menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101121  
Nieprzeczytane 18-10-2019, 19:07
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie

__________________
Świat, który znaliśmy, skończył się w ciągu kwartału?
Krócej - bo ciągu miesiąca ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101122  
Nieprzeczytane 18-10-2019, 20:04
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witam Ewuniu, przytulam i życzę spokojnej nocy! https://zapodaj.net/226995383eb30.jpg.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101123  
Nieprzeczytane 18-10-2019, 20:05
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Coś oszalało w moim kompie... nie mam dostępu i fotek.... doszłam do wniosku, Rodznko, że jestem za nerwowa...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101124  
Nieprzeczytane 18-10-2019, 20:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Ninuś...spokojnie...nie denerwuj się... Będzie dobrze..Tylko spokój może nas uratować.
Wpadłam z dobranocką, więc mówię pięknie miłego wieczoru i spokojnej nocy...
Do jutra - mam nadzieję...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101125  
Nieprzeczytane 19-10-2019, 12:56
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie




Ojej! Ale też wybrałam czas na wejście do RÓŻNOŚCI.
Dziś już czuję się na tyle dobrze by zasiąść do laptopa by się z Wami przywitać,
a okazuje się , że nie mam z kim. To nic. Zostawię pozdrowienia i życzenia
miłego z chociaż odrobiną słońca dnia.
Pa Ninko i cała reszta.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101126  
Nieprzeczytane 19-10-2019, 14:51
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

W ślad za Jolinką WITAM się z WSZYSTKIMI ciepło i serdecznie w to sobotnie wczesne popołudnie. Życzę miłego dnia.
Jolinko, tak się czasem zdarza, że wątek świeci pustkami. Nic to...ważne, aby być i zostawić miłe słowo. Zawsze ktoś tam wejdzie, przeczyta i odpowie. Nic to, że po kilku godzinach. Więc bywajmy.
P o z d r a w i a m....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101127  
Nieprzeczytane 19-10-2019, 16:46
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie



__________________
Świat, który znaliśmy, skończył się w ciągu kwartału?
Krócej - bo ciągu miesiąca ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101128  
Nieprzeczytane 19-10-2019, 20:28
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witam!
Izabell, masz rację, ważne, że jesteście!
Miałam dzisiaj dzieci, wnuki... zniesione ze strychu, worki i paczki w małym pokoju! Wnuczek kupił zlewozmywak, założył do nowych mebli, córka gotowała dla wszystkich i ja mam przy okazji obiad na jutro... i tak, dzieci posprzątały, piękne mi zostawiły mieszkanie... do tego jestem wykąpana, pachnąca...
Jolinko, ogromnie się cieszę, że jesteś na nogach.. choroba tak umęczy, samo leżenie męczy... nasza Izabell już doświadcza tych rozkoszy...ŻYCZĘ ZDROWIA, MOJE KOCHANE!
Ewuniu, dla Ciebie też miłych dni i, zaglądaj kochanie!
Coś porobili w internecie, jakieś wariackie napisy... SZLAKEN TRAFEN... psia krew...
Ucieka co chwilę...
Kończę, bo następny raz już nie napiszę....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101129  
Nieprzeczytane 19-10-2019, 21:26
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witaj Ninko cieszę się że masz w domu już poukładane....milutkiej niedzieli pozdrawiam dziewwczyny
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101130  
Nieprzeczytane 19-10-2019, 22:33
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witaj skarbeńku!
Dzięki za bycie w Rodzince.... przytulam, życzę dobrej nocy!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101131  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 09:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Dzień dobry!!!
Dziś mi przypadł w udziale zaszczyt otwarcia podwoi wątku, więc z całego serca życzę miłego niedzielnego świętowania i samych szczęśliwych chwil. Niech czas upływa radośnie... cieszmy się z każdej sekundy życia.
Ja po troszku wracam do formy... dziś wstałam bez wielkiego bólu i zamierzam iść do kościoła, bo u nas rozpoczynają się misje święte...i potrwają cały tydzień. Trzeba ten czas poświęcić wyższym celom i trochę się wyciszyć w modlitwie.
Ninko... cieszę się, że Twoje mieszkanko - po generalnym remoncie - wraca do używalności. I że jest pięknie - wyobrażam to sobie. Niech Ci jeszcze długo służy.
Pozdrawiam WSZYSTKICH, bez imiennego wymieniania... Buźka,....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101132  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 11:56
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 223
Domyślnie

