menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #102801  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 16:43
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Masz jakieś dziwne zakłócenia wzrokowe. Wojtyła nie musiał straszyć bo w "apokalipsie" parę lat przeżył.
A co do afer, to lepiej o aferach wewnątrz instytucji w której egzystował lepiej ... zmilczeć, bo trochę niepięknych by się znalazło.
A na dodatek Wojtyła został głową obcego państwa a Tusk jest urzędnikiem wybranym na dwie kadencje do instytucji, która jest ....naszą instytucją, którą sami sobie wybraliśmy i urzędnikiem, którego my też wybieraliśmy.
Może nie parę a parędziesiąt, a mimo to nie musiał straszyć dzieci i ich rodzin, że nie zdążą z pójściem do szkoły.
A to, że został zwierzchnikiem KK, a przy okazji głową Watykanu, to chyba znacznie lepsze niż bycie urzędnikiem instytucji międzynarodowej, wybranym powtórnie wbrew woli własnego rządu.
Myślę, ze dalsze snucie i tropienie sztucznych analogii w tym temacie mija się z celem.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce

Ostatnio edytowane przez Frat : 19-11-2017 o 17:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102802  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 16:48
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To pod ten piedestał zPiSizowano ostatnio jeden plac w Warszawie????
Nie zauważyłem. Nie jestem z PIS-u, a nie przepędzają mnie stamtąd.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102803  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:00
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Niby rozsądny człowiek, a zaklina rzeczywistość !
No cóż, skoro Tobie Donald Tusk kojarzy się głównie z wypowiedzią o nadchodzacym wrześniu, to ja musiałabym powiedzieć, że mnie Kaczyński kojarzy się głównie z wypowiedzią o tych co stali tam gdzie stało ZOMO. Fakt, przewidywania Tuska na szczęście nie sprawdziły się, natomiast Kaczyński łgał w 100 procentach, bo nie tylko lżył ludzi zasłużonych, którzy nigdy nie stali tam gdzie ZOMO, to na dodatek jako 100% mitoman i megaloman, przypisał sobie rolę, której nigdy nie odegrał, co dobitnie przypominał mu Frasyniuk.
A co do mojego porównania, czy Ci się to podoba czy nie, jest to całkowicie oparte na prawdzie - Tusk jest drugim po Wojtyle Polakiem, który objął tak wysokie stanowisko w instytucji miedzynarodowej. Niestety, jak na razie dopiero jest drugi. Wiecej Polaków dotąd tego nie osiągnęło. Można by jeszcze zaliczyć do tego grona Jerzego Buzka i w ten oto sposób Tusk spadł by na trzecią pozycję, ale nie jestem pewna czy Cię to satysfakcjonuje, bo to znów ta sama opcja, którą Kaczyński przyrównywał do ZOMO. Nawiasem Jurek Buzek prowadził legendarny zjazd "S" w Oliwii, kiedy o Kaczyńskim nikt nie słyszał.
Więc jakby nie liczyć Tusk drugi lub trzeci wybranym "primus inter pares".
I długo, długo, bardzo długo tak pozostanie.
I za to zaslugę należy przypisać Kaczyńskiemu.
Szanuję siłę skojarzeń, więc pozostańmy przy swoich, ale zwróć uwagę, że tak gorąco broniący Twej opinii Pluto – preferuje przeciwną niż Ty kolejność w tym rankingu.
A to, jak sama mogłaś przeczytać, dlatego, że Tusk nie został (dotychczas jeszcze) głową Watykanu, więc szefowaniem obcemu państwu się nie splamił.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102804  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Nie zauważyłem. Nie jestem z PIS-u, a nie przepędzają mnie stamtąd.

