menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #30021  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 14:42
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Skoro Lila pisze "że na poziomie" kibel-magiel, to musi być urządzenie do pomiaru poziomu a nie zwrotnica. Logiczne? Mierzysz czasem poziom oleju w samochodzie? Robisz dolewkę gdy dochodzi do minimum?
W samochodzie to mierzyłem poziom wody jak przejeżdżałem przez rzekę, ale w samochodzie jest jeszcze czasem silnik w którym się mierzy poziom oleju ale ja tego nie robię od dziesięciu lat, serwis to robi od tego są, nawet pilnują kiedy jest wymiana, przywożą samochód zastępczy a tamten zabierają, to inny świat do którego nie dorosłeś. Dolewki też nie robię, nalewam jak kieliszek pusty, albo robi to odpowiednia osoba, warto wiedzieć, dolewaczu, nie ta półka.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30022  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 14:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=Kazik][
Cytat:
B]Nie wycieraj w firankę. Lepiej się podmyj.[/b]

Ale nie będę tu już odpowiadał na posty o zaniżonym-[plotkarskim] poziomie.


Kazik!
gdyby przy każdej pierdole wysmarowanej przez ciebie sztywniał ci paluszek, to musiałbyś posty na forum łokciami w klawiaturę stukać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30023  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 14:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
..... A czy to wstyd szukać ojca dziecka skoro go zgubiła? A może jest niepewna to też, co potem powiedzieć dziecku jak dorośnie?

Jarek! Dla przyzwoitych kobit to wstyd, ale nie każda mając dwoje dzieci na pismie smaruje, że miały one trzech tatusiów.
To jak w wyliczance dziecięcej:
Entliczek pentliczek
czerwony stoliczek
na kogo wypadnie
na tego bęcccc!
U zwykłej twojej sąsiadki, to moze nie byłoby sprawy, ale przecie w tym przypadku mamy do czynienia z IKONĄ i nadzieją partii tzw. opozycyjnej. Wzór matrony i omc westaki pisowskiego rytuI to takiej co polityczne mowy o zgniliźnie moralnej obecnej władzy wygłasza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30024  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 14:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
W samochodzie to mierzyłem poziom wody jak przejeżdżałem przez rzekę, ale w samochodzie jest jeszcze czasem silnik w którym się mierzy poziom oleju ale ja tego nie robię od dziesięciu lat, serwis to robi od tego są, nawet pilnują kiedy jest wymiana, przywożą samochód zastępczy a tamten zabierają, to inny świat do którego nie dorosłeś. Dolewki też nie robię, nalewam jak kieliszek pusty, albo robi to odpowiednia osoba, warto wiedzieć, dolewaczu, nie ta półka.


Jarek, Ty se możesz bujać w obłokach, ale mnie nie obujasz.

Po pierwsze primo, na wymianę oleju serwis Ci daje samochód zastępczy? A jaki to serwis? Lamborghini?
No i nie gadaj, że podczaszy ci dolewa do kielonka, bo wiesz.... wtedy byś spędzał wczasy na statku jak marbella a nie ciągnął ryby za ogon ze zbiornika.

Generalnie dzieciak jesteś, choć starszy wiekiem. Imponują Ci tak zwane znamiona luksusu, ale to tylko znamiona...nic więcej.

pees. i błagam, nie pisz o tym swoim innym świecie, bo to świat emeryta; forum, internet i sanatorium.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30025  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 14:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Kazik
[

Kazik!
gdyby przy każdej pierdole wysmarowanej przez ciebie sztywniał ci paluszek, to musiałbyś posty na forum łokciami w klawiaturę stukać
Pluto, najpierw się rośnie umysłowo i cieleśnie a od pewnego wieku wszystko się obkurcza i postura a jeszcze szybciej komórki mózgowe i trzeba przez pomyłkę olej lać do samochodu w miejscu pasażera. Widziałem kiedyś jak Nergal miał moherowe rogi, trzeba by zakupić niektórym w prezencie od Dziadka Mroza. . Zaczyna się terror, nikt nowy nie może pisać co chce, bo pisuarska cenzura ucina wszystko. Nowi Pionierzy, PiSobolszewia zamiast w czerwonych chustach to moherach.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30026  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 15:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
]
Pluto, najpierw się rośnie umysłowo i cieleśnie a od pewnego wieku wszystko się obkurcza i postura a jeszcze szybciej komórki mózgowe i trzeba przez pomyłkę olej lać do samochodu w miejscu pasażera. Widziałem kiedyś jak Nergal miał moherowe rogi, trzeba by zakupić niektórym w prezencie od Dziadka Mroza. . Zaczyna się terror, nikt nowy nie może pisać co chce, bo pisuarska cenzura ucina wszystko. Nowi Pionierzy, PiSobolszewia zamiast w czerwonych chustach to moherach.

