menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #47401  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 21:17
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Zmieszany

Cytat:
Napisał pluto37
Hypatio!
na mnie nie licz.
Jak widze listę sygnujacych tą najbardziej polską z telewizji preparowaną przez arcypolskich redachtorów, to z niezrozumiałych dla mnie powodów rodzi się we mnie...... antyazjata.
Będziesz musiała podjąć się tego trudu samotnie, choć wydaje mi się że jakies grono wyznawców tych arcynarodowych wartości sie też znajdzie by wespół w zespół to znojne brzemie nieść.

Pozazdrościłam Poli sławy męczennicy dla sprawy.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47402  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 21:28
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Pozazdrościłam Poli sławy męczennicy dla sprawy.


ach jak cudownie, że nie mam telewizorowni
juz, juz miałam zakupić,
już nawet wybrałam model i rozmiar ,
ale wstrzymam się jeszcze, bo nie mam czasu na oglądanie,
więc co ma mi sie model starzeć bezużytecznie,

ale kocham radio
ono mnie informuje mniej więcej na bieżąco,
a resztę wiedzy z netu czerpię
i chyba unikam frustracji
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47403  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 21:29
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Dziś znów złożyłam niezapowiedzianą wizytę w telewizji wzajemnej adoracji. Jestem coraz bardziej zorientowana w ramówce i tematach jakim poświęcone są poszczególne programy.
Wow!
Doniesienia z ostatniej chwili.
Odwołuję wszystko co powyżej.
Właśnie zaczyna się ostra polemika pomiędzy Fedyszak - Radziejowską,a Piotrem Glińskim. Prowadząca Joanna Lichocka.
Oj, będzie się działo.
Zdaje się, że niedługo już nie pogadamy. Przejdziesz na drugą stronę mocy.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47404  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 21:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Zdaje się, że niedługo już nie pogadamy. Przejdziesz na drugą stronę mocy.

Albo w V-ty wymiar
Amelio!
Czy to radiolubstwo obejmuje też radio Rydzyka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47405  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 21:52
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Albo w V-ty wymiar
Amelio!
Czy to radiolubstwo obejmuje też radio Rydzyka?

nie daję rady
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47406  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 22:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
nie daję rady
Uffff!
odetchnąłem głęboko z ulgą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47407  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 14:14
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sabina22
Jestem w szoku, taki szum medialny o "Resortowe dzieci".Wstydzą się tatusiów i mamusiow .
Nieładnie,nieładnie,przecież rodziców sobie nie wybieramy,a jeśli ktoś matkę ojca oszkalował publicznie znieważył ...do sadu!
A tu kwik od rana.

Natomiast jeśli robiło się karierę dzięki tatusiowym spracowanym" rencom"od wyrywania paznokci lub innych pieszczot, to trzeba powiedzieć jasno, Dzieki ojcu zbrodniarzowi jestem tu gdzie jestem.

Ta książka ma wielkie powodzenie. Red. Żakowski jest na okładce i się wścieka. Nie jest tam sam, bo i Lis jest i Monika O. oraz inni. Siostra pytała w księgarniach, ale brak. A niżej tytuły artykułów cytaty i linki:
================================================== ================================================== ==
„Resortowe dzieci. Media” - książka autorstwa Doroty Kani, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza jest na pierwszymi miejscu listy bestsellerów w Empiku. Jest to o tyle ciekawe, że książki nie ma nawet jeszcze w salonach tej księgarni. Liczba zamówień złożonych na tą książkę bije wszelkie rekordy.

Pierwszy nakład – 10 tysięcy egzemplarzy - sprzedany został jeszcze przed oficjalną premierą i potrzebny był natychmiastowy dodruk. Na spotkanie z autorami książki do klubu Hybrydy przyszły tłumy ludzi. Sala pękała w szwach.