Ależ ja nie pytałem czy Cie przepędzają, tylko czy pod piedestał ten Twój kawałek podłogi sPiSizowano?
Bo do dużego piedestału jeden nieduży kandydat jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102805  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Szanuję siłę skojarzeń, więc pozostańmy przy swoich, ale zwróć uwagę, że tak gorąco broniący Twej opinii Pluto – preferuje przeciwną niż Ty kolejność w tym rankingu.
Ależ Fracie! Ja nie bronię opinii Hypatii a wyrażam własną. Na kanwie Twoich opinii

A jeśli tak zależy Ci to mogę kolejność odwrócić wedle Twego życzenia.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #102806  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:22
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Frat
Ależ Fracie! Ja nie bronię opinii Hypatii a wyrażam własną. Na kanwie Twoich opinii

A jeśli tak zależy Ci to mogę kolejność odwrócić wedle Twego życzenia.

Ależ odwrócenie tej kolejności spełniłoby przede wszystkim życzenie Hypatii, nie moje.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102807  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Frat][Może nie parę a parędziesiąt, a mimo to nie musiał straszyć dzieci i ich rodzin, że nie zdążą z pójściem do szkoły.... Nie będziemy się spierać o drobiazgi.
A z tą szkołą to może miał jakieś poufne wieści w tem temacie
[quote]
Cytat:
A to, że został zwierzchnikiem KK, a przy okazji głową Watykanu, to chyba znacznie lepsze
gdybym był złośliwy - a nie jestem- to bym spytał dla kogo i kiedy ?


Cytat:
niż bycie urzędnikiem instytucji międzynarodowej, wybranym powtórnie wbrew woli własnego rządu.

Lekarstwa na ogłupiały rząd który robi z siebie pajaca NIKT jeszcze nie wynalazł lekarstwa.
Ale chyba te kilkanaście miesięcy jakoś przeżyjesz i potem będziesz miał radosne dni kiedy na miejscu Tuska zobaczysz jakiegoś Niemca, Holendra, czy Francuza bo powtórka z Tuska raczej krajom tego regionu, a na pewno z POlski nie grozi. Podobnie jak papiestwo

]
Cytat:
Myślę, ze dalsze snucie i tropienie sztucznych analogii w tym temacie mija się z celem


Rozumiem, że ..... zarumieniłeś się z rozrzewnienia nad oboma przypadkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102808  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Napisał pluto37
Ależ odwrócenie tej kolejności spełniłoby przede wszystkim życzenie Hypatii, nie moje.
Fracie!
Czy mi się zdaje że przejawiasz jakieś profetyczne skłonności?
ja bym poczekał aż Hypatia swoje życzenia własnoręcznie objawi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102809  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:38
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Tak na marginesie - gdyby plagiatorzy mojego "kmiu" znali historię powstania tego słówka i jego znaczenie, to by nimi nieźle zatrzęsło !
A tak to mam trochę ubawu.
To tak jak to można się ośmieszyć przepisujac fragment haiku, bo to taki śliczny rysuneczek.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102810  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:45
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Tusk jest drugim po Wojtyle Polakiem, który objął tak wysokie stanowisko w instytucji miedzynarodowej. Niestety, jak na razie dopiero jest drugi. Wiecej Polaków dotąd tego nie osiągnęło.
Więc jakby nie liczyć Tusk drugi lub trzeci wybranym "primus inter pares".
I długo, długo, bardzo długo tak pozostanie.

Lo matko, no coz, dobry “Polak”, ktory potrafi wymienic tylko dwa nazwiska jako osoby najbardziej znanej i wplywowej w organizacjach miedzynarodowych, a szczegolnie jako nr.2 – Donald Tusk…z pewnoscia wywola usmiech.

Jezeli dobrze pamietam, to Polak byl zastepca Skretarza ONZu oraz najwyzszym ranga Polakiem na forum organizacji midzynarodowych, inny: zatepca sekretarza generalnego NATO, paru wysokiej rangi dyplomatow watykanskich, nawet jeden dziennikarz, ktory jednoczesnie byl wloskim deputowanym do Parlamentu Europejskiego, inny: pelniacy fukcje przewodniczacego Swiatowej Federacji Zydow Polskich, nastepny: prezydent IPM w Bruxeli, prestizowej organizachi skupiajacej najwybitniejszych prawnikow swiata, inny: prezydent PUGWASHu i nobelista…nie mowiac o doradcach prezydentow, m.innymi J.Cartera w USA.
Mysle, ze maja szanse zajac miejsce w kolejce przed Donaldem i chyba nie byliby szczesliwi aby ich porownywac do Nr.2..

