menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1001  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 13:36
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
"Niewidzialna reka", moga byc jeszcze krasnoludki...
Rozumiem, że jesteś Sierotką Marysią ............
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1002  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 13:55
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

O nieee...cofam to co powiedziałam, nie chce byc "sierotką", kojarzy mi sie to z bezradnoscia, samotnościa, opuszczeniem...wiec moze nie krasnoludki, ale jakies inne skrzaty by sie czasem przydały...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1003  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 14:02
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
O nieee...cofam to co powiedziałam, nie chce byc "sierotką", kojarzy mi sie to z bezradnoscia, samotnościa, opuszczeniem...wiec moze nie krasnoludki, ale jakies inne skrzaty by sie czasem przydały...

Oj, chyba nie do końca znasz Marysie Sierotkę - to nie jest Kopciuszek, to chodząca uczciwość i sprawiedliwość - jak o czymś ma decydować przypadek, to zawsze jest wywoływana do tablicy, aby ciągnąć losy .......... Trudno, skoro nie chcesz krasnoludków, a wolisz skrzaty .................... chcesz, uwierz w nie, a staną się rzeczywistością ......................... zwłaszcza dzisiaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1004  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 14:18
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Aha...no musze przyznac,ze nie bardzo pamietam bajke o sierotce Marysi ...skoro jest tak jak piszesz to moze jednak mam z nia coś wspólnego. ..A w bajki czasem dobrze wierzyc , nawet gdy jest sie zaliczanym do seniorów, odrobina naiwnosci nie zaszkodzi...byle nie zdziecinniec całkowicie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1005  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 14:55
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Aha...no musze przyznac,ze nie bardzo pamietam bajke o sierotce Marysi ...skoro jest tak jak piszesz to moze jednak mam z nia coś wspólnego. ..A w bajki czasem dobrze wierzyc , nawet gdy jest sie zaliczanym do seniorów, odrobina naiwnosci nie zaszkodzi...byle nie zdziecinniec całkowicie...

Oj, oj, joj .......... zaraz naiwności .................. poprostu nie zajmujesz sie tym tematem na codzień i nie jesteś poddawana testowi sprawdzającemu przez wnuki. A zdziecinnieć, też nie było by źle, .................tylko, tak do końca, ze wszystkimi przywilejami wieku dziecięcego........................ Przecież dzieciństwo, to najfajniejszy okres w życiu człowieka ......................... A, co do wieku senioralnego, ..........................też nie jest taki straszny jak go malują ........... Senior swoje prawa ma .................. i tyle ....................... tu proszę o uśmiech i miłego popołudnia życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1006  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 15:23
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

wedle zyczenia, a teraz ide ogladac "Sknerusa" , tez o seniorze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1007  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 17:55
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
wedle zyczenia, a teraz ide ogladac "Sknerusa" , tez o seniorze...

A to moja odpowiedź, na rozmowę o krainie bajek..... Dziękuję.
Posłuchaj:
http://patrz.pl/filmy/anna-german-czlowieczy-los
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1008  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 18:32
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Dziekuje...piekna piosenka, niezapomniane wykonanie...ostatnio z zainteresowaniem ogladam serial o Annie German...najciekawsze jest ,ze ona nigdy nie uczyła sie spiewu ani muzyki...po prostu talent...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1009  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 20:36
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Własnie byłam na You Tube i słuchałam piosenek Anny German.To sa perełki.Jedna ladniejsza od drugiej
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1010  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 21:04
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał sabcia
Własnie byłam na You Tube i słuchałam piosenek Anny German.To sa perełki.Jedna ladniejsza od drugiej

Nie wiem czy słuchałaś tej pieśni:
http://www.youtube.com/watch?v=1fR9ionU14I
to bardzo piękna ale smutna i refleksyjna pieśń. Anna German śpiewała podobno nawet na łożu śmierci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1011  
Nieprzeczytane 01-04-2013, 23:06
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Właśie obejrzałan na You Tobie dwa następne odcinki ANNA GERMAN,Tylko tyle ,ze w wersji rosyjskiej,Tylko co to za problem dla nas
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1012  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 09:31
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

