menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-06-2008, 13:22
xyz58 xyz58 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 339
Post Palenie papierosów a cukrzyca - komentarze


Komentarz do artykułu: Palenie papierosów a cukrzyca
--------------------
Choruje na cukrzyce , jesli chodzi o diete staram sie ja utrzymywac,wysilek fizyczny w normie cwicze codziennie natomiast pale i wlasnie po przeczytani tego artykolu jestem przerazony, ze palenie ma az tak wielki wplyw na powstanie i rozwoj cukrzycy , przyznam szczerze ze wiedzialem ,ze palenie szkodzi to oczywiste ,ale w przypadku cukrzycy az tak bardzo o tym nie wiedzialem. Jest to pradwa albowiem dzis rozmawialem z kolega , ktorego bola nogi, chodzi z trudem i diabetolog mu powiedzial wprost prosze rzucic palenie i choroba nog ustapi , Mam teraz niekwestionowany argument by palenie rzucic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 02-06-2008, 14:44
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Palenie to nałóg niemodny i niezdrowy a w dodatku cukrzyca to wybuchowa mieszanka. Sory żaruję, mimo że z takich rzeczy się nie kpi.
Jak czytam Wasze dobre rady to aż zazdrość mnie ogarnia. Ja mam cukrzycę od przeszło dwudziestu lat. Kochamy się i nawet inhalacja jej nie przeszkadza. Pewnie spotka mnie za to kara ale nic to. Nikt nie musi brać ze mnie przykładu bo robię wszystko na opak i wszelkie zakazy odnoszą odwrotny skutek. No cóż taka już jestem i dobrze mi z tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.