menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4681  
Nieprzeczytane 05-01-2017, 13:41
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

Kiedyś już pisałem, że bardziej interesują mnie niektóre komentarze pod artykułami pisanymi w Wirtualnej Polsce i na Onecie, niż same artykuły, bo te ostatnie z reguły niczego nowego nie wnoszą (jeśli pominąć próby śmiałych pomysłów w obszarze polskiej ortografii i gramatyki).

Jak to któryś z komentatorów napisał, św. Mikołaj choć spóźnił się do JK (popatrz Lilu, i ja się nie oparłem), to jednak przybył. I pod jednym z artykułów omawiających owe podarki znalazłem ciekawą rozmowę na temat blisko związany z tytułem tego wątku.

Otóż komentatorzy zastanawiali się, jaki po zdaje się upadającym wariancie A będzie wariant B. Doszli do wniosku, że skoro na portalach, tak bardzo bardzo dotąd przychylnych obu bohaterom walki o demokrację itd., pojawiły się liczne artykuły o zupełnie odmiennym zabarwieniu, to najprawdopodobniej Centralę przerwało i możemy spodziewać się wariantu B. Bo to, że wariant B nastąpi, nikt nie miał wątpliwości (to dla pokrzepienia serc tutejszego kółeczka Rewolucjonistów). Dziwić się Centrali nie należy, bo z jednej strony z majdanu wyszedł ciamajdan, z drugiej – z protestu wyszła szopka. A Centrala ogólnie szopki nie lubi. Pomysł z Nowoczesną, jako partią opartą na młodych kobietach był dobry, bo jak wiadomo, gdzie diabeł nie może... I do niewątpliwie urodziwych pań dołączono panie o urodzie bardziej złożonej, co przełożyło się na właściwą reprezentację społeczną. Tylko że wódz zadaniu nie sprostał i zamiast pilnować sprawy, oddał się magnetyzmowi serc. Sprawę pognębił i drugi z wodzów, zresztą słusznie myślący o własnym przetrwaniu. Kłopotem też okazała się głoszona przez rewolucjonistów zasada trójpodziału władzy. O trzecim wodzu dotąd nie wspomniałem, bo jest człowiekiem starszym, doświadczonym i wie, gdzie mogą spoczywać rafy. Otóż zasada trójpodziału władzy zdaje się nie sprawdzać w gronie rewolucjonistów. Tu potrzebny jest jeden wódz. Komentatorzy zadawali sobie pytanie, kto zostanie wyznaczony do tej roli. Czy może ktoś z młodych wilczków z PO, a może któryś z nieco przeterminowanych co prawda, ale wciąż bojowych rewolucjonistów z okresu lat 80-90? Bo pamięć rodaków, obciążona obowiązkami pamiętania licznych haseł (tym razem niepolitycznych, np. do karty płatniczej itp.) nie powinien sięgać czasów tak odległych jak np. 5 lat wstecz. Jeden z dyskutujących odważył się na śmiałe przypuszczenie, że skoro lewacko-liberalna moda jest teraz w odwrocie, to być może interesy przyjdzie załatwiać – chciał nie chciał – z obecną władzą, ale temat pozostał otwarty. No i ostatecznej, ogólnie przyklepanej konkluzji nie było. Przynajmniej w czasie mojego czytania, bo niestety musiałem udać się na zakupy.

PS. Podobno krajem najbardziej tolerancyjnym na sercowe wyskoki polityków jest Francja. Nawet mają one świadczyć o dużej, ogólnej witalności polityków, tak bardzo potrzebnej w realizowanych przez nich zadaniach. Ale to co jest cenione w kraju , gdzie symbolem jest kogut, nie bardzo sprawdza się w kraju orła.

