menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-09-2014, 19:09
Basko Basko jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 374
Domyślnie Do Ania o


Witam Cie serdecznie.
Zarzuciłaś mi podkradanie Twojego podpisu. Zarzut jest niesłuszny ponieważ od dawna tak się podpisuję na innych forach zwiazanych z moimi dolegliwosciami. Jeżeli czujesz się pokrzywdzona - z serca Cię przepraszam. Ten nik tez jest obecny na innych forach.
Aniu - Nie jestem ani zlodziejka, ani zadnym potworem! i niesłusznie tak do mnie napisalaś. Mam swój honor, swoje zdanie, wiele przejść i tragedii rodzinnych za sobą!Mam 55 lat i od dwóch lat jestem na emeryturze.
Jezeli tak podpisywalas sie tutaj i jezeli uwazasz, ze w ten sposob popelnilam nietakt- z serca Cie przepraszam. Nie odpisywalam bo nie zagladalam ani na poczte , ani nigdzie indziej. Ostatnio w moim zyciu wydarzyla sie tragedia-zmarl mi ktos bardzo bliski i dzisiaj dopiero wróciłam z pogrzebu. Zagladam na Forum i oczom nie wierze co piszesz.
Usune podpis, ale niku nie zmienie poniewaz uzywam go na innych forach takze. Na innych forach tak sie podpisuje, tu - jezeli Cie obrazilam- goraco przepraszam. Pozdrawiam
P.S.
Jezeli kogoś urazilam swoimi nielicznymi wpisami też z serca Przepraszam
  #2  
Nieprzeczytane 16-09-2014, 20:21
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Basko - nic mi do twojego nicku. Nie o nim do Ciebie pisałam. Nie tylko tak nie napisałam ale nawet nie pomyślałam, że jesteś potworem. Myślę, że jesteś sympatyczną osóbką.Podkradłaś mój podpis, który sama w takiej akurat formie wypracowałam go sobie i od ponad 5 lat się posługuję. Porównaj długość treści słownej podpisu, kolejność słów, zastosowane znaki interpunkcyjne, ich rozmieszczenie oraz także z mojego podpisu podkradziony dość charakterystyczny obrazek. Paskudne jest posługiwanie się cudzym podpisem. Podobnych w treści tekstów oraz zupełnie różnych masz na stronkach ze specjalnymi tekstami do wpisów sporo.Skoro z informatyką sobie radzisz, to co za wysiłek opracować podpis własny. Ze stronek internetowych do tego przeznaczonych, możesz sobie kopiować co ci się podoba, na co ci przyjdzie ochota i nic mi do tego. Po to te stronki są tworzone. Ja zwróciłam ci uwagę, że posługujesz się moim podpisem i to mi się nie podoba. Zauważyły twój plagiat postronne 2 osoby, które mnie o tym powiadomiły. Dyskretnie napisałam o tym na twoim profilu (bo na pryw się nie dało), ty uznałaś za stosowne wypowiedzieć się na forum. Publiczne prezentowanie twoich rzekomych, bo nieprawdziwych racji nie doda ci wiarygodności. Człowiek popełnia błędy - to ludzka słabość. Dobrze gdy potrafi się w porę zreflektować.
Uczciwiej byłoby zaprzestać posługiwania się cudzym podpisem i przeprosić za nadużycie. Krótko, zwięźle. Tego oczekiwałam. Widocznie cię to jednak przerosło. Idziesz w zaparte. Będąc na Twoim miejscu gdybym uważała, że uczciwość jest po mojej stronie to nie kasowałabym tego podpisu, dając możliwość aby więcej osób mogło sobie porównać twój podpis z moim. Brnąc w kłamstwa tym bardziej wzbudziłaś we mnie niesmak do tej sytuacji. To w sumie bzdetna sprawa i należało ją zakończyć jednym mądrym gestem a nie brnąć w zaparte jak w bagno.
Myślę, że twoje obecne czy minione przeżycia mają się nijak do sprawy skopiowania podpisu. Mogę ci jedynie po ludzku współczuć. Miłego, radosnego, aktywnego pobytu na KSC życzę.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.

Ostatnio edytowane przez Ania o. : 16-09-2014 o 20:28.
  #3  
Nieprzeczytane 16-09-2014, 20:30
Basko Basko jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 374
Domyślnie

Aniu nie oklamalam Cię i nie brnę w klamstwach. PRZEPRASZAM CIE Z SERCA i mam nadzieje, ze przeprosiny przyjmiesz. Milo u na Forum i chcialabym tu zostac. Napisalam do Administracji z prosba o podpowiedz jak moge usunac podpis , a jezeli jest to niemozliwe, poprosilam o usuniecie podpisu za mnie.
Masz racje- moje osobiste przezycia to moja sprawa i nie powinnam byla o nich pisac.
Jezeli sobie zyczysz to poprosze o usuniecie mojego konta z Forum i po prost przestane tu bywac.
Raz jeszcze przyjm prosze Gorące Przeprosiny - z Serca Szczerze Cie przepraszam za nietakt.

