menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-12-2015, 23:20
sognipl sognipl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 2
Domyślnie Pomoc w znalezieniu hobby dla babci, co robicie będąc przy komputerze?


Witam,
mam babcię, ma już prawie 70 lat, chciałbym podsunąć jej pomysł na hobby, lub po prostu go ufundować. Przez ostatnie lata głównie walczyła z chorobami, urazami, przez to niemal całkowicie przestała zajmować się swoim ogrodem, dwa lata temu miała udar, więc jeszcze się jej pogorszyło, ciężko jej składać dłuższe zdania, często zapomina gdzie coś odłożyła.

Lubi przede wszystkim książki (choć mam wrażenie, że czyta je bardziej aby możliwie zminimalizować szkody wyrządzone przez udar), krzyżówki (tu podobnie), zwierzęta oraz oczywiście telewizję.

Myślę o czymś najlepiej niewymagającym dużego wysiłku, choć z drugiej strony wiem, że lekarz polecił jej wykonywać specjalne ćwiczenia, także lekkiej aktywności fizycznej również bym nie wykluczał.
Chodziła przez miesiąc na kurs komputerowy, podarowałem jej komputer, uczyłem obsługi, lecz tak naprawdę nie miała czego na nim robić, możecie podsunąć mi jakieś pomysły, na coś czym mogłaby się zainteresować? Teraz wiem, że na pewno podsunę jej to forum.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-01-2016, 19:49
Renatas46's Avatar
Renatas46 Renatas46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kawęczyn
Posty: 1 251
Domyślnie

Witaj bardzo dobrze trafiłeś. Tu na tym forum jest moc pomysłów na rozwijanie swoich zainteresowań, a także szansa na zawieranie nowych znajomości i przyjażni. pokaż babci ten klub, pomóż się w nim poruszać na początku, a myślę, że będzie zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-01-2016, 18:53
rudadagusia rudadagusia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 33
Domyślnie

Może to głupie, ale ja podzielam pasję mojej wnuczki. A raczej jej kibicuję, bo zajmuje się stylizacją paznokci i robi naprawdę fajne wzorki. Nie mogę się aż napatrzyć i szukam też ciekawych stron temu poświęconych. Ja co prawda to używam tylko takiego preparatu: http://goldenrose.pl/produkty/paznok...-rose-254.html do skórek, ale fajnie jest popatrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-01-2016, 01:05
cyanogen cyanogen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Białystok
Posty: 4
Domyślnie

Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł odnoście właśnie osób starszych i komputerów http://seniorzy24.pl/seniorzy-w-gaszczu-sieci/, myślę, że kilku osobom może się przydać, tak jak mi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Co zwiedzić będąc w świętokrzyskiem? elizka świętokrzyskie 55 08-03-2018 21:31
Jak się obchodzić z muzyką w komputerze? an_inna eSenior 30 16-03-2016 11:23
Jak wiek uczynić czynnikiem sprzyjającym znalezieniu pracy? - komentarze es55ca Ogólny 4 20-01-2013 10:44
spotkania przy komputerze i kawie. green Nauka, problemy i pomysły edukacyjne 0 18-05-2012 10:30
Co robicie,gdy zawita bezsenność? Nika Różności - wątki archiwalne 154 20-12-2007 20:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.