Udanego dnia,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4682  
Nieprzeczytane 05-01-2017, 15:06
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 637
Domyślnie

No i spotkałam wreszcie dwoje ludzi o różnych poglądach ,nie skaczących sobie do gardeł ,uzasadniających spokojnie swoje racje .
Jakempa i Jesionie ten poziom dyskusji jest ok. bez fanatyzmu ,zacietrzewienia ,bo jak widać na naszej scenie politycznej co rusz któryś koniecznie udowadnia ,że wyborców i zwolenników ma w g..łębokiem poważaniu...a o co chodzi ???Proste jak budowa cepa ...o kasę i władze ... a wykorzystują do tego sztuczki PR-owskie i kursy na których czasem wykładam to i wiem o co chodzi ..jak przemeblować cudze myślenie by jeden z drugim za posła ,osła czy senatora dał się pokroić a za partyję umrzeć był gotów...żałosne tylko że wciąż znajdują ochotników... te zastępy GŁUPOTY ...pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4683  
Nieprzeczytane 05-01-2017, 16:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Normalnie padłam..

Cytat:
dołączono panie o urodzie bardziej złożonej

....kiedyś tu zejdę..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4684  
Nieprzeczytane 16-01-2017, 09:44
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

Może warto przetłumaczyć padające zdania na angielski i pokazać ten film w trakcie kolejnej debaty KE na temat Polski.
"PUCZ" - film dokumentalny TVP! Próba obalenia Polskiego Rządu przez KOD, PO i Nowoczesną! - YouTube

Udanego dnia,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4685  
Nieprzeczytane 16-01-2017, 09:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 632
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
Może warto przetłumaczyć padające zdania na angielski i pokazać ten film w trakcie kolejnej debaty KE na temat Polski.
"PUCZ" - film dokumentalny TVP! Próba obalenia Polskiego Rządu przez KOD, PO i Nowoczesną! - YouTube

Udanego dnia,
jesion

To życzę udanych prób!
Nie zwalaj na innych tego co możesz zrobić sam.
W razie co, to madama Szydło może pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4686  
Nieprzeczytane 16-01-2017, 11:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
Może warto przetłumaczyć padające zdania na angielski i pokazać ten film w trakcie kolejnej debaty KE na temat Polski.
"PUCZ" - film dokumentalny TVP! Próba obalenia Polskiego Rządu przez KOD, PO i Nowoczesną! - YouTube

Udanego dnia,
jesion

Będzie przetłumaczony.
Nie każdy wie, że materiały do tego filmu- w lwiej części- pochodzą z prywatnych nagrań posłów Nitrasa i Pomaski.

Poseł S. Nitras kandydatem do Oscara za pierwszoplanową rolę,
poseł A. Pomaska jako operator kamery,
poseł J. Mucha dostanie Grammy. Sukces.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4687  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 00:08
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Bardzo spodobała mi się opinia młodego człowieka , który jest zwolennikiem Kukiz15, podsumowująca okres działalności poprzednich ekip politycznych,,
https://www.facebook.com/groups/1418...8331740131259/


,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #4688  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 07:25
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

O przyszłości, ale też o niedalekiej przeszłości...
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kra...ternetu/5wp3hp

Udanego dnia,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4689  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 10:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 632
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
O przyszłości, ale też o niedalekiej przeszłości...
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kra...ternetu/5wp3hp

Udanego dnia,
jesion

Plany genialne. Problem w tym czy .....doczekamy.
I czym wg Cię mierzy się tą "niedaleką przyszłość"?
5, 10 czy może 15 lat ..........świetlnych.
Wszak w planach mamy i megalotnisko, okrety wojenne, śmigłowce i drony. Oraz kilka innych planów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4690  
Nieprzeczytane 21-02-2017, 13:21
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie

Napisałem "e", a nie "y". A to czyni różnicę.

Co do realizacji... hmm, to różnie bywa. Jak wiadomo, diabeł siedzi w szczegółach. Ale zdecydowanie bardziej odpowiadają mi przedstawione w artykule cele, niż ograniczenie się do ciepłej wody w kranie. Naturalnie formułowane w odniesieniu do ogółu społeczeństwa. Bo jeśli chodzi o niektórych jego przedstawicieli, to cele zapewne były zdecydowanie bardziej interesujące.