PS. Nazwisk nie wymieniam...poglowkuj sobie!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102811  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:47
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Frat
A to, że został zwierzchnikiem KK, a przy okazji głową Watykanu, to chyba znacznie lepsze niż bycie urzędnikiem instytucji międzynarodowej, wybranym powtórnie wbrew woli własnego rządu.


To że Tusk został wybrany wbrew woli polskiego rządu i przy całkowitej akceptacji wszystkich pozostałych w równym stopniu świadczy o Tusku jak i o tym rządzie z którego opinią i wolą nikt, literalněe NIKT, się nie liczył i nadal nie liczy.
I to się nie zmieniło i nie zmieni.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 19-11-2017 o 17:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102812  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 17:48
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Rozumiem, że ..... zarumieniłeś się z rozrzewnienia nad oboma przypadkami
Jeśli już, to może tylko nad jednym. Nad drugim raczej pobladłem. I nie pytaj nad którym, zaufaj sile swej domyślności.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102813  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:04
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To że Tusk został wybrany wbrew woli polskiego rządu i przy całkowitej akceptacji wszystkich pozostałych w równym stopniu świadczy o Tusku jak i o tym rządzie z którego opinią i wolą nikt, literalněe NIKT, się nie liczył i nadal nie liczy.
I to się nie zmieniło i nie zmieni.
A liczył się ktoś z poprzednim? Rząd jak rząd. Można go różnie oceniać, ale zasiadanie w międzynarodowych gremiach wbrew stanowisku rządu swego kraju uważam za przejaw patologii zarówno ze strony osoby tam zasiadającej, jak i systemu pozwalającego na taki rodzaj wyboru.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102814  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:10
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Frat
A liczył się ktoś z poprzednim? Rząd jak rząd. Można go różnie oceniać, ale zasiadanie w międzynarodowych gremiach wbrew stanowisku rządu swego kraju uważam za przejaw patologii zarówno ze strony osoby tam zasiadającej, jak i systemu pozwalającego na taki rodzaj wyboru.
Chcesz powiedzieć, że Synod Biskupów pytał Gierka lub Jaroszewicza o zdanie?!?!?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102815  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:26
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lo matko, no coz, dobry “Polak”, ktory potrafi wymienic tylko dwa nazwiska jako osoby najbardziej znanej i wplywowej w organizacjach miedzynarodowych, a szczegolnie jako nr.2 – Donald Tusk…z pewnoscia wywola usmiech.

Jezeli dobrze pamietam, to Polak byl zastepca Skretarza ONZu oraz najwyzszym ranga Polakiem na forum organizacji midzynarodowych, inny: zatepca sekretarza generalnego NATO, paru wysokiej rangi dyplomatow watykanskich, nawet jeden dziennikarz, ktory jednoczesnie byl wloskim deputowanym do Parlamentu Europejskiego, inny: pelniacy fukcje przewodniczacego Swiatowej Federacji Zydow Polskich, nastepny: prezydent IPM w Bruxeli, prestizowej organizachi skupiajacej najwybitniejszych prawnikow swiata, inny: prezydent PUGWASHu i nobelista…nie mowiac o doradcach prezydentow, m.innymi J.Cartera w USA.
Mysle, ze maja szanse zajac miejsce w kolejce przed Donaldem i chyba nie byliby szczesliwi aby ich porownywac do Nr.2..