Jak wynika z informacji wydawnictwa Fronda książka „Resortowe dzieci. Media” błyskawicznie stała się bestsellerem i szybko znika z półek. Już teraz wiele księgarń w całym kraju czeka na pilny dodruk książki.
http://niezalezna.pl/49936-resortowe...lerow-w-empiku -wyżej cytat z tego linku

http://fotus.pl/zdjecia/2013/12/28/r...ia-okladka.jpg -okładka książki z dzisiejszymi celebrytami
================================================== =========================================
Jest i T. Lis: http://www.rp.pl/artykul/1075352.html
================================================== ================================================ Ale wystarczy wpisać „resortowe dzieci media książka” i wujek Google pokaże dużo.

Ludzie chcą wiedzieć kto nas karmi medialną papką. Lis, Żakowski, Monika "stokrotka" i wielu innych. Kto sądzi i decyduje czy ktoś jest TW?

Najlepszy do tego sędzia Tuleja--bo mamusi Lucynie odebrano SB-kiej emerytury kawałek. To ten jest jak KRYSZTAŁ czysty i BEZSTRONNY?

Chciałbym też wiedzieć [to niemożliwe]--ilu takich emerytowanych UB-eków i SB-ków zionie nienawiscią na forach do Macierewicza i ogólnie do Pis? Ilu by chciało spalić archiwa IPN?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47408  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 14:23
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Ja myślę, że wielu !!!
a przede wszystkim wszyscy ci, którzy piastują fotele doradców,vicków, tudzież dyrektorów wszelkich departamentów
tzn tzw drugi garnitur - nie wychylając się - rządzą
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47409  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 14:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
Ja myślę, że wielu !!!
a przede wszystkim wszyscy ci, którzy piastują fotele doradców,vicków, tudzież dyrektorów wszelkich departamentów
tzn tzw drugi garnitur - nie wychylając się - rządzą
Będziecie przy władzy to wydzierżawić gułagi w Kołymie i wysłać zionących nienawiścią do Macierewicza. Tylko co do jednego, bo inaczej historia potrafi się odwrócić. Oczywiście z wnukami jak to robili nasi sąsiedzi Tylko o czym wtedy będą mówić w tym radio "szambo i perfumeria".
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47410  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 15:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Chyba największy gender jest obecnie w pisie.
Staniszkis: oni manipulują prezesem PiS.
Jarosław Kaczyński jest zdolny zjednoczyć prawicę, jeśli odetnie się od "pań, które szepczą mu do ucha" i od "starych działaczy, którzy wycinali lepszych od siebie". - Oni manipulowali prezesem - mówi w wywiadzie dla Rzeczpospolitej prof. Jadwiga Staniszkis.
- Mówię o tych paniach, które szepczą mu do ucha, że zawsze były mu wierne i że nie może nagradzać zdrajców. O starych działaczach, którzy wycinali lepszych od siebie i manipulowali prezesem. Oni wszyscy nie chcą zjednoczenia prawicy - podkreśla socjolożka. - A Kaczyński już nad tym nie panuje. Obawiam się, że powrót Adama Hofmana na stanowisko rzecznika partii jeszcze bardziej zabetonuje PiS - dodaje.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stani...esem-pis/rcyzb
O matko, taki macho i chyba pomacho.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47411  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 15:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Będziecie przy władzy to wydzierżawić gułagi w Kołymie i wysłać zionących nienawiścią do Macierewicza. Tylko co do jednego, bo inaczej historia potrafi się odwrócić. Oczywiście z wnukami jak to robili nasi sąsiedzi Tylko o czym wtedy będą mówić w tym radio "szambo i perfumeria".

Jarek!
ja to się troche dziwię wyznawcom PiSu.
Co się zbliżą do szafy z napisem komuchy, to jakiś piSowiec albo krewny z niej wypada.
Aż sie nie chce walkować pociotków samego Kaczyńskiego i jego prysiudów nad grobem Gierka. Uscisków z Lepperem, czy juz takiego czerwonego bagna w jakie wdepnęła całkiem świadomie bratanica wodza PiSu.... I co tu grzebac w bywszych resortach jak w samem naczalstwie komuchem wonieje jak z dawnego komitetu PZPR-u w czasach świetności
Toż to masochism jakiś jest w najczystszym wydaniu.

