menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:01
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Dziekuje Za Goscine !


Milo mi jest na tym forum dyskutowac z bardzo madrymi ludzmi w wieku seniora i przed.
Po wczytaniu sie w dyskusje kazdy sobie wyciagnie wnioski dla siebie jak mili i uprzejmi sa tu gospodarze,wspolpracownicy gospodarzy a nawet "patrolujacy" to forum.
Obiecuje tu Panstwu,ze bede czestym gosciem tej "kawiarni" nawet bez zaproszenia.
Do jutra !
  #2  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:05
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Oooooo, matko!
  #3  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:05
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Milo mi jest na tym forum dyskutowac z bardzo madrymi ludzmi w wieku seniora i przed.
Po wczytaniu sie w dyskusje kazdy sobie wyciagnie wnioski dla siebie jak mili i uprzejmi sa tu gospodarze,wspolpracownicy gospodarzy a nawet "patrolujacy" to forum.
Obiecuje tu Panstwu,ze bede czestym gosciem tej "kawiarni" nawet bez zaproszenia.
Do jutra !
Powiedział Odorek i ulotnił się.../ktoś okno otworzył/
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:19
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Milo mi jest na tym forum dyskutowac z bardzo madrymi ludzmi w wieku seniora i przed.
Po wczytaniu sie w dyskusje kazdy sobie wyciagnie wnioski dla siebie jak mili i uprzejmi sa tu gospodarze,wspolpracownicy gospodarzy a nawet "patrolujacy" to forum.
Obiecuje tu Panstwu,ze bede czestym gosciem tej "kawiarni" nawet bez zaproszenia.
Do jutra !

Trollizm związany jest z Internetem, szczególnie charakterystyczne dla tej choroby objawy ujawniają się w wypowiedziach Trolla. Znamionuje je złośliwość, zgryźliwość, wulgarność i bezmyślność. Wyziera z nich niechęć do rodzaju ludzkiego, głupota, poczucie niższości, niedojrzałość emocjonalna, zazdrość, sadyzm, masochizm i niezaspokojenie seksualne. Czynnikiem aktywującym chromosom GNIDA może być niedobór lub nadmiar środków finansowych, nudna lub stresująca praca (często także jej brak), samotność, wrodzona bezmyślność, błędy w procesie wychowania, inne zaburzenia psychiczne i charakterologiczne, szok, urazy na tle nerwowym oraz czynniki środowiskowe (nieznośny partner życiowy, bogaty sąsiad lub przyjaciel, wymagający szef, lepiej ubrana koleżanka itp.) Trollizm wydaje się być choroba zakaźną, rozprzestrzeniającą się za pomocą łącz internetowych. Atakuje tylko słabe organizmy i zagnieżdża się w nich czasowo lub na stałe. Pomimo że szansa na zarażenie się Trollizmem zdrowego psychicznie użytkownika Internetu jest niewielka, to uczeni radzą unikać z nimi kontaktu.
__________________
  #5  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:19
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Czy

na każdym wątku
musi zaznaczyć swą obecność nawiedzony naprawiacz Polski
z Florydy
  #6  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 13:41
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Pokojówka wyszła z pieskiem Pani na spacer.
Po powrocie Pani pyta: Jak tam Fruziu, zrobił furorę mój pieszczoszek?
-O tak,proszę Pani! Pod każdym drzewkiem!
  #7  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 14:02
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Bez szczególnych emocji stwierdzam, że przyłożyłem rękę, a właściwie klawiaturę do utylizacji tego osobnika.
  #8  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 14:11
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

A już łudziłam się, że tytuł zwiastuje pożegnanie...Szkoda, że nie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #9  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 14:29
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie moze sie wszystkim naraze

Ale co mi tam... juz i tak niedlugo jade na wakacje..
Wydaje mi sie ze jestescie niesprawiedliwi wzgledem Seniora AP.. Bo on nie jest chamskim trollem.. Fakt ze nie wydaje sie zupelnie normalny i ma rozne paranoje ale zeby byl juz taki straszny?? Przeciez jezeli ktos tu pisze a nam sie to nie podoba to mozemy go zablokowac i nie czytac.. Dlaczego musimy byc tacy niegoscinni? Niech sobie pisze!! Moze on wlasnie jest tym co najbardziej nas potrzebuje??
Strasznie nie chcialabym byc w jego skorze.. i byc tak przyjeta..Az mi wstyd.. za niektorych..Nie lubie jak tak huzia na jednego.. Jak dzieci ktore nie wiedza..ze mozna sie inaczej zachowywac..
  #10  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 14:50
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie Asiu!

