menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 16-05-2018, 08:34
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A z napisem ZAGŁĘBIE na mecz Ruchu, czy Górnika Zabrze? .
ZaUFOłbyś że dziecię wróci w całości.
A po co prowokować i potem mieć ryj obity? Chodziłem na mecze i zawsze wracałem w jednym kawałku bez lima czy kosałki pod ziobrem.
Wracając do zaufania, to nie mam do nikogo w myśl wielkiego starożytnego myśliciela radzieckiego, Stalina, nikomu nie ufaj nawet martwemu. Ostatnio najbardziej nie ufam Schetynie, bo robi krecią robotę i współpracuje z kaczorem przez co rozbija koalicję.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 17-05-2018, 15:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A po co prowokować i potem mieć ryj obity? Chodziłem na mecze i zawsze wracałem w jednym kawałku bez lima czy kosałki pod ziobrem.
Wracając do zaufania, to nie mam do nikogo w myśl wielkiego starożytnego myśliciela radzieckiego, Stalina, nikomu nie ufaj nawet martwemu. Ostatnio najbardziej nie ufam Schetynie, bo robi krecią robotę i współpracuje z kaczorem przez co rozbija koalicję.

Jarek!
Bez względu na wzgląd i pogląd ja Ci ufam!!!
A Wackowi nie, bo on jest ZMPowiec po reanimacji ..tfu! miało być reinkarnacji. To z takimi trza ostrożnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 17-05-2018, 23:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jarek!
Bez względu na wzgląd i pogląd ja Ci ufam!!!
A Wackowi nie, bo on jest ZMPowiec po reanimacji ..tfu! miało być reinkarnacji. To z takimi trza ostrożnie.

Cieszę się, ale to pewnie dlatego, że ode mnie nic nie zależy. Jakbym coś rozdawał albo przydzielał to pewnie mniej, bo nie ma zaufania bezinteresownego.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 00:28
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Jarosław II
A po co prowokować i potem mieć ryj obity? Chodziłem na mecze i zawsze wracałem w jednym kawałku bez lima czy kosałki pod ziobrem.
Wracając do zaufania, to nie mam do nikogo w myśl wielkiego starożytnego myśliciela radzieckiego, Stalina, nikomu nie ufaj nawet martwemu. Ostatnio najbardziej nie ufam Schetynie, bo robi krecią robotę i współpracuje z kaczorem przez co rozbija koalicję.
Jeśli podejrzewasz Schetynę o konszachty z preziem, to znaczy, że straszliwa tęsknota za "A to......", a szczegolnie za jedną taką, sprawiła stan zwany splątaniem z pomieszaniem.
Schetyna może nie jest tym kim być powinien, jednak Kaczyński to kanibal, najbardziej lubi surowe mięso, a Schetyna jednak woli być ugotowanym i zjedzonym niż na surowo.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 11:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
Cieszę się, ale to pewnie dlatego, że ode mnie nic nie zależy.

Jarku! To jest najwyższa forma zaufania, bo bezinteresowna.
A gdyby zależało cus, a jam był w potrzebie to zaraz mogłoby nas najść coś brzydkiego i interesownego.

Cytat:
Jakbym coś rozdawał albo przydzielał to pewnie mniej, bo nie ma zaufania bezinteresownego.

Ale -jak mówisz - nie przydzielasz i nie rozdajesz więc takich obciążeń brak.
I stąd ufność, że mnie nie wydudkasz jak jaki utopiec albo inny babok Andzię w parku po północy.
No i Jarku! W końcu jak spełniasz kufel piwny przy barze to bez względu na wzgląd ufasz, że ten obok zachowa się przyzwoicie
Bo bez tego sensu uczestnictwa w bar..owstwie nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 13:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jeśli podejrzewasz Schetynę o konszachty z preziem, to znaczy, że straszliwa tęsknota za "A to......", a szczegolnie za jedną taką, sprawiła stan zwany splątaniem z pomieszaniem.
Schetyna może nie jest tym kim być powinien, jednak Kaczyński to kanibal, najbardziej lubi surowe mięso, a Schetyna jednak woli być ugotowanym i zjedzonym niż na surowo.
A wiesz jakie to wygodne i intratne być stale w opozycji i za nic nie odpowiadać, a mieć pełną michę i kamery do dyspozycji? To jest skryte marzenie każdego miernego polityka. W każdym razie nie chciał bym by był moim premierem. Na razie z opozycji jest wybór miedzy cholerą, dżumą i sepsą
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 18-05-2018 o 13:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 13:21
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Jarosław II

