menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 15:37
Mirosław Mirosław jest offline
Czasem zajrzy
Moderator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 120
Post Tusk nie chce być prezydentem - komentarze


Komentarz do artykułu: Tusk nie chce być prezydentem
--------------------
Może to i lepiej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 16:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirosław
Komentarz do artykułu: Tusk nie chce być prezydentem
--------------------
Może to i lepiej...

Szczególnie dla niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 18:47
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Napisałem nie tak dawno coś w tym sensie cokolwiek zrobi (Tusk) to i tak będzie źle. Czyli jakkolwiek sie obróci i tak z tyłu d.... Wielce szlachetni panowie z parti gdzie jest podobno prawo i sprawiedliwość wymyślają co im ślina na język przyniesie, stchórzył, kłopoty mieszkaniowe, zmieni decyzję. Czas i pora nie ta, tak jakby każda inna była właściwa.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 19:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Tadziu, na uczulenie to wapno najlepsze. Jipowi pomaga.

Lewica też dywaguje i cieszy się z tej wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 19:14
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

iii mój kandydat ma drzwi otwarte na oścież
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 19:15
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tadziu, na uczulenie to wapno najlepsze. Jipowi pomaga.

Lewica też dywaguje i cieszy się z tej wiadomości.
Lilu z uczuleniem to doskonale wiem z innych powodów (tu nie będę się rozczulał) i wzajemnie też macie uczulenie. Ogladałem tv krótko bo 10.50-11.30 z powodów opiekuńczych i w tym czasie po wystąpieniu Premiera dwa głosy panów z PiS-u próbujących ośmieszyć decyzję Tuska. Zastanawiałem się czy to jest poważne. Później będą szczekać, że nie powiedzieli tego co powiedzieli, nie jechali za kolumna policji tylko się podpięli ech szkoda gadać. Głosy były na żywo i niemożliwe było zmanipulowanie. Tak bedzie przedstawiane tu i gdzie indziej.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 19:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Później będą szczekać, że nie powiedzieli tego co powiedzieli, nie jechali za kolumna policji tylko się podpięli ech szkoda gadać. .

Ech.Szkoda faktycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 19:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Premiera dwa głosy panów z PiS-u próbujących ośmieszyć decyzję Tuska. Zastanawiałem się czy to jest poważne. Później będą szczekać, że nie powiedzieli tego co powiedzieli
Jeden z "panów" to była Gęsicka. Powiedziała że Tusk się boi z dwóch powodów. Jeden to że może nie wygrać prezydentury, bo afera hazardowa może zaciążyć, a drugi że w tym czasie rozwalono by PO walcząc o schedę. Jak by nie wygrał to by został na lodzie.

Taki mniej więcej sens był. Tusk by nie wrócił na stanowiska już zajęte. Czyli na lodzie. Drugiego pana z PiS nie widziałem. Był natomiast Napieralski. Mniej więcej treść ta samo. No Szmajdzińskiego jeszcze zachwalił.

