menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 13:34
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie nasze sukcesy


Gdyby ktoś zapytał -co uważa pani za największy sukces swego życia /albo kilka pomniejszych/ to co byście, miłe senioritki odpowiedziały? ja najbardziej dumna jestem z tego, że byłam nauczycielką z powołania i wiele ciekawych rzeczy na tej płaszczyźnie dokonałam, a mój drugi sukces to wspaniała córka-pracowita, wrażliwa na potrzeby innych ludzi, uczciwa, zaradna i kochająca. Do małych sukcesów zaliczam fantazje kulinarne, czyli ciekawe danka a także przełamanie oporu wobec techniki-od roku mam komórkę i Internet,którymi jako tako sie posługuję.
  #2  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 14:59
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Moim największym sukcesem życiowym jest dwójka wspaniałych dzieci. Jako, że ich ojciec nigdy nie zajmował się ich wychowaniem,sobie przypisuję wszystkie "zasługi" z tym związane.
Dzieci są już dorosłe, ale mam z nimi świetne relacje. Wiem, że zawsze mogę na nich liczyć, tak samo jak oni na mnie.Są ludźmi prawymi, odpowiedzialnymi, kulturalnymi, otwartymi na świat, wrażliwymi na krzywdę.... Mogłabym tak wymieniać jeszcze długo
Inne "sukcesy" nie mają dla mnie większego znaczenia, bo nie zrobiłam żadnej kariery zawodowej.
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 16:09
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie

Moim największym sukcesem życiowym też jest dwoje wspaniałych dzieci, już dorosłych. Zalet nie będę wymieniać...bo mogłyby też się przytrafić wady, które każdy posiada, ale mimo jakichś tam wad ...są wspaniałe.
A drugim sukcesem...jeżeli to można zaliczyć do sukcesów... to jest to, że zawsze mogę sobie spojrzeć w swoją twarz ( w lusterku ) i w twarze ludzi, których znam... bez spuszczania oczu czy odwracania wzroku....
  #4  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 20:52
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Bogda, to bardzo ważne, co napisałas na końcu wypowiedzi.Wielu ludzi o tym zapomina.Gratuluję.
  #5  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 21:40
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Post

Jeśli można się pochwalić to moim sukcesem są moi dwaj synowie.Dziś to już dorośli panowie....których wychowałam i wykształciłam sama.Obaj mają wspaniałe rodziny i własne dzieci z których jestem dumna.Jeśli można to drugi mój sukces jest taki sam jak Bogdy,też śmiało patrzę ludziom w oczy.Trzeci to jest to że na stare lata sama nauczyłam się nowoczesności tz.nauczyłam się obsługi komputera...może jeszcze nie do końca ale robie postępy.Dzieci mi dzielnie kibicująi podziwiają.
  #6  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 22:01
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Nie

Szkoda,że pytanie skierowano tylko do seniorów w spódnicach!!!!
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #7  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 22:45
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie

Ej.. wuere"le... chyba przesadzasz, to pewnie była zwykła pomyłka pisarska, a poza tym to i tak spodnie mają na pewno przewagę, bo seniorzy jak i większość senioritek chodzi w spodniach.... a poza tym nie było zakazu... a co nie jest zakazane to jest dozwolone...
Pozdrawiam
  #8  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 10:22
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Moim najwiekszym sukcesem jest rzecz jasna jedynaczek - synus .Dzisiaj ju z dorosly majacy wspaniala 15 letnia corcie OLENKE z ktora mam wspanialy kontakt. W nastepnej kolejnosci >sukcesow> to fakt iz po smierci meza przejelam dzialalnosc firmy /przetargi byly wygrane/ posiadajac tylko umiejetnosc kierowania zespolem ludzi dokonczylam samodzielnie w warunkach srogiej zimy inwestycje rozpoczeta .Napewno jest malym ale zawsze sukcesem fakt iz nie zalamalam sie , nie trwalam w traumie /po smierci meza za 2 lata zmarl uwielbiany i kochany MOJ OJCIEC/ wspieralam wszystkich w rodzinie sama niejednokrotnie potrzebujac tego ale ni dawalam poznac po sobie .Jestem sama w duzum domku z duzym ogrodem i z .. duzym poczuciem humoru .jestem silna i nawet niektorzy stawiaja mnie za wzor wytrwalosci upartosci w dazeniu do celu i umiejetnosci radzenia sobie w zyciu..bo >co mnie nie zabije to mnie wzmocni>.I do lusterka to widze w nim >czyste sumienie>
  #9  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 10:25
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

.Telefon przerwal watek ... pogubilam sie w ostatnim zdaniu mialo byc JAK PATRZE DO lusterka ... .Oj Bunia Bunia wiosna juz daje znac o sobie .Pozdro.
  #10  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 10:45
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jakie jesteśmy dzielne!Wuerele-wiadomo,że pytanko było do wszystkich forumowiczów.Po prostu płec męska jest tu tak nieliczna, że odruchowo zwróciłam się do pań.Przepraszam za niewłaściwe sformułowanie i czekam na Twoją wypowiedź.Pozdrawiam.
  #11  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 13:22
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Moim największym sukcesem jest to, że poznałam dobrego człowieka jakim jest mó mąż. A drugi to to, że do wszystkiego doszliśmy sami z pracy naszych rąk i trzeci, że w z moją chrobą udało mi się nauczyć programu graficznego.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #12  
Nieprzeczytane 22-03-2007, 14:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Witaj Krise1

Name:  blog-brawo.gif
Views: 61
Size:  1.5 KBCieszę się, że znalazłaś dla nas chwilkę czasu....Pozdrawiam i życzę braku kłopotów!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #13  
Nieprzeczytane 23-03-2007, 14:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Moje sukcesy

Moim największym sukcesem jest mój syn, którego wychowywałam sama /psotny był smarkacz i żywy jakby miał zainstalowany motorek/. Wykształciłam chłopaka i wychowałam na przyzwoitego człowieka, jestem z niego dumna. Za sukces uważam to, że postępowałam i postępuję w swoim życiu zgodnie ze swoimi przekonaniami i nie muszę się wstydzić niczego spoglądając na swoje odbicie w lustrze. Następnym moim sukcesem jest mój partner życiowy, z którym związałam sie po śmierci męża 25 lat temu i z którym mam nadzieję żyć długo i szczęśliwie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze babcie i dziadkowie Nika Rodzina bliższa i dalsza 79 02-10-2018 16:20
A to ciekawe! (nasze własne historyjki z pobytu za granicą) arczia Podróże, turystyka 17 21-06-2011 15:12
Nasze zawody wuere'le Seniorzy i praca 120 26-03-2010 15:39
My i nasze miasta na Pomorzu jolita pomorskie 501 21-01-2010 11:58
Nasze historie rodzinne Ewita Rodzina bliższa i dalsza 111 23-10-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.