menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Dieta
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Dieta Doświadczenia (dobre i złe) na temat diet odchudzających i zdrowotnych, ale bez ogłoszeń dystrybutorów i awizytorów.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #221  
Nieprzeczytane 23-07-2014, 21:56
DominikaB DominikaB jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: Kowalewo
Posty: 14
Domyślnie Ruch pomoże

Zawsze warto pamiętać o ruchu. Szczególnie na świeżym powietrzu.

Może to być nawet długi spacer z wnukami, albo przejażdżka rowerem byle nie siedzieć w domu z ciasteczkami.

Choć czasem ciężko się ruszyć - zwłaszcza jak sąsiadka wpadnie na kawę i pogadanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Nieprzeczytane 25-07-2014, 09:48
malan malan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 43
Domyślnie

Ruch się zawsze przyda - to prawda. A siedzenie w domu z ciasteczkami - lepiej tego unikać jak ognia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Nieprzeczytane 29-07-2014, 14:20
Warbonia Warbonia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 6
Domyślnie

Według mnie - wszystko jest dla zdrowia, ale z umiarem. Zarówno z ćwiczeniami można przesadzić, jak ze słodyczami, jak też z całym tym odchudzaniem!


____________
Wszędzie otacza mnie aparatura medyczna...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Nieprzeczytane 10-08-2014, 16:09
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie

Więc tak- nagle, z nienacka tak zwanego, okazało się, że mam niebywale wysoki poziom chorego sterolu we krwi i podobno też w reszcie organizmu. No to się wziełam za niego, to znaczy za mój organizm, z chorym tym sterolem w szczególności.
No i, poddałam się szczegółowej diecie cholerowej, spadając na wadze z lekka licząc - 6 kg. W moim przypadku, to dość znaczący ubytek wagi był i mi go było szkoda, ale, się stało.
Tera mam 52kg - przed kupką i 52,5 po...
Ważę 1.60. Mój morę drze, że mnie za szybko ubywa. Ale ja - czuję się świetnie. Co robić?! Ja już od 3 miesięcy do golonek i bigosików powróciłam, choć mnie mdli. Ale widzę, jak się "mój" cieszy, więc, jem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Nieprzeczytane 11-08-2014, 20:29
Wandawa Wandawa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: łódz
Posty: 36
Domyślnie

dużo ostatnio osób decyduje się z duża otyłością na Tube Diet czyli Terapie Ketogeniczną. Słyszał ktoś o tym może, bo szukam informacji od kogoś kto to przeszedł pod okiem specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 23:49
karolinaaak karolinaaak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wandawa
dużo ostatnio osób decyduje się z duża otyłością na Tube Diet czyli Terapie Ketogeniczną. Słyszał ktoś o tym może, bo szukam informacji od kogoś kto to przeszedł pod okiem specjalisty.

Tube Diet? A co to takiego? Chyba cos nowego na rynku, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Nieprzeczytane 13-08-2014, 11:36
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Również nie słyszałam o takiej diecie i byłabym wdzięczna za wyjaśnienia . Teraz tyle nowych sposobów na odchudzanie się pojawia, że nawet jakby człowiek chciał za nimi nadążyć to nie da rady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Nieprzeczytane 13-08-2014, 12:58
Mart Mart jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Warszawa, Polska
Posty: 8
Domyślnie

Wpisałam w przeglądarkę nazwę diety - znalazłam filmiki - na dole strony. Osoby które zdecydowały się na tą terapie opowiadają o niej. http://vimed.pl/odchudzanie/terapia-ketogeniczna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Nieprzeczytane 20-08-2014, 08:21
karolinaaak karolinaaak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 29
Domyślnie nowosci?

A nie ma kogos kto np zastosowal to u siebie? Bo ciekawi mnie czy serio sa takie efekty i jak czlowiek sie po tym czuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Nieprzeczytane 20-08-2014, 12:26
bozena.anna's Avatar
bozena.anna bozena.anna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 14
Domyślnie

Wydaje mi się, ze w pewnym wieku nie wypada się już odchudzać... Co nie znaczy, że trzeba być grubym! Ale te kilka kilogramów w tą czy w tą... w nszym wieku to naprawde nie ma żadnego znaczenia! A po co się męczyć i odbierać sobie przyjemność z jedzenia? Ważne, żeby jeść dobrze i zdrowo, żeby zachować zdrowie. Odchudzanie w naszym wieku, kiedy bierze się np. dużo leków na różne dolegliwości może się skończyć tylko kolejnymi chorobami...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #231  
Nieprzeczytane 22-08-2014, 09:01
karolinaaak karolinaaak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał bozena.anna
Wydaje mi się, ze w pewnym wieku nie wypada się już odchudzać... Co nie znaczy, że trzeba być grubym! Ale te kilka kilogramów w tą czy w tą... w nszym wieku to naprawde nie ma żadnego znaczenia! A po co się męczyć i odbierać sobie przyjemność z jedzenia? Ważne, żeby jeść dobrze i zdrowo, żeby zachować zdrowie. Odchudzanie w naszym wieku, kiedy bierze się np. dużo leków na różne dolegliwości może się skończyć tylko kolejnymi chorobami...