Dokładnie jak wtedy, gdy odeszła Honoratka stąd i inni.
Nawet zbanowani zostali niektórzy.
Jak sobie spokojnie pisałam bloga, to szemrałeś, że tchórzę.

Ktoś kasuje posty? Nie. Można sobie pisać.
O co biega? A że się nie chce, bo PiSbolszewia wytrąca głupawe argumenty? Wasza sprawa. To forum, jakbyś nie wiedział. Nie ma tu podczaszych nalewających wazelinę.

ps. rozkręcasz się w wyzwiskach, jak widzę. Nie idź tą drogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30027  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 15:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila



Jarek, Ty se możesz bujać w obłokach, ale mnie nie obujasz.

Po pierwsze primo, na wymianę oleju serwis Ci daje samochód zastępczy? A jaki to serwis? Lamborghini?
No i nie gadaj, że podczaszy ci dolewa do kielonka, bo wiesz.... wtedy byś spędzał wczasy na statku jak marbella a nie ciągnął ryby za ogon ze zbiornika.

Generalnie dzieciak jesteś, choć starszy wiekiem. Imponują Ci tak zwane znamiona luksusu, ale to tylko znamiona...nic więcej.

pees. i błagam, nie pisz o tym swoim innym świecie, bo to świat emeryta; forum, internet i sanatorium.
Widać mało wiesz bo gdzieś w przysiółku mieszkasz. Nie podczaszy tylko kelner on wie, że się nie dolewa ale co tam Jakiś Kazio, za głęboko palec wsadziłaś, punkt"G" jest bliżej. A odnośnie serwisu to jet taka marka jak Tojota i jak się ma kilka samochodów wyższej klasy to by nawet u kienta zmienili olej (myślę, że na tym przesadyźmie też się nie poznasz. Sanatorium? Zazdrościsz mi że jeżdżę 2-3 razy w roku? Taki świat jak ma Marbella mi nie imponuje, nie lubię blichtru, sztucznych zębów tombaku i złotych łańcuchów na metry, lepiej mniej a prawdziwe. Polska jest zbyt piękna i super komfortowa aby szukać raju gdzie indziej i obijac sie o smotruchów i czarnuchów. W tym roku zobaczyłem 100 pięknych miejsc w Polsce i poznałem fantastycznych ludzi. Miałem Ci coś b.ważnego powiedzieć o lokatach ale widzę, że z Tobą nie warto, jesteś fałszywa i niebezpieczna.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30028  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 15:42
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Nie dość, że jesteś fałszywa to jeszcze nieuczciwa, bo doskonale wiesz, że do tej wypowiedzi zostałem sprowokowany przez innego fałszywca. I ci to ma wspólnego z nieślubnymi dziećmi czy niewiadomego pochodzenia ojcem czy rezerwacji przedziału, przez jakąś pisłankę?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30029  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 15:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Widać mało wiesz bo gdzieś w przysiółku mieszkasz. Nie podczaszy tylko kelner on wie, że się nie dolewa ale co tam Jakiś Kazio, za głęboko palec wsadziłaś, punkt"G" jest bliżej. A odnośnie serwisu to jet taka marka jak Tojota i jak się ma kilka samochodów wyższej klasy to by nawet u kienta zmienili olej (myślę, że na tym przesadyźmie też się nie poznasz. Sanatorium? Zazdrościsz mi że jeżdżę 2-3 razy w roku? Taki świat jak ma Marbella mi nie imponuje, nie lubię blichtru, sztucznych zębów tombaku i złotych łańcuchów na metry, lepiej mniej a prawdziwe. Polska jest zbyt piękna i super komfortowa aby szukać raju gdzie indziej i obijac sie o smotruchów i czarnuchów. W tym roku zobaczyłem 100 pięknych miejsc w Polsce i poznałem fantastycznych ludzi. Miałem Ci coś b.ważnego powiedzieć o lokatach ale widzę, że z Tobą nie warto, jesteś fałszywa i niebezpieczna.