Ale -jak mówisz - nie przydzielasz i nie rozdajesz więc takich obciążeń brak.
I stąd ufność, że mnie nie wydudkasz jak jaki utopiec albo inny babok Andzię w parku po północy.
No i Jarku! W końcu jak spełniasz kufel piwny przy barze to bez względu na wzgląd ufasz, że ten obok zachowa się przyzwoicie
Bo bez tego sensu uczestnictwa w bar..owstwie nie ma.
Chętnie bym się z Tobą spotkał gdzieś w ładnym miejscu przy piwku i paru kieliszkach moich nalewek. Wybrał bym na tę okazję takie 40-to letnie
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 15:24
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał Jarosław II
A wiesz jakie to wygodne i intratne być stale w opozycji i za nic nie odpowiadać, a mieć pełną michę i kamery do dyspozycji? To jest skryte marzenie każdego miernego polityka. W każdym razie nie chciał bym by był moim premierem. Na razie z opozycji jest wybór miedzy cholerą, dżumą i sepsą
No tak, ale jaka alternatywa?
Psychuszka w sowiecko - nazistowskim klimacie z wszelkimi "urozmaiceniami".
To ja jednak wolę dżumę lub cholerę.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 20:42
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
No tak, ale jaka alternatywa?
Psychuszka w sowiecko - nazistowskim klimacie z wszelkimi "urozmaiceniami".
To ja jednak wolę dżumę lub cholerę.
No właśnie jaka alternatywa. Myślę, że czas na nowoczesną lewicę z domieszką liberalizmu np, Petru. Jakby nie patrzeć są najbardziej socjalni dla społeczeństwa ale też strasznie rozbici.
W Chile wszyscy biskupi podali się do dymisji za afery pedofilskie, teraz czas na naszych czarnych bo też po kokardy siedzą w tym szambie i trzymają ręce po łokcie w rządzeniu naszym krajem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 21:59
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
No właśnie jaka alternatywa. Myślę, że czas na nowoczesną lewicę z domieszką liberalizmu np, Petru. Jakby nie patrzeć są najbardziej socjalni dla społeczeństwa ale też strasznie rozbici.
W Chile wszyscy biskupi podali się do dymisji za afery pedofilskie, teraz czas na naszych czarnych bo też po kokardy siedzą w tym szambie i trzymają ręce po łokcie w rządzeniu naszym krajem.
Też czekam na lewicę, a z pedofilami w koloratkach nie mam nic wspólnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 18-05-2018, 23:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał Jarosław II
No właśnie jaka alternatywa. Myślę, że czas na nowoczesną lewicę z domieszką liberalizmu np, Petru. Jakby nie patrzeć są najbardziej socjalni dla społeczeństwa ale też strasznie rozbici.
W Chile wszyscy biskupi podali się do dymisji za afery pedofilskie, teraz czas na naszych czarnych bo też po kokardy siedzą w tym szambie i trzymają ręce po łokcie w rządzeniu naszym krajem.
Chopie, co Ty godosz, co Ty godosz !
Petru lewica, socjalny? Ty wracaj do nas na wątek, bo masz zaległości i ci się pozajączkowało. Oni to liberały, szczegolnie obyczajowe i to nawet praktykujący. A rozbici to fakt, jak stary trabant.
Wspomnij stare dobre czasy jak Pola walczyła o Palikota. I gdzie jest Palikot ? Petru to niestety taki nowy Palikot - wiecej gaf, mniej wdzięku. Ale lewica? Jarek, litości !
Jeśli ciągnie Cię na lewo, to zamknij oczy, zatkaj nos i głosuj na Kaczynskiego. To najprawdziwsza obecnie lewica narodowa.