Witam świątecznie rodzinkę
Ninko to ja się cieszę z Tobą razem, że masz już wszystko poukładane, posprzątane i niech ci służy na długie lata.Bo wiem co to znaczy mieć remont w mieszkaniu, no ja mam teraz mały remont ale przy domku.
Jakiś czas pracownicy pomieszkają z nami jak robiąc podbitkę.
Dzień Seniora mam już za sobą, spotkało się nasze 16 klubów seniora z władzami: senator Stanisław Lamczyk ,Starosta, Burmistrz, Dyrektorka MOPS-u, Radni Miasta.
Spotkanie odbyło się z obiadem, kawą ciastem dla wszystkich. Było super, gdyż jak się dowiedzieliśmy organizuje się następny 17 klub seniora
Klubów przybywa,ale mankamentem jest brak dużej sali w mieście, by pomieściła ponad 200 osób.
A mnie chciała dorwać grypa, ale miałam lekki tym razem pod ręką, bo od pamiętnych lat tego m-ca choruję.


Teraz mam pomocnika transportowego, jak przyjaciel leży w szpitalu.Wszystkim życzę spokojnej bezdeszczowej, niedzieli
Do potem
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101133  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 14:12
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Kochana Rodzinko

Witam wszystkich bez wyjątku, z Ninką na czele.
Nie zaglądałam przez kilka dni, główny powód to praca i obowiązki. Na dodatek jakoś dziwnie się czuję, zawroty głowy, osłabienie, niby nic mnie nie boli a nie jestem sobą. Cała energia, którą miałam w zeszłym tygodniu poszła sobie. Okazuje się, że bardzo mi spadło ciśnienie: 98 / 56. odstawiłam tabletki na ciśnienie, dużo piję, ruszam się, ale nie chce się poprawić. Może jutro pójdę do mojej lekarki rodzinnej, ale wątpię, czy ona coś poradzi. Zbada parametry życiowe i powie, że nic nie stwierdza.
Ninko, ja przeczytałam te wszystkie posty, nie odpowiedziałam od razu, przepraszam.
Izabello, twoja dieta jest ok, tylko mnie samej nie opłaca się robić wędlin, szynek, bo potrzebuje znikome ilości. Poza tym, te szynki to robicie z wieprzowiny przecież, a ja wieprzowiny unikam. W ogóle mięso jem chyba raz w tygodniu, wędliny sporadycznie. Ostatnio kupiłam sobie kabanos drobiowy i tak mi nie smakował, że poszedł do śmietnika. Nie, najpierw dałam psu, a on powąchał i zostawił. Ale jem sporo ryb i owoców morza.
W piątek byłam na Nikiszowcu (zabytkowa dzielnica Katowic) po chlebki pieczone metoda tradycyjną, jest tam słynna piekarnia u Michalskich. Maja tez restauracjo-kawiarnię, zjadłam żurek śląski, kawę i rogal świętego Marcina z białym makiem. To tradycja poznańska, ale tam można dostać też. Zgrzeszyłam (co do mojej diety) ale był przepyszny. Tak się zasyciłam, że już kolacji tego dnia nie jadłam.
Życzę wszystkim miłej niedzieli.
Liliana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101134  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 19:59
Omi's Avatar
Omi Omi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Polska
Posty: 1 941
Domyślnie

Ogromnie sie ciesze dla Ciebi Nineczko,
ze nareszcie bedziesz mogla przejsc do porzadku dziennego w wygodnych warunkach.