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Ale co mi tam... juz i tak niedlugo jade na wakacje..
Wydaje mi sie ze jestescie niesprawiedliwi wzgledem Seniora AP.. Bo on nie jest chamskim trollem.. Fakt ze nie wydaje sie zupelnie normalny i ma rozne paranoje ale zeby byl juz taki straszny?? Przeciez jezeli ktos tu pisze a nam sie to nie podoba to mozemy go zablokowac i nie czytac.. Dlaczego musimy byc tacy niegoscinni? Niech sobie pisze!! Moze on wlasnie jest tym co najbardziej nas potrzebuje??
Strasznie nie chcialabym byc w jego skorze.. i byc tak przyjeta..Az mi wstyd.. za niektorych..Nie lubie jak tak huzia na jednego.. Jak dzieci ktore nie wiedza..ze mozna sie inaczej zachowywac..
Myślałam długo podobnie jak Ty! On nas potrzebuje, będę dla niego grzeczna i wyrozumiała, ale ponieważ raczej jestem w gorącej wodzie kąpana, to musiałam czasem zamykać oczy i liczyć do dziesieciu i dopiero pisać.Dzisiaj już raz wyszłam z forum, bo nie było żadnego innego tematu do pogadania.Szkoda! Dziś sobota. Na dworze brzydko z domu nie chce się wychodzić. Dlaczego pan A.P. nie może zrozumieć, że przyjmiemy go z otwrtymi rękami jeśli tylko będzie rozmawiał z innej pozycji niż wizjonera, czy misjonarza.
Seniorze AP, odpuść trochę sobie, to i nam będzie łatwiej Ciebie zaakceptować!
  #11  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 14:56
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Asiu

przyznaję, że wyjątkowo nie wytrzymałam i wtrąciłam swoje "trzy grosze', a przyczyną tego: co rano pełna optymimu włączam się do Klubiku i co widzę: I tytuł: "ile Kufa ma lat?" (nie czytam, ale czyżbyście jeszcze nie ustalili?), a następne - kasandryczne tytuły produkcji Seniora...Przez blisko rok wydawało mi się, że to forum służy rozrywce a nie samoumartwianiu się - po Twojej ripoście nabrałam wątpliwości, ale zwyczajowo kończę hasłem "róbta co chceta"
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #12  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 14:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Joasiu,

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Ale co mi tam... juz i tak niedlugo jade na wakacje..
Wydaje mi sie ze jestescie niesprawiedliwi wzgledem Seniora AP.. Bo on nie jest chamskim trollem.. Fakt ze nie wydaje sie zupelnie normalny i ma rozne paranoje ale zeby byl juz taki straszny?? Przeciez jezeli ktos tu pisze a nam sie to nie podoba to mozemy go zablokowac i nie czytac.. Dlaczego musimy byc tacy niegoscinni? Niech sobie pisze!! Moze on wlasnie jest tym co najbardziej nas potrzebuje??
Strasznie nie chcialabym byc w jego skorze.. i byc tak przyjeta..Az mi wstyd.. za niektorych..Nie lubie jak tak huzia na jednego.. Jak dzieci ktore nie wiedza..ze mozna sie inaczej zachowywac..


AP prowokował takie komentarze, nie wiem, czy można go nazwać "malagenią" w spodniach, ale nie szczędził nam tutaj przeróznych razów. jeśli prześledzisz wątki i posty, zauważysz, że wielu z nas próbowało podjąć rzeczową polemikę, a on albo nie odpowiadał, albo wytaczał jakieś rzekome argumenty, które tyle miały wspólnego z meritum, co mrówka ze słoniem.
Zauważ, ile on wątków powołał do życia, zupełnie niepotrzebnych moim zdaniem, ale nie czyniłam mu z tego powodu wyrzutów, również go nie zablokowałam, nikogo zresztą, bo nie odczuwam takiej potrzeby, w końcu nie muszę czytać lub nie muszę odpowiadać, prawda?
Nie mam poczucia winy, zdejmuję też z siebie obowiązek współodpowiedzialności za to, co robią użytkownicy tego czy innego forum