Przy okazji: tak sobie dziś myślałem, że przez osiem lat tej światlejszej części naszego społeczeństwa nie przyszedł do głowy pomysł z 500+. Za trudny? A może błysk był, ale przeważyła pogarda do tych mniej światłych. Tak sobie myślałem jadąc autobusem i obserwując bardzo młode matki wciągające do autobusu wózki z małymi dziećmi...

jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4691  
Nieprzeczytane 23-02-2017, 11:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 632
Domyślnie

[quote=Jesion]
Cytat:
Napisałem "e", a nie "y". A to czyni różnicę.
Wizualnie owszem, a gdybyś tak konkretnie napisał co autor miał na myśli.. w dziedzinie liternictwa.
Cytat:
....Ale zdecydowanie bardziej odpowiadają mi przedstawione w artykule cele, niż ograniczenie się do ciepłej wody w kranie.
Serio nie lubisz ciepłej wody w kranie??? A przecie miliony otake Polskę walczyły żeby ją mieć. I mydło Fa.
Cytat:
Naturalnie formułowane w odniesieniu do ogółu społeczeństwa. Bo jeśli chodzi o niektórych jego przedstawicieli, to cele zapewne były zdecydowanie bardziej interesujące.
A Ty znowu o PANu ministrze Szyszko i PANu KACZYŃSKIM jak się wydaje

Cytat:
Przy okazji: tak sobie dziś myślałem, że przez osiem lat tej światlejszej części naszego społeczeństwa nie przyszedł do głowy pomysł z 500+. Za trudny? A może błysk był, ale przeważyła pogarda do tych mniej światłych. Tak sobie myślałem jadąc autobusem i obserwując bardzo młode matki wciągające do autobusu wózki z małymi dziećmi...
To 500+ dziś to wcześniej były jakieś żłobki, przedszkola, wydłużone urlopy rodzicielskie i podobne. I coś mi się zdaje że darmowy bilet autobusowy dla starców też.
Do końca nie wyliczę bom nie zainteresowany tematem.
Ale zawsze warto zgłębić temat i sprawdzić czym błyskało wcześniej zanim dzisiejsza jasność zadziała na wzrok.
I zauważ, że nie wszystko złoto co się świeci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4692  
Nieprzeczytane 23-02-2017, 12:09
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Wizualnie owszem, a gdybyś tak konkretnie napisał co autor miał na myśli.. w dziedzinie liternictwa.
Jeśli tym autorem mam być ja (bo wtedy dałem odnośnik do innego autora), to w omawianym przypadku bardziej pasowało mi "e", jak to użyte w "przeszłości", tej nieodległej.
Cytat:
Napisał pluto37
Serio nie lubisz ciepłej wody w kranie???
Bardzo lubię, ale nie lubię ograniczania się tylko do niej.

Cytat:
Napisał pluto37
A Ty znowu o PANu ministrze Szyszko i PANu KACZYŃSKIM jak się wydaje
Znowu? A mnie się wydaje, że znowu niesłusznie zapominasz o innej drużynie... Ale skoro jesteśmy przy p. min. Szyszko, to trudno jest mi być jego fanem, chociażby ze względu na mój nick.
Cytat:
Napisał pluto37
To 500+ dziś to wcześniej były jakieś żłobki, przedszkola, wydłużone urlopy rodzicielskie i podobne. I coś mi się zdaje że darmowy bilet autobusowy dla starców też.
Do końca nie wyliczę bom nie zainteresowany tematem.
Mnie akurat temat częściowo interesuje. A jeśli idzie o przeciwstawienie żłobków, przedszkoli, urlopów itd. programowi 500+, to potwierdza się smutna różnica między chcieć i umieć. Może i coś chcieli, ale politycznie nie wyszło, bo naród się nie poznał...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4693  
Nieprzeczytane 12-04-2017, 09:09
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Co z ta Polska?

