menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 14:15
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Szczerze mówiąc też mi się zrobiło dziwnie

Cytat:
Napisał Anna_Maria_57
Wiecie co,
po wszystkim co tu przeczytałam żałuję, że wogóle się odzywałam na ten temat. Jeszcze trochę, to zacznę żałować, że te parę groszy posłałam. Czuję się bardzo dziwnie - jak oszukana naiwna albo jak jakaś oszustka. Niesmak. Gorzko w ustach. Fe.
weszłam na stronę Marhana, przeczytałam to co napisał i dalej jest mi dziwnie. Stronkę InterPatrol.pl dodałam do "ulubionych". Jeszcze niedawno marzyło mi się stworzenie na naszym forum czegoś w rodzaju pomocy dla osób w potrzebie /bo na pewno takie osoby są/, teraz mi to przeszło bezpowrotnie.
  #42  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 14:23
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Basiu,

Też tę stronę dodałam.

Ale co do Twojego pomysłu - jest dobry, nawet bardzo - może jednak warto się nad nim zastanowić, nie rezygnuj od razu.
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #43  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 14:27
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60
"jest mi smutno,że nie ma w nas uczuć wyższych,za to jest całe morze chwalby" to Wilhelmina.... bardzo, bardzo Cię rozumiem i coraz rzadziej rozumiem tych którzy odmiennie czują,myślą z bagażem bądź co bądź lat,doświadczeń,różnych zawirowań ,kiedy będzie normalnie ?
kobitki a czy wy nie robicie z igły wideł? Facet prosi o pomoc ok.Wilhelmina dała nam info ok! Pare osob powiedzialo cos na ten temat i co z tego? Po co uderzać w dzwony? Kto chcial posłal ,kto nie chcial nie i o co chodzi????? O jakich wyzszych uczuciach tu mowa!!!!1 Wilhelmino nie osadzaj tak szybko bo troche to jest armata wycelowana w muche .A komentarz Pana od tej fajnej stronki tyz wydaje mi sie lekko przesadzony i chyba nie o nas.A tak nawiasem mówiac Kaska ma racje mozna sobie strone załozyc na darmowym hostingu
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #44  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 16:02
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

No cóż moje miłe, a ja niczego, ale to niczego nie żałuję. Ani słów, ani uczuć, ani myśli które komuś daję od serca. Nie żałuję i nie wstydzę się tego, że w tym dziwnym, zwariowanym i jakże często złym świecie, zachowałam w sobie zdolność do współczucia, gniewu, a także wiarę w drugiego człowieka. I jeżeli nawet zdarzy się, że moje serce zostanie oszukane, a myśli i uczucia przeinaczone, zbrukane, to uważam, że jeżeli w mym życiu udało mi się pomóc chociaż jednemu potrzebującemu człowiekowi, uratować choć jedno zwierzę, otrzeć choć jedne łzy, to już jest dobrze. To już nie jestem zaprogramowaną na egoizm maszyną. Jestem człowiekiem. I nie będę mścić się na wszystkich wokół, tylko dlatego, że gdzieś na mojej drodze był zły, nieuczciwy człowiek.
Mówisz Małgosiu - armata w muchę? A to ciekawe spostrzeżenie. Zdradzę Ci tajemnicę. Jestem ślepowidz. Nie widzę muchy.
Nie żałuję, że podałam ten problem na forum, chociaż teraz to myślę, że niejedna sobie duma, jakiż to cel miała Wilhelmina, może ona coś z tego ma? Nie żałuję. Poznałam Was wszystkie jeszcze lepiej. Cieszę się. Przecież tyle pięknych słów tu pada, tle życzeń, tyle wspomnień, tyle w nas miłości i wiary. Słów? Tylko słów? Ne! Wiem, że są też tutaj nie tylko Ci co bawią się słowami.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #45  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 16:12
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Kundziu

