menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-04-2019, 01:00
lay lay jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 152
Post Stłuczenie, zwichnięcie czy złamanie? W diagnozie pomoże rezonans magnetyczny - komentarze


Komentarz do artykułu: Stłuczenie, zwichnięcie czy złamanie? W diagnozie pomoże rezonans magnetyczny
--------------------
no mi w diagnozie pomógł rezonans , ale robiłam prywatnie w wizji v u mnie w łodzi żeby przyspieszyć sprawę. dzięki temu szybciej mogła się operacja odbyć i dzisiaj zdrowa jak ryba jestem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 04-05-2020, 00:39
Regina65 Regina65 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 64
Domyślnie

Raz miałam wykonywany rezonans magnetyczny i przyznam, że trochę się bałam. Nie samego badania, ale reakcji organizmu na kontrast. Próba przed podaniem oraz tłumaczenie personelu pomogły mi jakoś spokojnie przez to przejść. Badania robiłam w Lux Medzie https://www.luxmed-diagnostyka.pl/dl...ns-magnetyczny bo mieli najszybsze terminy. Zależało mi wtedy na czasie. Wyniki odebrałam przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 16-07-2020, 17:01
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Doskonale wiem, że w pewnym wieku coraz więcej "podzespołów" zaczyna szwankować, dlatego powinniśmy wiedzieć, gdzie co i jak, jak lekarz nam powie: "Zapisz się na rezonans!" . W kolejce na kasę chorych na dzień dzisiejszy możemy nie doczekać, dlatego wiedźcie, że w Warszawie jest placówka, która ma dość krótkie terminy, jeśli chodzi o rezonans różnych części ciała. Nazywa się MRI Diagnostyka, a cennik dostępny jest na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-07-2020, 18:12
zbogan's Avatar
zbogan zbogan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Czechowice-Dziedzice
Posty: 3
Domyślnie

Rezonans to jedno z najdokładniejszych badań obrazowych więc powinien wskazać różnicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.