Niedawnymi czasy Kaczyński osobiście bąknął coś w tym temacie pod adresem Komorowskiego I ..............scichł po tym jak Komorowski napomknął że pokaże publicznie skąd Kaczyńskim nogi wyrosły. I nastąpiła cisza.
W związku z tym bezrobotni lustratorzy wzięli sie za kolegów.
Ze szczególnym naciskiem na tych co to ich prezes nie lubi.

Ale cuś musi być nie tak, bo we wigilie przespacerowalem sie po kilku ksiegarniach i dzieła niet.
Albo wielbiciele wykupili nakład, albo Żakowski skutecznie zablokował edycje sądowym ukazem.

A w kwestii Jadwini, to dwa prima sie nasuwają.
pierwsze to żale leciwej odtrąconej "kochanicy Francuza" co jest zrozumiałe, a drugie primo jest takie, że Zbawiciel postawił na kobity młodsze, które kanapki zrobia, kawe doniosą do łoża i na kolezeństwo też, więc sa zwyczajnie bardziej użyteczne od Jadwini.
A po trzecie primo to Jadwini sie juz ruskie czołgi z dronami mieszaja i szkoły wyższe z przedszkolem.
A poza tym to wszystko u niej w normie.

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 28-12-2013 o 15:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47412  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 16:35
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Toż to masochism jakiś jest w najczystszym wydaniu.
Największym masochizmem jest zagłosować na pis i wyjechać z kraju albo tam mieszkać od lat.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47413  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 16:40
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Od kiedy kablówka uszczęśliwiła mnie bez proszenia i dodatkowego płacenia, taką ekskluzywną stacją, to poczułam przypływ misji.
Ciekawe czy ich misja długo potrwa i jaki zasięg osiągnie,bo jak na razie kogo pytam czy ogląda tvr,to tylko patrzy na mnie z troską i raczej dość wymownie.
Cytat:
Napisał drzazga
Jeden lubi ogórki,drugi - ogrodnika córki.Jak to w życiu,Hypciu.
Jak podają oglądalność Faktów (TVN) w październiku spadła o 1 mln odbiorców,a w listopadzie o 800 tys.Za przyczyną m.in.tv Republika.Kłamstwa sprzedają się coraz gorzej.
Hypatio—ja mam tą TVRepublika i siostra też [przez komputer za sto parę zł. rocznie] Ale nie będziemy na Ciebie patrzeć jak napisałaś o znajomych „z troską i dość wymownie”. Czyli patrzą na Ciebie z politowaniem? A może z zazdrością że masz to za darmo i się trochę prawdy dowiesz?

A zasieg internetowy to jak wiadomo--jest nieograniczony.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47414  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 16:59
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Największym masochizmem jest zagłosować na pis i wyjechać z kraju albo tam mieszkać od lat.
To się nazywa hipokryzja, sam nie ma, a nam zapewnia władze PiS Ludzkie panisko . Masochista sam sobie robi kuku, hipokryta innym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47415  
Nieprzeczytane 28-12-2013, 17:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Cd. na temat tv republika,ksywka TWA. Stacja marzy. Kto nie marzył w młodym wieku,gorzej jak starcy marznąc marzą.

I jeszcze

Liderem oczywiście nadal jest tvn24.

Sprawa jest prosta i oczywista. Pomimo ekspansji internetu,bronią się stacje profesjonalne, nie wciskające histeryczno-smętnego kitu na jedną melodię. Stacje typu tv trwam i tv republika mają i będą mieć swoich odbiorców. Odbiorców, którzy potrzebują prawdy objawionej i nie strawią, aby przed kamerą w studio naprzeciw głosiciela tej prawdy zasiadł oponent i śmiał wyrażać inne opinie. Na takie ekstrawagancje, to sobie może pozwolić PN lub tvn24.
Porównaj najpierw od kiedy istnieje TVN z przystawkami jak TVN24. Następnie jaką mają kasę i kto ich wspomaga finansowo. Później wpisz w Google "jak powstała TVN" i się dowiesz o założycielu Kiszczaku, wspomaganiu Urbana, kasjera Żemka i wykonawcy Waltera.

