menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-08-2007, 02:36
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Domyślnie Dom opieki dla osoby starszej i niepełnosprawnej


Pilnie szukam informacji o warszawskich i podwarszawskich domach opieki dla osoby po 70-tce, całkowicie niepełnosprawnej (po złamaniu biodra najprawdopodobniej już nie podlegającym leczeniu - wykażą to na dniach badania) i niedowidzącej. W grę wchodzi całodobowa specjalistyczna opieka przy jednoczesnym swobodnym dostępie członków rodziny. Rolę gra nie cena ale jakość opieki i możliwość częściowego dostosowania pokoju do potrzeb i upodobań (meble, obrazy etc.). J

Bardzo proszę o pomoc, sprawa jest naprawdę niezwykle pilna i poważna - konieczność znalezienia domu opieki spadła na nas nagle - jeszcze niedawno było wykańczane i dostosowywane mieszkanie i zatrudniana opiekunka na większość dnia - niestety okazało się to nie wystarczy i nie da się zapewnić wystarczającej opieki w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-08-2007, 08:42
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Ewuniu,

podaję Ci znane mi tylko ze złyszenia, ale bardzo chwalone, adresy:
1. Dom w Jabłonnie - teraz wychodzę na miasto, po powrocie poszukam numeru telefonu. A może sama znajdziesz w książce lub informacji. Drogi, chwalony.
2. Dom prowadzony przez Zbór Ewangelicko-augsburski (dostępny dla wszystkich) "Tabita" w Konstancinie-Jeziornie.
Informacja w kancelarii kościoła pw. Św. Trójcy przy ul. Kredytowej 4, tel. 22 827 68 17. Nie wiem, czy mają miejsca dla całkowicie niepełnosprawnych. Drogi.
W Konstancinie jest kilka domów, nie tylko ewangelicki, ale nie mam namiarów.

Nastaw się na to, że będziesz musiała sama wszędzie pojechać i sprawdzić na miejscu - co innego reklama, co innego rzeczywistość.
Życzę powodzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 03-08-2007, 10:34
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Ewuniu

Nie znam szczegółów, ale jeśli nie jesteś obwarowana ograniczeniem kosztów proponuję za wszelką cenę zająć się operacją biodra, bo wiem, że to ma istotny wpływ na dalsze losy chorego....
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 03-08-2007, 10:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie oczywiście

Cytat:
Napisał jolita
Nie znam szczegółów, ale jeśli nie jesteś obwarowana ograniczeniem kosztów proponuję za wszelką cenę zająć się operacją biodra, bo wiem, że to ma istotny wpływ na dalsze losy chorego....

Moja mama miała wstawioną endoprotezę ,gdy miała ukończone lat 80.....10 lat temu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 03-08-2007, 13:03
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Do Ewuni

Osoba wiedząca wszystko o Jabłonnie wyjechała na długo. Znalazłam jakiś namiar, ale nie wiem, czy to to: Jabłonna, ul. Modlińska 152, tel. 022 782 46 51

Znajoma mojej matki kilka lat temu mieszkała w DPS "Kombatant" na Bemowie. Wtedy potrzebne były "plecy", żeby tam się dostać. Ona się załapała jako kombatant AK.
Miała osobny pokój umeblowany własnymi gratami oraz kucheneczkę i sanitariat do spółki z drugą panią "solistką". Nie wiem, jak z opieką medyczną tam było. Resztę bardzo chwaliła, chociaż należała do wiecznie niezadowolonych.
Ul. Sternicza 125, tel. 022 665 22 39.

To by było na tyle. Trzymaj się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 03-08-2007, 13:04
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

A jeśli operacja biodra,
to na Lindley,a!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dom opieki dla starszej osoby w woj. pomorskim Paweł21 Różne 13 11-04-2016 15:07
Dom rodzinny czy dom opieki - komentarze Sunshine Ogólny 32 09-12-2013 14:01
Pierwszy rodziny dom opieki dla osób starszych - komentarze Basia. Ogólny 44 10-08-2013 17:48
Dom opieki bez opieki? - komentarze Basia. Ogólny 19 20-07-2009 12:30
Elektroniczny dom opieki - komentarze zdkoski Ogólny 2 09-07-2009 19:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.