menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-10-2010, 16:21
pani_weronika pani_weronika jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa, mazowieckie, Polska
Posty: 34
Mruga oczkiem (żart) co sądzicie o pracy jako konsultant telesprzedaży?


Mój syn szuka pracy. Oczywiście z ofertami jest różnie, ale cieszy mnie, że wysyła CV i nie spoczywa na laurach tylko intensywnie aplikacje śle do pracodawców. Zresztą myślę, że teraz jak pracy jest tak mało to trzeba próbować wszędzie.
Ostatnio mówił mi, że dostał telefon z firmy Eniro. Zaprosili go na rozmowę kwalifikacyjną i idzie tam jakoś w przyszłym tygodniu. Ja jednak nie jestem do końca przekonana, czy on powinien tam pracować. Czytałam o tej firmie w internecie. Okazuje się, że firma jest profesjonalna i renomowana. Trochę o pracy dowiedziałam się z bloga www.praca.eniro.pl/blog. Jednak mimo to mam wątpliwości czy to jest praca właściwa dla niego. Mam jakąś wizję, że konsultant telesprzedaży to po prostu sprzedawca jakich wielu dzisiaj dzwoniących do nas codziennie. Może ktoś słyszał o tej firmie, albo o pracy na takim stanowisku i mógłby mi pomóc w kwestii tego jak może wyglądać taka praca?
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-12-2010, 16:30
mary-jane mary-jane jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 3
Domyślnie

Mam trochę doświadczenia w takich firmach i faktycznie, telesprzedaż polega na dzwonieniu do ludzi i namawianiu ich na różne usługi. Nie jest to praca dla każdego, ale wiele osób się tu sprawdza i dobrze zarabia - jeśli Pani syn złapie bakcyla i polubi sprzedaż, będzie miał szansę na karierę handlowca niekoniecznie "telefonicznego". Jeśli nie, to z pewnością jest to jakaś szansa na dodatkowe pieniądze zanim znajdzie coś ciekawszego dla siebie. Ja pracowałam na podobnym stanowisku niecały miesiąc - raczej się nie odnalazłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Swingersi - co o tym sądzicie? Lila Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 20-10-2011 20:36
Co o tym sądzicie ? Kazimierz Polityka - wątki archiwalne 1 29-03-2010 16:59
Lekarz - Konsultant igorber Praca, wolontariat 0 21-09-2009 22:38
Lekarz - Konsultant igorber Praca, wolontariat 0 01-07-2009 12:35
Konsultant telefoniczny Oldboy 4evernet Praca, wolontariat 1 28-04-2009 10:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.