Niekoniecznie, znam osoby, ktore przez eliminacje produktow, na ktore maja uczulenie ich dolegliwosci chorobowe sie zmniejszyly. Przykladem jestem ja, po wyeliminowaniu produktow i zmiany nawykow zywieniowych moja niedoczynnosc tarczycy sie zmniejszyla. I moim zdaniem nie wazne jest, w jakim wieku jestesmy, ale wazne zeby o siebie dbac i zyc te 100 lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Nieprzeczytane 29-09-2014, 13:59
Mart Mart jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Warszawa, Polska
Posty: 8
Domyślnie

Ostatnio bedac w hiprmarkecie widzialam kobiete z rurka przyklejona do twarzy - dopiero po chwili skojarzylam ze to jest ta metoda tube diet. Myslalam ze nie jest popularna w Polsce, a tu prosze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Nieprzeczytane 30-09-2014, 11:32
perki perki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Kobylka, mazowsze. polska
Posty: 10
Domyślnie metoda

A co to za metoda? Możesz coś wiecej powiedziec? Rurka odsysa czy doprowadza pokarm?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 18:46
Wandawa Wandawa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: łódz
Posty: 36
Domyślnie

Tube Diet polega na dostarczaniu przez 7 dni specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów prosto do żołądka za pomocą sondy nosowo-żołądkowej. Podobno następuje szybki spadek masy aż do 7% masy w ciągu tygodnia. Znalazłam kilka osób które poddały się temu i faktycznie to działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Nieprzeczytane 17-10-2014, 11:31
perki perki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Kobylka, mazowsze. polska
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wandawa
Tube Diet polega na dostarczaniu przez 7 dni specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej o wysokiej zawartości białka, witamin i minerałów prosto do żołądka za pomocą sondy nosowo-żołądkowej. Podobno następuje szybki spadek masy aż do 7% masy w ciągu tygodnia. Znalazłam kilka osób które poddały się temu i faktycznie to działa.

A wybierasz się? Czy ktos z twoich znajomych był? I nic wtedy jesć nie można?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Nieprzeczytane 19-10-2014, 20:34
Wandawa Wandawa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: łódz
Posty: 36
Domyślnie

koleżanka z pracy była i moja ciocia.Skutki rewelacyjne. Tutaj wkelam link do obejrzenia dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=uIVGPzmsjJo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Nieprzeczytane 21-10-2014, 11:34
perki perki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Kobylka, mazowsze. polska
Posty: 10
Domyślnie pytanie

Cytat:
Napisał Wandawa
koleżanka z pracy była i moja ciocia.Skutki rewelacyjne. Tutaj wkelam link do obejrzenia dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=uIVGPzmsjJo

A boli to? A dużo im spadło kg? A co pózniej po tej terapii? Można normalnie jeśc czy jak? ścisła dieta itde?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Nieprzeczytane 06-11-2014, 12:22
Kamila102 Kamila102 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Mościska
Posty: 2
Domyślnie

Nie ma cudownych diet. Trzeba sobie policzyć ile kalorii ci potrzeba w ciągu dnia i nie jeść więcej. Poprostu trzeba się za siebie wziąźć osto i już. Trochę ćwiczeń i 1000 kal dziennie a schudniesz na 100 %.
________________
Solidne farby budowlane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Nieprzeczytane 06-11-2014, 14:44
liduszka's Avatar
liduszka liduszka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Germanny
Posty: 581
Domyślnie Dieta...

Moje drogie kolezanki, dlugo nie zagladalam do klubu. Jest mi ciezko , mam chorego meza i samego zostawic nie moge. Zabrac tez nie, wiec siedze w domu . Dorobilam sie dwoch operacji kregoslupa i serca. Wszystko przez wysilek , ktory musze wykonywac dzien w dzien.
I tak nie chudne a tyje, pomimo tyle pracy , ale tu dziala tez stres. Jem nie duzo bo i czasu brak. A waga rosnie.
Teraz mam meza spowrotem w domu z cewnikiem, kroplowkami i sztucznym odbytem, pol przytomnego. Prosze o rade , co ja mam zrobic???
Pozdrawiam i zycze pozytywnych schudniec hihihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Nieprzeczytane 10-11-2014, 12:29
ryszardd ryszardd jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Mazowsze
Posty: 6
Domyślnie

Być może organizm chce się obronić i magazynuje u Ciebie energię właśnie przez to, że jesz mniej. Stres również odgrywa dużą rolę. Powinnaś postarać się o racjonalne odżywianie, może zrób badania krwi czy nie masz niedoboru jakichś witamin.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zielona kawa dobra na odchudzanie - komentarze blimp Ogólny 30 13-07-2015 22:12
Odchudzanie - fakty i mity - komentarze aleksa5 Ogólny 2 08-06-2015 12:36
Preparaty na odchudzanie niebezpieczne dla zdrowia - komentarze Basia. Ogólny 9 23-10-2013 17:31
Na odchudzanie (i nie tylko) - błonnik - komentarze beterus Ogólny 2 17-08-2012 15:22
Bezpieczne korzystanie z kart płatniczych - komentarze Basia. Ogólny 11 31-03-2009 19:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.