta nie ma prawa, może tylko przysyłać upomnienia, a wbrew prawu jest podwójne opłacanie czegokolwiek, przecież oni tak od cyfry, polsatu czy innych platform nadawczych otrzymują pieniądze, bo inaczej nie mogliby emitować ich programów.
no to nie płacę , kasę wydam na... np czekoladę, dobrą podają w severino w Alejach
  #11  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 10:36
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie

No i o to chodzi Leluri też słyszałam o tej czekoladzie, muszę się tam kiedyś wybrać
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Radio Maryja traci słuchaczy - komentarze Janek47 Ogólny 66 12-09-2017 11:56
RMF Classic - jak to radio gra z centrum Muzyka - wątki archiwalne 12 29-03-2009 23:32
Dobre radio internetowe krystynas53 Różności - wątki archiwalne 3 03-10-2008 23:24
Wiara ,nadzieja,Radio Maryja,kościół .... senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 356 22-04-2008 16:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.