Chciałbyś mieszkać w tym przysiółku.
Jasne, że jak masz auto popsute, to bierzesz zastępcze, ale nie na wymianę oleju. Zresztą Toyotami od dawna nie jeżdżę. Kelnera nie brałam pod uwagę, przepraszam, bo to oczywiste. Myślałam, że masz majordomusa.
Kochany, czego Ci zazdrościć? Marbelli - przyznaję - zazdroszczę, choć nie w sensie zjadliwym, jak i każdemu kto ma siłę na takie podróże.

Oooo o lokatach? Pliiiiis, przebacz mi.

A jak uklęknę to przebaczysz fałszywej i niebezpiecznej, a także wstrętnej, moherowo - bolszewickiej koleżance?



Noooo, nie dąsaj się już.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30030  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 16:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Lilu

Jak w przysłowiu--ja piszę o zupie a Jarosław II o *****.

Ja piszę o dolewce oleju w samochodzie--a mam odpowiedź że jemu kelner dolewa. Ale chyba nie "oleum" jak mawiał Zagłoba? Jak z takim rozmawiać? No i ma na wymianę oleju nowy samochód na te 15 minut? Sam jedzie na wymianę czy jego szofer lub lokaj?

Pisałem już kiedyś [Polu to stary kotlet?] Że nigdy nie widziałem biznesmena który od rana do wieczora jest obecny na KSC. Ja emeryt mogę, ale gdybym miał nawet mały sklepik osiedlowy, to bym na pisaninę czasu nie miał.

Pozwólmy jednak udać że w to wierzymy. Przecież nawet każda bida musi się się dowartościować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30031  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 16:22
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Kazik!
gdyby przy każdej pierdole wysmarowanej przez ciebie sztywniał ci paluszek, to musiałbyś posty na forum łokciami w klawiaturę stukać
W pluta wieku--to byś też tak chciał. Pomarzyć zawsze możesz.

A Donkowi opada. Szczęka i słupki. O całej reszcie to zapytaj Pony. Może coś jeszcze on/ona wie bliżej?

Ale walicie te emotki. Moda jakaś? Wiem że Lila też to robi. Nie szalejcie zabawkami tak ostro--bo się przejedzą i znaczenie stracą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30032  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 16:46
Pony Pony jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 35
Domyślnie

Nie ma bata, abyśmy tej kasy nie dostali z Unii, bo po liście
Prezesa Jarosława Kaczyńskiego (proszę zauważyć, że nie obrażam), do Davida Camerona, kasa nam się należy jak psu buda.
Ciekawe, kto przetłumaczył tak ważny list
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30033  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 16:59
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pony
Nie ma bata, abyśmy tej kasy nie dostali z Unii, bo po liście
Prezesa Jarosława Kaczyńskiego (proszę zauważyć, że nie obrażam), do Davida Camerona, kasa nam się należy jak psu buda.
Ciekawe, kto przetłumaczył tak ważny list

Kto przetlumaczyl tak wazny list....nie wazne, traktuj to jak Przeminelo z wiatrem. Bron Boze nie obrazam glownej bohaterki i bohatera tego romansu.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30034  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 17:10
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pony
Nie ma bata, abyśmy tej kasy nie dostali z Unii, bo po liście
Prezesa Jarosława Kaczyńskiego
(proszę zauważyć, że nie obrażam), do Davida Camerona, kasa nam się należy jak psu buda.
Ciekawe, kto przetłumaczył tak ważny list
Jarosław do Camerona napisał? Daj link abym poczytał. Może być po angielsku, ale nie gołosłownie z magla. Naucz się podawać linki.

Od tłumaczenia listów są tłumacze w każdej partii. W kancelarii Tuska i gajowego również.

O kasie 300 miliardów to obiecywał [znowu obiecywał] Tusk. Teraz trzeba go trzymać za tą setną w pięcioleciu pustą obietnicę. Może wtedy jeszcze więcej wyborców PO otworzy oczka?