Podnosze watek

Rok 2017 ma byc rekordowym rokiem dla Polski.
Cytat:
W I kw. 2017 r. zarejestrowano prawie 2 tys. nowych firm z udziałem kapitału zagranicznego. Szykuje się kolejny rekordowy rok.
Wśród zagranicznych inwestorów ciągle rośnie zainteresowanie zarabianiem nad Wisłą. To więcej niż w analogicznym okresie rekordowego 2016 r. (1,7 tys.) i wyraźnie więcej niż w pierwszym kwartale 2015 r. (1,6 tys.). To pokazuje, że Polska jest coraz bardziej atrakcyjna dla zagranicznych firm. Wynika to niewątpliwie z dobrej koniunktury gospodarczej, niezłych wskaźników makroekonomicznych naszej gospodarki i przeświadczenia obcokrajowców, że w Polsce można zarobić).
Wszystko jednak wskazuje na to, że w 2017 r. padnie kolejny rekord utworzenia nowych firm z kapitałem zagranicznym.
https://www.pb.pl/kapital-z-zagranic...-polski-859098

"tuzy" od rankingow i agencji od notyfikacji marzyly abysmy stali sie "biedna siostra EU" i tu surpriza Kapital nie da sie otumanic
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4694  
Nieprzeczytane 12-04-2017, 09:47
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Podnosze watek

Rok 2017 ma byc rekordowym rokiem dla Polski.

https://www.pb.pl/kapital-z-zagranic...-polski-859098

"tuzy" od rankingow i agencji od notyfikacji marzyly abysmy stali sie "biedna siostra EU" i tu surpriza Kapital nie da sie otumanic
Obcy na nas będą zarabiać, a co z naszym NARODOWYM rozwojem?
Nasz polski kapitał idzie na przejedzone przez Misiewicza, PiSiewiczów i podkomisię Macierewicza
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4695  
Nieprzeczytane 12-04-2017, 11:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 632
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Obcy na nas będą zarabiać, a co z naszym NARODOWYM rozwojem?
Nasz polski kapitał idzie na przejedzone przez Misiewicza, PiSiewiczów i podkomisię Macierewicza

Amelio!
Chyba jakieś herezje wieszczysz!!!
To teraz w ramach repolonizacji będzie się panoszył zachodnioniemiecki imperializm i wredni globaliści korporacji międzynarodowego sortu??
Nie wierzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4696  
Nieprzeczytane 12-04-2017, 14:32
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

"Figli migli" od kwietnia 2013 do marca 2015 i bummmm...

Sprawa Amber Gold: Katarzyna P. zaszła w areszcie w ciążę. "Prokuratura chce zlecić badania DNA"
Cytat:
Służba więzienna rozmyła odpowiedzialność za ciążę Katarzyny P., wiceprezes Amber Gold. Kobieta zaszła w nią w łódzkim areszcie.
Katarzyna P. przebywała w łódzkim areszcie od kwietnia 2013 roku. W marcu 2015 roku poinformowała szefostwo, że jest w ciąży. O ojcu dziecka milczała, choć mówiło się, że to wychowawca, kapitan Tomasz R.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...ic-badania-DNA

A moze Polskie Radio sie pomylilo w datach? Latwiej byloby przypisac sprawe za "wpadke figlarska" rzadowi PiSowskiemu. A tak...zlosliwosc natury
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4697  
Nieprzeczytane 19-04-2017, 15:19
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Magdalena Ogórek napadnięta w kościele podczas mszy: Sprawa jest na policji
Do ataku doszło w ostatnią niedzielę, gdy Magdalena Ogórek wraz z rodziną wybrała się na mszę do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie. W zdarzeniu najbardziej ucierpiał mąż byłej kandydatki na prezydenta.
Cytat:
Magda z mężem i córką poszli do kościoła. Tam czekał na nich rosły facet, który się rzucił z łapami. Próbował uniemożliwić im wejście, poszarpał i uderzył męża Magdy. Później w trakcie mszy wparował do kościoła i rzucił się na Magdę. Jak ludzie zaczęli reagować, to facet się wymiksował