Myślę, że nie jesteśmy niegościnni, a toczona polemika sięgała poziomu seniora AP. Gdyby mu nie odpowiadała ta tonacja, dawno by go tu nie było, a jednak zapowiedział powrót
  #13  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 15:12
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Jolito,

zapewniam Cię, że wątek 'Ile Kufa ma lat' dostarcza nam okazji do śmiechu, więc możesz się nie martwić a nawet zajrzeć I nie jest w dziale "Społeczeństwo".
  #14  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 15:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Asiaaa!!!!!! Ale czy naprawde z kazdą głupota trzeba dyskutowac .Tym bardziej że nasz Polak Patriota wydaje sie typem "ja tam swoje wim" i zdaje się. drogi AP -do ciebie to piszę ,zeby nie bylo ze obgaduje za plecami ,ze zyjesz obok rzeczywistosci -Ciebie tak na prawdę NIE interesuje NIC co nie wspiera Twojej chorej tezy iż Ojczyzna w potrzebie ,toczy sie ku zatraceniu i tylko TY swoim wieszczeniem mozesz ja uratowac .Spokojna głowa Ojczyzna sobie poradzi....A poza tym przeciez już nie mozna o niczym pogadać, bo tylko ojczyzna i ojczyzna -matko jedyna czy to forum tylko temu ma słuzyc .Dajcie spokój -na szczęscie mozna zajac sie czym innym bo tutaj wszyscy na ogól zdrowi
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 12-01-2008 o 15:17.
  #15  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 15:23
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Nie, Asiu!

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Strasznie nie chcialabym byc w jego skorze.. i byc tak przyjeta..Az mi wstyd.. za niektorych..Nie lubie jak tak huzia na jednego.. Jak dzieci ktore nie wiedza..ze mozna sie inaczej zachowywac..
Przyjęłam tego pana z sympatią. Przejrzyj początkowe posty, proszę. Nie zgadzam się z twoimi zarzutami. Jeśli jednak na sympatię odpowiada się w taki sposób, to ona się ulatnia! Przez dłuższy czas nie odzywałam się, przechodziłam obok. Tyle, że ten człowiek zawłaszczał coraz więcej wątków, na każdym z nich siejąc złośliwość, czarnowidztwo, antysemityzm i groźby. W którymś momencie usiadłam do komputera i... wszędzie był Senior AP. No i niechby, ale logicznie, konkretnie z jakąś myślą przewodnią! A tu???
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #16  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 15:25
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Jezeli komus sie nie podoba

to nie musi wcale dyskutowac.. Ale tez nie trzeba kogos gnebic.. Przypomina mi sie opowiadanie Kapuscinskiego.." Serce Kobry"
  #17  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 15:31
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Czyżbym gnębiła

Seniora A.P.??? No... to ja przepraszam serdecznie!!!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #18  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 15:43
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Ewito

kochana .. masz racje... uogolniac tez nie mozna..
  #19  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 16:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Nooo...co Wy...

A ja ,co tulę Seniora codziennie do łona i składam matczyny pocałunek na jego mądrym czółku ? To pies ?

Sam Senior ,zaskoczony moją atencją w stosunku do swej osoby oraz pejsatej papugi,sugerował mi wynagrodzenie,które muszę otrzymywać..
A przecież wykazuję się nadludzką wręcz cierpliwością,która każe mi otworzyć ślozy i łkać nad tą tułaczą głową - siwą lub łysą,nie wiem na pewno - skłaniającą się ku Matce -Ojczyźnie.

Raz tylko w rozpaczy zakrzyknęłam...król jest nagi...tfu...głupi,ale zaraz się zmitygowałam .
A co,może byłam niegrzeczna dla Seniora ,hę..??
A Senior ,niczym kapral,regularnie na mnie twarz otwiera..
  #20  
Nieprzeczytane 12-01-2008, 16:28
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

W sprawie "misjonarza" Seniora A.P. zgadzam się z Asią - Panią Słowikową.Nie obrażam się na niego.Lubiłam czytać dyskusję w/w z Lilą. Stałam z boku, bo zorientowałam się,że Senior lubi tylko dyskutować z Lilą, a każdy kto się odezwał to wg niego przytakiwacz. Muszę przyznać,że świetnie im to wychodziło i traktowałam jako rozrywkę, nieraz śmiejąc się w głos.Dziękuję Lili,że ma cierpliwość i że tak świetnie brała kierunkowskaz - humor. Bardzo podobało mi się,że ją nazwał Lilijką, cytat: Odpoczywaj Lilijko to juz nie na Twoje nerwy czas sobie "poluzowac",zaslugujesz na to.Inne Panie "przyta-kiwaczki" nie maja prawa Cie budzic,spij spokojnie ORMO czuwa !
Napewno Senior jutro tu wróci i jak Lila będzie jeszcze chciała z nim dyskutować, to dla mnie ok.
__________________
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dziekuje za pomoc weronika1 eSenior 1 09-05-2009 17:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.