A ja jednak zaczekam do piatku na polska wersje! Wreszcie jakas odskocznia od amerykanskich produkcji i od polskich tasiemcowych seriali...Miłego dnia po swietach!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1013  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 09:47
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Witajcie Dziewczynki. Rozumiem Waszą fascynację tragicznymi losami Anny German. Jestem również pod wrażeniem Jej cudownego głosu i śpiewu. Moim zdaniem jednak, znacznie ciekawsze od serialu są programy dokumentalne o Jej życiu; np. http://superseriale.se.pl/seriale/an...be_314443.html .
Oceńcie czy mam rację. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1014  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 10:02
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Programy dokumentalne sa ciekawe i moze maja wiekszą wartość niz serial, ale dla mnie film jest ciekawszy,wiem ,ze dla potrzeb widza z pewnoscia troche upiekszony, ale ja tak wole...moze chodzi mi bardziej o dobra rozrywke niz o fakty? A z drugiej strony to dopiero po obejrzeniu takiego serialu lubie porównywac, sprawdzac na ile był prawdziwy...Pozdrawiam "wiosennie'.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1015  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 10:21
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
Programy dokumentalne sa ciekawe i moze maja wiekszą wartość niz serial, ale dla mnie film jest ciekawszy,wiem ,ze dla potrzeb widza z pewnoscia troche upiekszony, ale ja tak wole...moze chodzi mi bardziej o dobra rozrywke niz o fakty? A z drugiej strony to dopiero po obejrzeniu takiego serialu lubie porównywac, sprawdzac na ile był prawdziwy...Pozdrawiam "wiosennie'.

Czyli tak naprawdę, wolisz rolę detektywa ...... mnie bardziej frapują życiorysy ludzi a nie ich legenda. Ale film również ma swoje zalety. Ponadto, bez względu na formę - Dama Ta - Anna German, jest ze wszech miar godna podziwu i zainteresowania. Z drugiej zaś strony - osoba Zbigniewa Tucholskiego - męża Anny German, to dowód na to, że prawdziwa Wielka Miłość, na tej ziemi się zdarza. Samotnie wychował syna i nadal jest sam. Taka miłość jednak się zdarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1016  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 10:42
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

To,ze pozostał sam...czy to koniecznie musi byc wielka miłość do zmarłej zony...a może tysiac innych powodów, każdy z nas jest inny, wiadomo...zreszta nie wypowiadam sie bo nic o nim nie wiem, moze dopiero teraz poczytam...moze zaintryguje mnie ta postac w serialu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1017  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 10:52
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
To,ze pozostał sam...czy to koniecznie musi byc wielka miłość do zmarłej zony...a może tysiac innych powodów, każdy z nas jest inny, wiadomo...zreszta nie wypowiadam sie bo nic o nim nie wiem, moze dopiero teraz poczytam...moze zaintryguje mnie ta postac w serialu?
To, że pozostał sam, to dopełnienie tej miłości. Wcześniej zrezygnował z kariery naukowej, chociaż był jednym z lepszych fachowców od fizyki monokryształów. Zrezygnował, by wspierać Annę zarówno duchowo jak i fizycznie. Koniecznie pooglądaj materiały źródłowe i posłuchaj jak obecnie o niej mówi. Warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1018  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 11:04
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Skad ty to wszystko wiesz? Podziwiam...Obiecuje,ze poszperam w internecie i poczytam, choc nie bardzo to lubie/szperac w inernecie, bardziej przemawia do mnie książka czy czasopismo/...ciekawe jak tą miłość przekażą w serialu? Masz rację, ze rzadko się zdarza, dzis najczęściej pach-pach i kolejne małżenstwo...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1019  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 11:32
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał cha_ga
dzis najczęściej pach-pach i kolejne małżenstwo...
Moje środowisko zawodowe (jakie - mniejsza z tym) charakteryzuje się dużą ilością rozwodów. Mam wielu kolegów żonatych trzykrotnie, a paru nawet czterokrotnie (o dwukrotnych w ogóle wspominać nie warto). Samo w sobie nie byłoby to może takie ciekawe, gdyby nie pewna obserwacja, którą poczyniłem już sporo lat temu, a która ciągle się potwierdza. Otóż każdy z nich, kiedy już wypije parę kieliszków i trochę się rozluźni, to najlepiej wspomina... swoją pierwszą żonę! To tak ku przestrodze tym, którzy planują rozwód...

PS. To nie ma oczywiście nic wspólnego z Anną German i przepraszam, że się wtrąciłem do tej interesującej wymiany.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1020  
Nieprzeczytane 02-04-2013, 12:14
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Moze piersze małzenstwo było z miłości a nastepne juz tylko po to aby nie byc samemu, albo z desperackiej potrzeby udowodnienia wszystkim wkoło i sobie swojej atrakcyjności?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.