menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-06-2016, 12:23
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie Katering dietetyczny


Hejka Ostatnio u nas w mieście stał się bardzo modny catering, szczególnie "profilowany", czyli dietetyczny Nie ukrywam, że to jest duża wygoda, pod każdym względem: pod względem dowozu, pod względem oszczędności czasu na gotowanie, pod względem zdrowotnym, przede wszystkim zdrowotnym Dostaję gotowe dania, 2 razy dziennie, według potrzeb i nic mnie nie interesuje, ich dieta, ich menu, świeże warzywa, sezonowe potrawy - mi się to podoba, tym bardziej, że siedzę w pracy do 17.00...
A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu? Też zdecydowalibyście się na takie usługi? Jest u was w mieście taka możliwość mobilnej diety?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-06-2016, 14:45
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

Według mnie świetna sprawa. Moze się wydawać,że nie jest to takie tanie ale jak podliczyłam sobie kiedyś to ile wydawałam na jedzenie na mieście, na fast foody i na produkty to wcale nie wychodzi to tak drogo. Szczgólnie,że oszczędza się czas, który wcześniej trzeba było przeznaczyć na gotowanie potraw. Katering zamawiam w Gdańsku, konkretnie w firmie Foody24 ( na stronie jest kontakt: http://foody24.pl/ ), Jedzenie jest smaczne, bardzo ładnie podane. Można sobie również dobrać kaloryczność potraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-08-2016, 17:09
HalinkaSz.'s Avatar
HalinkaSz. HalinkaSz. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: pl
Posty: 5
Domyślnie

Też słyszałam o tym cateringu. Fajna sprawa jeśli ktoś nie ma czasu gotować albo nie umie. Ja wolę znaleźć sobie sama przepisy i pogotować dla rodzinki. Zawsze to przyjemniej, i wnuki się cieszą. Smakuje im tak, że się uszy trzęsą! Ale jeśli byłabym kobietą biznesu jak moja córka, to pewnie bym spróbowała raz tego całego dowożenia gotowego jedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-09-2016, 13:23
grazyna69 grazyna69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Miasto: Polska
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie to trochę strata pieniędzy, samemu można przygotować sobie zdrowe posiłki i przynajmniej wiemy skąd tak naprawdę pochodzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Catering dietetyczny pettardda Kupię, sprzedam, zamienię 1 19-05-2016 17:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.