Cytat:
Napisał kunegunda
Osobą bez serca napewno nie można cię nazwać.
A tak i ja pisałam,że nie do końca zgadzam się z Wilhelminą,inie wszyscy są bez serca.Być może tastronka internetowa jest potrzebna i pan ów potrzebował pomocy.I dostał ją a że może nie tyle na ile liczył-to już inna sprawa.
Tu chodzi bardziej o obietnice bez pokrycia.Ja coś na ten temat mogę powiedzieć.
Po pożerze do dziś od wielu osób takie "obietnice" dostałam,były piękne słowa pisane w internecie.Owszem,bardzo mi pomogli seniorzy,ale wiele tych deklaracjii zostało tylko powiedziane.Dlatego dziękując,dziękowałam ogólnie,by nie wymieniać nikogo,kto pomagał-wie,i wie jak gorąco jestem mu wdzięczna.A ci co tylko deklarowali,też wiedzą.
A jeśli chodzi o ratowanie zwierzaka-to jestem za tym.Ja sama jak bym mogła to więcej bym tych zwierzaków miała.Mam jednego,który za uratowanie jego ,odpłacił uratowaniem całej rodziny.A i tak słyszę,że ciężko mi ,a psa trzymam,bo kosztuje.Że powinnam go już uśpić.A ja z chęcią niejednego bym"uśpiła " z tych "dobrych" doradców.

Psa uspic??? Tez cos??
Ludzie ktorzy ci to sugerowali to.. chyba jakies potwory..
Gdyby ktos mi ofiarowal milion Euro za jednego mojego kundla... dalabym mu kopa w d....pe tak ze by zakryl sie nogami.. nawet jezeli moj kundelek nie uratowal mi zycia.. i niczym sobie nie zasluzyl na moja milosc..
  #46  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 17:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nooo,moje drogie.Odezwałam się ,bo poczułam się zbesztana.Tak jak i większość czytających,mniemam..
Po co te słowa o zbrukaniu,łzach i tam innych takich..Bez przesadyzmu..
Nikt nie jest potworem i na swej drodze spotyka wielu potrzebujących ,którym pomaga.Wszak przez nasze długie już życie zdarzały się sytuacje.

Obrok dla konia ?
O nie.Skoro wzięłam odpowiedzialność ,to najwyżej kosztem obroku dla mnie,koń będzie najedzony..
  #47  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 17:43
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Urszulko

to dobrze, że jesteś wrażliwą osobą i pomagasz w potrzebie. Tak robiło, robi i będzie robiło wiele z nas. Nie można mieć żalu do tych, którzy nie wysłali dotąd Marhanowi pieniędzy może te osoby czekają aż im listonosz przyniesie emeryturę? Tego przecież nie wiemy, tutaj nie chodzi o ratowanie życia ludzkiego albo o pomoc dla pogorzelców tutaj chodzi o utrzymanie stronki.
  #48  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 17:59
marhan marhan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2
Domyślnie Do tych, którzy żałują, i tych, dla których stałem się zadrą w oku...

Od kilku dni czytam wszystko, co piszecie w mojej sprawie na tej stronie...

Zalogowałem się do Was, by sercem podziękować Wilhelminie za zainteresowanie tematem szerszej grupy osób. Daję słowo, że uczyniła to bezinteresownie.

Nie sądziłem, że temat pomocy dla mojej stronki (co uznać można jako pomoc osobie niepełnosprawnej) wzbudzi tak wiele emocji; że jednocześnie pokaże, jak piękny potrafi być człowiek. I jak bardzo potrafi być okrutny.

Przykro mi, że swoimi słowami wzbudziłem u niektórych z Was uczucie żalu, niesmaku, czy niekiedy złości. Zapewniam, iż nie było to moim zamiarem. Jest mi z tego powodu bardzo przykro.

Z całego serca dziękuję tym, którzy odpowiedzieli na słowa Wilhelminy "Zastanów się, może uznasz, że warto". Gdybym mógł przewidzieć taką reakcję uczestników tej dyskusji, poprosiłbym Wilhelminę, by "temat zdjęła z anteny".

Mógłbym odnieść się tutaj do wielu przykrych sformułowań tej dyskusji (które pośrednio uderzały także we mnie), ale ze zrozumiałych względów tego nie uczynię. Przykro mi jednak, że przy okazji dotykały one osób, które w swym postępowaniu zawsze kierują się sercem, i które w rezultacie żałowały, że w odniesieniu do mojej strony pokierowały się serca swojego odruchem lub choćby zabrały głos w tej przykrej w swym kształcie debacie.