Ale się porobiło, to wszydtko przez te kwiatki i kawusie.
Pzdr. cieplutko.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 20-05-2018, 22:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Chopie, co Ty godosz, co Ty godosz !
Petru lewica, socjalny? Ty wracaj do nas na wątek, bo masz zaległości i ci się pozajączkowało. Oni to liberały, szczegolnie obyczajowe i to nawet praktykujący. A rozbici to fakt, jak stary trabant.
Wspomnij stare dobre czasy jak Pola walczyła o Palikota. I gdzie jest Palikot ? Petru to niestety taki nowy Palikot - wiecej gaf, mniej wdzięku. Ale lewica? Jarek, litości !
Jeśli ciągnie Cię na lewo, to zamknij oczy, zatkaj nos i głosuj na Kaczynskiego. To najprawdziwsza obecnie lewica narodowa.

Ale się porobiło, to wszydtko przez te kwiatki i kawusie.
Pzdr. cieplutko.
Hypciu ale mi nagodałaś. Na wątek mnie nie zapraszaj, bo wystarczy, że tam przebywałem to musiałem iść na odwyk anonimowych politykierów. Ja nie napisałem, że Petru jest lewica i socjalny. Może wiesz na kogo głosować to wezmę pod uwagę. Kwiatków i kawusi już nie ma bo jestem teraz na fejsie w zupełnie innych grupach, mili ludzie i nie opisują na o2 :V:V
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 20-05-2018, 22:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Też czekam na lewicę, a z pedofilami w koloratkach nie mam nic wspólnego

Polityka to ruletka, wcześniej czy później lewica będzie, tylko już z nowymi ludźmi bo tamci są spaleni.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 21-05-2018, 12:59
dk2591 dk2591 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Łańcut
Posty: 13
Domyślnie

Te wyniki badań nie wzięły się znikąd. Myślę, że jest w nich sporo prawdy.

_______________
helpik24.pl - SKLEP MEDYCZNY

Ostatnio edytowane przez dk2591 : 22-05-2018 o 09:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 22-05-2018, 17:16
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Gdybym był bardziej nieufny do niektórych ludzi z tego forum to byłbym o te pięć lat pobytu tutaj młodszy i zdrowszy. Niestety prawda jest taka, że złych ludzi jest bardzo mało ale zawsze na nich trafiamy.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 01-06-2018, 23:22
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
No właśnie jaka alternatywa. Myślę, że czas na nowoczesną lewicę z domieszką liberalizmu np, Petru.


Jaroslawie, ten watek traktuje o zaufaniu.
Czy naprawde ufasz Petru?
Widziales go, jak pchal wozek inwalidzki z niepelnosprawna osoba w czasie niedawnego protestu w Sejmie? Jak "wyprowadzal" te osobe na spacer?
Uwazasz, ze to bylo szczere, tak po prostu z mlodej piersi sie wyrwalo?
Czy gdyby nie ten protest i kamery, to dla niego chleb powszedni tego typu akcje?
Przeciez to kompletnie do niego nie pasuje.
Zreszta, to nie chodzi tylko o to, ale o caloksztalt.
To facet, ktory reprezentuje tylko siebie i swoje interesy.
Pozer i cynik.
Ja za grosz mu nie ufam.
Co innego nowoczesna lewica, tu tez bym chyba szukala kandydata, na ktorego bym ewentualnie mogla zaglosowac, ale z pewnoscia nie mysle o Petru, nie on.

.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 01-06-2018, 23:26
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Też czekam na lewicę, a z pedofilami w koloratkach nie mam nic wspólnego


Maju, no to obie sobie poczekamy.
Jejaaaa, gdyby mi ktos powiedzial 10, 20, czy 30 lat temu, ze w ogole kiedys bede rozwazala mozliwosc zaglosowania na lewice, to bym sie w czolko popukala i go wysmiala, a jednak...

.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 01-06-2018, 23:36
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Wspomnij stare dobre czasy jak Pola walczyła o Palikota. I gdzie jest Palikot ? Petru to niestety taki nowy Palikot - wiecej gaf, mniej wdzięku.


Hypatio, ze wiecej gaf, mniej wdzięku, to sie zgodze, ale ich rozni jedna podstawowa rzecz: Palikot walczyl przede wszystkim o sprawe, a nie o swoj materialny interes.
Przegral, bo sie wszystkim narazil: i PO i Kaczynskim, a glownie Kosciolowi, bo to z jego obluda i zaklamaniem najmocniej walczyl.
Wiadomo, ze Kosciol nie wybacza, a ze jest potezny i jego macki siegaja wszedzie, to zniszczy kazdego, kto mu stanie na drodze i zagrozi jego wszechobecnej wladzy.
Jednym slowem, wszystkim zalezalo by Palikot znikl ze sceny.
W dawnych czasach, by go spalono na stosie, dzisiaj tak sie nie da.
Dzisiaj wystarczy go osmieszyc i skompromitowac, a w koncu sam odejdzie, bo jest zbyt inteligentny na to, by sie nie zorientowac, ze narusza interesy zbyt poteznej koalicji.
Ja mialam wieksze zaufanie do Palikota, niz do Petru, Schetyny, czy Kaczynskich, ze o Kosciele juz nie wspomne.

