menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 06-10-2018, 12:55
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Cytat:
Sylwia napisała -nowa partia, może być świetna
Myślę że brakuje partu na naszej zabetonowanej scenie politycznej która da wyborcom wreszcie zagłosować na program który ta partia będzie starała się zrealizować.Partia której zasadą będzie budowanie wspólnoty a nie jej dzielenie na różne frakcje wzajemnie się zwalczające .Wyborcy nie mają możliwości normalnego wyboru , politycy z PO-PiS stawiają wyborcę przed wyborem : głosuj za dżumą albo cholerą. Takie od lat żebractwo polityków przyrośniętych do foteli o głosy wyborców.

W sumie PO i PIS są zadowolone tym że mało ludzi uczestniczy w wyborach bo dzieląc równo stały elektorat można rządzić wieczność raz jedni potem drudzy i powtórka z rozrywki.Dwadzieścia procent stałego elektoratu umożliwia bycie przy korycie.Ustawy związane z wyborami preferują duże partie ,drobna manipulacja i mamy to co widzimy gdzie ustawy przegłosowywane są bez konsultacji społecznych.
Czy się te dwie partie czymś różnią ??? Ostatnie głosowanie w sejmie.89 posłów z PO głosowało za Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych , zaledwie 11 było przeciw , a 36 wstrzymało się od głosu lub wysunęło kartę z czytników .

Nowa partia na scenie politycznej wywołuje agresję wśród otumanionych i zwaśnionych elektoratów nie potrafiących samodzielnie myśleć .Oni zakochani w swoich wodzach grających przed społeczeństwem rolę GURU.Będą wszystko krytykować insynuując rzecz które są nie prawdziwe plotąc nie na temat "Trzy po trzy".
Proboszcz średniej wielkości parafii w Polsce płaci miesięcznie tylko 115 złotych podatku. Czy to jest sprawiedliwe?
Czas na zmianę! Robert Biedroń
To pytanie do elektoratu jeżeli twoje poglądy są zbieżne z tym co mówi Biedroń Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas 759 680
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 11:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[

Nowa partia na scenie politycznej wywołuje agresję wśród otumanionych i zwaśnionych elektoratów nie potrafiących samodzielnie myśleć .

Oni zakochani w swoich wodzach grających przed społeczeństwem rolę GURU.
Będą wszystko krytykować insynuując rzecz które są nie prawdziwe plotąc nie na temat "Trzy po trzy".]

miłość niejedno ma imię
PZPR,SD,Palikot,Grodzka i to wszystko prezentowane przez CZŁONKA czego? Jakiej PARTII? No? ZGADZA się! NOWOCZESNA!!!!!!!!!!

INNYMI słowy członek ten sam, tylko obiekty miłości/guru się zmieniają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 15:45
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

..........."Za co poseł Kaczyński bierze pieniądze ⁉️" Arkadiusz Myrcha . Kiedy od maja nie bierze udziału w pracach Sejmu .????

BEZ ŻADNEGO TRYBU, ponad jakimkolwiek prawem absolutny władca i dojarz pieniędzy z budżetu państwa, a więc z naszych kieszeni jako polskich podatników.

Jesteśmy wszyscy, nie tylko pisowski Lud, współwinni, bo ten stan rzeczy tolerujemy.
Jest to ewenement na skalę cywilizowanego Świata, no, chyba że my, jako państwo i jako społeczeństwo, przestaliśmy być państwem cywilizowanym, a staliśmy się jakąś republiką bananową, w której prawem jest prawo dżungli dla wybranych i surowe, jeszcze cywilizowane dla zwykłych śmiertelników nie zwolenników tego nieformalnego absolutnego władcy i jego miłośników także dojących nasze, publiczne pieniądze, na masową skalę 👺👮*♂️💂*♀️👺

LUDZIE !!!
Kiedy wybudzicie się z letargu ? Kiedy weźmiecie w swoje ręce dobro państwa i narodu ?
Kiedy uświadomicie sobie, że nie sondaże przestaną być dla Was miernikiem i katalizatorem do podejmowania działań lecz realne siły tkwiące w nas samych, także siły tkwiącej w nas, pod względem liczbowym ???..........