I wcale nie chodzi tutaj o odmienny punkt widzenia, bo oczywiste jest, że każdy ma prawo mieć swój i go na swój sposób bronić. Chodzi mi tylko o słowa, jakich się przy tej okazji używa - słowa, co obrażają lub nawet ranią.

Raz jeszcze wyrażam ogromną wdzięczność tym osobom z tego forum, które mi pomogły, i dla których słowo - zawsze słowo znaczy.

Wszystkim zaś, którzy wyrazili nieufność, czy zwątpili w moją uczciwość zapewniam, iż nigdy w swoim życiu nie kierowałem się zasadami, którymi mógłybym sprawić przykrość drugiemu człowiekowi lub go zwyczajnie oszukać.

WSZYSTKICH, ABSOLUTNIE WSZYSTKICH gorąco pozdrawiam. Tym z Państwa, których irytuję i drażnię - schodzę z drogi. Tym zaś, którzy mają w swych sercach radość i kierują się miłością do drugiego człowieka zapraszam tam, gdzie można mnie znależć codziennie - na stronę www.marhan.pl.

I na koniec proszę, by zakończyć tę dyskusję, która wzbudza tyle niepotrzebnych emocji. Która dobremu i prawemu każe wątpić, a drugiemu daje okazję, by nieskończenie dzielić włos na czworo tylko po to, by znaleźć jak najwięcej argumentów na nie.

Marek

"Świata się nie zmieni, zawsze będzie istniało w nim dobro i zło, zawsze będą ludzie szczęśliwi i nieszczęśliwi. Wiem jednak, że dobro warto czynić mimo wszystko. Ciemność i jasność będą zawsze, możemy jednak spowodować, żeby w mroku nie zatonąć." - A. D.
  #49  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:11
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Ja niestety

Cytat:
Napisał Basia
to dobrze, że jesteś wrażliwą osobą i pomagasz w potrzebie. Tak robiło, robi i będzie robiło wiele z nas. Nie można mieć żalu do tych, którzy nie wysłali dotąd Marhanowi pieniędzy może te osoby czekają aż im listonosz przyniesie emeryturę? Tego przecież nie wiemy, tutaj nie chodzi o ratowanie życia ludzkiego albo o pomoc dla pogorzelców tutaj chodzi o utrzymanie stronki.
tematu nie zakończę
jestem zniesmaczona naciskami w sprawie sponsorowania strony P.Marka
Brakuje tylko imiennej listy darczyńców.
Zgłosiłam swój akces mimo że nigdy z tej strony nie korzystam.Z powodów ode mnie niezależnych
mogłam wpłacić dopiero wczoraj pare zł i poczułam sie jak oszust, to nie fer.Za okazaną pomoc należy podziękować a nie wylewać żale że obiecali a nie wpłacili.A co do wpłat na cele sakralne to już moim zdaniem gruby nietakt.
Każdy wpłaca lub nie tam gdzie uważa za stosowne
i nikomu nic do tego.Nie życzę sobie aby kto kolwiek dyktował mi gdzie i komu mam pomóc.To moja i tylko moja sprawa.
Wnioski: nie brać więcej udziału w takich
akcjach
  #50  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Sosenko...No właśnie.Myślę tak jak i Ty..Dokładnie..

Pozdrawiam cieplutko..

No cóż, o tej stronce dowiedziałam się dopiero teraz i podczytuję,przypominając sobie moją własną walkę z następstwami po udarze.5 lat temu..
Ci co mnie znają,wiedzą iż ...veni..vidi ..vici..Do następnego razu ,niestety..

ps.Jeszcze raz przeczytałam wypowiedź Marhana.Jednak inaczej odbieram go ,czytając na jego stronie a inaczej tutaj..
Wilhelmina uzurpuje sobie prawo osądzania ludzi.Raczej nikomu to się nie podoba..Tak myślę.
Ale ma rację wielką.Poznaje się ludzi z czasem.Ja właśnie dowiedziałam się ,co o mnie myślisz Urszulko.
Co zresztą się domyślałam od początku mojej tu bytności..
Ale wolno Ci ,oczywiście..I Wicek Wersal..

