menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 26-04-2013, 13:27
Siri's Avatar
Siri Siri jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 398
Domyślnie

Mam zamiar wypróbować; SEBORADIN - nalewka z czarnej rzepy (wcierać po myciu)...albo nacierać skórę głowy kawałkami cytryny przez 10 dni...Obecnie stosuję płyn wg.przepisu dermatologa...

Składniki preparatu Seboradin dobrano tak, by odżywiały i wzmacniały żywe części włosów, czyli mieszki wraz z cebulkami włosowymi a tym samym utrzymywały w zdrowym stanie i zapobiegały nadmiernemu wypadaniu włosów.
Wyciąg z czarnej rzodkwi zawiera substancje stymulujące włosy do szybszego odrostu oraz wzmacniające ich strukturę.
Ekstrakt z ziela dziurawca wykazuje właściwości łagodzące.
Ekstrakt z kłączy tataraku oraz olejek kolendrowy a także dobrany kompleks witamin grupy B działają normalizująco na gruczoły łojowe skóry i przetłuszczanie się włosów.
Olejek z drzewa herbacianego oraz tymol stanowią jedne z najlepszych i najsilniejszych środków antyseptycznych, hamując nadmierny rozwój mikroorganizmów w mieszkach włosowych - potencjalną przyczynę występowania łupieżu i innych zmian skórnych.
Formułę ampułek wzbogacono o olej rycynowy
Żel aloesowy, aby włosy nabrały gładkości i zdrowego połysku. Z każdym dniem stosowania preparatu, włosy stają się mocniejsze i zdrowsze.
Stosowanie Seboradin: opakowanie stanowi 14 dniową kurację odżywczą skóry głowy i włosów.
http://edumed.com.pl/Kosmetyki-k94/K...-ml-p1545.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 22-04-2014, 13:31
alinap alinap jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Legnica,Polska
Posty: 54
Domyślnie wypadanie włosków

Witam, już spieszę z pomocą.Też mam usuniętą tarczycę, po zabiegu wypadały mi włosy,stosowalam maseczkę VAX kupioną w aptece. Trochę się uspokoiło. Jednak dość znacznie przytyłam i wylądowałam u dietetyka. Schudłam 12 kg wciągu pół roku. Oj ciężko było ale poszło.Jednak zaczęły wypadać mi włosy mimo,że piję do dziś łyżkę oleju lnianego (też z apteki) staram się dostosować do wskazówek dietetyka.A włoski szkoda gadać. Koleżanka poleciła mi DERMENĘ (oczywiście z apteki).Jest to szampon koło 27 zł, dołączyłam żel około 30 zł i zaszalałam i kupiłam też tusz do rzęs 22 zł. Szampon mam ponad miesiąc mimo,że myję codziennie głowę, żel stosuję dwa razy w tygodniu starcza na miesiąc, no i tusz, maluję się codziennie starcza na ponad miesiąc. Zaznaczam ,że włoski mam krótkie. Dodatkowo biorę raz dziennie VITAPIL około 45 zł ale starcza na dwa miesiące. I tak pół roku. Ale efekt jest. Włosy nie wypadają , no najwyżej 5 dziennie.Fryzjerka potwierdziła,że jest ich więcej.No to na tyle.Powodzenia i cierpliwości
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Piękne włosy także zimą - komentarze Zenek Ogólny 20 17-04-2023 12:21
Zdrowa kawa? - komentarze iwo1111 Ogólny 91 09-04-2022 16:09
Zdrowa popołudniowa drzemka - komentarze lorison Ogólny 16 06-04-2013 18:15
Na mocne kości - wapń i witamina D3 - komentarze bax Ogólny 2 22-07-2012 13:30
Zadbaj o włosy - komentarze admin Ogólny 3 06-09-2010 14:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.