menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 02-08-2014, 17:29
Astra's Avatar
Astra Astra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Poznań,wielkopolska,
Posty: 5 532
Domyślnie

Uważam tak jak Barteczek - Ninka. Można spotkać się w miejscu publicznym i porozmawiać.
Randkowe portale, to nic innego, jak dawne biura matrymonialne.
Tam też można było trafić na osobę o niecnych celach
Do odważnych świat...
7 lat temu, spróbowałam...dla zabawy. Chociaż pchnęła mnie do tego samotność. Nie umiałam się jakoś z nią zbratać i żyło mi się coraz trudniej.
W nieznane arkana komputerowej randki, wprowadziła mnie młodziutka koleżanka / w wieku mojej córki/ , szukająca męża.
Pierwsze to strach i niedowierzanie ... ja, taka stara...
Koleżanka zrobiła fotkę, pokazała jak forum działa i zaczęło się wirtualne randkowanie.
Mogłabym napisać książkę na temat spotkanych tam panów.
Panie niektóre też były bardzo osobliwe, ale z nimi nie mailowałam, wnioski wyciągnęłam na podstawie fotek i opisów.
Podsumowując...spotkałam pana, który jest obecnie moim mężem i jesteśmy bardzo udanym małżeństwem.
Tylko tyle i tak wiele
Spróbujcie, jest przy tym dużo zabawy, ale może i Wam się poszczęści.
Moja koleżanka do dzisiaj szuka męża.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 02-08-2014, 19:55
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 681
Domyślnie

Jarku, wiem, znam Ciebie od lat i znam Twoje podejście do życia....To, że masz taki staż małżeński, to zasługujesz na OKLASKI!!! Gratuluję Ci z całego serca.
Przyznaj Jarku, że mam rację co do takich randek...nic złego się nie dzieje, wystarczy mieć dobrze poukładane w głowie tak, jak Nasza Astra i Jej małżonek!!!! Tak trzymajcie kochani!!!!

Aniu, wiem, że Jarek nikogo nie krzywdzi mówiąc o swoich odczuciach czy doświadczeniach.
Co Tobie odebrano skarbie???? Aniu, mam nadzieję, że to żart...co mogą Ci odebrać??? Głos, zakaz pisania? Przecież wszyscy piszemy i jakoś się kręci... Pozdrawiam Cię Aneczko i mocno przytulam!!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 03-08-2014, 07:29
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał barteczek
Jarku, wiem, znam Ciebie od lat i znam Twoje podejście do życia....To, że masz taki staż małżeński, to zasługujesz na OKLASKI!!! Gratuluję Ci z całego serca.
Przyznaj Jarku, że mam rację co do takich randek...nic złego się nie dzieje, wystarczy mieć dobrze poukładane w głowie tak, jak Nasza Astra i Jej małżonek!!!! Tak trzymajcie kochani!!!!

Aniu, wiem, że Jarek nikogo nie krzywdzi mówiąc o swoich odczuciach czy doświadczeniach.
Co Tobie odebrano skarbie???? Aniu, mam nadzieję, że to żart...co mogą Ci odebrać??? Głos, zakaz pisania? Przecież wszyscy piszemy i jakoś się kręci... Pozdrawiam Cię Aneczko i mocno przytulam!!!!
Ninuś, nie będę Ci już nic przyznawał, bo kończę pobyt na tym wątku. Wystarczą mi kłótnie na polityce.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 03-08-2014, 11:12
wiosna50 wiosna50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Wrocław dolnośląskie Polska
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
To nie tak. Mój krytycyzm jest książkowy ponieważ nigdy nie miałem takich potrzeb, bo mam od 50 lat stałą partnerkę życiową. Ale czytam i czytam i nieraz włosy pod pachami mi stają dęba co niektórzy potrafię wymyślić na wczasach, kuracjach i albo jak jeden z partnerów wyjeżdża za pracą za granicę. Dlatego teoretycznie jestem taki dobry.
Od lat jeżdżę dwa razy do roku raz wczasy -rehabilitacja ,sanatorium
następny rok 2x wczasy . Nigdy nie słyszałam , nie widziałam niczego od czego "włosy stają dęba". Może dlatego że się tym nie interesuję .Jeżeli ja czegoś nie chcę ,nie interesuje mnie to,
nikt i nic nie jest w stanie mnie zmusić do takiego czy innego zachowania . Nie można uogólniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 11-08-2014, 12:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
noooo trzeźwe ma,,,,
po prostu uważa że spotkanie z drugim człowiekiem jest formą biznesu i na wstępie liczy zyski i straty.

