menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 08-04-2020, 16:44
krysia.paprocka1956's Avatar
krysia.paprocka1956 krysia.paprocka1956 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 20
Domyślnie

Ja staram się raz w roku wybrać z siostrą nad morze - do GDyni ciekawe jak będzie w tym ale dzieci zabrały mnie w zeszłym roku do osady Kietlice nad mamrami - cisza, spokój było super polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 26-05-2020, 00:11
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

To już kwestia Waszych upodobań. Jeśli cenicie sobie morze, to nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, byście właśnie tam się wybrali. Ja mogę Wam na pewno zasugerować, byście pomyśleli o skorzystaniu z apartamentów od http://www.sunandsnow.pl/ bo możecie znaleźć w nich najlepsze miejsca pod kątem standardu w wielu miastach w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 28-05-2020, 19:58
Meddeline Meddeline jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice
Posty: 91
Domyślnie

W sumie to kocham jedno i drugie, ale chyba częściej chodzę w góry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 22-09-2020, 18:19
pszczolka12 pszczolka12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Kostrzyn
Posty: 19
Domyślnie

Ja chyba wolę morze. W góry jeżdżę bardzo rzadko. Ostatnio na https://www.ceneolokalnie.pl/nowy-sacz/namioty znalazłam namioty i już planuję kolejny urlop. Tym razem chcę jechać pod namiot nad morze lub za granicę. Jeszcze nigdy nie byłam na biwaku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 30-11-2020, 13:28
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Jeśli chcielibyscie wybrać się gdzieś na weekend nad morzem, polecam hotel Rigga:
http://www.hotel-rigga.com.pl/ - hotel znajduje się we Władysławowie.
Byliśmy tam w tym roku na naszej rocznicy ślubu. Pobyt był udany. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Obsługa hotelowa bardzo profesjonalna i przemiła. Posiłki również bardzo dobre. Zróżnicowane i dosć ekskluzywne.

Już jest tam oferta sylwestrowa - liczę na to, ze w tym roku uda się jednak pobawić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 02-12-2020, 15:16
Meddeline Meddeline jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice
Posty: 91
Domyślnie

Osobiście wolę góry, ale ostatnio jest na szlakach tyle ludzi, że już nie wiem gdzie jeździć, żeby było trochę spokojniej... Macie jakieś pomysły?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 04-12-2020, 15:43
Kasia_47 Kasia_47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Slask
Posty: 1
Domyślnie

Dzien dobry,
Kasia z tej strony, jesli moge sie przylaczyc 😉
Uwielbiam wedrowki gorskie, sciezki wsrod wysokich traw, bezkresna zielen i przede wszystkim cisze ☺ ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 15-04-2021, 14:03
kordianka kordianka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 193
Domyślnie

To ja się wyłamię bo najlepiej czuje się na Mazurach Zwykle zatrzymujemy się w okolicach Olsztyna w Hoteliku Szczęsne, bo jest wygodnie, kameralnie i niedrogo. Stąd jest dobra baza wypadowa na piesze, rowerowe i samochodowe wycieczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 19-04-2022, 12:54
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Byłam na Mazurach pierwszy raz rok temu. Mieszkaliśmy w okolicach Piszu w bardzo fajnej willi (link na blogu) nad jeziorem Ros. W tym miejscu raczej się nie dało kąpać bo było mocno zarośnięte. Na kajaki wybraliśmy się na spływ Krutynią i zrobiliśmy tą 16 km trasę. Kąpaliśmy się w Śniardwach, do którego dojeżdżałyśmy z Willi na rowerach. Leciałam tez motolotnia w okolicach Gizycka!

W tym roku zastanawiamy się czy nie zapisać się na kurs żeglarski:
https://sztormgrupa.pl/index.php/kursy/

Widziałam takie możliwości tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 20-04-2022, 13:32
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 591
Domyślnie

Niektórzy mówią że Szczecin leży nad morzem ,ha,ha więc powinnam kochać morze ponieważ bywałam nad nim częściej. Ale nie lubię. Zgadzam się z Majką Jeżowską, która śpiewa, że "na plaży jest wesoło, bo można kopać dołek. I wszędzie dużo piasku i pisku oraz wrzasku." Alkohol, brud, pety, brak toalet ,rozbrykane dzieci, głośna muzyka, nieśmiertelny "parawaning" i tłok - to tylko niektóre rzeczy, które najczęściej mnie irytują nad polskim morzem.
Więc jak tylko mogę jadę w góry. Pomimo że prawie wszyscy psioczą na Zakopane, ja je kocham. Uwielbiam chodzić po górach i cieszyć się tym, że znów pokonałam granice własnych możliwości. I że zdrowie i kondycja mi jeszcze na to pozwala. Kocham Tatry za zapierające dech widoki z dołu i ze szczytu. Te widoki są bezcenne. Teraz mam wakacje cały rok, więc wybieram mniej oblegane miesiące. Nie pcham się w wakacje i w długie weekendy. Staram się odwiedzać moje ulubione miejsca: m.in. stary cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Rusinową Polanę, schronisko w Dolinie Pięciu Stawów, Smreczyński Staw, Dolinę Gąsienicową czy Czerwone Wierchy. Tatry to moje największe marzenie i szczęście. To towarzyszące zmęczenie, ból nóg, trud, i satysfakcja jaką daje bycie na szczycie. To coś pięknego. Zdecydowanie góry! To jest to.

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 21-04-2022 o 14:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 18-05-2022, 12:59
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

W Polsce - góry. Za granicą morze. Teraz znowu jedziemy do Karpacza. Ale już pogoda lepsza, to postawimy na wędrówki. Tu: https://rezydencjakarpacz.pl/karpacz...sz-w-karpaczu/ znalazłam opisy szczytów, jakie można zdobyć. Co polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 06-04-2023, 10:13
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 880
Domyślnie

A może jezioro? W zeszłe wakacje spędziłam z rodziną czas w Okunince nad Jeziorem Bialym i bardzo miło wspominam ten wyjazd. Miejscowość kameralna, przyjemna i spokojna.

Na miejscu wynajęliśmy domek:
https://szyszka-okuninka.pl/ Daję namiar na domek jakby ktoś chciał tam spędzić trochę czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 17-05-2023, 14:24
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Bez względu na to gdzie zdecydujesz się jechać na wakacje, pamiętaj aby na ten czas przewidzieć atrakcje, które pomogą Ci miło i ciekawie spędzić czas. Pod adresem: https://www.sailor.pl/ dostępna jest oferta czarteru jachtów różnych rodzajów. Myślę, że to zapewni Wam niezapomniane wrażenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kochajmy nasze Morze Bałtyk Scarlett Fotografia 128 18-01-2021 14:01
Nad morze jesienią Mermera Podróże, turystyka 10 24-10-2019 19:30
Morze jesienią marta60 Podróże, turystyka 7 20-12-2018 14:18
Gdzie do sanatorium nad morze? adka Choroby, badania, terapie 4 08-07-2015 07:44
A może nad morze? poduszyciel Podróże, turystyka 5 15-07-2012 11:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.