Ostatnio edytowane przez Lila : 15-03-2008 o 19:38.
  #51  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:39
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Dzięki

Liluś za sobre słowo
ja choleryk
więc mnie siekło
a Tobie zdrowia życzę
wbrew temu co tu niktórzy pisali
SZCZERZE
Buziaki
sosna
  #52  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Sosenko..hiii ..ja też choleryk..

Buźka - jak choleryk z cholerykiem ...
  #53  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 19:53
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Hmmm...

"Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła.
Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw.
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim"
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #54  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 20:06
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Basiu ;)

Cytat:
Napisał Basia
/.../ Jeszcze niedawno marzyło mi się stworzenie na naszym forum czegoś w rodzaju pomocy dla osób w potrzebie /bo na pewno takie osoby są/, teraz mi to przeszło bezpowrotnie.


Basiu,
chcę wrócić do tego Twojego pomysłu, bo uważam że jest bardzo dobry, a chwilowe "zawirowanie" w naszych rozmowach i uczuciach na tym wątku nie powinno mieć na ten pomysł wpływu.

Jak wiesz z mojego przykładu ludzie potrzebują różnej pomocy, nie koniecznie czysto materialnej.

Jeden potrzebuje pomocy w znalezieniu pracy,
inny w znalezieniu dobrego lekarza albo zdobyciu trudno dostępnego leku,
inny ma własną firmę ale za mało klientów i ledwie przędzie,
inny ma dom, na który go nie stać i potrzebuje pomysłu i pomocy w jego wykorzystaniu
inny szuka dawno wydanej książki, niezbędnej do pracy,
a część, oczywiście potrzebuje materialnej pomocy - też nie tylko pieniędzy, ale różnego rodzaju rzeczy.

A poza tym, każdy, ale to każdy kto jest w potrzebie potrzebuje "moralnego wsparcia", zainteresowania jego problemem, potwierdzenia, że nie musi się wstydzić o nim mówić, że to naturalne i normalne, że czasem my potrzebujemy innych ludzi, a czasem oni potrzebują nas.

I nie ma co robić z tego wielkiego halo, tylko zwyczajnie się powymieniać - dziś ja tobie, jutro ty mnie albo innemu potrzebującemu.

Czasem ludzie wcale nie wiedzą, że mają coś, co dla kogoś innego jest z jakiegoś powodu bardzo cenne.
A ci potrzebujący nie wiedzą, że zaspokojenie ich potrzeby jest na wyciągnięcie ręki.
Gdyby udało się tych ludzi ze sobą połączyć, czy wiesz, jaką byś miała zasługę w Niebie?

Jaki miałaś dokładnie pomysł na tę pomoc dla potrzebujących?
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #55  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 21:08
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Aniu pięknie i mądrze to ujęłaś

Cytat:
Napisał Anna_Maria_57
Basiu,
chcę wrócić do tego Twojego pomysłu, bo uważam że jest bardzo dobry, a chwilowe "zawirowanie" w naszych rozmowach i uczuciach na tym wątku nie powinno mieć na ten pomysł wpływu.

Jak wiesz z mojego przykładu ludzie potrzebują różnej pomocy, nie koniecznie czysto materialnej.

Jeden potrzebuje pomocy w znalezieniu pracy,
inny w znalezieniu dobrego lekarza albo zdobyciu trudno dostępnego leku,
inny ma własną firmę ale za mało klientów i ledwie przędzie,
inny ma dom, na który go nie stać i potrzebuje pomysłu i pomocy w jego wykorzystaniu
inny szuka dawno wydanej książki, niezbędnej do pracy,
a część, oczywiście potrzebuje materialnej pomocy - też nie tylko pieniędzy, ale różnego rodzaju rzeczy.

A poza tym, każdy, ale to każdy kto jest w potrzebie potrzebuje "moralnego wsparcia", zainteresowania jego problemem, potwierdzenia, że nie musi się wstydzić o nim mówić, że to naturalne i normalne, że czasem my potrzebujemy innych ludzi, a czasem oni potrzebują nas.

I nie ma co robić z tego wielkiego halo, tylko zwyczajnie się powymieniać - dziś ja tobie, jutro ty mnie albo innemu potrzebującemu.

Czasem ludzie wcale nie wiedzą, że mają coś, co dla kogoś innego jest z jakiegoś powodu bardzo cenne.
A ci potrzebujący nie wiedzą, że zaspokojenie ich potrzeby jest na wyciągnięcie ręki.
Gdyby udało się tych ludzi ze sobą połączyć, czy wiesz, jaką byś miała zasługę w Niebie?