Dziwicie się że Biedroń na forum publicznym mówi że należałoby wszystkich Posłów w Sejmie i Senacie podmienić.Dobrze że PO 2 tygodnie przed wyborami o tej sprawie sobie przypomniało . Czas na zmianę! Robert Biedroń To pytanie do elektoratu jeżeli twoje poglądy są zbieżne z tym co mówi Biedroń Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 110
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 17:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[SIZE="3"]..........."Za co poseł Kaczyński bierze pieniądze ⁉️" Arkadiusz Myrcha . Kiedy od maja nie bierze udziału w pracach Sejmu .????

ale to nie BIEDROŃ odważył się zapytać...
Niestety...

Albo brakło mu refleksu, albo taka gapcia z niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 19:31
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

..........."Za co poseł Kaczyński bierze pieniądze ⁉️" Arkadiusz Myrcha . Kiedy od maja nie bierze udziału w pracach Sejmu .????

BEZ ŻADNEGO TRYBU, ponad jakimkolwiek prawem absolutny władca i dojarz pieniędzy z budżetu państwa, a więc z naszych kieszeni jako polskich podatników.

Jesteśmy wszyscy, nie tylko pisowski Lud, współwinni, bo ten stan rzeczy tolerujemy.


Jeżeli Kaczyński pobierał pieniądze nie słusznie to Poseł A.Myrcha z Platfprmy Obywatelskiej powinien złożyć zawiadomienie do Prokuratury bo jest odważny i wie o co chodzi. A w swoim newsie do prasy zapomniał podać czy Kaczyński w miesiącu czerwcu lipcu sierpniu i wrześniu pobierał diety sejmowe.??? czy też nie . ??? Myślę że wie że nie przebywał też na urlopie .??? Panisko z Platformy Obywatelskiej też nas powinien oświecić dlaczego nasz strażnik pieniędzy budżetowych wcześniej sprawy nie nagłośnił i czekał do października.

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 166 Oni wszyscy w sejmie nadają się do podmienienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 20:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[ Oni wszyscy w sejmie nadają się do podmienienia[/b][/b] [/size]

w czasie ostatnich wyborów 2015 dokonał lud podmiany.
spuścił w kanał BIEDRONIA, GRODZKĄ, PALIKOTA oraz resztę rozedrganych emocjonalnie w/w tzw lewicowych.


to po co ludowi powroty do skompromitowanych "polityków" po których zostały obiecanki-cacanki?

No i dalej pozostaje ciekawostką przyrodniczą ten drobiazg
jakim jest chęć dekapitacji parlamentarnej własnych towarzyszy partyjnych przez CZŁONKA Nowoczesnej

To coś w stylu Morawieckiego, Czarneckiego i Gowina tu cacy-cacy a kapowały do konkurencji.
Takie sparszywiałe członki były
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 08-10-2018, 12:23
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Pluto piszesz o 2015 roku niedługo napiszesz o 1989 tylko nie na temat który poruszyłem newsa polityka Platformy w roku 2018 , który w swoim oświadczeniu odwoływał się do emocji , nasze Panisko z PO ledwo liznęło i chce błysnąć przed gawiedzią która nie myśli.
Powtarzam ,jestem członkiem partii .Nowoczesna i tego nie ukrywam , koalicję z PO poparłem i występujemy razem w wyborach samorządowych. Ale nie znaczy to że nie mam zwracać uwagi na wszelką głupotę robioną przez koalicjanta .Ci co nie zgadzali się z koalicją z partii odeszli bo tak funkcjonuje partia .Nowoczesna. Czasy klakierstwa znane z manifestacji górniczych w spodku to już historia.Uważam że w Sejmie powinno być więcej partii stąd inicjatywę Biedronia popieram.