A to nie są „marzenia” lecz przewidywania. To samo jest z papierowym wydaniem GP i GPC. Nakład rośnie. A jakieś 2 miesiące temu pisane tu było jak systematycznie spada GW. Nawet reklama w telewizji nie pomaga. Dodawanie płyt CD ze starym serialem też. A pismu Hajdarowicza to gwałtownie spadło jak wyrzucił Gmyza a za nim odeszli pozostali.

A najlepsze jak w TVN24 jak zasiądą obok siebie "oponenci". Czyli Marcinkiewicz, Giertych, Niesiołowski.

Wtedy jeden jest przeciw drugiemu jak obrabiają Pis? Czy śpiewają chórem? Jeden kit podaje a drugi to wciska? I tak razem "wespół zespół" te "szklarze" szklą "cztery litery"--łatwowiernym.

Jeden z nich wtedy mówi "objawioną prawdę" a drugi mu zaprzecza? Tak jest Hypatio?

TVRepublika ma ksywę TWA? Nie wiedziałem. No ale jaka stacja ma ksywę WSI24?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47416  
Nieprzeczytane 29-12-2013, 07:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Największym masochizmem jest zagłosować na pis i wyjechać z kraju albo tam mieszkać od lat.

Nie! Bo to akurat jest ......SADYZM.
Masochizmem byłoby głosować na PiS i ......zostać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47417  
Nieprzeczytane 29-12-2013, 10:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Zmarł Wojciech Kilar (*)(*)(*). W jednym z ostatnich wywiadów powiedział. Najbardziej jestem wdzięczny Bogu, że nie pozbawił mnie daru miłości.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47418  
Nieprzeczytane 29-12-2013, 14:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Hypatio!
Maly Kazio po dużym piwie to wiesz jak reaguje i nie trza mu tegoż psuć.

A co do reszty, to wiosna w przeddzień N.Roku jest takim samym wybrykiem Natury jak wyczyny Antosia M. w cywilizowanym [jakby nie było] społeczeństwie.
A czy ujdzie bezkarnie to się dowiemy. Z prokuratura może byc różnie, ale skarbówka jak do gardzieli się przyssie to kropli farby nie uroni.
No i zdaje się, że usmany też nie lubia kiedy im nierejestrowane dzieńgi ze system wyciekają. Mozemy byc jeszcze świadkami ciekawych przypadków z Antkiem w roli głównej w 2014
Jak Miller i Lasek nie mają argumentów to Macierewicza wszystkie media i fora obszczekują i gryzą po nogawkach. A ujadają i pienią się przy tym jak mały piesek pluto –mojego sąsiada.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47419  
Nieprzeczytane 29-12-2013, 14:47
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Jak Miller i Lasek nie mają argumentów to Macierewicza wszystkie media i fora obszczekują i gryzą po nogawkach. A ujadają i pienią się przy tym jak mały piesek pluto –mojego sąsiada.
Kaziu czy jesteś przekonany, że to Macierewicz ma argumenty???
Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim

http://www.klub.senior.pl/galeria/im.../1_zdjecie.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47420  
Nieprzeczytane 29-12-2013, 17:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Antek to ma jednak przerombane.

- Byłem ostatnio na lotnisku Okęcie i przede mną szedł taki pan. Wysoki, dobrze ubrany, wyprostowany jak gen. Jaruzelski. Szedłem za nim, a ludzie krzyczeli: "Uważaj, bomba! Samolot wybuchnie! Nie dolecisz!" - powiedział Mariusz Szczygieł z "Gazety Wyborczej" w programie "7 dzień tygodnia".....
Uczono mnie, że należy na ludzi tak patrzeć, żeby nie czuli się skrępowani. Umyłem ręce i spoglądam, kto to jest. Był to Antoni Macierewicz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.