Jaki miałaś dokładnie pomysł na tę pomoc dla potrzebujących?

miałam na myśli taką pomoc o jakiej piszesz. Sprawdziliśmy się na forum kiedy naszą Lucynkę dotknęła tragedia i myślę, że sprawdzimy się w innych sytuacjach /tylko Broń Boże nie takich traumatycznych, na wszelki wypadek odpukałam/. Jestem przekonana, że wśród nas są osoby którym pomoc jest potrzebna tylko nie mają śmiałości o tym mówić, pisać. Ciekawa jestem czy ten pomysł spodoba się naszym klubowiczom?
  #56  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 21:21
marhan marhan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2
Domyślnie Droga Sosno

Gdy wpłyną od Ciebie pieniądze, o których tutaj wspominasz, odeślę Ci je natychmiast! Nie mogę ich przyjąć od kogoś, kto po wysłaniu poczuł się jak oszust.

Mimo to serdecznie dziękuję za odruch Twojego serca, który za chwilę pokrył się z tego powodu żalem...

Marek
  #57  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 21:23
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Basiu ;)

Cytat:
Napisał Basia
miałam na myśli taką pomoc o jakiej piszesz. Sprawdziliśmy się na forum kiedy naszą Lucynkę dotknęła tragedia i myślę, że sprawdzimy się w innych sytuacjach /tylko Broń Boże nie takich traumatycznych, na wszelki wypadek odpukałam/. Jestem przekonana, że wśród nas są osoby którym pomoc jest potrzebna tylko nie mają śmiałości o tym mówić, pisać. Ciekawa jestem czy ten pomysł spodoba się naszym klubowiczom?

Może załóż wątek z takim tematem w dziale "Społeczeństwo" lub innym?

Bo tutaj nie każdy zajrzy
, uważając, że temat już zakończony
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #58  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 21:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał marhan
Gdy wpłyną od Ciebie pieniądze, o których tutaj wspominasz, odeślę Ci je natychmiast! Nie mogę ich przyjąć od kogoś, kto po wysłaniu poczuł się jak oszust.

Mimo to serdecznie dziękuję za odruch Twojego serca, który za chwilę pokrył się z tego powodu żalem...

Marek

No i właśnie..
Dobra i miła forumowiczka została tutaj potraktowana wstrętnie..Podwójnie..
A może Marku ,Twój ambasador popełnił nietakt ,delikatnie mówiąc ?

Faktycznie...Dziwny jest ten świat ..
  #59  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 21:36
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie Drogie Klubowiczki,serdecznie Was witam !

Urszulko,Bogusiu,Aniu,Lucynko,Lilu,Nino,Marylko,Ba siu i wszystkie, które pisały odpowiadając na apel Wilhelminy "Zastanów się..itd "-jesteście cudowne i wrażliwe osoby,bo inaczej ten apel by Was nie ruszył.Jestem z Wami od niedawna,czytam Wasze posty bo chcę Was bliżej poznać.Te w tym wątku przeczytałam wszystkie ! My kobiety takie jesteśmy,do wszystkiego podchodzimy b.emocjonalnie ! Dobrze to i źle,jak w życiu.Ale myślę, że ten wątek można już zakończyć.A najlepszym zakończeniem będzie nasze poparcie świetnego pomysłu Basi,doskonale rozwiniętego przez Anię!!!!
Ja Was popieram dziewczyny i myślę,że będzie nas dużo więcej.
Agnieszka.
  #60  
Nieprzeczytane 15-03-2008, 21:45
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

A ja poczulam sie dotknieta-nie mam pojecia co to za strona,nie mam czasu siedzieć w necie,nie mam pjęcia co to za Pan-prosilam o informację i dowiedzialam się.....Dziekuje-akurat trafilas Wilhelmino na osobę wyjątkowo otwarta na problemy innych ludzi.Sto razy zastanów się -zanim napiszesz następne glupstwo....
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę cz. III Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 540 08-01-2010 21:26
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę cz.II Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 507 22-02-2008 07:56
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 504 20-11-2007 16:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.