Pluto stosujesz zwykły chwyt erystyczny pisząc o wszystkim a nie o tym co nas może zainteresować w tej sprawie.
-Czy Poseł Kaczyński pobierał diety poselskie w okresie kiedy nie uczestniczył w pracach Sejmu.??
- Czy obecność ma usprawiedliwioną czy też nie.?? i czego dotyczyła. ???
- Czy są jakieś przesłanki by nastąpiło złamanie prawa.???

Masz wiedzę ?? A jak jej nie masz to "spadaj" większość na forum nie jest zainteresowana twoimi odczuciami.

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 383 Większość w sejmie nadają się do podmienienia

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 08-10-2018 o 12:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 08-10-2018, 13:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=waclaw46][
Cytat:
Powtarzam ,jestem członkiem partii .Nowoczesna i tego nie ukrywam , koalicję z PO poparłem i występujemy razem w wyborach samorządowych.
Znowu kumbinujesz jak lejkonik na wybiegu, bo poprzednio
dorabiałeś za aktywistę w SD pod dyrekcją PISKORSKIEGO
też w charakterze CZŁONKA i u PALIKOTA i reszty też
czyli nic się nie zmieniło ...powtórzę ku pamięci.
CZŁONEK ten sam, tylko obiekty miłości [partyjnej] się zmieniają
Cytat:
Pluto stosujesz zwykły chwyt erystyczny pisząc o wszystkim a nie o tym co nas może zainteresować w tej sprawie.
Erystyka w służbie NARODU!
No i ty chwytasz BIEDRONIA, a mnie bronisz chwytać się erystyki? NIEŁADNIE oj! nie ładnie! Ja ci w co chwytasz nie zaglądam.
I nie wiem co was..... ale mnie i nas interesuje przypadek
rozpusty erotycznej w wyborach politycznych.
Rozumiemy bowiem, że można raz zmienić obiekt miłosnych zalotów, ale co chwilę ganiać jak "panienka za dolarem" to nie uchodzi. Naszym zdaniem.

Cytat:
-Czy Poseł Kaczyński pobierał diety poselskie w okresie kiedy nie uczestniczył w pracach Sejmu.??
- Czy obecność ma usprawiedliwioną czy też nie.?? i czego dotyczyła. ???
- Czy są jakieś przesłanki by nastąpiło złamanie prawa.???
to już ustaliliśmy, że NIE BIEDROŃ o to pytał i nie jego sympatyk i nikt z nich donosu do prokuratora nie złożył.
chyba że Biedroń tym dziełem się nie pochwalił.
Cytat:
Masz wiedzę ?? A jak jej nie masz to "spadaj" większość na forum nie jest zainteresowana twoimi odczuciami.
nie licz na to i zachowuj się! My ci nie każemy spadać mimo że twoimi stosunkami z BIEDRONIEM wielu zainteresowanych nie widać.
My zaś traktujemy je jako ciekawostkę przyrodniczą i rozrywkową.

Cytat:
Większość w sejmie nadają się do podmienienia
To już NIE WSZYSCY??????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 08-10-2018, 15:07
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Wątek ten to nie budka z piwem i bełkotanie nie na temat i nie zamierzam się zniżać do waszego poziomu ,obowiązującego na wątkach politycznych.Co zrobił Biedroń widzimy , bo Słupsk był w ogonie miast Polskich a obecnie w rankingu jest po środku.Zrobił to za cztery lata swojej kadencji.
Czy ty konkretnym możesz się pochwalić zarządzałeś koncernem zakładem państwowym który nie splajtował a może byłeś Prezydentem miasta Pluto37 ??? , bo dzieci każdy spłodzić może czy je zaadoptować. Poglądy twoje są jak za "Króla Ćwieczka" .Na marginesie przypominam "matołkom" że to metafora ,należy sobie odświeżyć też pojęcie co to jest erystyka bo jesteście nudni od ciągłego wam tego mojego przypominania.