Pozdrawiam Cala Rodzinke.
__________________
Świat, który znaliśmy, skończył się w ciągu kwartału?
Krócej - bo ciągu miesiąca ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101135  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 20:56
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Jestem ponownie...
Ninki dzisiaj nie było...czyżby jakieś problemy zdrowotne, albo z internetem???
Wodniczko... jak miło, że jesteś z nami. Fotka bardzo sympatyczna... miło Cię poznać i Twego przyjaciela również. Fajna grupa seniorów.
Lilu...też myślę, że raczej zdrowo się odżywiam... czasem popełnię jakiś grzech żywieniowy, ale zdarza mi się to zazwyczaj rzadko. Mięso jem częściej, bo lubię, ale staram się wybierać białe i chude. Masz rację... dla jednej osoby nie opłaca się robić własnych wyrobów. Ja jestem w innej sytuacji - jest nas dwie, w dodatku mam kuzyna, który wszystko przygotowuje - ja kupuję, pekluję, on robi wędliny, wędzi, porcjuje. Wędzimy na szynki i piersi z kurczaka i z indyka...kiełbasy też mają dodatek drobiu, więc nie są tak bardzo szkodliwe jak z samej wieprzowiny. A kabanosy - zwłaszcza te z Lidla są paskudne - nie daje się jeść.
Omi... dzięki za pozdrowienia. Odwzajemniam.
Miłego wieczoru i spokojnej nocy.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101136  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 21:15
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Zadzwoniłam do Ninki, bo się martwiłam Jej nieobecnością. Jak podejrzewałam nie najlepiej się czuje i dodatkowo ma problemy z wejściem na Seniorka. Cały dzień pracowała...segregowała i przenosiła z jednego pokoju do drugiego odzież zalegającą w workach na czas remontu. Śmiała się, że pokonała chyba dystans z Olkusza do Warszawy, tak się nadreptała. Prosiła o przekazanie pozdrowień i życzeń dla wszystkich obecnych na wątku. Życzy miłego wieczoru i dobrej nocy.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101137  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 21:45
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Dobrze,ze Izo zadzwoniłaś do Ninki.Cieszę się ,że wszystko jest ok
Chciałam tylko życzyć NINCE i wszystkim róznościankom dobrej nocy!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101138  
Nieprzeczytane 20-10-2019, 23:13
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101139  
Nieprzeczytane 21-10-2019, 09:49
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 606
Domyślnie

Witam bardzo cieplutko Rodzinkę!
Jolinko, dziękuję za imienną fotkę!!! Robisz śliczności! Zamierzałam dzwonić do Ciebie i do Majeczki ale, tak byłam nachodzona... zrobiłam setki km... tak jak pisze Izabell... tak było ślicznie w sobotę w domku a tu , nagle, dzieci znieśli ze strychu worki z rzeczami, które muszę osobiście wziąć do ręki i położyć na WŁAŚCIWYM miejscu!
Ewuniu, buziaczki skarbie!!! Dobranocka cudna!
Lila dzwoniła, mogłam godzinkę odpocząć...Dzięki skarbie.
Zosiu, masz szczęście do opiekuna...ale, taka radosna, miła Zosia... nie dziwię się, że chłopaki pomagają ....Dzięki Zosiu że zaglądasz do Rodzinki! Pozdrów swojego Przyjaciela w Szpitalu!
Helenko, pozdrawiam i życzę miłego tygodnia...Niezawodna Przyjaciółko!Prawdę mówiąc, to mam sporo TYCH NIEZAWODNYCH......Ostatnio Ewunia z W.. nie zagląda.. sporo Pań z Rodzinki odeszło...tak to odbieram okropnie... mam wrażenie, że to moja wina...
Czekam na p. z opieki... pewnie mi pomoże w przeniesieniu worka z drobiazgami...bo dzieci jutro przyjadą, trzeba jeszcze wywieźć telewizor... coś tam z piwnicy powynosić...
Do potem Rodzinko...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #101140  
Nieprzeczytane 21-10-2019, 13:20
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Wi taj Ninko witajcie dziewczyny!miło że jesteście, że piszecie, miło że Ninka ma w końcu lepiej Izo dobrze że jesteś witam wszystkie Ewcie witaj Magdalila miło że wpadasz Halinko dawno nie było naszej Wandzi, Danusi..Basi i wielu innych pozdrawiam każdą z osobna i życzę najważniejszego czyli zdrówka
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 15:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 21:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 21:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.