menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Jestem babcią, jestem dziadkiem
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 09:20
magdalenaanna magdalenaanna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Jaktorów, mazowieckie, Polska
Posty: 1
Uśmiech POMOCY!!! szukam pilnie babci dla moich dzieci


Witam serdecznie,

wczoraj trafiłam na ten wspaniały portal, przeczytałam kilka postów i zdecydowałam się na zarejestrowanie,
mam nadzieję, że tu znajdę pomoc,
poszukujemy z mężem babci dla naszych dzieci,
oboje pochodzimy z Lublina, ale 5 lat temu przeprowadziliśmy się do małej wsi obok Grodziska Mazowieckiego, mamy własny dom i sporą działkę, 3,4 lata temu urodził się nam pierwszy synek Mateusz, 5 miesięcy temu drugi Tomaszek,
niestety ani rodzice męża ani moja mama nie mogą być z nami i poświęcić się wnukom,
rozumiemy to i szanujemy,
mąż pracuje a ja po macierzyńskim również wracam do pracy,
bardzo jednak martwimy się z kim zostawić dzieci,
oczywiście znajomi i rodzina powiadomieni są o naszym problemie i jak tylko znajdzie się ktoś chętny do zamieszkania z nami to dadzą nam znać,
jednak my postanowiliśmy, że spróbujemy jeszcze znaleźć pomoc przez internet,

wiem, że są panie oraz małżeństwa, które chciałyby być babciami i dziadkami dla takich dzieci jak nasze,
jednak jak dotąd nie mogę takich osób znaleźć,

nam nie chodzi o nianię, gosposię itp.
chcemy osoby do bycia z nami ;-D

chcemy, aby ten Ktoś zamieszkał z nami w naszym domu (osobny przytulny pokoik), nie sprzątał, nie gotował, nie prał (chyba, że bardzo lubi i chce) tylko był z nami a przede wszystkim z naszymi dziećmi podczas mojej i męża pracy,
zamieszkanie jest wskazane, gdyż do pracy wyjeżdżamy o 6:00 a wracamy ok.17:00
oczywiście, jeśli Ktoś wolałby dojeżdżać to jest to kwestia "dogadania się",

nie chcę ukrywać, że nie jesteśmy majętni i wynajęcie jakiejkolwiek opieki, niani po prostu przerasta nas finansowo,

jednak przemyśleliśmy z mężem dokładnie i wiele razy ten problem i mamy nadzieję, że jeśli Ktoś zdecyduje się być z nami to stworzymy sympatyczną rodzinę,
my damy opiekę, radość, wyżywienie, dom, spokój, a ten Ktoś swój uśmiech i serdeczność wobec naszych dzieci (i nas) ;-D

kieruję swój apel do osób, które chcą być w takiej rodzinie, które mają chęć być i czuć się potrzebne ;-D

może to być Ktoś z Warszawy, z bliskiego Żyrardowa czy Grodziska Mazowieckiego, bo może bliskość własnego domu będzie sprzyjająca,

jednak jeśli Ktoś nawet np. z Gdańska, Poznania, Wrocławia, Lublina czy małej miejscowości zechce "zaryzykować" i przyjechać do nas i stworzyć dla siebie nową znajomość a z czasem (mamy nadzieję) rodzinę to właśnie o taką osobę nam chodzi,

czytałam posty i wiem, że są Panie, które burzą się ogromnie na samą myśl o opiekę nad dziećmi, drogie Panie, Wy tylko czytajcie te posty a decyzję o odpowiedzi na mój apel zostawcie tym osobom, które chcą być w mojej rodzinie i chcą być szanowane, doceniane i kochane,

liczę na zrozumienie osób odwiedzających ten portal i mam nadzieję, że ten Ktoś potratuje mój apel poważnie i w miarę swoich możliwości odezwie się szybko,

dziękuję
Magdalena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 10:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Gratuluję super optymizmu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac

Ostatnio edytowane przez tadeusz50 : 31-08-2009 o 20:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 20:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Magdaleno
Widzę, że jakoś brak chętnych, zajrzało 47 osób. Czekałem czy ktoś się odezwie. Pewnie nie chcą Ci dołożyć. Pomyślmy. Chcesz do domu wziąć osobę z internetu, zupełnie obcą do dzieci. To, że niby babcia, też bywają zboczenia, może skrzywdzić dzieci, możecie zastać po kilku dniach pusty dom bez mebli i wyposażenia i może dzieci. Opieka nad dwójką dzieci troch ponad trzy lata i półrocznym dzieckiem, toż trzeba mieć oczy dookoła głowy. Za kilka miesięcy czterolatek jak dziecko w tym wieku mały huragan, nie wiadomo co za moment zrobi i roczniak pierwsze kroki, pierwsze guzy też nie wiadomo co do główki strzeli.
Nie prać nie gotować, czy dla dzieci też? Przez cały dzień mają nie mieć nic gotowanego- bzdura-. Dzieci w tym wieku wydalają z siebie i co z tym fantem zrobić? Czterolatek no może już wszystko robi do odpowiedniego naczynia ale i przypadki się zdarzają a roczniak. Wszystko na kupkę razem z kupką? Tyle jak na tą chwilę. Dziadek ale z odpowiednim doświadczeniem, pewnie i babcie też zajrzą. Już widzę to nie sprzątanie po dwójce dzieci. Trzeba się zastanowić gdzie nogę postawić.
Takie coś to może nastolatka napisać.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 21:42
smoczek's Avatar
smoczek smoczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: morze
Posty: 258
Domyślnie

Tadek, moj kumplu! Wszystko widzisz na czarno. Staraj sie choc raz patrzec niepodejrzliwie. Zycze powodzenia pani Magdalenie. Gdybym nie byl marnym Wilkiem Morskim sam bym dziadkowal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 21:44
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Smoczku-kumplu, nie czarno tylko cholernie realistycznie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 21:47
smoczek's Avatar
smoczek smoczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: morze
Posty: 258
Domyślnie

Wez przyklad ze mnie. Zyje mi sie wesolo. Wierze ludziom. Kocham morze. Kawaler jestem do wziecia. Co Ty na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 21:57
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Stasiu, zboczyłeś z tematu Magdaleny.
Nie mam maszyny czasu i nie cofnę go o 40 lat. A pewnie i tak w wielu wypadkach postępowałbym tak samo, no może poza dwoma- trzema, oczywiście mając teraźniejszą wiedzę
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 22:03
smoczek's Avatar
smoczek smoczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: morze
Posty: 258
Domyślnie

Malgosiu, nie gniewaj sie. Lubie gawedzic z moim przyjacielem. Dziadkiem chetnie bym zostal. Moze za pare lat. Morze mnie wzywa. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 22:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Babcie jak widać zrejterowały. Podpatrują tylko.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 31-08-2009, 23:18
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Tadziu, podpatruję gdyż jestem ciekawa opinii innych osób na ten temat. Oczywiście podpisuję sie obiema rękoma pod tym co napisałeś.
Pozdrawiam Magdalene i życzę szczęścia w szukaniu odpowiedniej babci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Babci Do Kochania Arletka Różne 3 03-03-2010 10:31
pomoc dla moich dzieci izabela26 Oddam, potrzebuję 36 02-03-2010 13:28
szukam Babci Kasia_warszawa Zaproszenia 54 19-11-2009 21:14
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 21:11
PILNIE szukam mieszkania-chętnie za opiekę aniutka00 Różne 0 11-05-2009 00:31

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.