O waszej Pluto " Debacie oksfordzkiej" na forum SC świadczą interwencje administracji , to nie pisz Pluto że jesteście święci jak JPII. Ja jestem w koalicji jako członek .Nowoczesnej z Platformą Obywatelską , a ty Pluto deklarujesz się jej zwolennikiem PO , to wiesz na kogo masz zagłosować. W niedziele zapychaj 21 na wybory i na naszą koalicję masz zagłosować i nie marudź . Ty jesteś od głosowania i uskuteczniania sporów z Lilą , nie od myślenia , są inni którzy za ciebie myślą, już ci to nie raz pisałem.

Większość w sejmie nadają się do podmienieniaPo polemice posła Platformy Obywatelskiej B.A.Arłukowicza z Jakubiakiem zmieniłem zdanie.Możesz sobie go zdjęcie powiesić koło Schetyny Tuska i Kopacz.

Jakubiak - po co szczepionki skoro w Polsce nie ma epidemii
B.Arłukowicz :po to , żeby jej nie było .
Jakubiak- do Polski przyjeżdżają miliony nie zaszczepionych Ukraińców i nikt z nich nie choruje.
Arłukowicz:bo jesteśmy zaszczepieni
Ha , Ha , Ha możemy ustawić skalę gdzie Jakubiak z prawicy katolickiej można przyjąć "0 " i ty też będziesz się mieścił w nowe skali.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 08-10-2018, 15:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Wątek ten to nie budka z piwem i bełkotanie nie na temat i nie zamierzam się zniżać do waszego poziomu ,obowiązującego na wątkach politycznych.
ciiiicho!Waciu!!! Cicho. Bo ci przypomnę coś na konto wywijała na tym wątku do czegoś się zniżała
a na dodatek się nie musisz .... zniżać.
Wystarczy, że ja się poświęcam
Cytat:
bo dzieci każdy spłodzić może czy je zaadoptować.
a BIEDROŃ, a KACZYŃSKI, a PAWŁOWICZ????
widzisz jakie byle co klepiesz?
Cytat:
nie pisz Pluto że jesteście święci jak JPII.
masz chyba znowu jakiś zwidy, jak BIEDROŃ, że premierem zostanie. Gdzieśmy tak pisali?

Cytat:
Ja jestem w koalicji jako członek

No! Przecie mówię, żeś członek a ty się pultasz.

Cytat:
a ty Pluto deklarujesz się jej zwolennikiem PO , to wiesz na kogo masz zagłosować.
Wiem! Fajna kobitka jest i sąsiadka.
I nie jest podobna do Biedronia.
Czyli ma same plusy dodatnie i duuuuże niebieskie oczy

Cytat:
W niedziele zapychaj 21 na wybory i na naszą koalicję masz zagłosować i nie marudź . Ty jesteś od głosowania i uskuteczniania sporów z Lilą , nie od myślenia , są inni którzy za ciebie myślą, już ci to nie raz pisałem.

waciu! a ty szczepiona jesteś? jakieś klaszcze, czy cuś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 08-10-2018, 17:01
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Samorząd został już ustalony przez partie obecne w parlamencie . Trwa walka o wyborców Biedroń w tym nie uczestniczy .

Zmobilizujcie się Platformersi bo możecie przegrać z PiS-em pomimo że opozycja was wsparła , bo na wejściu możecie dać "dupy" ,przez głupie wypowiedzi waszych członków.

Możesz na dziś "spadać Pluto37 " bo się napracowałeś by wylać morze liter.
Do jutra nie zapomnij zjeść miskę ryżu jak w Sowa i Przyjaciele wspomniał Mateusz Morawiecki sympatyk Platformy Obywatelskiej Ja zadowolę się suszi. Najlepsze suszi w Krakowie! znajdziesz w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 08-10-2018, 20:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[
Zmobilizujcie się Platformersi bo możecie przegrać z PiS-em pomimo że opozycja was wsparła , bo na wejściu możecie dać "dupy" ,przez głupie wypowiedzi waszych członków.

