menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 11:58
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Uśmiech Nasza pasja... Grafika komputerowa.


Witajcie!!!!
Mam nadzieje, ze nie czekalyscie bardzo dlugo.
Nasz watek tylko sie przeniosl. Dyskusje, obrazki tworzone przez nas, przekazywanie sobie wzajemnie... tego co potrafimy, trwa dalej.
Na poczatek, ja zwykle...

...
http://www.creationsylvie.net

Zapraszam...!!!!
__________________
  #2  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 12:10
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Zglaszam sie na ochotnika...bardzo sie ciesze...na poczatek wklejam obrazek ktory zrobiłam na konkurs u donny...zwiazany z plaża..

..zaczełam w PSP...a dokonczyłam w PFS...miłego dnia...
  #3  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 12:15
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Witam, jak milo cie widziec. Ja nie moglam sobie miejsca znalesc.
Swietny ten obrazek, byl juz nagrodzony?... czy dopiero bedzie?...
Zabieram sie do przyjemnosci, moze cos wymysle specjalnego?...
Bo to troche tak na chybcika, ale juz nie moglam czekac, zagubiona bylam strasznie.
Bardzo mi was brakowalo... a to tylko kilka godzin!!!
Milego popoludnia zycze...
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 12:17
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Iluzja jestem, dzisiaj zrobiłam obrazek tak jak nigdy, zastosowałam maski zaznaczenia,
likwidację zaznaczeń już wiem, jest to nowość dla mnie,
przygotowałam na otwarcie tego wątku,
czułam że tak zrobisz.
Zaczynamy- będzie tak jak było, a nawet lepiej.
__________________
  #5  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 12:28
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Jasiu, co ja ci bede mowic. Toz to widac. A do tego animacja!!! Juz niedlugo bedziesz musiala nam to wszystko co dotyczy animacji w AS... podpowiedziec.
A jezeli ktos chce wiedziec jak sie robi w PFS... to wytlumacze.
Nie wiem dlaczego, AS wydaje mi sie bardzo trudny do zrozumienia. No zobaczymy... Przyjdzie na wszystko czas!!!
U mnie jest pieknie, slonecznie i cieplo nawet mina mi sie zmienila!!!
Dziekuje wam wszystkim za dodawanie mi otuchy!!!
__________________
  #6  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 12:39
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Będę się uczyła animacji ponieważ nie umiem wiele czynności klatki wiem
i jak nakładać obrazek na obrazek, to troszkę tylko pomyśleć, teraz będę spokojniejsza nauka pójdzie szybko.
Witam Małgosię, a to obrazek zaległy na powitanie pięknego wątku w sam raz.
__________________
  #7  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 13:59
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Dziewczynki, mam klopot z Eye Candy 5Texture. Wszedzie go widze, jak otworze Foldery, ale nie widze w programie. Jedynie... w Ps!!!
Dlaczego on nie jest widoczny w PSP?... Wiem, ze Urszulka cos miala z Candy, tylko ktorym?...
Wiem ze trzeba sie rejestrowac, ale jak otwiera sie taka ogrromna strona, to nie wiem co robic i gdzie?... moze ktos pomoze?... Zalezaloby mi miec go w PSP. A moze on jest platny?... Nawet kupic go nie potrafie!!!

A ten obrazek na szczescie...

...

Jasiu, nie bede cie meczyla teraz pytaniami, bo i tak nie wiem o co pytac. Ale niedlugo zaczne!!! Boj sie juz!!!
Bo to bedzie tak dlugo trwalo, az sie naucze!!!
Animacji, oczywiscie.
Wroce...
__________________
  #8  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 14:40
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie, bardzo się cieszę, bo będzie tylko lepiej. Przecież się uczymy. Jak otworzyłam tą stronę na seniorku to na e-senior było 46 oglądających, czyli jaka frekwencja oglądających. Na taką jeszcze nie trafiłam. Jasia dalej animacje ćwiczy, kiedy ja się za to wezmę.
Małgosia się nie przyznaje, ale znów zdobyła pierwsze miejsce na jednym z ostatnich konkursów u Donny. Gratuluję.
Irenko pózniej się zorientuję co z tym Candy, to chyba jest płatny.
Ja dzisiaj robiłam obrazek wg przetłumaczonego tutka u Donny Music Frame. Trochę zawiły, ale ma sporo nowości, jak dla mnie, np. Awansuj zaznaczenie do warstwy. Wiem teraz też,że nie mam w Unlimited filtra Als Power Toys.