myślę nawet, że jak zwietrzy interes to się tylko wtedy spotka.
Chyba jesteś w mylnym błędzie. Z Tobą bym się raczej nie spotkał nawet dla interesu życia. Możesz spać spokojnie, nic z mojej strony Ci nie grozi.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 00:17
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Zaciekawiły mnie uwagi na tym wątku na temat portali randkowych, ,,,

Kochani,,,mamy XXI wiek,,,wszystko się zmieniło,,,
kiedyś były swatki, karteczkowe flirty, anonse w gazetach, biura matrymonialne, spotkania samotnych w restauracjach z odpowiednim wodzirejem itp.,,,
Dzisiaj rozwój techniki stworzył internet---miejsce spotkań ludzi o różnych zainteresowaniach i w różnym wieku,,

Przecież my tutaj na tym forum też się poznajemy, oddajemy się swoim pasjom pisząc na tematy, którymi się interesujemy,,
poznajemy się wirtualnie i później w realu,

,,było już masę takich realnych spotkań na różnych wątkach i ....albo ktoś komuś przypadł do gustu i dalej kontynnuje znajomość wirtualnie,,,albo nastąpiło rozczarowanie,,,z różnych powodów i stwierdziło wiele osób, że dana osoba nie odpowiada jej wyobrażeniom ze znajomości wirtualnej,,
,i wcale nie chodzi tutaj o wygląd, lecz o wiele innych wyobrażeń pochodzących z dyskusji wirtualnych i zetknięcia się z realem,,

podobnie należy podejść do portali randkowych,,

Każdy człowiek potrzebuje miłości i bliskości drugiego,,
wiek nie ma tu żadnego znaczenia,
pomimo zmieniających dat,,,w sercu zawsze jesteśmy tacy sami,,,
trzeba tylko chcieć i wierzyć w to, że jeszcze coś dobrego nas spotka,,,
należy przyjąć postawę otwartości na to co życie nam zaproponuje, nie bać się nowości, patrzeć, czuć, doświadczać, rozwijać, uczyć nowych zachowań,,,

przecież po to jest skype, maile,,,,by rozmawiać, pytać, dyskutować poznawać siebie nawzajem,,

Uważam, że zabójczym jest przekonanie, że już nic w moim życiu się nie zmieni,,,
zamknięcie się we własnej skorupie dawnych przyzwyczajeń, własnych przekonań i niechęci poznania nowego i nowych ludzi,

Przecież właśnie takie portale są szansą dla samotnych,,,

nie tylko kobiety szukają bratniej duszy,,,wielu panów czeka na przyjaźń a może miłość w jesieni życia,,,
Pamiętajcie szansy nie wolno przegapić, bo przegapiona nigdy nie wróci,,,
Dlatego samotni,,,bez zażenowania i fałszywego wstydu powinni tak jak młodzi skorzystać z nowoczesnej swatki jaką są portale randkowe dla dojrzałych,,,a szczęście może wtedy do Was zajrzeć w najmniej spodziewanej chwili.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 07:00
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Ale jak tu znaleźć tego jednego lub jedną idealną? Jak ma dobre serce to może mieć grube nogi albo jak ma fajny samochód to sknera, albo jak przystojny to ma swoje hobby, albo jak dobrze gotuje to lubi spotkania z koleżankami. W tym wieku trudniej o kompromisy niż za młodu, miedzy obcymi sobie ludźmi, bo tu mamy bagaż doświadczeń, przyzwyczajeń, żeby nie powiedzieć narowów. A co jak do tego dochodzą dzieci i wnuki, które nie akceptują wyboru swego rodzica?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 18:01
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Jarku, żeby coś powiedzieć o samotności trzeba tego doświadczyć,,,a takie rzeczy o których piszesz,,,,
zależy jak kto patrzy na człowieka i co chce w nim widzieć,
jakbym ja osobiście tak jak Ty segregowała ludzi wg ich urody, majątku, liczyła się z opinią dzieci czy wnuków dotyczącą znajomych, przyjaciół czy partnera,,,,to chyba musiałabym zamknąć się w pustelni i czekać na smierć,,,