Potem w studiu dyskusja dwóch i redaktora. A ja siedziałem jak na szpilkach, nie wiedząc ile jeszcze takich gadek puszczą, jak komisja już skończyła przerwę i to mi ucieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 19:56
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaziu widocznie inne kanały oglądaliśmy. Ja tvn-24 i był telefonicznie Kurski i Wypych. Jak nic panowie a nie pani Gęsicka. Na hazardową nie ma czasu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 20:57
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kaziu widocznie inne kanały oglądaliśmy. Ja tvn-24 i był telefonicznie Kurski i Wypych. Jak nic panowie a nie pani Gęsicka. Na hazardową nie ma czasu.
Tadeusz, co Ty nie wierzysz Kazikowi, Kurski to Gęsicka a Gęsicka to Wypych, albo odwrotnie , Kazik to wie i jak on wie to wie, cofnie się parę postów, no tak około 30 nazad, wyszuka link, poszpera i masz co nie co do czytania pozawijane i na końcu i tak wyjdzie, że jak śnieg pada to Tuska wina i obrazek jak Tusk czapkę indiańską nosi, albo jeszcze głupszy, wstawi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 21:07
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Pożyjemy zobaczymy.
Pamiętam jak taki jeden "Pinokio" mówił "Nie będę Premierem jak brat zostanie Prezydentem" i co wyszło pewnie część pamięta. Linków nie ma sensu szukać i podpierać się nimi jak za przeproszeniem kulawy kulą (inwalidzką).
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 21:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kaziu widocznie inne kanały oglądaliśmy. Ja tvn-24 i był telefonicznie Kurski i Wypych. Jak nic panowie a nie pani Gęsicka. Na hazardową nie ma czasu.
Na pewno inne. Jestem u siostry-nie posiada TVN24. Ja mieszkam blisko [10 minut] też nie mam tego. Anteny zbiorcze. Nie wiem jak to zrobili bo ja mam więcej niż siostra tzn. "Historia", "TV5" i "Kultura". Czego ze zwykłej dachowej nie powinno być. No ale mam to. Nie wiem co potrzeba na TVN24. Kablówka lub satelita. Mnie wystarcza co posiadam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 21:17
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaziu, to czemu piszesz
Cytat:
Jeden z "panów" to była Gęsicka
.
Jak zwykle wątpisz w to co ktoś inny pisze i widzi. Powinieneś dla ścisłości ja widziałem w kanale xxx tego i owego a nie brać w cudzysłów czyjąś wypowiedź
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 21:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Tadeusz, co Ty nie wierzysz Kazikowi, Kurski to Gęsicka a Gęsicka to Wypych, albo odwrotnie , Kazik to wie i jak on wie to wie, cofnie się parę postów, no tak około 30 nazad, wyszuka link, poszpera i masz co nie co do czytania pozawijane i na końcu i tak wyjdzie, że jak śnieg pada to Tuska wina i obrazek jak Tusk czapkę indiańską nosi, albo jeszcze głupszy, wstawi...
Sprawy nie znasz jak zwykle a głos zabierasz. Poczytaj mój post powyżej. Ja oglądałem TV info, czekając na występy Mira.
Żółwiki które innym proponowałeś to akurat Twój poziom dowcipu. Już niejednej osobie proponowałeś wklejkę i się wyśmiali. No nie z żółwików oczywiście. Tusk zrezygnował, chyba że będzie kampania "startuj" i powie "niechcem ale muszem".

Podobno pozostałym szanse wzrosły, zażywaj więc podwójne wapno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 21:26
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kaziu, to czemu piszesz
.
Jak zwykle wątpisz w to co ktoś inny pisze i widzi. Powinieneś dla ścisłości ja widziałem w kanale xxx tego i owego a nie brać w cudzysłów czyjąś wypowiedź
Oglądałem TV info, bo tam komisja hazardowa. Tam najwięcej informacji. Czyli nawet oglądając TV od 10,50 do 11,30 nie oglądałeś Mira? Występ Tuska był jak w hazardowej zrobili przerwę.
Też nie podałeś jaki kanał oglądałeś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 21:42
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

W # 6 zaznaczyłem czemu nie oglądałem.Są ważniejsze sprawy jak idiotyczna hazardowa. Kto komu dokopie kto ma rację. Wszystkie te komisje warte siebie, zebrać kasę i pokazać jakim się jest pyskatym. Cóż w pyskowaniu (gadulstwie) prym wiodą panie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 23:14
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Oj, Tadeuszu zaraz panie obrażać z powodu rezygnacji premiera z chęci bycia prezydentem. Nie każdy musi odczuwać zapał do mieszkania w pałacu. Ileż to okien do mycia, odkurzania żyrandoli kryształowych, zgroza jeśli chodzi o sprzątanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 28-01-2010, 23:25
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

I to jest dobra decyzja w sensie rozsadku.. ja ma od cholery zastrzeżeń co do PO ale nie widzę innego rozwiązania, sie rzadko wypowiadam na tematy polityczne bo akurat mało kogo szanuję w polityce, ale ze strony Tuska to była dobra decyzja i jestem za....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 06:13
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Oj, Tadeuszu zaraz panie obrażać z powodu rezygnacji premiera z chęci bycia prezydentem. Nie każdy musi odczuwać zapał do mieszkania w pałacu. Ileż to okien do mycia, odkurzania żyrandoli kryształowych, zgroza jeśli chodzi o sprzątanie.
Ani mi w głowie obrażać miłe panie, ale widząc i słysząc panie Wrona i Kempa taki nasuwa się wniosek przynajmniej w stosunku do nich. Mycie okien? to tej czy tamtej partii czy osoby Premiera, Prezydenta nie robią tego osobiście. Mają ludzi od tego.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 09:40
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Żółwiki które innym proponowałeś to akurat Twój poziom dowcipu. Już niejednej osobie proponowałeś wklejkę i się wyśmiali.
Podobno pozostałym szanse wzrosły, zażywaj więc podwójne wapno.
To fajnie, że się śmiali , bo to śmieszne, a szanse pozostałym wzrosły z wyjątkiem szans jednego z pozostałych czyli LK
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.