~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #9  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 14:47
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Na razie wklejam obrazek, po obiedzie napiszę.
__________________
  #10  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 14:50
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

...halo Jasiu,Iluzjo...dobrze ,ze bedziesz się uczyła animacji...to może ja tez sie podczepie...chociaż nie,dopóki nie opanuję PSP /a mam jeszcze duzo do opanowania/za nic innego sie nie łapię.Trochę znużyły mnie /przez tłumaczenia/ same tuta...trochę popracuję nad obrazkami na konkursy...a w głowie pustka.pozdrawiam Was...
  #11  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 14:56
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Urszulko....z Tobą minęłam się w drzwiach...zamierzałam się też do tego obrazka ,ktory Ty zrobiłaś...ale trochę nie mam głowy ...mam męża w szpitalu więc wiecie ,pustka w głowie...
Jasia ...pieknie robisz obrazki..nie mówiąc o animacji...ja na jakiś czas przystopuję chyba...Iluzjo ten obrazek ktory wkleiłam wcześniej...to na konkurs ktory trwa do konca mca...
  #12  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 15:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Urszulko witaj... Tamoro gratulacje za nagrode!!!
Urszulko ja juz to mialam w tuto. Same ciekawostki i nowosci. A robilas juz, zamien zaznaczenie na "plywajace"?... Juz kiedys to wspominalam bo mnie zaskoczylo, i od tego momentu zajelam sie zaznaczeniami. To co mozna z nimi i przy ich pomocy robic, przechodzi ludzikie pojecie. Nigdy do tej pory, w PFS takich roznosci nie robilo sie. Bylo jakby prosciej. A w tym programie ciagle jestem zaskakiwana mozliwoscia narzedzi. I Efektow i wszystkiego.
Czasami robiac tuto, po uzyskaniu efektu wymaganego... przerywam na chwile i podziwiam ich niesamowita wiedze.
Gdyby tak mozna bylo zrobic prawdziwy kurs!!!!

Urszulko, jak bedziesz probowala "setup" do Eye Candy, zwoc uwage nie na pierwsza ramke ktora sie otwiera, bo to idzie dobrze az do momentu, gdzie pokazuje sie strona, na caly ekran, i tam po angielsku jest napisane. To co zauwazylam, to skad jestem i moj e-mail, rozumiem przez to ze trzeba sie zapisac. No dobrze, a jak to jest platne?... to jak to zrobic, gdyby sie chcialo to kupic?... Przeciez to jest w USA, przypuszczam!

Tamorko, a czemu nie robisz tuto u Donny?... sa przetlumaczone, trzeba korzystac, bo naprawde jest niesamowicie duzo rzeczy do nauczenia sie. Wspanialy program!!! Wroce przed wylaczeniem sie, milego popoludnia wam zycze.
__________________
  #13  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 15:23
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Urszula też nie mam tego plugina o którym piszesz, ale jak będziesz mieć to na pewno nam przekażesz gdzie go szukać Irenko lubię tylko animację ozdobną lub jakieś małe dodatki na obrazek , to co umiem mogę Cię nauczyć zrobię zrzuty i będziesz umieć od razu.Filtr "Candy5 Nature" mam w każdym programie działa nie jest chyba płatny sprawdzę to dokładniej.Jeszcze do Urszuli jak masz się Urszula uczyć animacji jak już umiesz.
Na razie to wszystko zaczynam się uczyć, bo nic tylko piszę i zostaję w tyle z nauką , tuto czeka.
Małgosiu gratulacje za nagrodę!!!
__________________
  #14  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 16:37
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Wielkie, bezinteresowne świństwo zrobiłyście Tar-nince. Za co się pytam? Gdybym chciała być złośliwa to pocytowałabym tu wszystkie podziękowania za naukę, które jej wstawiałyście. Ciekawe czy Wam nie głupio było tak postąpić.
  #15  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 16:56
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Wklejam jeszcze obrazek za tuto zabiorę się jutro i zrobię zrzuty do animacji.
__________________
  #16  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 17:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

moja droga Hannobarbaro. Jakie swinstwo?...
Od kilku dpbrych miesiecy, prowadzimy watek Tar-ninki z zacieciem i pasja. Nagle... dwa dni temu, zabroniono nam dyskutowac i uczyc sie na jej watku, bo dziewczyny wola tylko wklejac obrazki. No to przenioslysmy sie tak samo, jak zrobilyscie wy, gimpowiczki jeszcze nie dawno.
Tak samo nie znosilyscie jak sie dyskutuje i pyta i opowiada. I co?... teraz robicie tuta, ktore tak przklinalyscie jeszcze nie dawno, dyskutujecie, uczycie, pouczacie. Bo nie mozna powiedziec sie sie wzajemnie uczycie, skoro wszystko umiecie.
Wiec, nie znajac sprawy doglebnie, nie wtracaj sie. Tar-ninka rozmawia ze mna bezposrednio, nie potrzebuje adwokata.