]

na tym wątku dedykowanym takiemu patronowi powinieneś być ostrożniejszy przy używaniu terminu
"dać d...y".

chociaż przy twoim stażu partyjnym to nikt nie powinien być zdziwiony.
Bidny Biedroń.... z takim wielbicielem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 09-10-2018, 07:29
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Polski dziennikarz i publicysta Tomasz Piątek otrzymał tegoroczną Lipską Nagrodę na Rzecz Wolności i Przyszłości Mediów

Lipska Nagroda Mediów przyznawana jest od 2001 r. dziennikarzom, którzy w szczególny sposób walczą o wolność mediów i niezależne dziennikarstwo.

Gratuluję w imieniu tych co odwiedzają ten wątek na SC

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 760 613 Większość w sejmie nadają się do podmienienia

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 09-10-2018 o 07:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 10-10-2018, 11:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Chciałbym podzielić się z Tobą dotychczas niepublikowanym fragmentem mojej najnowszej książki. To dla mnie bardzo ważna publikacja. Opisałem w niej moją wizję Polski. Potencjał, który w niej widzę i sposoby, jak go najlepiej wykorzystać.

"Do tej pory politykę mylono z ideologią. Zamiast rozwiązywać realne problemy zwykłych ludzi, politycy prowadzili albo osobiste wojny, albo spory ideologiczne, które dla większości były kompletnie obojętne. Z kolei dzisiejsza polityka sprowadza się do kultu, pomników, haseł, wyznań wiary, sloganów i propagandy. Trzeba przywrócić polityce sens. Poprzez zbiorową organizację musimy usprawnić państwo, ułatwić życie ludziom, podnieść jakość usług publicznych, poprawić poziom życia, zadbać o zdrowie, zapewnić bezpieczeństwo, w tym bezpieczną starość, po prostu dać ludziom to, co dla nich najważniejsze – szczęśliwe i radosne życie. Taką polityką chcę się zajmować."

Polska potrzebuje zmiany. Żeby ją sensownie przeprowadzić potrzebujemy konkretnej wizji. Starałem się ją zawrzeć w mojej książce i mam nadzieję, że będzie ona dla Ciebie do tej zmiany inspiracją.

Nowy rozdział -Robert Biedroń

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 761 025 Większość w sejmie nadają się do podmienienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 10-10-2018, 12:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Trzeba przywrócić polityce sens. Poprzez zbiorową organizację musimy usprawnić państwo, ułatwić życie ludziom, podnieść jakość usług publicznych, poprawić poziom życia, zadbać o zdrowie, zapewnić bezpieczeństwo, w tym bezpieczną starość, po prostu dać ludziom to, co dla nich najważniejsze – szczęśliwe i radosne życie. Taką polityką chcę się zajmować."
[/b][/b]]

I ŻEBY POLSKA ROSŁA w SIŁĘ, a LUDZIE ŻYLI DOSTATNIEJ !!!!!!!!!!

To zrobię JA Miś Uszatek ....łubu dubu prezes klubu.


W imię ojca i syna i tak mi dopomóż
Bosom NAS miliony .... trzy, a będzie jeszcze więcej.
Dziś inny BIEDROŃ się produkował i w tym samym stylu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 11-10-2018, 09:44
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Przemysław Staroń został uhonorowany nagrodą Nauczyciela Roku 2018. Po odebraniu statuetki powiedział, że był nominowany wcześniej, ale dopiero dziś "zrzucił pelerynę niewidkę" i jest człowiekiem kompletnym i wiarygodnym. Po chwili zaprosił na scenę swojego partnera.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...kochanego.html

W naszym cudnym kraju trzeba dużej odwagi by tak postapić , ciemnogród i ksenofobiczne poglądy są dalej widoczne, bo na zmianę mentalności fornalskich , najmniej potrzeba dwóch pokoleń u bogobojnych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 11-10-2018, 10:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[
W naszym cudnym kraju trzeba dużej odwagi by tak postapić , ciemnogród i ksenofobiczne poglądy są dalej widoczne, bo na zmianę mentalności fornalskich , najmniej potrzeba dwóch pokoleń u bogobojnych ludzi.[/size]