.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 02-06-2018, 12:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
.......
Co innego nowoczesna lewica, tu tez bym chyba szukala kandydata, na ktorego bym ewentualnie mogla zaglosowac, ale z pewnoscia nie mysle o Petru, nie on.

.

A taki nowoczesny kapitalista w Czarzasty? Czysta lewica i ta jego pomocnica lewicowa co polubiła lewicowo jedną Lubnauer?
A Kaczyński co zaklinał się że on TEŻ LEWICA???
Karę już poniósł za to że faryzejsko padł na kolana, a w duszy mu gra lewicowiec clear&cristal

Masz całą gamę lewic ... od Ogórek, po Znadberga i inne lewicowe wynalazki.
Tylko skuś się i ...UFAJ!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 02-06-2018, 14:46
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A taki nowoczesny kapitalista w Czarzasty? Czysta lewica i ta jego pomocnica lewicowa co polubiła lewicowo jedną Lubnauer?
A Kaczyński co zaklinał się że on TEŻ LEWICA???
Karę już poniósł za to że faryzejsko padł na kolana, a w duszy mu gra lewicowiec clear&cristal

Masz całą gamę lewic ... od Ogórek, po Znadberga i inne lewicowe wynalazki.







Tylko skuś się i ...UFAJ!!!!


Szanowny Pluto, w koncu na kogos trzeba bedzie jednak zaglosowac, czyli w jakims sensie mu zaufac.
Chyba, ze zamierzasz nie isc na wybory, bo nikomu nie ufasz, wiec i zadnej szansy nie dasz, ale moim zdaniem, to nie jest najlepsze rozwiazanie ..., no ale Twoj wybor, Twoja decyzja.
Zaskoczeniem jest dla mnie zasugerowanie mi Kaczynskiego, czy pani Ogorek, bo juz troche pisalismy na innym watku, gdzie wyraznie przedstawialam swoj stosunek do obecnej wladzy, jak i ich zwolennikow i chyba nie trzeba wzbijac sie az na wyzyny swojego intelektu, by takie propozycje w stosunku do mnie sobie darowac.
Co do reszty wymienionych przez Ciebie kandydatow, to powiem krotko: strzelasz, jak kula w plot, ale w tym wypadku masz prawo, bo akurat tu, brakowalo Ci danych.
Strzelaj wiec dalej.




Pluto, skus sie i ... UFAJ!!! ?
Widzisz, ja ufam sobie, mam wiec w sobie cos takiego, jak zaufanie, a skoro je mam, to z latwoscia moge obdarowac nim i kogos innego ( przeciez nie mozemy dac komus tego, czego sami nie posiadamy ).







Ps. Drobna podpowiedz: Moj kandydat to osoba, do ktorej musze miec dosc spore zaufanie, a ono nie bierze sie z powietrza i z pewnoscia nie tylko z pieknego gadania.
To osoba, ktorej celem nie jest sianie zametu i zniszczenia, sklocanie ze soba Polakow i dzielenia ich na lepszych i gorszych, wymyslanie wszedzie teorii spiskowych ... itp., czyli to musi byc osoba ktora buduje, a nie rujnuje.
Powinna myslec pozytywnie, byc zorientowana na sukces, wierzyc w siebie i wierzyc w czlowieka, kochac ludzi, a nie ich nienawidzic, byc konsekwentna w tym, co mowi, a jej dotychczasowe dzialania musza byc tego konkretnym, namacalnym potwierdzeniem.
Osoba, ktora nie jest uwiklana w zadne dotychczasowe przekrety i afery, ale ma w sobie energie i odpowiedni potencjal, czyli osoba, ktorej nadal chce sie chciec i to dla dobra ogolu, a nie tylko partykularnego interesu.
Do takiej osoby bede miala zaufanie.
.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.