Otworzylysmy ten watek, bo chcemy zeby bylo na nim tak, jak sobie to wypracowalysmy na watku Tar-ninki. Z czasem tak sie zrobilo i mamy ochote, zeby tak bylo dalej.
Teraz jest u Tarninki tak, jak sobie zazyczyly jej graficzki.
Ja zadalam pytanie czy mozna u niej zamieszczac obrazki zrobione wedlog tuto... bo sie jeszcze uczymy, nawet nie odpowiedziala.
Wy nie przejmowalyscie sie jak otwieralyscie watek po historii na watku gimpa. Otworzylysie, nawet mnie namawialyscie, zebym otworzyla, ale bylam za zielona na to.
Robilam wszystko, zeby watek zyl, i prosperowal. Dzielilam sie wszystkim, linkami, wiadomosciami, odkryciami.
Uczylam sie na potege, to mi przygryzalyscie, ze pracowita, to pewnie tepa. Co nie pamietasz jak tobie powiedzaly, ze ty nie tempa, to nie musisz byc pracowita?... Ja pamietam, a jak nie to sobie przeczytajcie co mowicie miedzy soba.Do tego stopnia nie zauwazalyscie ze jestem... ze w koncu dalam sobie spokoj.
Zycze wam, zeby wam nigdy nikt nie powiedzial, ze nie macie prawa czegos robic na watku. I powodzenia w wykonywaniu obrazkow wedlog tuto!!! Slicznie prawda?...
Bawcie sie dobrze, a jak bedziecie chcialy podyskutowac na temat grafiki, i pokazac swoje prace, nawet wykonane wedlog tuto... zapraszam...
Milego dnia zycze!!!
__________________
  #17  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 17:16
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Wielkie, bezinteresowne świństwo zrobiłyście Tar-nince. Za co się pytam? Gdybym chciała być złośliwa to pocytowałabym tu wszystkie podziękowania za naukę, które jej wstawiałyście. Ciekawe czy Wam nie głupio było tak postąpić.

Witam teraz otworzylam ten wątek i nie wiem o co tu chodzi.Kto i co robi komuś na zlość.Haniu przecież na seniorach jest tyle wątków powielających podobne tematy i dlaczego ktoś ma miec pretensje dam przklad,ploteczki,karnawalowe bale kawiarnia tawerna,przecież tu powielają się tez tematy.Tarninka zalożyla wątek i nie widzę przeszkód by mial zniknąć,tam tez mozna swje prace pokazywać.No nie wiwm moze cos nie tak myslę.
Uważam,ze wirtual to zabawa i trochę rozrywka a nie rególy zasady.Nikt nie chce nikogo obrazać to tylko moje zdanie,Podkreślam moje.
__________________
  #18  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 17:17
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Jasiu, jak uda mi sie zrobic pierwszy obrazek z animacja w AS... bede szczesliwa, bo probowalam raz, zrobilam gwiazdke, a drugi raz cos tam probowalam robic na trzech obrazkach... i wyszlo jakies cos dziwnego.
A na samym poczatku, to nawet, sprobowalam, wedlog tuto, i juz myslalam ze sie udalo... ale nie. Mialam wtedy jeszcze program po angielsku. No moze tym razem?...
Ja tez lubie takie malutkie, i takie co robi Evi, byszczace i przmieszczjace sie.
Moze jeszcze wroce...
__________________
  #19  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 17:25
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Witaj inka-ni. Milo mi cie widziec. Mam nadzieje, ze nie przestraszylysmy cie naszymi dyskusjami. Teraz mozna sie uczyc u Evi, od poczatku...!!!
A tu to tak jak bylo, jak kogos cos interesuje to pyta. Jak cos chce przekazac to mowi. Wszystko jest interesujace. Najwazniejsze, ze obrazki mozna zamieszczac jakie sie chce i o nich dyskutowac... do woli.
Poslugujemy sie wszystkim co moze nam pomoc w nauce. Jeszcze PSP nie poznalysmy doglebnie...!!!
milego wiczoru zycze...
__________________
  #20  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:18
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

ja wklejam obrazek caly zrobiony w PF. on już byl ale chcę pokazac co mozna pluginem w PF, Lens Effert. Tego nie mam w PSP.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 819 Dzisiaj 07:18
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 19:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 23:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 08:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 18:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.