W naszym cudnym kraju trzeba być zboczonym degeneratem na równi z Mają Godek, żeby się podniecać na widok geja.
Tak robili fornale podglądający panienki za stodołą.

ale skoro taki element pofornalski miewa wizje z ssającym biskupem to nie ma się czym dziwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 11-10-2018, 11:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

I ten śliczny Biedroń o bliskiej towarzyszce z lewicy:

Cytat:
Tresowaliście przez kilka miesięcy Barbarę Nowacką, żeby dołączyła do Koalicji Obywatelskiej. Jest dzisiaj w niej. KO ma takie same notowania albo mniejsze o 6 proc. w niektórych sondażach niż wcześniej. Barbara Nowacka przyłączyła się tego, zrobiła to do czego pani też apeluje. Bez sensu – powiedział w rozmowie z Dominiką Wielowieyską na antenie TOK FM prezydent Słupska, Robert Biedroń.

feminofob? czy co? A jak mu wisiały braki w miejskim budżecie to ganiał w dyrdy do innej wytresowanej koalicjantki obywatelskiej na żebry.

Nieźle zaczyna... premierowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 11-10-2018, 15:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[
W naszym cudnym kraju trzeba dużej odwagi by tak postapić , ciemnogród i ksenofobiczne poglądy są dalej widoczne, bo na zmianę mentalności fornalskich , najmniej potrzeba dwóch pokoleń u bogobojnych ludzi.[/size]

jakim trza być fornalem umysłowym, żeby podniecając się gejostwem nauczyciela roku pominąć, że studiował .....
na KULu..
Cytat:
Po ogłoszeniu werdyktu Staroń podziękował m.in. innej tegorocznej nominowanej do tytułu nauczycielce - Barbarze Ostrowskiej z Prywatnego Gimnazjum i Liceum im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie, z którą miał zajęcia z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie ona - powiedział.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...campaign=other

Czyżby gej KATOLIK???
I nie mieścił się w gardzieli ateisty zdeformowanego?
Nam się mieści
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 11-10-2018, 20:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

"Morawiecki zajmuje się luką VAT-owską i dobrze. Ale czas zająć się także luką kościelną, bo te środki potrzebne są wszystkim obywatelom, a nie tylko uprzywilejowanym księżom" - mówi dziennikowi Biedroń.

Zręby programowe w ramach "Świeckiego państwa" mają kilka punktów. Pierwsza propozycja to likwidacja Funduszu Kościelnego. Druga to likwidacja finansowania religii w szkołach. Trzeci punkt to opodatkowanie Kościoła.

Biedroń chce też renegocjacji art. 21 Konkordatu. "Zbiórki publiczne organizowane przez Kościół nie są poddane kontroli. Tak naprawdę nie wiemy, ile trafia na tzw. tacę" - mówi.


Słusznie temat obecnie dojrzał i stał się medialnym newsem ,dziennikarze przestali się bać i coraz trudniej zamieść nieprawidłowości i nepotyzm Biskupów pod dywan.
http://sejm.pl/Sejm8.nsf/transmisje....31A002E7C BA# Sejm Transmisje
Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Mowie Nienawiści i Ochrony Praw Człowieka poświęcone problemowi kościelnej pedofilii.Stańmy po stronie dzieci .

Jeszcze Platforma Obywatelska musi uwierzyć że można coś zmienić w układach Poseł -Kościół a nie tylko prześcigać się z PiS -em w froterowaniu posadzki w kościele.Prymitywizm jaki widzicie w postach ksenofobicznych seniorów to relikt PRL-u i zindoktrynowanego przez rodzinę i kościół społeczeństwa .Industrializacja i likwidacja analfabetyzmu w latach 40-50 ubiegłego wieku za mało przeorała folwarczną mentalność i dlatego są u nas w Polsce łatwo o podziały .

Dołącz do nas! www.robertbiedron.pl Razem zrobimy więcej . Jest nas już 761 591 Większość w sejmie nadają się do podmiany.Tworzymy program ,ty też możesz mieć w tym udział.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.