P.S.
Aniu - tez pochodze z Bydgoszczy, ale mieszkam gdzie indziej. Pozdrawiam raz jeszcze

Wiesz- jest mi przykro, że straciłaś do mnie zaufanie zaraz na samym poczatku- rezygnuje z pobytów na Forum, poprosze administracje o usuniecie mojego konta-i wiecej tu bywac nie bede .
Pozdrawiam i zycze wszystkim samych pieknych tu chwil

Ostatnio edytowane przez Basko : 16-09-2014 o 20:44.
  #4  
Nieprzeczytane 16-09-2014, 20:50
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 678
Domyślnie

Basko, na ten temat zwróciła Ci uwagę Czesia - Mimoza. Jedno co było nie tak, to napisała -Basi nie AniO - my, uczestniczki też zauważyliśmy ten podpis czy podobieństwo podpisu AniO...
Przepraszam za uwagę w tym temacie.
Pozdrawiam Panie!
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami Basko??? Nie można się tak obrażać..jesteś już nasza! Tak była Ania naszą koleżanką, przyjaciółką...i nadal jest!
__________________
  #5  
Nieprzeczytane 16-09-2014, 21:35
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Basko - to ty z małego w sumie incydentu zrobiłaś sprawę wagi państwowej tworząc ten wątek. Na dodatek odnoszę wrażenie, że niezbyt dokładnie zrozumiałaś, iż ja kwestionuję PODPIS a nie twój awatar, którym - jak piszesz - posługujesz się od dawna. Mnie twój awatar absolutnie nie interesuje i nic o nim nie pisałam. Posługiwałaś się skopiowanym moim podpisem. To właśnie zakwestionowałam. Człowiek istota słaba i popełnia błędy. Wystarczyło wykasować tą tak ewidentną kopię podpisu i przeprosić. I koniec. Po sprawie. Ty uznałaś za celowe zrobić wokół siebie i sprawy sporo zamieszania. Stworzyłaś nawet specjalny wątek a teraz odgrażasz się opuszczeniem forum. Dodam, że odpisałam ci na profilu ale w międzyczasie chyba zdążyłaś mnie zablokować, bo nagle straciłam możliwość wejścia na profil i zamieszczenia odpowiedzi.
Myślę, że aby zakończyć ten niefortunny incydent to ja przyjmuję twoje przeprosiny, szczególnie, że kwestionowany podpis wycofałaś. Natomiast uważam, że skoro zaistniałaś na KSC to kontynuuj nadal swój tutaj pobyt. Mam nadzieję, że zarówno ty, ja oraz koleżeństwo, które zapoznało się ze sprawą zapomnimy o tym wydarzeniu. Ten incydent nie jest wart więcej uwagi a tym bardziej kontynuowania. Mam nadzieję, że admina dojdzie do podobnego wniosku i go usunie. Basiu otrząśnij się po swoich przykrych rodzinnych przeżyciach, uczestnicz w seniorku a zapewne poprawi się nastrój i zyskasz tutaj sporo koleżanek. Ja się cieszę, że Bydgoszcz, która jest obecnie moim miastem była kiedyś także twoim. Coś nas łączy na początek. Miłego, udanego pobytu i uczestnictwa w forum życzę.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
  #6  
Nieprzeczytane 18-09-2014, 13:28
Basko Basko jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 374
Domyślnie

Aniu nie zablokowalam ani Ciebie, ani nikogo innego. Żądalaś ode mnie przeprosin, a ja uważalam, ze powinnam to zrobić na ogólnym. Widzę, że przeprosiny przyjęłaś i jestem Ci za to wdzieczna. Mam nadzieję, że więcej gaf nie popełnię. To fakt, ze chcialam zrezygnować z bycia na Forum, ale życzliwe mi osoby, ktorych tak naprawdę jeszcze nie zdążyłam przez te parę dni poznać napisaly mi bym tego nie robiła, bym po prostu byla i czuła sie dobrze wśród stalych bywalców i początkujących jak i ja.
Pozdrawiam Ciebie, Twoich Przyjaciół z Forum i Wszystkich pozostalych zarejestrowanych osob.

Na zgodę i dla wszystkich:

Ostatnio edytowane przez Basko : 18-09-2014 o 13:44.
  #7  
Nieprzeczytane 18-09-2014, 14:19
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Basko - Basiu cieszę się, że widzę Cię funkcjonującą aktywnie na forum. Przy każdej wypowiedzi zachęcałam Cię do bycia z nami na tym portalu życząc abyś z pobytu tutaj miała radość, satysfakcję czy pocieszenie w potrzebie. Pisałam do Ciebie dwukrotnie na prywatną pocztę ale zapewne nie masz jej włączonej czyli otwartej, skoro - jak napisałaś - nikogo nie blokowałaś. Wejdź w ustawienia i otwórz możliwość przesyłania wiadomości na pw. Przydaje się ta opcja w praktyce wielokrotnie.
Natomiast ten wątek tak nieopatrznie przez Ciebie utworzony, bo po to abyśmy mogły ze sobą rozmawiać w wiadomym temacie, obecnie stracił rację bytu. Napisz do admin prośbę o jego usunięcie, bo tylko znany na forum troll miał radochę mogąc posmrodzić. Zauważyłam, że stworzyłaś własny podpis i o to chodziło aby był on własny, czyli obecnie jest tak jak być powinno. Pozdrawiam serdecznie. Rewanżuję się kwiatkami dla Ciebie:
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
  #8  
Nieprzeczytane 18-09-2014, 14:19
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Obie panie doszły do porozumienia. Wątek można zamknąć!
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rzutnik Do Bajek "ania" + 29 Bajek! Polecam! Anpepi Kupię, sprzedam, zamienię 12 08-04-2010 23:31

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.