A jak Twoje ploteczki? Ktoś się rozwodzi? Ktoś żonę bije? Polecić Ci takie forum gdzie "ploteczki o Panach i Paniach?"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30035  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 17:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Ja bym Pony poleciła taki nośny wątek ( chyba zna go zresztą doskonale) ..

http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...odzi-4169.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30036  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 17:15
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pony
Bardzo ciekawy dzień, gdyż córka Prezydenta Tysiąclecia ustala DNA ojca swojego dziecka, Kręcina, czy Bond, a na dokładkę
nigdy nie wiesz, kiedy przyjdą nocą i w drzwi kolbami załomocą - jak żyć?

Wow....WIADOMOSC WIEKU XXI, przypomina mi PLOTY z tabloidow....Tfu...byl tu kiedys taki watek, ale zalozycielka dynda w Kosmosie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30037  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 17:23
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Ależ Ty Pony (#30003) masz pecha.Właśnie wywołałeś wilka z lasu.Ledwie wyplułeś z siebie coś o kolbach,łomotaniu i strachu i patrz,z punktu napytałeś p.premierowi roboty.Sprawa musi być wagi państwowej,bo osobiście chłopina wyjaśnia co to się wydarzyło wczorajszej nocy w Opolu.Wyobraź sobie,w środku nocy,na oczach dzieciaków,aresztowali matkę a maluchów wywieźli do jakiejś izby opiekuńczej.Nie powiem, masz czego się bać,dobry człowieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30038  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 17:44
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Dzisiaj po północy

słuchałam sobie RM i szefa tej stacji.
Wystąpił on w obronie biskupa, któremu zdarzyło się jechać na podwójnym gazie.
Czy z własnej woli o.R. poruszył ten tak krępujący dla duchownych temat?
Otóż nie.
Słuchacz, o mocno zachrypniętym głosie, z zawodu kierowca, człowiek żyjący zgodnie z kościelnymi przykazaniami - tak przynajmniej twierdził - był oburzony, że media toruńskie milczały o wpadce biskupa.
Mówił dość długo i krytycznie i właśnie taką wypowiedzią obudził o. Rydzyka i sprowokował go do repliki.
Argumentacja, jaką się posłużył o.R. przerosła moją wyobraźnię.
Czego tam nie było! Mrożek by tego lepiej nie wymyślił.
Szkoda, że nie ma nagrania tej wypowiedzi, szkoda.

Wniosek po nocnym "komunikacie" nasunął mi się taki:
duchowni są pod specjalną ochroną i nie wolno ich krytykować, a jak ktoś otwartym tekstem mówi jak i co, tzn. że jest wrogiem Kościoła.

PZPR też nie było wolno krytykować, bo to był zamach na Polskę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30039  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 17:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie dzrzazga

Pony [ang. kucyk lub kuc] to jest on? Nie ona? Meny się ploteczkami raczej nie zajmują w tym samym stopniu. Chociaż i nam plotki nie obce. Może nie az tak.

BTW--otwórz sobie priv. Chciałem Ci coś napisać. Jak masz problem z odblokowaniem to tutaj:

Priv uruchomienie czytaj od postu (strona 23) #458 przez #460 aż do #466 proszę czytać wszystkie kolejne. Widać że wpisanie tytułu priva jest konieczne [wystarczy 1 znak]
http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...ge23-2808.html --link do wątku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30040  
Nieprzeczytane 26-10-2012, 18:05
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Mrożka zastępuje KK i Tusk. No to mam przechlapane z dwu stron.

Cytat:
Napisał POLA
Czego tam nie było! Mrożek by tego lepiej nie wymyślił.
Szkoda, że nie ma nagrania tej wypowiedzi, szkoda.

Wniosek po nocnym "komunikacie" nasunął mi się taki:
duchowni są pod specjalną ochroną i nie wolno ich krytykować, a jak ktoś otwartym tekstem mówi jak i co, tzn. że jest wrogiem Kościoła.

PZPR też nie było wolno krytykować, bo to był zamach na Polskę.
Masz u mnie 100 % racji. Bo wiesz że jestem ateistą [tak pisałem to wiele razy= stary kotlet? ].

Ale w tym jesteśmy zgodni. Skróciłem Twój cytat bo długa wypowiedź, ale tu ja "pisiak" się zgadzam. Jak to nazwiesz? Odszczepieniem?

Duchowni i posłowie prowadzący po alkoholu są nietykalni. Na razie tak jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.