ludzi obojętne w jakim wieku należy traktować wg własnej woli i własnej intuicji,,,
a sprawy urody, posiadania,,???? może to dla Ciebie ważne,,,
osobiście patrzę na ludzi przez ich serce i oczy, które są zwierciadłem duszy,,
w oczach nic się nie ukryje,,,

a akceptacja dzieci??? dla mnie dziwne podejście,,,co mają do tego?? nikt za nikogo się nie rodzi, nikt za nikogo życia nie przeżywa w całym jego kolorycie, ani nikt za nikogo nie będzie umierać,,,,wolna wola każdemu jest dana,,,tym bardziej jeżeli chodzi o ludzi dojrzałych,,,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 18:36
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Właśnie źle to odczytałaś (jak zwykle ) ja nie segreguję!!!! Ale wiem że właśnie większość tak segreguje. Już mi jedna zarzuciła, że "myślę nawet, że jak zwietrzy interes to się tylko wtedy spotka." a Ty jesteś następna. Jak to niewiele brakuje aby być posadzonym o wszystko zło tego świata. Dlatego nie wierzę w uczciwą sprawiedliwość. Ale po co ja właściwie się wypowiadam i podbijam upadający watek jak nigdy nie byłem samotny. Jest na niejednym forum samotny którego odwiedziło wirtualnie i w realu kilkadziesiąt kobiet, które właśnie segregują No to cześć.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 22:23
Astra's Avatar
Astra Astra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Poznań,wielkopolska,
Posty: 5 532
Domyślnie

Napisałam kiedyś wierszyk...o sobie...

Późne spotkanie

Album
nasze zdjęcia, tamte chwile,
niezbyt odległe, ale prawdziwe.

Siedzimy na ławce
onieśmieleni własną bliskością.
Nieśmiało uśmiechnięci,
zaskoczeni tym, co nam się przytrafiło.

Zdawało się,
że w naszym wieku już nie wypada,
będzie nieprawdziwie,
a inni - co o tym powiedzą ?

Potem, gdy już odnalazły się
nasze dłonie, gorące usta,
a serca oszalały
w przyspieszonym rytmie
nieplanowanej miłości,
chodziliśmy trzymając się za ręce,
bez wstydu, aby oznajmić światu,
że ty i ja - razem
pójdziemy przez życie z radosnym śmiechem
już bez strachu.

Wiek, ludzie -
a kogo to może obchodzić ?
Zatrzymaliśmy dla nas czas,
aby upajać się szczęściem,
którym jest każda chwila
w promieniach słońca
i w nowiu księżyca,
mówiąc innym
-bierzcie przykład z nas,
pora się obudzić,
by uciec samotności
bezwzględnej w swej bezkarności.


lipiec 2013
Astra

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 12-08-2014, 22:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Jak jedna osoba coś w drugiej osobie zauważa i mówi o tym można machnąć ręką jak dwie zauważają to coś, to warto przyjrzeć się temu

Cytat:
Napisał Jarosław II

Chyba jesteś w mylnym błędzie. Z Tobą bym się raczej nie spotkał nawet dla interesu życia. Możesz spać spokojnie, nic z mojej strony Ci nie grozi.

Skoro wiesz, że jest to niemożliwe to dużo wiesz
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 13-11-2019, 21:14
UlozonyKrakow UlozonyKrakow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Krakow, MLP, Polska
Posty: 1
Domyślnie Randka

Ja szukam w ten sposob swojej Pani, nic zlego. Jestem z Krakowa, prosze Panie o kontakt ze mna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 24-11-2019, 17:13
Katarzyna59 Katarzyna59 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 5
Domyślnie

Ja,z całego serca polecam portale randkowe,nawet na jednym z nich Kliknij tutaj (dokładnie na tym) , poznałam swojego męża Wszystko zalezy na kogo trafisz ale polecam z calego serca
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Portale dla seniorów lay eSenior 48 30-07-2014 14:21
Portale randkowe nie tylko dla młodych - komentarze Diana49 Ogólny 64 09-06-2014 23:52
Kluby seniorów, kółka zainteresowań dla seniorów bialaOrchidea Różne 0 13-05-2010 14:27

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.