PS. Nazwisk nie wymieniam...poglowkuj sobie!
Nie od dziś wiadomo, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem......lub jesteś większym kretaczem niz sądziłam.
A gdzie i kiedy napisałam, że to jedyni Polacy znani tak w ogóle? Napisałam wyraźnie, a osobom szczególnej troski powtarzam - osoby na czołowych stanowisko w instytucjach miedzynarodowych !
Więc się znów nie ośmieszaj mówiąc o stanowiskach trzeciorzednych.
A gdybyś już tak bardzo się uparła światowa osobo, to mogłabyś przywołać postać z zupełnie innej bajki, która została wybrana na szefa bardzo ważnej instygucji - choć trudno ją wprost nazwać międzynarodową . Jest Polakiem, a ściślej Polką, ma niezaprzeczalny dorobek i autorytet międzynarodowy. Instytucja mieści sie w kraju w którym ponoć pomieszkujesz.
Osobą tą jest.........
No właśnie, poszukaj sobie. Oczywiście zakładając, że wiesz co szukać i gdzie.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102816  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:27
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Chcesz powiedzieć, że Synod Biskupów pytał Gierka lub Jaroszewicza o zdanie?!?!?!
A słyszałaś, aby Gierek lub Jaroszewicz zgłaszali sprzeciw wobec tego wyboru lub samej chęci uczestnictwa?
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102817  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie od dziś wiadomo, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem......lub jesteś większym kretaczem niz sądziłam.
A gdzie i kiedy napisałam, że to jedyni Polacy znani tak w ogóle? Napisałam wyraźnie, a osobom szczególnej troski powtarzam - osoby na czołowych stanowisko w instytucjach miedzynarodowych !
Więc się znów nie ośmieszaj mówiąc o stanowiskach trzeciorzednych.
A gdybyś już tak bardzo się uparła światowa osobo, to mogłabyś przywołać postać z zupełnie innej bajki, która została wybrana na szefa bardzo ważnej instygucji - choć trudno ją wprost nazwać międzynarodową . Jest Polakiem, a ściślej Polką, ma niezaprzeczalny dorobek i autorytet międzynarodowy. Instytucja mieści sie w kraju w którym ponoć pomieszkujesz.
Osobą tą jest.........
No właśnie, poszukaj sobie. Oczywiście zakładając, że wiesz co szukać i gdzie.


CO NA TO ADMINISTRACJA?

na wypociny tak pamiętającej regulaminie?
i ta pogarda baby z magla....dno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102818  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Tak na marginesie - gdyby plagiatorzy mojego "kmiu" znali historię powstania tego słówka i jego znaczenie, to by nimi nieźle zatrzęsło !
A tak to mam trochę ubawu.
To tak jak to można się ośmieszyć przepisujac fragment haiku, bo to taki śliczny rysuneczek.....


jakoś nikogo głębia użytych przez ciebie leksemów nie interesuje.

ale skoro z tego masz ubaw
wyrazy współczucia z powodu ubóstwa pretekstów do radości.

Smutne życie....bardzo smutne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102819  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 18:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Przecie nie za rządów demokratycznych dawałeś drapaka.
I może zamiast pytać o inne potomstwo to pochwal się własnym i powiedz nam w jakim jezyku ojcze nasz artykuują. I Litwo ojczyzno moja...

Masowa emigracja zaczęła się od 88-ego co byś wiedział gdybyś mieszkał w POlsce..... i trwa. Bo dzięki wydarzeniom w których nie brałeś udziału .... mogą wybrać sobie do życia takie miejsce, które chcą.


A co do tego czy chcą czy nie być POlakami, to jak chcą to są. Ostatnio są tacy, którzy jak widzą polskich faszystów to jakoś ich mniej się robi.

Dzięki takim jak ci z PO i ich starszym kolegom z UW/D
nawet ty możesz być POlakiem, bo takie uchwalili ustawy.


Następna wycieczka osobista.
Pewnie Karol wspomni o tym, że jednak on nie podlegał pod deportację

Tak to jest, gdy zazdrości się tym, którym się udało,
a Polakiem jest się zawsze o ile tylko nie jest się polskojęzycznym przybłędą.

PS. na TT pojawił się wzruszający filmik Polki podróżującej przez Teksas.
W tle lecąca z radia muzyka- Kwiaty Polskie.

Dla Was Polonio!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ymu6jpkNzmE
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102820  
Nieprzeczytane 19-11-2017, 19:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Tusk straszy Kremlem.
Może w końcu nam powie, w jakie słowa Putina się tak pilnie wsłuchiwał na sopockim molo przed Smoleńskiem?
Szczegóły techniczne czy pogoda?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.