Opozycja jakas nerwowa ostatnio...czyzby tracili grunt pod nogami?
Ta fala nienawiści nic dobrego Polakom i Polsce nie przyniesie. Po Rewolucji Październikowej w Rosji wylała się fala nienawiści do wszystkiego co miało pochodzenie nie zgodne z doktryną Lenina i Stalina. W Niemczech fala nienawiści dosięgła tych co nie utożsamiali się faszyzmem. W Chinach tych co nie utożsamiali się z Mao.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4698  
Nieprzeczytane 19-04-2017, 20:34
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Rzeplińskiemu puściły nerwy!

„Niech mnie pan nie wku...a”
"Znowu pan pierniczy".
"Mówi Pan jak zwykły gnojek"
"Rozmawiam z głupkiem i do widzenia
"

Co wyprowadziło byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego z równowagi?
Szczegoly tutaj:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polity...em-gpc/nh1wdd6

Nie do wiary, pan Rzeplinski cosik ostatnio poddenerwowany.
Nikt go w lapke nie cmokal, nie poklepywal po ramieniu...tylko "glupek - gnojek" dziennikarz zadawal mu niewygodne pytania...PZRR, wyjazdy zagraniczne w czasie stanu wojennego, czy komunistyczni zbrodniarze ponieśli odpowiedzialność, czy ofiary represji otrzymały zadośćuczynienie za poniesione represje?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4699  
Nieprzeczytane 20-04-2017, 17:37
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 252
Domyślnie

Nie jestem w polityce mocna,tyle sprzecznych informacji zewsząd ,że czasem nie wiem gdzie i jaka prawda.
A w tym konkretnym przypadku chodzi mi o GMO.
Od lat o tym głośno, i od lat na polskim rynku wiadomo że jest żywność i pasza genetycznie modyfikowana,
że w 2014 uchwalono ustawę o dopuszczeniu GMO-
''Listopad 29, 2014 Przez a303 W Polska
Posłowie zdecydowali o legalizacji stosowania GMO w produkcji żywności
Sejm RP, podczas piątkowego bloku głosowań, uchwalił ustawę o wprowadzeniu w Polsce organizmów modyfikowanych genetycznie. Za przyjęciem ustawy opowiedziało się 231 posłów. http://wolna-polska.pl/.../poslowie-zdecydowali-o...,

Teraz znów głośno o tym , wiele środowisk i znanych autorytetów wzywa do protestów , bo 21 kwietnia br. odbędzie się w sejmie głosowanie
w sprawie propozycji ustawy, która otwiera Polskę na uprawy GMO

Wiem,że nasiona jakie działkowcy wysiewają nie są polskie,
a więc na pewno już z GMO, na polską wieś także niejeden produkt trafił,ale ustawa nakładająca już obowiązek?
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4700  
Nieprzeczytane 20-04-2017, 21:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Rzeplińskiemu puściły nerwy!

„Niech mnie pan nie wku...a”
"Znowu pan pierniczy".
"Mówi Pan jak zwykły gnojek"
"Rozmawiam z głupkiem i do widzenia
"

Co wyprowadziło byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego z równowagi?
Szczegoly tutaj:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polity...em-gpc/nh1wdd6

Nie do wiary, pan Rzeplinski cosik ostatnio poddenerwowany.
Nikt go w lapke nie cmokal, nie poklepywal po ramieniu...tylko "glupek - gnojek" dziennikarz zadawal mu niewygodne pytania...PZRR, wyjazdy zagraniczne w czasie stanu wojennego, czy komunistyczni zbrodniarze ponieśli odpowiedzialność, czy ofiary represji otrzymały zadośćuczynienie za poniesione represje?

Cóż mu się dziwisz? Bliski kolega w tarapatach.

Cytat:
Agenci CBA „odwiedzili” sędziego Żurka. Był mocno zaskoczony...

http://niezalezna.pl/97470-agenci-cb..._9Xh9I.twitter

Młyny sprawiedliwości mielą powoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.